Máte zkušenost s dětským zbožím, hračkou?

Přidejte zkušenost

Recenze: Peg Pérego GT3

  • (4.3)
  • 40 recenzí

Celkové hodnocení: Peg Pérego GT3

Celkové hodnocení

4.3 Hodnoceno 40x

Hodnocení podle počtu hvězd

31
0
5
0
4

Zkušenosti: Peg Pérego GT3

Velikost písma:
2193
24.2.14 11:21

Určitě doporučuji. Je to jen o zvyku při manipulaci, ale po první jízdě jsem si úplně zvykla a nemůžu si ho vynachválit.

Výhody:

velký nákupní koš
na trojkolku dost stabilní
v trojkombinaci není nutný adaptér na autosedačku atd
lehce se skládá, odděluje korba i autosedačka člověk se s ním otočí prakticky na místě
v terénu ok
kvalitní materiál prošití

Nevýhody:

těžší autosedačka
musí se přikoupit pořádná pláštěnka

1053
17.2.14 19:42

V první řadě musím říct, že převálcoval Mutsy Urban Rider. Je to opravdu obří prostorný povoz, takže účely pořízení splňuje na 1000%. Oceňuji snadno přístupný velký koš i v poloze vleže. Na sklopné boudě mi vadí, že je poněkud hadrová a větru dost přístupná, ale je možné, že v létě tento nedostatek ocením. Rukojeť polohování v pohodě, ruční brzda mi vyhovuje víc než nožní. Ovšem mám v sobě pocit, že je to „málo“, ale to je opravdu jen můj pocit, brzdy fungují stejně dobře. Jezdím na terén „medium“, na kostky a lehké polňačky stačí. Ostatní nemám vyzkoušené. Nánožník, to už jsem psala, opět pro liliputány. Líbí se mi polohování do úplného sedu i lehu, což Mutsy neměla. Co se týče váhy, přijde mi lehčí než M., která si může strčit svůj zatáčecí systém za klobouk, teď se otočím na místě a při couvání nemusím nic odaretovávat a prostě jedu. Při házení do auta funím, ale že bych pak musela na rehabilitaci, to nemůžu říct. Je to na úkor snazšího složení v 1 kuse, což měla Mutsy rozdělené na 2. Rychleji se skládá. Chce opravdu velký kufr. Takže za mě doporučuji, krom té látky a krátkého nánožníku a toho „fuku“ u hlavy dávám 95%. Ale při najíždění na obrubník samozřejmě vzpomínám na Mutsy. Tak snad jsem to napsala dost podrobně.

Výhody:

opravdu prostorný kočárek široký sed
ruční brzda, rychleji člověk reaguje
sklopná bouda
velký přístupný koš i v poloze vleže
snadné skládání

Nevýhody:

krátký nánožník
látka u sporťáku působí málo bytelně, dost do ní fouká

15.1.14 23:19

Mám třetí dítě (9 měsíců) a včera jsem neodolala a koupila si GT3. Už druhý den drandím venku. Dnes si mimčo povozil i taťka a byl nadšený! Měla jsem Jané i Chicco a toto je fakt bomba! Sice o něco málo těžší, ale o to víc stabilnější. Košík vespod a jeho funkce jsou praktické - když malá spí, sklopím ho dolů a dostanu se do něj, když jsem v obchoďáku a hlídám i další děti - klopím ho nahoru a jsem v klidu, že mi z něj nic nevypadne. No prostě spousta nenápadných vychytávek, které usnadňují fungování s dítětem. Za mě teda samé plusy a pytel nadšení!

Výhody:

velikost korby i sporťáku
polohování opěrek
spousta vychytávek
jednoduchost skládání a rozkládání
stabilita
extra velký koš s funkcemi
jednoduchá,„čistá“ a spolehlivá aretace
stupínek pro sourozence
design
kvalita

Nevýhody:

větší do kufru auta
nic moc barvy

28.12.13 20:51

Kočárek s námi projezdil Šumavu i Krkonoše a super bez závady.

Výhody:

praktický
nafukovací kolečka
lehký a skladný do auta
prostorný
hluboký
i pro 3leté dítě pohodlný
velký koš pod kočárkem na věci
taška na kočárek jak malá i velká

4406
14.8.13 14:34

Nejlepší kočárek pro nás. Všichni s ním umí krásně jezdit. Jsem spokojená, že jsem ho vybrala. V akci trojkombinace za 14 000 Kč. Příště bych šla znovu do něj, je opravdu nejlepší, všem doporučuji. Při mé výšce 157 cm se mi s ním krásně jezdí.

Výhody:

krásný design
největší košík, vejde se do něj opravdu všechno, každý závidí
velká korbička u Navety XL
sporťák pohodlný
velký
prostorný
lehoučká manipulace
jednoduché ovládání
brzda na rukojeti
kolečka zvládnou každý terén
polohovatelná rukojeť pro malé i vysoké lidi
ledvinka

Nevýhody:

pláštěnka na sporťák je až od konce boudičky - nepraktické
na sporťák nebyla pláštěnka vůbec (koupila jsem od Emitexu za 200 Kč)
těžká autosedačka
velký při složení

1690
30.7.13 14:17

Kočárek je moc hezký, jak jsem jej uviděla, tak jiný bych v tu chvíli nechtěla. Jenomže po roce používání je miminko těžší, tak jsme se rozhodli pro lehčí variantu jiné značky.

Výhody:

hezký design
praktická a velká taška + ledvinka
super velký koš - vejde se do něj několik nákupů
velké nafukovací kola, výborné do každého počasí, vrstvy sněhu zvládájí perfektně
snadné polohování
pohodlný - máme od narození velké dítě a má tu dostatek prostoru
skoro vše se dá hodit do pračky a vyprat

Nevýhody:

těžký
nevejde se do každého výtahu
při cestě autem jsme museli i přes složení kočárku sundávat kolečka, a to máme combi auto
pumpička na kola nic moc, takže používáme jinou
není originál pláštěnka na hlubokou korbu kočárku (koupili jsme univerzál a seděla na 100%)

19.1.13 22:52

V únoru 2011 jsme koupili „sourozeneckou“ verzi trojkombinace GT3, v akci za 18 tisíc Kč. Košíček pod kočárkem je ještě větší než u běžné GT3 a může se do něho připnout vložka pro druhé dítě (taková malá lehká sedačka s popruhy). Dítě máme jen jedno, ale leckdy jsme to využili pro návštěvy (např. jede se jedním autem, 2 maminky, 2-3 děti a v kufru jen 1 kočárek, který pak odveze 2 nechodící děti). Nevím, zda je ta vložka vhodná pro denní vození - to menší dítě nemá rozhled a podněty, kouká do vnitřku kočárku. Vložku teď využíváme např. na sáňkách, aby byla malá připoutaná a nevypadla.
Kočárek má plno chytrých vychytávek, dobře se ovládá a do košíku se vejde neskutečné množství věcí (zatím jsem neviděla kočárek s větším košíčkem - max. tak s polovičním.
Na druhou stranu už jsme reklamovali klepající se přední kolečko (servis byl naštěstí rychlý). Ale jak jsem se dočetla, nejsme jediný s tímto problémem (takže vibrující přední kolo asi bude bohužel patřit k atributům tohoto kočárku).
Celkově jsme ale spokojení a kočárek bychom určitě doporučili. Ve srovnání s kočárky našich známých patří vždy k těm nejlepším.

Výhody:

ruční brzda (do jabloneckých kopců nutné)
luxusně prostorný košík (vejde se tam celodenní vybavení na výlet pro celou rodinu)
košík je i vyjímatelný a lehce pratelný
odendávací ledvinka (na procházky nemusím brát přebalovací tašku)
2 držáky na pití (jeden používá taťka na kelímek s pivem:-))
výborně zvládá terén (rozhodně líp než klasická čtyřkolka Inglesina)
stabilní a dobře ovladatelný
luxusně veliký kočárek - sporťák i korbička - dítě v ní bylo do 7 měsíců
stříšku u sporťáku lze nastavit i hodně před kočárek
korbička má na vrchním dílu dost vysoký límec (brání větru, dešti)
pumpička neustále zabudovaná v kočárku
korbičku lze v létě nastavit na větrání a lze ji použít i jako kolíbku
pro větší děti možnost zdvihnutí zad a hlavy do mírného sedu až polosedu
praktické jsou i dvě kapsičky uvnitř (např. na náhradní plínku)
blatníky (ty jsme ocenili, až když přišly deště a sněhy)
vložka pro druhé dítě (dá se využít i mimo kočárek)
na korbičce i sporťáku jsou prvky ze „svítícího“ materiálu
vyvážený design (nám se ten kočárek prostě moc líbí)

Nevýhody:

velikost (u mé matky se nevejde do výtahu v paneláku, u tchýně ano)
pláštěnka u sporťáku nezakrývá stříšku a ta pak vlhne
od začátku vržou brzdy (zní to jako kňourání miminka)
přední kolečko se nám začalo po přechodu na sporťák klepat
u sporťáku se dítě může koukat jen směrem ven (to vadí hlavně dědovi:-)
u sporťáku mi občas nejde hned sklopit nebo zvýšit opěrku zad pro dítě

1800
17.1.13 15:54

Kočárek jsem zkoušela na suchu a mokru, sněhu a v lese v terénu. Jezdila jsem snim na kolečkových bruslích. Vše ustál úžasně!:-) Jde lehce sundat a nandat korba a autosedačka. Zatim jsem na něm nenašla žádnou chybu.

Výhody:

ruční brzda
velká korba
sporťák jde do lehu
velký uložný koš
odpružení
bezpečná a velká autosedačka
aretace předního kola
držáky na pití

Nevýhody:

nevejde se do maleho výtahu

6.1.13 03:13

Při výběru kočárku jsme se rozhodovali mezi tímto a Jané Slalom Pro. V našem případě byla nakonec rozhodující cena (trojkombinace byla v akci „jen“ za 14.500,– - vyprodávali kolekci z roku 2011). Hlavní rozdíl mezi těmito kočárky je jejich velikost. Pokud se u GT3 smíříte s tím, že je obrovský, získáte suprový kočárek. My jsme potřebovali kočárek s velkými nafukovacími kolečky, a to hlavně kvůli terénu, ve kterém se budeme pohybovat (dlažební kostky, kopce). Pak pro nás bylo důležité, aby byl kočárek lehký. GT3 patří mezi ty lehčí kočárky, a to i přes svoji robustnost. Pro dítě je také důležité, aby měl kočárek velkou korbičku a pohodlný, prostorný sporťák. To vše GT3 má a navíc má obrovský koš, který je vždy na kočárku super. Vzhledem k velikosti kočárku doporučuji dobře měřit - např. jestli se vejdete do výtahu. Protože je to tříkolka, je třeba se s ní naučit jezdit (problém hlavně pro babičky).

Výhody:

prostorná korbička a sporťák
nafukovací kolečka
vhodný do terénu
velký koš
sporťák jde dát do úplného lehu
korbička (navetta xl) je jedna z nejdelších na trhu
kryt na korbičku se dá hodně zvednout, takže na dítko při nepřízni počasí nefouká
kvalitní výrobek
ovládání kočárku - velice lehké a jednoduché
lze zaaretovat přední kolečko
snímatelné textílie
lehce ovladatelná jednou rukou
ruční brzda
stabilní

Nevýhody:

skladnost (do kombíků se vejde - menší auta se nechytají)
cena
museli jsme dokoupit pláštěnku na hlubokou korbu, ta originální je na prd
těžká autosedačka

24.11.12 02:13

Celkově jsem moc spokojená, je to obrovský, stabilní a pěkný kočár. Používám na vesnici i ve městě. Pro ty, co bydlí v paneláku, to chce větší výtah, ale na to nás upozornili už v obchodu.

Výhody:

velmi prostorný
kvalitní provedení
nevrže
netřepe se úžasné šráky, malý může být v pohybu, jiné mu nevyhovují
když moc fouká nebo sněží, nasadím pláštěnku
je velmi prostorný
ruční brzda dobrá, drží
naveta (korba) byla super, na trhu patřila mezi ty delší
sporťák jde dát do úplného lehu úžasně obrovský košík

Nevýhody:

je to velký kočár, a proto má nároky na větší kufr

1.11.12 16:23

Kočárek jsem vybrala díky pěknému designu a dobré zkušenosti sestry. Myslím, že skoro každý nám chválil krásný kočár, ale.. díky rozměrům a váze není vhodný na časté skládání do auta a kvalita výrobku mne velmi zklamala. Cca po čtvrt roce máme problém s předním kolem, které při rychlejší chůzi kmitá a klepe se celý kočár. Po jednom použití nám praskla hadička u pumpičky a přebalovací podložka, která je součásti originální tašky se celá rozlepila. Pokud nebudete mít smůlu na kvalitu a váha neskladého kočáru Vám nevadí, tak jinak je kočár výborný - bytelný, prostorný i pro větší dítko a má super velký košík.

Výhody:

prostorný
velký úložný košík
praktický systém na aratování kola - nemusíte se ohýbat ke kolu
všechny textilie snímatelné na praní
skvělý design

Nevýhody:

těžký, široký
po 3 měsících užívání klepe přední kolo
těžká autosedačka
brzda jen na madle
krátká životnost doplňků

528
31.8.12 08:32

U kočárku mi nejvíce vadí jeho váha, je to horší při cestování MHD. Musí vám vždy někdo pomoct. Dále mi vadí pláštěnka, že nemá zakrytou i boudičku, ta je pak mokrá a nelíbí se mi to.:) Ale jinak mohu doporučit, najdou se i kočárky s horšíma vadama.

Výhody:

velký košík
přehazovací boudička
stupínek u zadních kol (vozíme druhé dítko)
prostorný pro dítko
brzda na zadní kola
hodně prostoru na věci(ledvinka a taška)
pásy neomezují dítko v pohybu
skvěle projede i horší terén
možnost dát vyprat celý potah do pračky, nemusí se drhnou ve vaně

Nevýhody:

pláštěnka - vadí mi, že není krytá bouda
těžký
 dlouhý