Nevíte co k Vánocům? Napište Ježíškovi o sušičku

Zvažujete nákup sušičky, ale nevíte kterou zvolit? Já osobně jsem si jeden typ vyzkoušela a mile ráda vám představím výhody tohoto kouzelného vynálezu.

Nevíte co k Vánocům? Napište Ježíškovi o sušičku V interiéru sušička neruší.

Sušička výkonnější než hodinový manžel

Má domácnost není plná dětí, ale zvěře, takže stejně jako v početné rodině plním jednu pračku za druhou. Prádlo plné chlupů od psů, koček a bahna od koně vyjde na dvě až tři pračky týdně. Všechno oblečení následně věším a vybrané kousky ještě žehlím. Tedy, věšela jsem a žehlila jsem. Teď mám doma konečně sušičku. Čas, který ušetřím, je k nezaplacení.

Co nezvládne pračka, vyřeší sušička. Kromě sušení a načechrání prádla totiž důkladně odstraní chlupy z oděvů. Díky speciálnímu systému SensitiveDrying můžu kombinovat vyprané hedvábné košile s podsedlovou dečkou na koně a látka se neponičí. Prádlo se totiž šetrně suší ze všech stran proudícím mírným, teplým vzduchem. Výsledkem je jemně usušené prádlo, které je měkké a načechrané a zároveň bez záhybů. Takže ho pak ani (až na malé výjimky) nemusím žehlit.

Sušička je pomalu výkonnější než hodinový manžel. Má spoustu programů a schopností:

  • rychlé sušení, které trvá pouhých 40 minut,
  • automatické upozornění, že je oblečení suché,
  • speciální sušení s extra péčí, ohleduplné ke tkanině,
  • cyklus načechrávání,
  • a samozřejmě dětskou pojistku.
Má velmi jednoduché ovládání.Má velmi jednoduché ovládání.

Myčka a sušička je „must have“ každé domácnosti

Jak získala sušička BOSCH s funkcí AutoClean svůj název? Stojí za ním technologie AutoClean, díky které nemusíte čistit filtr po každém použití. Zbytky po sušení jsou automaticky vháněny do spodní části spotřebiče, jehož kondenzátor je pravidelně proplachován, a uvolněná textilní vlákna jsou bezpečně uložena ve speciálním sběrači. Ten je potřeba vyprázdnit přibližně po 20 cyklech.

Sušička má navíc obrovský buben, do kterého se vejdou až dva koše prádla. Všechno vyprané oblečení tak rovnou přendám do sušičky a (kromě košilí) bez žehlení uložím do skříně. Skládání prádla mi na tom všem zabere nejvíce času, zbytek je raz dva. Jako poslední výhodu ještě zmíním, že nevibruje a je tichá.

TIP: Nezapomínejte na pravidelné čištění filtru, a to nejlépe po každém sušení. Udržíte tak spotřebu na nízké úrovni a vysokou účinnost sušičky.

Pravidelné čištění filtru je jednoduché. Zdroj: BSH domácí spotřebiče.Pravidelné čištění filtru je jednoduché. Zdroj: BSH domácí spotřebiče.

Závěrečné hodnocení:

Sušičku jsem měla jen na vyzkoušení a musela jsem ji po pár týdnech vrátit. Ještě ten večer jsem online objednala svou vlastní. Zamilovala jsem se do načechraného, teplého a provoněného prádla. S radostí a demonstrativně jsem vyhodila olezlý sušák na prádlo. No, prostě dokonalé. Líbí se mi i to, že je ekologická a s hodnocením A++ u mě dostává jedničku s hvězdičkou.

Takže dámy, pokud nevíte co si přát k Vánocům, napovím vám, je to sušička BOSCH s technologií AutoClean. A pánové, pokud se jako každý rok trápíte, co dát své drahé polovičce, nadělte jí sušičku. Darujete jí tak čas na sebe, který ušetří tím, že nebude muset žehlit a věšet prádlo.

Tichá, praktická, úsporná. Prostě dokonalá.Tichá, praktická, úsporná. Prostě dokonalá.

Vychvalovanou sušičku najdete na stránkách BOSCH »

Článek vznikl ve spolupráci se značkou BOSCH.

Témata článku

Přečtěte si také