41 týdnů MAREČKA (1.3.04)

Rodičovství

Tak nám začal březen, s Marečkem za kamna nevlezeme. Jezdíme s ním na procházky v kočárku. Brodíme se s kočárkem tajícím a namrzajícím sněhem. Vyhlížíme sluníčko a schováváme se před sněhovými přeháňkami. Vyhýbáme se rušným ulicím a chodíme parky a sídlišti.

Minulý deníček psaný mnou něco po půlnoci měl na emiminu velký ohlas díky tajemné bezpohlavní bytosti E., která se v komentáři rozohnila, jací to jsme rodiče, že jsme Marečka naučili, že se v noci spí. Nechali jsme ho několikrát křičet v noci podle učených knih v jeho i našem zájmu. Vyspané miminko a vyspaní rodiče jsou lepší než pravý opak. Zní to ošklivě ?nechali jsme ho křičet?, ale ono to fungovalo, a to ?několikrát? bylo tak čtyřikrát za jeho 9 měsíční život. Naštěstí další komentáře (děkuji za ně) předčili bytost jménem E. v argumentech, vtipu i úpravě textu (viz deníček 40 týdnů Marečka + komentáře, opravdu to stojí za to).

Protože docela spěchám, tak se zkusím inspirovat písmenem ?E? a tímto vyjádřím dík bytosti E. za komentář k minulému deníčku: MAREČEK: ?M? jako náš miláček milovaný, mámino a tátovo štěstí, a taky babiččino, dědečkovo? ?A? jako andílek nejkrásnější, ?R? jako rarášek, rošťák a uličník ?E? jako elegantní chodec, zatím s podporou za ruce ?Č? jako čilé mimino, které neposedí ani nepostojí, a že už stojí, i sám, tak 10 vteřin, a kdyby chtěl tak i déle ?E? jako emimino, díky kterému Marečka zná celá Cipískova parta ?K? jako kulíšek, který teďka v zimě Mareček pořád nosí a vypadá buď jako indiánská babička nebo v ušance jako rudoarmějec.
Druhé káčko je bohužel konec, protože fakt spěchám, tak se omlouvám za stručnost.

tatínek Zdenda, maminka Peťulka a synáček Mareček, 10 kg, 75 cm, žádný zub, 3.3.04

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Anonymní  04.03.04 09:29

:o))) chechecheee, hezkyyy :o)))

Mejte se fajn, ahooooj !!!
Zajdulanci

 
Zajdulanek
Povídálka 47 příspěvků 07.03.04 10:40

Pozor pozor pozor, hlásím, že už od pátku lezu a v sobotu jsem si poprvé sama sedlááááá !!! :o))))

Mamka si z toho taky málem sedla a z mého lezení jí úsměv přešel hned, jak jsem se doplazila do kuchyně a začala jsem orvávat igelit, který čouhá z koše, ožírat igelitové tašky plné pet lahví k vyhození válející se za košem a když musela začít přemísťovat do výšek všechny přízemní věci. :o))) Tak teď jim to teprve ukážu! :o)))

ahooooj Zajdulka

Vložit nový komentář