Phil & Teds - prosím o foto

Máte zkušenost s Phil&Teds E3 Classic?

Přidejte zkušenost s Phil&Teds E3 Cla...
Napsat příspěvek
Velikost písma:
158
7.5.12 12:17
@madamecrazy píše:
holky takhle nad kolečkem jezdíme my :) Julinka už ani nechce být v dk nebo klasicky vepředu, už chce jezdit jenom takto :mrgreen:

Jéé, madamecrazy, teď koukám na ty děti…včera jsem ti odepisovala na inzerát na Sbazaru :D …tak jen, že mě pobavila ta náhoda :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1730
7.5.12 12:43

tak a mame vyresenou strisku na DK a dokonce s UV stitem :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6
7.5.12 14:23

Ahoj maminky, můžete mi poradit. Přemýšlím o koupi tohoto kočárku - mám děti 18. měsíců od sebe s tím, že staršímu je teď 2,5 a mladšímu 1 rok. Starší toho sice ujde hodně, ale jen tak kam potřebuje.. tak kam chci já to ne, to se sekne, lehne na zem a je hotovo! :cert: Máme teď x-lander x-twin, ale je to klasicka široký kočárek pro dvojčata a tak mám omezený přístup např. do obchodů, mhd atd.. tak by mě zajímalo zda bych mohla používat tento kočárek pro takhle staré děti. Díky všem za odpovědi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1730
7.5.12 18:55
@Niiikitka píše:
Ahoj maminky, můžete mi poradit. Přemýšlím o koupi tohoto kočárku - mám děti 18. měsíců od sebe s tím, že staršímu je teď 2,5 a mladšímu 1 rok. Starší toho sice ujde hodně, ale jen tak kam potřebuje.. tak kam chci já to ne, to se sekne, lehne na zem a je hotovo! :cert: Máme teď x-lander x-twin, ale je to klasicka široký kočárek pro dvojčata a tak mám omezený přístup např. do obchodů, mhd atd.. tak by mě zajímalo zda bych mohla používat tento kočárek pro takhle staré děti. Díky všem za odpovědi

mam temer stejne stare deti ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14856
7.5.12 19:11

@Andule je, co to je? A vibe tu strisku nema? Ja ziju v domneni, ze jsem ji tam videla, ale jsem zkousela tri, tak se mi to mozna pomotalo…

ja jsem ted malinko dostala depku (pote co je kocar zaplacen na ceste), jestli ho fakt vyuziju, kdyz mam deti dva roky od sebe. Ale dcera se porad dost vozi (dobrovolne), na peskobus na ni nemam nervy, ona stejne vzdy miri smer hriste a ja nemam sanci ji presvedcit ze jdeme jinam, to je takovej rev a bes, ze to nejde.

od zari, kdy se male narodi jde snad do skolky, kterou mame par kroku, v ramci rychleho presunu ji ale do kocarku dam, ale zase nemame auto a nakupy delame pesky ve dvou -manzel tahne vozik, ja zbytek nakupu v kocaru. Plus vylety po okoli.

hodne lidi pise, ze ma phila jen na miminko, to si nejak neumim predstavit, to je tam uplne nekryte? Me se to moc nezda a radsi bych pouzila korbu, kterou si jeste nechavam.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1730
7.5.12 19:36

tak jsem dneska testovala a pridavny skejt je s DK naprosto nerealny, clovek by musel jit vedle kocarku

Suik -jo nove Vibe uz strisku maji, muj jeste ne …

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1730
7.5.12 19:38

tady na kamaradcine sportu
http://www.imagehosting.cz/…s/clonka.jpg

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10802
7.5.12 19:50

Suik nedávno jsme to tu řešily… samotné miminko ve philovi je totéž jako v jakémkoliv jiném sporťáku s vložnou taškou. Já teda nemám moc přehled v jednokočárech, ale u kočárků pro dvojčata jsem to viděla často.
Mě to neuráží a naše malá tak zimu přežila úplně v pohodě a ani v nejmenším jsem neměla pocit, že by nějak strádala. Teď v půlroce jí už tam akorát začalo být trochu těsno, takže teď už jezdí ve sporťáku.

Kdybych měla doma nějaký hluboký kočárek s korbou, tak bych jí vozila v tom, ale nemám :lol:

Andule ta stříška vypadá super, jak má to stínění i na bocích.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
954
7.5.12 20:19
@Andule píše:
tak a mame vyresenou strisku na DK a dokonce s UV stitem :-)

super, presne tohle jsem si take objednala, je to ta clona od Sunshine Kids?? :) drzi tam dobre?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
954
7.5.12 20:23
@Andule píše:
Antche - gratuluji, ze se povedlo treti a trosku zavidim :-)jinak u vibe se takhle na spici asi moc sedet neda, co?

u Vibe to bohuzel nejde, ma to moc zkoseny a to ditko si nema kam sednout :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1730
7.5.12 20:50

jj sunshine a drzi dobre, jen budu muset navlect nejakou snurku, pac ten klip je hodne ostry jsem si totim rozrizla, tak abych to pripinala k te snurce

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6
8.5.12 07:11

A kočárek vyhovuje? vyspí se v něm děti když je třeba? Starší mi v kočárku spí pouze v sedu, nebo max. v polosedu, když ho položím, tak se hned se řevem vzbudí. Takže jestli nejde dát přední sedačka dolů by mi ani nevadilo..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11912
8.5.12 10:37

Suik, já jsem kočár využila už na dva první a to jsou 2 a čtvrt roku od sebe. Když jezdíš delší trasy, potřebuješ se dostat jinam, než na konec ulice, potřebuješ se dostat v rozumném čase kamkoliv… Myslím, že já ho užiju ještě tohle léto na větší výlety - abychom nemuseli omezovat délku výletu na 2-3 km. ;)

Miminka jsem v troubě odvozila dvě a v pohodě. Ale hluboký kočár jsem si k tomu nechala, třeba na spaní na zahradě, nebo když jsem chtěla, aby starší šlapali a nechtěli se vozit. 8) U nás naštěstí nebyl problém s místem na kočárek, máme velkou předsíň, takže dva se vešly.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14856
8.5.12 14:42

@Titty diky, uklidnila jsi me, my je budeme mit vsechny ve sklepe, taky se vejdou. Jeste mam golfky, ty teda slozim a schovam.

my hodne jezdime i MHD, vlakem a tak, tak budu rada, kdyz budou oba pri nastupu prikurtovany.

@Elik je fakt, ze pro me je to nezvyk. Treba na to budu koukat taky jinak…

@Niiikitka ta predni nejde, me dcera nespi v kocare vubec, kdyz vytuhne, tak s ni taky radsi nemanipuluju.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1730
8.5.12 21:35
@Niiikitka píše:
A kočárek vyhovuje? vyspí se v něm děti když je třeba? Starší mi v kočárku spí pouze v sedu, nebo max. v polosedu, když ho položím, tak se hned se řevem vzbudí. Takže jestli nejde dát přední sedačka dolů by mi ani nevadilo..

jojo bez problemu… oba mam kocarkove space, usnou hned pred barakem :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala