Veletrh ProDítě s 50% slevou

Veletrh ProDítě s 50% slevou veletrh.jpg

Nedala by se sehnat sleva na veletrh ProDítě?, znělo z diskuze na eMiminu.

Dala!, říkáme my!:)

Zvýhodněné vstupenky získáte předem při nákupu on-line. Na stránce BVV Veletrhy stačí zadat kód PRODITE15, poslat platbu a lístek vzít s sebou (vytištěný nebo v mobilu). Za vstupné tak zaplatíte 80 Kč namísto plné ceny na místě 170 Kč. Pak se jen bavte na brněnském výstavišti. Od 5. do 8. března tu na vás čekají koncerty, bublinová show a spousta stánků s dětským zbožím.

Veletrh ProDítě si užijete

  • jako nastávající maminka. Ještě nemáte kočárek? Vystavovatelé je zde nabízejí s výraznou veletržní slevou. Na místě si všechny kočárky prohlédnete a i rovnou vyzkoušíte. K dispozici vám je i poradenství k porodní přípravě, samozřejmě zdarma.
  • s malým miminkem. Dostanete se mezi rodiče se stejně starými dětmi, objevíte novinky ze světa mateřství a tipy na obchody, kde seženete vše, co potřebujete. Nebo navštivte laktační poradkyni, která je pro vás na veletrhu zdarma.
  • s dětmi. Doprovodný program je nadchne! Stát uprostřed obří bubliny, zasmát se s Michalem Nesvatbou a nebo se vyřádit na hudbu Maxim Turbulence, na to budou vzpomínat ještě týdny. Chlapečky (ale i jejich tatínky) určitě zaujmou modely aut, pozemní a vojenské techniky, lodí, ponorek, letadel a prolétávajících vrtulníků. Ve velikonoční dílničce si můžete společně vyrobit ozdoby nebo jarní zvířátka z drátků či papíru. V rámci sobotního programu se pak můžete těšit i na Tomáše Vernera, který děti naučí také několik krasobruslařských triků, pro maminky je pak připravena autogramiáda.
  • když plánujete rodinu. Obhlédněte si terén, než k vám přiletí čáp nebo vrána. Dejte si kávu a během korzování mezi stánky si popovídejte.
  • s partnerem. A nebo raději bez něj? Ať si odskočí na současně probíhající veletrh Rybaření, zatímco vy si vše v klidu prohlédnete.
  • jako koncert. V neděli na veletrhu vystoupí zpěvák Voxel, vítěz Českého slavíka 2014 v kategorii Hvězda Internetu.

Na veletrhu ProDítě najdete mnoho stánků s hračkami a hrami, zdravou a bio výživu, dětskou kosmetikou nebo módou pro děti, těhotné i maminky. Také se zde inspirujete, co zajímavého se dá s dětmi podnikat nebo jak děti naučit anglicky už od pár měsíců.

Tak na viděnou v Brně!

Autor:

My píšeme, vy čtete. Pokud chcete zapřáhnout naše klávesnice, posílejte své tipy na info@emimino.cz. více

Přečtěte si také

Nakupujte s Ona Dnes kupóny až s 50% slevou

  • 10.05.19
  • komerční sdělení
Nakupujte s Ona Dnes kupóny až s 50% slevou

Nakupovat se slevami je o dost zábavnější. Od 13.–19. května se můžete těšit na jarní nákupy za akční ceny s Ona Dnes. Oblíbená slevová akce už má letitou tradici. Ve svých oblíbených obchodech a...

Váš příspěvek

Odesílám...