Reklama

5. měsíc

Rodičovství
  • emimino
  • 25.06.02

Ležení na boku se mi už omrzelo, začínám trénovat otáčení na bříško. Máma se mi směje, že jsem jak zpomalený film, Verunka se pří otáčela švihem a já prý čekám až ?přepadnu?.

Prý hotová pohybová studie ? pomalu se otočím na bok, pomalu dám horní nožičku před sena na zem, pomalu se překulím, pomalu se začnu zvedat a pomalu posunu ručičku, tak aby mohl zvednout hlavu. Zatím dokážu dlouho vydržet na předloktí, posiluji, abych vydržel i na napnutých rukách. Snažím se také lézt, ale zatím mě tělíčko moc neposlouchá ? buď zvednu hlavu a pak je prcka na zemi, nebo přitáhnu kolínka, zvednu prcku, jenže, pak hlava padá do koberce. Popolezu jen, když mi někdo podrží nožičky a já se tak ?odrazím?.
V polovině měsíce jsem byl na dalším očkování, naštěstí už jen do jedné nožičky. Vážím 7,550 kg a měřím 70 cm.
Jinak jsem taky pochopil princip mých hraček ? no přece, pískací hračky pískají, štěrchátka štěrchají, do zavěšených hraček se bouchá, všechny se strkají do pusy a všechny se házejí na zem. A taky jsem pochopil princip Verunčiných hraček ? jsou hrozně zajímavé, mnohem zajímavější než ty moje, jenže jakmile někdo spatří, že jsou v mém dosahu, tak je dávají ode mě dál (už se nemůžu dočkat, až začnu lozit, pak jim ukážu).


Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama