Vyhrajte oblíbený Kolotoč uspáváček, nebo Projektor s motýlkem od Fisher-Price

  • Komerční sdělení
  • od 08.10.2018 - do 15.10.2018

Jak soutěžit?

V době od 8. 10. 2018 00:00 do 14. 10. 2018 23:59 odpovězte komentářem pod text soutěže na otázku: „Co se vám nejvíc osvědčilo při uspávání vašeho miminka?“ Těšit se můžete na 10× Kolotoč nad postýlku s motýlky a 10× Projektor s motýlím kamarádem pro klidné sny.

Projekce na stěně vaše miminko zaujme i uklidní.Projekce na stěně vaše miminko zaujme i uklidní.

Povinností každého, kdo vyhraje, bude pak už jen napsat recenzi k produktům Fisher-Price Nový kolotoč nad postýlku s motýlky a Fisher-Price Projektor s motýlím kamarádem pro klidné sny. Stačí do ní napsat, jak se vám kolotoč líbil a jak na něj reagovalo vaše děťátko. Právě vaše recenze pomáhají maminkám v rozhodování, zda jim kolotoč pomůže s uspáváním jejich miminka.

Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí. Po ukončení soutěže vybereme výherce a prostřednictvím soukromé zprávy je zkontaktujeme. Těm pak do 14 dnů od obdržení jména a adresy pošleme výhru.

O co soutěžíme?


Připravili jsme si pro vás 10× Kolotoč nad postýlku s motýlky od Fisher-Price a 10× Fisher-Price Projektor s motýlím kamarádem pro klidné sny. Vyhrát tedy můžete jednu z 20 cen.

Svoje zkušenosti po vyzkoušení vložte do recenzí:

Fisher-Price Nový kolotoč nad postýlku s motýlky.

Fisher-Price Projektor s motýlím kamarádem pro klidné sny.

Soutěž je uzavřena a výherci budou kontaktováni pořadatelem.

Kolotoč se dá připnout i na kočárek.Kolotoč se dá připnout i na kočárek.

Fisher-Price Nový kolotoč nad postýlku s motýlky

Kolotoč je vhodný pro děti od narození do 5 měsíců. Těšit se mohou na zářivou světelnou podívanou, která prozáří strop i zdi. Vaše děťátko uklidní tři plyšoví medvídci s křidélky, spolu s až 30 minutami ukolébavek, bílého šumu a uklidňujících zvuků přírody.

Kolotoč můžete snadno ovládat pomocí dálkového ovladače. Využijete ho v postýlce, na kočárku i jako hudební uspávací projektor na přebalovací pult nebo na cesty.

Neobyčejný plyšák, který uklidní i potěší.Neobyčejný plyšák, který uklidní i potěší.

Projektor s motýlím kamarádem pro klidné sny Fisher-Price

Motýlí kamarád má mnoho funkcí, včetně světelné hvězdné projekce. Vaše děťátko uvolní barva nočního světla, různé zvuky a hudba. Po pár pokusech zjistíte kombinaci, která nejlépe funguje na vaše miminko. Projektor navíc rozvíjí také sluch a zrak vašeho dítka.

Přečtěte si také článek Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek, který vznikl ve spolupráci s Fisher-Price.

Soutěž probíhá od 08.10.2018 do 15.10.2018

Váš příspěvek
hhranolka
Povídálka 17 příspěvků 65 inzerátů 08.10.18 08:53
co pomáhá

je to hodně náročné, ale u nás se usínalo buď u prsa při kojení, nebo v náručí a hezky houpat :)

marinka5
Echt Kelišová 9494 příspěvků 08.10.18 08:53

U starsi dcerky jsme od miminka uspavali na velkem skakacim mici s malickou v naruci, jinak nam neusnula. Tentokrat u synka je to jednodussi. Polozim ho do postylky, bud mu zazpivam par ukolebavek nebo ho chvilinku hladim a drzim za rucku. Po chvilce krasne usina :srdce:

Příspěvek upraven 08.10.18 v 08:55

Martaa
Stálice 74 příspěvků 08.10.18 08:55

No jéje, svého času jsme byli s manželem mistři na vymýšlení uspávacích metod našich dětí, obě byli velcí nespavci! Teď čekáme třetí a už se hrozíme, zdali to bude i do třetice nespavé dítko plné energie, takže výhra by se nám hodila :-) Nejvíce se nám osvědčil bílý šum (většinou jsme pouštěli fén) a nějaká plenka, kterou jsem miminko hladila jemně přes obličejíček a když usnulo, tak se k ním většinou i přitulilo. Jinak samozřejmě drnkání v kočárku na čerstvém vzduchu za jakéhokoliv počasí.

Amaren93
Povídálka 24 příspěvků 13 inzerátů 08.10.18 08:55

Mám dvě holky - 3 roky a 7 měsíců. Každá potřebovala vždy něco jiného. První usíná už sama v objetí s plyšáky, ale dříve se jí líbilo zpívání písniček nebo čtení knížek. Ta mladší zatím stale vyžaduje moji přítomnost, držení za ruku a musí být ticho. Jen výjimečně potřebuje ukolébavku. Myslím, že by se u nás lépe využil projektor. :)

firsttime
Kecalka 349 příspěvků 08.10.18 09:00

Odpověď: Zatím nic, protože malý není ještě na světě, ale doufám, že mi za pár týdnů pomůže tento kolotoč nebo projektor, pokud se na mě usměje štěstí. :palec: :lol:

Uživatel je onlinelentilka297
Kecalka 299 příspěvků 08.10.18 09:03

Náš prcek má 6 měsíců a momentálně na něj spolehlivě zabírá držet ho za ručičku a pustit bílý šum. Už jsme odvařili jeden fén :mrgreen: Teď se mu nejvíc líbí šum oceánu, u toho usne celá rodina :lol:

Simdan
Povídálka 42 příspěvků 08.10.18 09:09
Uspavani

U každého dítka fungovalo něco jiného, dcery usínaly je u prsu a kluky stačilo nakrmit, položit do postýlky, pohladit a usnuli hezky sami :think:

Levandulina
Kelišová 5720 příspěvků 18 inzerátů 08.10.18 09:12

Se synem jsem poskakovala na míči a zpivala jsem mu písničky. :)

Poiu
Závislačka 3131 příspěvků 08.10.18 09:19

Jelukoz mam ctvrte ditko uspavani sem si užila uz celkem dost. Na kazde zabiralo neco jineho. Od narozeni sem se snazila mimca neuspavat na rukou. Pomocnicku jako projektory,ko­lotoce,hračky byla plna postylka. Na nektere zabiralo,na naktere ne. Na nejmladšího nemam zatim vyzkoušeno, protoze pres moje presvedeni neuspavat na rukou,usina nejčastěji u prsa na rukou. :D Ale jiz se zacina tohoto uspavani dozadovat a zvazuji prave koupi nejakeho uspavaciho zarizeni,ktere ho zaujme natolik ze ho az uspi. :srdce: Strasne se mi libi projektor s medovitym motylkem. Moznost vyhrat, je nej zpravou tohoto měsíce. Dekujeme :kytka:

Iveta_pilm
Nováček 1 příspěvek 08.10.18 09:23
Ivca a mia

Malinká musí být hodně unavená, aby usnula a spala celou noc, jinak musí mít zaplou televizi nebo nějakou melodii a něco poslouchat jinak nespinka. :srdce: :) jinak je to andílek, takovej kolotoč by se jí určitě líbil.

Izzylka
Závislačka 2632 příspěvků 08.10.18 09:24

Tak u nás se to často měnilo. Když už jsem myslela, že mám vyhráno a vim jak na něj, tak se to celé zase změnilo. Takže u nás nejdřív stačila jen lahev s mlékem,tak houpání na rukách, ležení u nás v posteli…no a teď u něj musim ležet a držet ho za ruku, ale to jsem měla ráda i já jako malá :srdce: ten projektor by se Matymu moc líbil :srdce:

Aotearoa
Závislačka 4746 příspěvků 08.10.18 09:38

Nejvíc se nám osvědčilo při uspávání předstírat, že spíme taky. :)

Ketris
Echt Kelišová 9559 příspěvků 08.10.18 09:40

Tak já uspávám takto :andel:
:srdce: 1) chce to pravidelnost
:srdce: 2) večer méně náročné aktivity, spíš na sklidnění, napapané, ale nepřecpané bříško (nic těžkého), flašku neb hrnek tepkého mlíčka
:srdce: 3) rituály (podle nich dítě pozná, že je čas se chystat (vykoupat, napapat, vučurat, vyčistit zoubky, pohádka, pusinka..)
:srdce: 4) něco na co se těšit do postýlky, u nás ta pohádka
:srdce: 5) přítmí a klid při uspávání
:srdce: 6) pocit bezpečí (chce přítomnost? Jsem tam)
:srdce: 7) cítit se dobře
:srdce: 8) akorát teplota

uglyduckling
Nováček 3 příspěvky 08.10.18 09:48

V prvních měsících usínala malá u prsa a nebo pomáhalo pevné zavinutí a bílý šum (to hlavně u večerního usínání). Teď už má dcerka půl roku a uspávání je složitější. Večer usíná buď u prsa nebo jí zpívám, hladím, drbkám záda. Někdy to zabere, někdy bohužel ne. A přesto, že nejsem zastánce metody „nechat vyplakat“, tak u nás celkem zabírá. Nejdřív plakala i půl hodiny, ale asi po týdnu už jsme na byli na pěti minutách. Chce to opravdu pevné nervy (a trpělivé sousedy), ale u nás to byla jediná metoda, která zabrala. Zrovna o víkendu jsme se s manželem bavili o tom, že bychom pořídili nějaký projektor, abychom jí to usínání trochu zpříjemnili. Každé mimčo je jiné, na každé funguje něco jiného a nám, rodičům, nezbývá nic jiného než to zkoušet metodou pokusu a omylu. Občas je to na palici, bez mučení přiznávám, že závidím rodičům, kterým děti bez problémů spinkají, ale nezbývá než věřit v lepší zítřky :mrgreen:

BarunkaAleksej
Povídálka 15 příspěvků 08.10.18 09:59

U nás je to jak kdy,máme 11.měsíčního syna, který někdy usne sám, někdy mu zas čtu pohádky, zas jindy ho tatínek musí uspávat. Často si drží svoji peřinku a mačká si ji. U nás je to různé. :mavam:

Kattii
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 08.10.18 10:00

Jedním slovem MANŽEL! :srdce: Po večerním rituálu (napapat, vykoupat, zoubky, pusinka) ji manžel dá do postýlky a odchází. Tři dny byl brek, chodil k ní po pár minutách (já se držela a brečela v ložnici :mrgreen: ), intervaly prodlužoval a nyní už usímá dcera sama. Musím říct, že teď jsem za to ráda a ty tři dny se daly vydřet. Každým dnem čekáme syna, snad se nám podaří dodržet stejný postup. :mavam:

Petulle4
Kecalka 176 příspěvků 08.10.18 10:16

U první dcery zabíralo držení a hlazení po ručičce, ale to jsem u postýlky proseděla spoustu času a spala skoro dřív než ona :D Teď u druhé treperendy jsem zvolila „drsnější“ metodu. Položím do postýlky, do ruky dám plyšového usínáčka na pomazlení a za chvilku spí i bez mojí přítomnosti. Akorát na dovolené jsme oblíbeného usínáčka ztratili :,( , takže usínání s náhradním trochu vázne.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8777 příspěvků 08.10.18 10:21

U nás se druhý uspávání měnily podle věku, jako miminko cca do 4m usnul buď u kojení nebo u mě v náručí - ach kde jsou ty doby :srdce: zhruba od 4m chtěl usínat jedině se mnou v posteli nejlépe opět u prsa, zhruba po půl roce se to opět změnilo a usnul jedině u mě v šátku - tak aby dobře slyšel tlukot mého srdce - však už z bříška je to pro něj nejznámější zvuk :srdce: pak okolo roka uznal že chce vlastní prostor, takže se napil a sám si přelezl do postýlky, kterou jsme měli přiraženou k posteli a chtěl hladit po zádech a teď ve svých 23m si vybírá jestli jde spát se mnou nebo s manželem, zamáváme venku svetýlkům, zatahneme, položím do postýlky, řeknu „básničku“ Krtkův den, natáhnu opičku s melodii, pošle mi pusu a spinká :) takže věřím v to, že tím že jsem mu vyhověla v jeho uspávacích zvycích v různém věku, mi teď oplácí klidným spánkem po celou noc. A že se to teď hodí, když čekáme na leden brášku nebo ségru :)

Sanny84
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 08.10.18 10:26

Na mého dvouměsíčního chlapečka zabírá bílý šum, pevne zavinuti, houpani v náruči nebo i v postylce a přítomnost maminky nebo tatínka :D nikdy jsem ho nenechala vyplakat, nemela bych to srdce.

Mirenka
Stálice 95 příspěvků 08.10.18 10:28

U nás zabírá medvídek, který svítí a hraje ukolébavky.

Ivča13
Nováček 8 příspěvků 08.10.18 10:30

Náš Dominiček nejlépe usíná s šumícím mazlíčkem medvídkem, ten vydává pět různých zvuků a nejlíp na něj působí zvuk srdíčka a plodové vody :srdce: . Samozřejmě ho k tomu musím ještě zavinout buď do dečky a nebo zavinovačky a je naprosto spokojený :) .

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 08.10.18 10:33

U nás bílý šum.

dada85
Kecalka 282 příspěvků 08.10.18 10:46

Na klíně hodinovým houpáním.

japeruska
Zasloužilá kecalka 948 příspěvků 08.10.18 10:49

U prvního syna nezabíralo vůbec nic. Do jeho 1roku jsem denně naspala 3hodiny, max 4. Uspávala jsem ho u kojení, chovala jsem ho, pouštěla noční projektor, měla jsem ho u sebe v posteli… Prostě nic. Ty noci už jsem brečela s ním, bylo to náročný :roll: Teď mám malinkou dceru, v noci ji kojím, pochovám… Když neusne, pustím ji písničku od Disturbed- Sound of silence. Zaručený úspěch, než to dohraje, už spinká :palec:

klofe1
Nováček 6 příspěvků 08.10.18 11:00

Vyhra by sla pro meho vnoucka. Snaha uspava zatim u kojeni,ale do budoucna bude potrebovat nejakeho super pomocnika. :palec:

HankaS82
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 08.10.18 11:09

Syn je prsomílek,takže usíná zásadně při kojení.Co budu dělat,až dokojim ,netuším :-).

tininas
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 08.10.18 11:12

Při uspávání našich dvou zlatíček by se klidně mohl atestovat lékař či lékařka, jejichž budoucím snem je pracovat ve spánkové laboratoři.

Vyzkoušeli jsme téměř všechno. Od plného bříška před spaním, usínání u prsa, hlazení po hlavičce, čelíčku, držení za ručičku, dobře vyvětranou místnost, přítmí, čtení pohádek, zpívání klasických ukolébavek i pouštění těch modernějších, uspávání ihned po koupání, tulení k oblíbené hračce, po vzoru Obecné školy – vzít kočár přes práh, neopomněli jsme ani moderní techniku, která vydávala bílý šum, atd. atd. A výsledek byl vždy podobný. Metoda, která jeden večer 100 % zabrala, už ten druhý vzala za své.

Nicméně jeden způsob, které děti spolehlivě zanesl do říše snů, fungoval na jedničku. Avšak posuďte sami, že to není dennodenní záležitost a už vůbec ne noční.

Nejlépe o víkendu naplánovat výlet – osvědčila se mi vzdálenost 30 až 40 minut od bydliště. Pokud možno po silnici/dálnici bez kolon. Naložit kojence do vajíčka/autosedačky a vyrazit. Naše miminka usínali do 10 minut. Spinkali jak andílci celou cestu. Po přijetí na určené místo následoval bleskurychlý výsadek a co nejšetrnější přesun z bodu A (vajíčko) do bodu B (kočárku). Poté vyjetí do terénu. Nejvýhodnější je najít si chodník, promenádu, kolonádu, pěší zónu z tzv. kočičích hlav, prostě aby to hlavně drncalo. Kluci vydrželi tímto způsobem spát poměrně dlouhou dobu a budili se odpočatí s úsměvem na tváři. Co víc si může rodič přát. Snad jen ten zasloužený spánek, na který při této metodě může zapomenout.

Je pravda, že projektor od Fisher Price jsme nikdy nevyzkoušeli. Kombinace barva nočního světla, různé zvuky a hudba jistojistě může zabírat. Přece je to pelmel různorodých podnětů k uspávání, a tudíž může být tento způsob mnohem účinnější. Buď tedy tato vychytávka, nebo pak ještě zbývá odvar z makovic. :D

PS: Právě mé raubíře uspalo monotónní ťukání do klávesnice při psaní tohoto komentáře. Jdu toho využít a lehnu si, abych načerpala síly. Tak dobrou noc a sladké sny všem.

Edit: slovosled

Příspěvek upraven 09.10.18 v 09:37

brixavonpavli
Stálice 78 příspěvků 1 inzerát 08.10.18 11:17

Bílý šum :)

Moondah
Kelišová 5129 příspěvků 08.10.18 11:25

Ahoj, mě se osvědčilo hlavně houpání na rukách, později až byl starší, měl malý usínáčka. Což docela zabíralo. Kolotoč jsem neměla ale teď čekám druhé miminko a moc ráda bych vyzkoušela tento kolotoč. Bylo by fajn kdyby mimčo usínalo i v klidu v postýlce u příjemné melodie a noční projekce. Už jsem na něj i koukala, ale bohužel na to teď nejsou finance.

marty85
Povídálka 39 příspěvků 08.10.18 11:26

Miminko se mi teprve narodí, ale u staršího syna pomohla jen blízkost maminky nebo tatínka.

Verunenenka
Povídálka 21 příspěvků 08.10.18 11:39

Syn od narození usínal sám a zhruba od 3 měsíců usíná s plyšáčkem u sebe a jeho nejoblíbenější dekou, tohle mu vydrželo dodnes a to má 18 měsíců. Nejen usíná, ale i vstává… Deka a plyšáček je největší láska :srdce:

anastacia82
Povídálka 32 příspěvků 631 inzerátů 08.10.18 11:43

Nejlepe se mi osvedcilo kojeni a moje pritomnost :) S dcerkou to ale bylo horsi, pri ni jsem zkousela od skakani na mici, pres zpev, houpani na rukou, satkovani a white noise snad vsechno a bylo to hrozne narocne, protoze vsechno zabiralo jen na kratkou chvili.

EliškaMD
Povídálka 25 příspěvků 08.10.18 11:53
co pomáhá

U nás malá (9 měsíců) usíná při zvuku ukolébavek, písniček, co vychází z plyšáka, a v únoru čekáme další dítko, tak jsem velmi zvědavá, co bude zabírat na něj. :)

ROMA-Z
Stálice 74 příspěvků 11 inzerátů 08.10.18 12:03

U nás se do postýlky stěhujeme s třema plyšákama, plynou a dudlíkem a k tomu zpívám, klidně i 10-12 písniček než usne. Je to boj…

Lada84
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 08.10.18 12:06

Prso, nebo nosit. Uz jedu treti kolo a i kdyz byly chvile, kdy jsem si rikala, ze uz toho mam plny brejle, tak ted vim, ze na to budu jednou horkosladce vzpominat.. :(

dobromyslin
Povídálka 29 příspěvků 08.10.18 12:07

Do půl roku uspávalo kojení, pak látková plena ;) Tu má dodnes.

caa
Povídálka 37 příspěvků 79 inzerátů 08.10.18 12:07

Nám se u staršího syna osvědčili pustit mu pohádky (máme cd s pohádkama), nyní 2,5 roku už usíná při čtení pohádek. Dceři pouštíme taky pohádky, ale tam to funguje jak kdy, když začne plakat, tak tam má ještě šumícího medvídka, který jí po chvilce utiší. Přes den usnou buď na procházce v kočárku a nejlepší uspávadlo je cesta autem na nákup :-)

HarryS
Nováček 8 příspěvků 08.10.18 12:12

U nás vede vysavač a odparník.

bobina89
Kecalka 173 příspěvků 08.10.18 12:15

Vysavac :mrgreen: potom digestoř :mrgreen: a prso :)

cypriska
Povídálka 16 příspěvků 08.10.18 12:18

Na uspávání nám pomáhá plácání po zadečku a zpívání tiše do ouška.

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 08.10.18 12:24

Malýmu teďka rostou zuby a uspávání je opravdu náročné, usíná zatím jen u prsa..ale v noci se budí a to hned několikrát. Přes den usne zase jen venku v kočárku a čím větší je venku chladno tím lépe spí :mavam:

KomisařMullin
Povídálka 22 příspěvků 08.10.18 12:37

U nás pomáhá hudba Mozart a Bethoven.

horicka
Stálice 60 příspěvků 118 inzerátů 08.10.18 12:39

tak nám se nejvíc osvědčilo u mladší dcerky usínání u prsa :) u starší dcerky, která kojená nebyla nám moc pomáhal bílý šum - to je malý zázrak. a také tulit se a tulit v posteli :)

P4ja
Kelišová 6595 příspěvků 08.10.18 12:42

U nás pomohl usínáček a zpívání ukolébavek.

nikyta159
Povídálka 11 příspěvků 08.10.18 12:43

Do půl roka pomáhalo skákání na balónu nebo nošení v šátku, od půl roka neusnul jinak než u prsa..A v tom pokračujeme do teď. A vypadá to, že snad bude až do 10 let. 8o

lafelay
Stálice 78 příspěvků 08.10.18 12:47

U nasi male prvni tri mesice musel uspavat pouze muj muz a dodnes nevim, co ji septal za samanske zaklinadla a jakym smerem ji kolebal, ale pokazde usla okamzite :) Ted je muj cecek a caruju s ni ja, ovsem nejvice pomaha nositko :)

majka20201
Povídálka 14 příspěvků 08.10.18 13:03

Houpání v náručí nebo kojení. :palec:

ClubP22
Nováček 8 příspěvků 9 inzerátů 08.10.18 13:04

My zaspavame pri kojeni,alebo ked je maly na papani,tak si ho polozim na brucho,hupem ho a musim ho placat po prdelke…pekne si pri tom poodgrgava,a spokojne zaspi :-) :srdce:

bzutka
Stálice 78 příspěvků 08.10.18 13:13

Nejvíce se mi osvědčilo kojení a úspávání spolu :-) :* Když jsme si lehli a vyprávěli si

smutná máma
Závislačka 4979 příspěvků 50 inzerátů 08.10.18 13:14

starý houpací kočár - pérák -povozit v něm - a pak přendat pěkně do postýlky :lol: . Tak to totiž dělala moje babička. Okoukáno :oops:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »