Soutěže pro vaši firmu?

Kontaktujte nás a propagujte své produkty nebo služby na eMimino.cz efektivním způsobem již příští týden.

Více o reklamě na eMimino.cz

Vyhrajte jednu ze 3 her z edice Kvído a učte svoje děti hrou

Zobrazuji pouze komentáře k soutěži Vyhrajte jednu ze 3 her z edice Kvído a učte svoje děti hrou, zpět na soutěž můžete jít ZDE.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
Ondryys
29.10.19 09:47

Velice mě zaujala hra obchod, jelikož podle mne pomáhá malým dětem se učit i zábavou, což v dnešní době oceňuje každé dítě, ale i středoškoláci :D :lol:

  • Upravit
292
29.10.19 09:52

Chtěla bych vyhrát hru Obchod. Děti potřebují ovládat finanční gramotnost a já, jako učitelka, hledám stále nové možnosti, jak jim tuto oblast přiblížit. Byl by to pěkný dárek do třídy pod stromeček :).

Příspěvek upraven 29.10.19 v 09:53

  • načítám...
  • Zmínit
417
29.10.19 10:03

Hezký den, pro svou desetiletou dceru bych si moc přála Obchod.
Občas mám pocit, že si myslí že peníze rostou na stromech a tak by se mohla naučit lépe hospodařit s kapesným od nás🙂

  • načítám...
  • Zmínit
29.10.19 10:15

Zdravouše a Mlsandu, protože obchod již máme a je naprosto skvělý :-)

  • načítám...
  • Zmínit
15301
29.10.19 10:17

Obchod :) Finanční gramotnost je potřeba rozvíjet v každém věku a různými způsoby :)

  • načítám...
  • Zmínit
50
29.10.19 10:37

Obchod - aby už od malička věděla, že bez práce nejsou koláče a pomalu se naučila hospodařit s penězi ;-)

  • načítám...
  • Zmínit
203
29.10.19 10:50

Obchod, starší dceru teď začala zajímat, hodnota peněz a ptá se na jednotlivé mince a jejich hodnotu.

  • načítám...
  • Zmínit
45
29.10.19 10:52

Obchod, protože nakupování všechny baví :roll: :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
806
29.10.19 10:55

Chtěla bych vyhrát Zdravouš a Mlsanda, protože se doma snažím jíst zdravě a ráda k tomu vedu i syna, i když se úplně ne vždy daří :-)

  • načítám...
  • Zmínit
132
29.10.19 11:07

Obchod, protože moje malá neteřinka se synovcem si stále chtějí hrát na obchod, já dělám prodavačku a oni zákazníky :-) Učit se hodpodařit s penězi pro ně bude v budoucnu jen přínosem.

  • načítám...
  • Zmínit
1350
29.10.19 11:11

Určitě hru Obchod, je super učit dítě už od brzkého věku nějaké té finanční gramotnosti a to takovou krásnou, zábavnou formou :mavam:

  • načítám...
  • Zmínit
3552
29.10.19 11:15

Prali bychom si hru obchod, dcery by si s ni urcite krasne vyhraly :)

  • načítám...
  • Zmínit
29.10.19 11:20

Pokud bych jsem si mohla vybrat, urcite bych sahla po hre Obchod. Mam deti ve veku 5 a 7 let a je nejvyssi cas naucit je vniat hodnotu penez a taky nejake ty zaklady financni gramotnosti. Dnes si totiz bohuzel bezne i dospeli jedinci mysli, ze mohou utratit vic, nez vydelaji :(

  • načítám...
  • Zmínit
8
29.10.19 11:46

Obchod, který bychom mohli hrát s dcerou už teď, druhá hra vypadá také skvěle, jen vzhledem k věku bychom na společné hraní ještě museli chvilku počkat :D

  • načítám...
  • Zmínit
137
29.10.19 11:56

Obchod

No asi potřebujeme obě, ale spíše Obchod máme druháka co neudrží ani korunu. Snad tohle by ho mohlo poučit:-)

  • načítám...
  • Zmínit
90
29.10.19 12:10

Obchod

Rada bych pro syna vyhrala hru Obchod, protoze ho pomalu zacina bavit hrat na obchod, ma maly obchod s par vecmi a zatim vymenuje veci kus za kus, co se mu zrovna hodi nebo libi a chce. Penize zatim nechape, tak bych byla rada, kdyby mu to pomohlo v tomto a i kdyby ne, verim, ze hra by ho moc bavila.

  • načítám...
  • Zmínit
168
29.10.19 12:10

Zdravous a mlsanda, mame doma nejedlika, treba by nam formou hry zacal vice jist :D

  • načítám...
  • Zmínit
29.10.19 12:17

Zdravouš a Mlsanda, pomohlo by mi to naučit syna více o zdravém stravování, zatím s tím bojujeme…

  • načítám...
  • Zmínit
882
29.10.19 12:21

Obchod, aby se deti uz odmala mohly naucit jak hospodarit s penezi

  • načítám...
  • Zmínit
31
29.10.19 12:27

Zdravouše a Mlsandu vnučkám chutná, tak ať vědí, že ne všechno je pro ně dobré.

  • načítám...
  • Zmínit
412
29.10.19 12:30

Přála bych si pro syna obchod, už teď miluje hru s kasou, kde má dětské penízky, hra obhod by vše dokreslila :)

  • načítám...
  • Zmínit
10
29.10.19 12:42

Máme od Kvída několik her. I Obchod by děti určitě bavil.

  • načítám...
  • Zmínit
278
29.10.19 12:42

Zdravouš a Mlsanda. Naše princezna má v 18 měsících 14,5 kila, tak to do budoucna bude určitě potřeba :D

  • načítám...
  • Zmínit
540
29.10.19 12:46

Zdravouš a mlsanda

Hra by nebyla určená pro moje děti ale pro “moje” děti do MŠ. Zdravouše a mlsandu proto, že jsou dnesk a děti hodně zahrnuti sladkostmi. A když jim o tom člověk jen vypráví nemá to takový úspěch jaký by to mohlo mít s touto hrou. :)

  • načítám...
  • Zmínit
2978
29.10.19 12:52

Určitě obchod, věkově se hodí a taky by se dcera naučila jak to vlastně chodí, chtěla by pořád něco kupovat :)

  • načítám...
  • Zmínit
228
29.10.19 13:00

Obchod by byl pro našeho malého nákupčího ideální pod Vánoční stromeček :andel: miluje nakupování, zatím bohužel nechápe princip peněz. Tato hra by mu to mohla pěkně vysvětlit a naučit ho, že nic nemá stejnou hodnotu :hug:

  • načítám...
  • Zmínit
108
29.10.19 13:02

Líbí se mi obchod. Zábavnou formou jsou zde ukázány důležité aspekty, není snadné si peníze vydělat a zároveň přemýšlet, za co utratit a kolik ušetřit. Myslím, že to může být krásná a poutavá hra :)

  • načítám...
  • Zmínit
138
29.10.19 13:41

Obchod - synovi budou tři roky a touto hrou by si rozšířil slovní zásobu ohledně potravin a naučil by se počítat nad deset :)

  • načítám...
  • Zmínit
12
29.10.19 13:44

Chtěla bych vyhrát hru Obchod pro moji 4letou dceru, která se snaží zapojovat při našich běžných nákupech. Tato hra by ji pomohla pochopit všechny souvislosti a podpořila její sociální dovednosti.

  • načítám...
  • Zmínit
136
29.10.19 14:13

Dobrý den, obchod, jednoznačně. Náš synek se nutně potřebuje od nejútlejšího věku učit hospodařit s penězi. Je třeba, aby od mala poznával hodnotu peněz, v čemž mu může tato hra velmi pomoci.

  • načítám...
  • Zmínit
30
29.10.19 14:22

Hezký den, děkuji za úžasnou nabídku vyhrát jednu z těchto her. Dlouho jsem přemýšlel, kterou bych pro dcerku chtěl vyhrát, protoze obě jsou skvělý nápad, nakonec volím Obchod. Hlavně z toho důvodu, že dcerka má prasátko, kam si spoří, a protože s námi chodí často nakupovat. Vzhledem k tomu, že jí jsou 4 roky a má samozřejmě v hodnotě peněz ještě hokej, byla by to úžasná pomůcka, jak u ní podpořit finanční gramotnost :mavam:

  • načítám...
  • Zmínit
528
29.10.19 14:32

Milujeme společenský hry, hlavně ty co nejvíce zábavné a přitom poučné :jazyk:
U nás by bylo jedno zda o jídle či obchodu… především jde o to, být spolu a navíc něco rozumného vštípit dětem do hlavinek :dance: ;)
Ale kdybych měla rozhodnout, tak asi více bychom tíhli k Zdravouši a Mlsandě :P

  • načítám...
  • Zmínit
22794
29.10.19 14:45

Obchod - na první pohled mě zaujal nápaditým zpracováním a rozvíjí finanční gramotnost, to je rozhodně plus.

  • načítám...
  • Zmínit
8
29.10.19 14:55

Ráda bych vyhrála pro mého syna Zdravouše a Mlsandu. Syn se narodil s porodní váhou 520 gramů a má problém s přechodem na pevnou stravu, už jsme z toho trochu zoufalý, ted jsou mu 4 roky, možná pro něho motivace k jídlu.-)

  • načítám...
  • Zmínit
9127
29.10.19 14:59

Obchod by se u nás určitě líbil. Dcera si začíná doma hrát na nakupování, tak by ji to pomohlo se trochu realizovat

  • načítám...
  • Zmínit
834
29.10.19 15:29

Zdravouš a Mlsanda, stylový název :pankac:

  • načítám...
  • Zmínit
1221
29.10.19 16:00

Líbila by se mi pro syna hra Obchod, rád si na obchod s námi hraje a tahle hra by ho navíc naučila hospodaření s penězi - zjistil by, že za všechny penízky si nemůže koupit jen hračky :)

  • načítám...
  • Zmínit
4381
29.10.19 16:04

Ja odpovidam OBCHOD.
Druha hra se mi taky libi. U nas se ji i nezdrave, mame radi pizzu, peceny, smazeny a strasne radi mlsame. Jasne ovoce, zeleninu taky milujem. Jime vsechno, tak nejak v mire. Ale asi by vyhravala Mlsanda :)

  • načítám...
  • Zmínit
4346
29.10.19 16:04

Zdravouš a Mlsanda. Hra me zaujala. Byla by ideální jako vánoční dárek pro syna.

  • načítám...
  • Zmínit
29.10.19 16:06

Zdravouš a mlsanda. Protože mám v jídle vybíravé děti a forma hry by je možná zaujala.

  • načítám...
  • Zmínit
49
29.10.19 16:15

Obchod

Ahoj urcite obchod, myslim ze je to vyborna hra, kort pro naše syny. Radi si hrajene na nakupovani, pokladni a jiny profese, obchod jeste nemame ;) Byly bysme za ni moc vdecny. :) ;) hezky den přejeme ;)

  • načítám...
  • Zmínit
104
29.10.19 16:30

Obchod-protože hry k naučení finanční gramotnosti jsou super, dítko se něco naučí a to zábavnou formou.

  • načítám...
  • Zmínit
1797
29.10.19 16:49

Chtela bych vyhrat Zdravouse a mlsandu, protoze to ma byt kooperativni hra a muj 4,5 lety syn ted hodne nerad prohrava :D Hry hraje moc rad, ale kdyz neni vitezem, tak je doma veselo 8)

  • načítám...
  • Zmínit
303
29.10.19 17:16

Přála bych si vyhrát hru Zdravouš a Mlsanda pro svojí 6 letou vnučku. Hra vypadá velmi zajímavě a jistě bychom se u ní dozvěděli spoustu zajímavého i my dospělí. Navíc přechod na zdravější stravování je u nás v současné době dosti aktuální téma.

  • načítám...
  • Zmínit
311
29.10.19 17:36

Zdravouše a Mlsandu, protože to je u nás zrovna aktuální…

  • načítám...
  • Zmínit
1702
29.10.19 17:44

Byla bych moc ráda za Obchod. Už úplně vidím tu naši treperndu, jak se vyžívá. Finanční gramotnost se musí podporovat už od raného věku ;)

  • načítám...
  • Zmínit
53
29.10.19 18:02

Ráda bych vyhrála hru obchod. Dcera si ji přeje k Vánocům. Děkuji

  • načítám...
  • Zmínit
121
29.10.19 18:15

Zdravouše a Mlsandu, děti by se dozvěděly něco víc o zdravé výživě a snad by je to i motivovalo.

  • načítám...
  • Zmínit
49
29.10.19 18:24

Obchod, pro dítě je lepší ten obchod aspoň se naučí nějaké základní věci co se dá koupit v obchodě.

  • načítám...
  • Zmínit
24
29.10.19 18:25

Obchod, protože to je u nás na denním pořádku. Naše děti si pořád hrají na obchod, prodávají, nakupují, moc je to baví, takže tato hra by se jim určitě také líbila.

  • načítám...
  • Zmínit