Soutěže pro vaši firmu?

Kontaktujte nás a propagujte své produkty nebo služby na eMimino.cz efektivním způsobem již příští týden.

Více o reklamě na eMimino.cz

Vyhrajte jednu ze 3 her z edice Kvído a učte svoje děti hrou

Pojďte si s námi zasoutěžit o jednu z krásných her od Kvída. Máme pro vás připraveny deskovky Obchod a Zdravouš a Mlsanda. Stačí odpovědět na naši jednoduchou soutěžní otázku do komentářů.

Klikni a zjisti, jak nejlépe učit děti jednoduchou a zábavnou formou. Klikni a zjisti, jak nejlépe učit děti jednoduchou a zábavnou formou.

Co můžete vyhrát?

Jak soutěžit?

Obchod učí děti hodnotě peněz. Zdroj: Kvído.cz. Obchod učí děti hodnotě peněz. Zdroj: Kvído.cz.

V době od 28. 10. 2019 00:00 do 3. 11. 2019 do 23:59 vložte odpověď na soutěžní otázku do komentářů pod tento článek.

Soutěžní otázka: „Kterou hru byste chtěli vyhrát: Obchod
nebo Zdravouše a Mlsandu? A proč?“

Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí.

Po ukončení soutěže vybereme 3 výherce. Zkontaktujeme je prostřednictvím soukromé zprávy, kde se domluvíme na podrobnostech doručení. Do 14 dnů od obdržení jména a adresy jim poté pošleme výhru.

Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

Soutěž je uzavřena a výherci budou kontaktováni pořadatelem.

Vyhraje Zdravouš, nebo Mlsanda? Zdroj: Kvído.cz. Vyhraje Zdravouš, nebo Mlsanda? Zdroj: Kvído.cz.

Znáte Kvído – chytré hry pro malé objevitele?

Edice Kvído probouzí u dětí zájem o objevování světa kolem nás, podporuje jejich potenciál, ať už je jakýkoliv.

Kromě toho u nich rozvíjí také logické a matematické myšlení, komunikační dovednosti, schopnost koncentrace, zlepšuje paměť, smyslové vnímání, a dokonce i jemnou motoriku. S Kvídem učení není mučení, ale zábava.

Podívejte se také na tipy, jak se s Kvídem učit hrou »

Soutěž probíhá od 28.10.2019 do 03.11.2019

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
28.10.19 00:40

Obchod, mam postizeneho syna, tak aby se něco naucil :hug:

  • načítám...
  • Zmínit
8186
28.10.19 02:30

Zdravouš a Mlsanda :potlesk: Vypadá to jako úžasně povedená hra. Hodně se snažím o zdravý životní styl naší rodiny, je to můj koníček a ráda bych, aby se hravou formou učily i moje dvě dcery ;)

  • načítám...
  • Zmínit
2783
28.10.19 03:34

Zdravouš a Mlsanda :palec: velmi povedený název, který mne hned zaujal :potlesk: A hned mám chuť si jít zdravě zamlsat! :dance:

  • načítám...
  • Zmínit
6307
28.10.19 05:50

Určitě obchod, mám holčičku, to by ji zajímalo

  • načítám...
  • Zmínit
10486
28.10.19 06:12

Zdravouš a Mlsanda, protože se snažíme jíst a žít zdravě

  • načítám...
  • Zmínit
1
28.10.19 06:19

Obchod

Jednoznačně Obchod :) Velmi oceňuji všechny hry a možnosti, jak podpořit v dětech finanční gramotnost již v brzkém věku. Děkuji.

  • načítám...
  • Zmínit
2015
28.10.19 06:19

Obchod

Dobrý den, já bych uvítala hru Obchod, byl by to pomocník v tom, jak dítě naučit hospodařit s penězi a to navíc zábavnou formou. :roll:

  • načítám...
  • Zmínit
316
28.10.19 06:20

Zdravouše a Mlsandu, protože mám syna s PAS, který odmítá jist většinu jídel a tato hra by mohla pomoci rozšířit jeho jídelníček…

  • načítám...
  • Zmínit
1309
28.10.19 06:25

Obchod, na obchod si hrajeme často. A pokud se u toho děti i něco přiučí, bude to super.

  • načítám...
  • Zmínit
1326
28.10.19 06:31

Obchod. Hra mi přijde užitečná a zábavná :-)

  • načítám...
  • Zmínit
145
28.10.19 06:35

Chtěla bych pro své dcerky vyhrát hru Obchod, protože si neustále hrají na prodávání. Tato hra by je určitě zaujala :potlesk:

  • načítám...
  • Zmínit
1394
28.10.19 06:40

My bychom si přáli hru Obchod, nejen že naučí rozeznat hodnotu peněz, ale je to i zábavná forma vzdělávání.. a hry Kvído máme opravdu rádi. :mavam:

  • načítám...
  • Zmínit
672
28.10.19 06:55

Zdravous a Mlsanda. Myslim, ze bychom si u ni uzili spoustu legrace. :)

  • načítám...
  • Zmínit
1293
28.10.19 06:57

Přáli bychom si vyhrát hru Obchod. Jednoznačně nás zaujala. Obě naše děti nakupování baví a hra by se jim určitě líbila.

  • načítám...
  • Zmínit
2968
28.10.19 07:01

Obchod. Hra mě velice zaujala.

  • načítám...
  • Zmínit
18243
28.10.19 07:01

Obchod - chceme s dcerou hrát hry, které ji naučí i něco praktického a budou bavit i nás dospělé :mrgreen:.

  • načítám...
  • Zmínit
414
28.10.19 07:04

Obchod, protože tím procvičíme počítání a děti zjistí jak je to s hodnotou peněz.

  • načítám...
  • Zmínit
2695
28.10.19 07:13

Ráda bych měla doma pro děti hru Obchod, chtěla bych je od útlého věku vést k finanční gramotnosti. :kytka:

  • načítám...
  • Zmínit
23
28.10.19 07:14

Krásné ráno, nás by potěšila hra Obchod, jsme větší rodina, děti by se vyřádily :D

  • načítám...
  • Zmínit
36
28.10.19 07:15

Dobrý den, já bych určitě volila hru Obchod. Není dne kdy bysme si nehráli na obchod, tak by to byla příjemná změna.

  • načítám...
  • Zmínit
401
28.10.19 07:17

Obchod, zaujala mě více než ta druhá. Děti poznají hodnotu peněz a ještě se při tom budou náramně bavit. A nejen ony… :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
42
28.10.19 07:27

Obchod :palec: starší dítko už ví, že většinu věcí máme z obchodu, ale že to stojí i peníze a ne vždy si můžem dovolit vše koupit by se naučil hravou formou :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
1
28.10.19 07:33

Já bych si pro děti přála ZDRAVOUŠ A MLSANDA, protože Obchod už máme a děti ho milují :potlesk:

  • načítám...
  • Zmínit
Filzefina
28.10.19 07:33

Zdravous a mlsanda, protoze muze diteti pomoci obohatit jidelnicek.

  • Upravit
48
28.10.19 07:34

Obchod - víc mě zaujal.

  • načítám...
  • Zmínit
4102
28.10.19 07:37

Obchod…syn miluje deskové hry, a vzdělávací téma se mi moc líbí.

  • načítám...
  • Zmínit
1803
28.10.19 07:38

Nase kluky hry bavi, od Albi ale jeste nic nemaji. Tak bychom zkusili treba Obchod :)

  • načítám...
  • Zmínit
4706
28.10.19 07:40

Obchod

Prala bych si hru Obchod, zaujala me na prvni pohled, pan a cesackem ovoce mi nostalgicky pripomina detstvi :D Také mi přijde supervychovna (domácí práce, hodnota peněz,..) a nádherne graficky zpracovana - názorné nákupní vozíky jsou top :lol:

Příspěvek upraven 28.10.19 v 07:40

  • načítám...
  • Zmínit
4523
28.10.19 07:40

Rádi bychom hru Obchod. Podle mě je důležité znát hodnotu peněz a čím dřív se to dítě naučí, tím líp. Ježíšek totiž nedokáže zařídit všechno…

  • načítám...
  • Zmínit
Štofik
28.10.19 07:43

Zdravouš a Mlsanda :palec: dala bych ji neteři a synovcům k vánocům :srdce: Jsou hodně na sladký a kokina a možná by se díky hře naučili jíst pořádně ovoce a zeleninu. A byla by sranda :palec:

  • Upravit
376
28.10.19 07:46

Zdravouš a Mlsanda, protože se snažíme jíst a žít zdravě a celkově je to teď osvěta. Hra vypadá s naprosto báječně :hug:

  • načítám...
  • Zmínit
28.10.19 07:49

Dobrý den uvítala bych hru obchod mám holčičku která když jdeme někam do obchodu pořád my něco prihazuje do košíku

  • načítám...
  • Zmínit
3346
28.10.19 07:52

Zdravouš a Mlsanda. Mám neteř kterou prarodiče rozmazlují tím, že do ní cpou ve velkém sladké. Takže tato hra by byla pro všechny tři a třeba by se naučili omezit sladké a jíst víc zdravě.

  • načítám...
  • Zmínit
3346
28.10.19 07:53

Příspěvek upraven 28.10.19 v 07:55

  • načítám...
  • Zmínit
jezzz
28.10.19 07:58

Určitě obchod. Trénování finanční gramotnosti není nikdy dost a čím dříve se začne, tím lépe.

Děti samozřejmě finanční gramotnost učím při běžném životě, nenásilně, vysvětlováním. Je to totiž základní kámen budoucího ospesneho života. Hra, která by nám v tomto trénování nenásilně pomohla, by byla super pomocník.

  • Upravit
2853
28.10.19 07:58

Zdravouse a Mlsandu…zkousim prevezt rodinku na svuj styl stravy, tak jim muzu lip ukazat, co k tomu patri :srdce: hlavne deti, tatinek se preucuje tezko :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
1276
28.10.19 08:00

Obchod je super… Malá miluje nakupování, korunky a hrou by se alespoň naučila jak to chodí.

  • načítám...
  • Zmínit
28.10.19 08:09

Obchod, jelikož naše děti rády počítají penízky a hrají si na nakupování.

  • načítám...
  • Zmínit
2089
28.10.19 08:11

Jednoznačně hra obchod. Děti si rády hrají na prodavače a moc je to baví.

  • načítám...
  • Zmínit
28.10.19 08:13

Zdravouš a Mlsanda… vyzerá že naučí dítě pochopit hravou formou ve výběru jídla, návycích stravování… A co se zamladi naučíš…

  • načítám...
  • Zmínit
139
28.10.19 08:13

Zdravouš a Mlsanda, to vypadá skvěle :)

  • načítám...
  • Zmínit
26
28.10.19 08:21

Obchod, hra by se určitě líbila mé dcerušce :)

  • načítám...
  • Zmínit
6
28.10.19 08:21

Zdravouš a mlsanka, aby se děti naučili hravou formou zvládnout co je zdravé a co naopak. Abych jim to nemusela násilím v obchodě připomínat a zároven, aby je zdravá strava bavila.

  • načítám...
  • Zmínit
10291
28.10.19 08:23

Obchod. Moje holky si moc rády doma hrají na obchod a deskové hry taky milují, rády bychom si zahrály.

  • načítám...
  • Zmínit
238
28.10.19 08:26

Zdravouš a mlsanda, to by bylo poučné. Rádi jíme zdravě.

  • načítám...
  • Zmínit
19606
28.10.19 08:27

U nás by měl největší úspěch Obchod. Syn si na nakupování hraje rád a když mu přijdou děti na návštěvu, je to první hra, kterou se všichni baví. Výhra by je jistě moc potěšila a jako bonus by se mohli i něčemu přiučit :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
156
28.10.19 08:27

Obchod :) :dance:

  • načítám...
  • Zmínit
28.10.19 08:43

Obchod
Dcerka nam ted zacina sama od sebe scitat a odcitat a rada bych tohoto aktualniho zajmu vyuzila a dal ji v nem podporovala nejakou praktickou ale i zabavnou formou hry jako je prave Kviduv Obchod. :)

  • načítám...
  • Zmínit
2922
28.10.19 08:50

Asi spíš Zdravouse a Mlsandu, vypadá, že dokáže nenásilně dětem ukázat, že jíst se dá zdravě. Skvělý nápad.

  • načítám...
  • Zmínit
24
28.10.19 08:53

Zdravouše a mlsandu to by měl syn radost a hlavně by se něco naučil a já určitě také

  • načítám...
  • Zmínit