Všechno bude jinak

Těhotenství

Před nějakou dobou jsem tu uveřejnila deníček s názvem Když to přestane klapat. Hodně se od té doby změnilo a ještě se toho hodně změní.


3 komentářů

Kde vlastně začít? Nechci tady shrnovat minulý deníček, to si raději přečtěte vy, kteří jste ho nečetli. Spíše naváži na to, že jsme si s manželem uvědomili spousty věcí. Byla jsem to sice já, kdo musel zase začít a chtít naší manželskou krizi řešit, ale povedlo se :-)

Přehodnotili jsme toho hodně a došli k závěru, že spolu chceme být, ať se děje co se děje. Musela jsem se vnitřně smířit s tím, že miminko přirozenou cestou nepůjde (manžel má velmi špatný SPG, dle lékařů neplodnost). Měla jsem sice doporučení do Natalartu, ale nakonec jsme tam nešli, seběhlo se moc věcí, jednak ta naše krize a ještě musela manželova maminka na operaci. Je dlouhodobě nemocná a teď je to zase o dost horší, ještě se k tomu dostanu.

Nicméně v únoru k nám přišel nový člen rodiny (v minulém deníčku se tam již zmiňuji), hafanda jménem Gucci, a od té doby co ji máme, tak náš život naplňuje radostí. Je to takové chlupaté miminko místo toho růžového lidského :-) Mám z ní radost, chodíme na cvičák a nenudíme se. Manžel si ji s odstupem času také oblíbil. Ve firmě, kde jsem pracovala, mě to skutečně hodně štvalo, už mě to tam demotivovalo a já jsem začala hledat po několika letech něco jiného. Našla jsem a nastoupila 1. 8. 2012.

Takže nové plány do budoucna, dokonce jsem si říkala, že je fajn, že to dítě ještě nemáme, že si budeme užívat, a navíc teď nás potřebuje hlavně tchyně. Duševně mě osvobodilo, že tak dva roky nemusím dítě řešit a až to přijde, tak zajdeme do centra a tam si už nějak poradíme :-) Do toho si bereme tchyni domů, podle toho, jak jí dopadne chemoterapie, to někdy snáší tak, že se o sebe nepostará a někdy to jde a může být doma a my jí jezdíme nakupovat apod. Je to taky celkem psychicky náročné, ale dá se to zvládat. Pořád věříme, že to překoná.

No nic, čas plyne a já jsem si včera tak říkala, že jsem to už měla dostat a nic. A že mě navíc pořád píchá v břiše a vůbec se cítím prostě nějak jinak. Doma jsem měla poslední testík, který už tam několik měsíců leží v šuplíku :-) A jak jsem včera přijela domů z práce, tak jsem si říkala, že si ho ze srandy udělám, že vím, že na něm nic nebude a dostanu to. Šok! Objevily se krásné dvě čárky a já nemohla uvěřit svým očím. Celá jsem se klepala a běžela za manželem a ten tomu taky nemohl uvěřit. Pořád jsem si říkala, jak je to možné? Proč teď, když mám novou práci a jsem tak spokojená a mám Guccinku a staráme se o tchyni. Jak to, že se život rozhodl nám ten zázrak poslat teď?

V lednu by to byly dva roky, co se o dítě snažíme, vlastně teď nějakou dobu nesnažíme :-D Já to prostě nechápu a mám věřit na zázraky anebo zákony schválnosti? Musela jsem si jet ještě pro další testy a hned jsem si je udělala, abych skutečně uvěřila a bylo to tam zase. A dneska ráno další a skutečně to tam je. Manžel je tak šťastný a já jsem stále v takovém šoku a chce se mi chvíli smát a chvíli brečet.

Je to nádhera… i já můžu říci: "jsem těhotná“ :-) Ale stresuje mě teď moje nová práce. Při pohovoru jsme si jasně vysvětlili, že mateřství nebude, nejdříve tak za 2 roky. Své nastávající šéfce jsem říkala, že to ani není možné a nemusí se bát. Tolik se v nové práci líbí, skutečně mě naplňuje a je to ono, co mám dělat teď? Přijde mi nefér to tajit, až budu po zkušebce.

Až budu mít těhu potvrzené od lékaře, tak půjdu s pravdou ven. Vysvětlím jí, že je to skutečně tak šokující a nečekané. Opravdu je to asi ten zázrak :-) Nechci přijít o mateřskou, celé roky jsem dřela, nikdy jsem se na pracáku neválela, nejsem žádný fluktuant a práce si vždy vážím a najednou budu do rodičáku na ÚP? Trápí mě to, ale na druhou stranu jsem tak šťastná, že jsem tak nečekaně otěhotněla.

Snažilky moje milované, já jsem tak nenáviděla řeči typu: nemysli na to. Ale kdo ví, jestli tím, že jsem skutečně v hlavě měla zcela jiné plány a dítě v nich nějakou dobu nebylo, tak jestli to opravdu nepomohlo, ale na druhou stranu byl tam problém se SPG. Nějaká manželova šikovná mrška zabojovala :-) Život je skutečně jedno velké překvapení.

Snad dal deníček hlavu a patu, píši ho ještě tak roztřeseně. Pořád si tu prohlížím ty testy a vidím poprvé za celou dobu ty dálnice. Je to skutečně moc krásný pohled :-)

Hodnotilo 25 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
sweet78
Echt Kelišová 8320 příspěvků 22 inzerátů 06.09.12 07:00

Moc ti přeju ten malý zázrak :potlesk: :hug: a hlavně aby vše pokračovalo tak jak má :andel:

 
Peťka111
Kelišová 5038 příspěvků 06.09.12 07:57

Velká gratulace ;)… mysli jen na sebe a svoji rodinu, práce byla a bude, já osobně bych to řekla až po zkušebce, jak jsem psala mysli jen na sebe jako to dělají ostatní, já už jsem poučená :lol: :D

 
cher  06.09.12 08:00

Jj, člověk plánuje, pánbůh se směje :lol: gratuluju. :kytka: Myslím, že tady na emmimino chodí téměř neplodná paní, co má tři děti :lol:

 
klara123
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 06.09.12 08:22

Tak to je vážně zázrak! Ale moooc krásný :-) Gratuluji :kytka:

 
unity
Kecalka 167 příspěvků 06.09.12 08:23

Mám uplně husí kůži :) moc gratuluju.

 
Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 06.09.12 08:29

Krásný deníček :potlesk:
Přiznám se, že po tvém 1.deníčku jsem byla přesvědčena, že s manželem k sobě cestu již nenajdete. Jsem za to moc ráda, že jste našly :hug: a vše se určitě děje, tak, jak se dít má :kytka:
Obrovská gratulace k miminku :andel:

 
Miš-El
Závislačka 3067 příspěvků 06.09.12 08:32

Gratulace, tomu se říká zázrak :kytka:

 
banánice
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 06.09.12 08:33

Nemusíš se bát určitě to pochopí a na pracák přece nemusís můžeš dostat neschopenku a mateřská se ti vyplatí z platu a to i z minulé práce :-)

 
vandamara
Ukecaná baba ;) 2158 příspěvků 06.09.12 08:41

Ani nevíš, jakou jsi mi dala naději :hug: :hug: :hug: 10.9. nastupuju do nové práce. Sml. mám podepsanou, a 12.9 mám jít na kontrolu od jejich dr. Musim mít s sebou i moč, aby zjistil, jestli nejsem těhule. Ted zrovna předemnou leží těhu test a já zase smutná, že to nevyšlo. :,( Ale jak píšeš, manža spermio nic moc 56% pohyblivých. Já dvakrát potrat za rok. No mazec a trápím se dál. Ale snad s novou prací se to brzy změní. Pejsky jsem od manžela dostala za každé naše nenarozené miminko a tak mi ted malinkatá Michaelka (jorkšírka) leží na klíně a naplňuje mě radostí, že tady nejsem sama (dcerky z prvního manželství jsou ve škole a školce). Mělo tady být cca 3 měsíční miminko. Taky bych brala klidně i ten pracák, jen at už najdu ty //. Takhle aspon dopadne prohlídka u dr snad (mám nemocný záda) dobře a třeba za měsíc najdu ty // a budu taky konečně šťastná. Vám s manželem přeji, at to zvládnete s mamkou, at se vám konečně naplní život radostí a těšením se na miminko. At je to malé stvořeníčko v pořádku a nezlobí vás ani v bříšku a ani v budoucnu a je hlavně zdravé. :srdce: :srdce:

Ohledně práce… já být tebou, tak se tam moc nepřepínám, ale vydrž… byla by škoda ve zkušebce o tu práci přijít. Už jsi tam měsíc. Kolikrát ženský ani netuší, že jsou těhule i dva tři měsíce. Pokud není práce fyzicky náročná, proč tam ještě aspoň pár měsíců nevydržet a mít tak nárok na nemocenskou a pak na mateřskou? Teda to je můj názor. ;)

 
vandamara
Ukecaná baba ;) 2158 příspěvků 06.09.12 08:45

Šefové pak říct, že tě ani nenapadlo, že když jsi to nedostala, že jsi těhule… když je to u vás tak, jak to je… Bylo :-D Ona to pochopí. :hug:

 
lemurekkata
Kecalka 227 příspěvků 06.09.12 08:51

Ahojky, strašně moc gratuluji, ani lékaři nevědí všechno :)

K práci radím. Nechej si to pro sebe. Můžu Tě ujistit, že jak férově vypadá že se k Tobě chovají, jak se na tebe šéfová směje jako kamarádka… do minuty tě můžou kdykoliv vylejt. Vím o čem mluvím. U nás se to stalo kolegovy, který by za firmu dáchal, byl tu 13 let. V pátek nám podla ruku a odešel. Obrečela jsem to. Fakt za mně, nedělej to.

 
brisco
Závislačka 2883 příspěvků 06.09.12 08:56

Jupí, to mi zvedlo náladu takhle po ránu. Četla jsem už dřív i předchozí deníček a moc gratuluju. V práci bych to určitě neříkala. Jsem toho názoru, že po úspěšném NT testu ve 12.týdnu bude ta správná doba tuto krásnou novinku rozšířit. :kytka:

 
Jája_W
Stálice 95 příspěvků 06.09.12 09:03

Ahojky, prosímtě, hlavně to na šéfku nevyklop, jak to budeš mít potvrzené. Ani si nedokážeš představit, jak v takových situacích bohužel i ženské dokážou být odporně hnusné. Klidně se může stát, že ten den hned poletíš na pracák a ani neschopenku nestihneš a pak už se nebude kam vracet..Šéfové se dokážou hooodně přetvařovat, opravdu, neriskovala bych to. Jinak hodně štěstí!!

 
Marcip
Extra třída :D 13125 příspěvků 06.09.12 09:09

Gratuluji k mimískovi :kytka: a přeji vám hodně zdravíčka a radosti :hug:

 
balenka
Závislačka 3781 příspěvků 06.09.12 09:10

Držím pěstičky! :hug:
A v práci vydrž určitě se sdělováním až po zkušebce…
teda vydržela bych až po 12tém týdnu těhotenství ;-)

 
zzuzzinda
Kecalka 271 příspěvků 06.09.12 09:11

Gratuluju! Před prckama jsem pracovala v centru IVF a dost často se potvrdilo, že stačilo myslet na něco jiného (což se strašně snadno říká, ale nejde to, vím to z vlastní zkušenosti, taky nám dítka - hlavně to první chvilku trvala) A co se týče SPMG - stačí jedna šikulka a je to. V práci bych to taky radši řekla hned tak, jak to je. Prostě vyšší moc zasáhla :) Držím palce, ať je vše v pořádku, ať je budoucí babička v co největší pohodě (třeba jí vnoučátko taky bude nabíjet enrgií) a užívejte si to :)

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 06.09.12 09:16

Luminex teda to je užasné překvapení a zázrak :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Moc ti potichounku gratuluji a držim palce at je vše v pořádku. Šéfce bych nic neříkala. Za prvé vždy se muže něco stát což doufám že né, ale co pak vid a jinak myslim že mateřskou bys sice stejně dostala proto že tam je náká ochrané lhuta né? Asi pul roku :nevim: ale nevim.

Tak nic neříkej, těš se a já se těšim na další dobré zprávy :potlesk: :potlesk: :potlesk:

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 06.09.12 09:33

Mog gratuluji! at je vse ok :kytka:

 
italia
Kecalka 372 příspěvků 42 inzerátů 06.09.12 10:01

Mo gratuluji, ale ráda bych se vyjádřila k větě:„Nesmíš na to myslet“. Na tuhle větu jsem naprosto alergická! :twisted: :zed: Čekáme mimi „ze zkumavky“, problém u mně. Myslím si, že pokud bývá problém u muže, zázraky se hold stávají a jsou krásné! Ale v opačném případě…mně jen mrzí, že si mnozí neuvědomují, že to není jen o psychice. Takže tfuj, tfuj, tfuj, ať miminko :srdce: roste, tak jak má a držím pěsti pro krásné těhotenství! :mavam:

 
jediný andílek
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 06.09.12 10:03

Mooc dojemné, at je malý v pořádku :potlesk:

 
Arnica
Kecalka 121 příspěvků 06.09.12 10:11

Také moc gratuluji, užívej si to.
V práci bych to neříkala dřív než budeš mít 12 týdnů za sebou. První týdny jsou více rizikové, tak bych s tou informací počkala. Navíc je to tvoje soukromá věc a nikomu nejsi povina to oznamovat okamžitě.
Nic si z toho nedělej, že máš novou práci a slíbila si neotěhotnět. Mysli v první řadě na sebe.

 
Hubanda2603
Nováček 1 příspěvek 06.09.12 10:13
:-)

Jsem tu uplný nováček, ale gratulací v této situaci není nikdy dost, Tak ještě jednou…velká gratulace :-)

 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26171 příspěvků 06.09.12 10:20

Lumísku…
V práci bych to asi řekla až po té zkušebce.
Tady u nás moje kolegyně taky otěhotněla cca 4měs. před tím, než jí měli prodlužovat smlouvu. Tajila to až do podpisu (to byla nějaký 5tý měsíc) a když to pak prasklo tak jí NIKDO neřekl křivého slova a všichni jí blahopřáli a naprosto její postup schvalovali. Opravdu se nenašel jediný člověk, ani šéf, kterého by to urazilo nebo popudilo. Nebuď hloupá… :hug:

Až po té zkušebce bych byla upřímná a vysvětlila, že to opravdu bylo nečekané… určitě ti hlavu pak neutrhnou. :*

Jinak ještě jednou moc gratuluji a přeji mnoho a mnoho zdravíčka a aby bylo s prckem vše v pořádku!!! :hug: :hug: :hug:

 
handulinda
Echt Kelišová 9378 příspěvků 06.09.12 10:25

Moc gratuluji..Až mi ukápla slzička..V práci bych to oznámila až po prvním trimestru..je to pro tebe to nejlepší..za prvé, riziko potratu je minimální a ty již budeš po zkušebce. :-) hodně štěstí

 
dana59
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 06.09.12 10:47

:D Gratuluji, v práci zatím nic neříkej :potlesk: :potlesk: :potlesk:

 
Janísek30
Stálice 96 příspěvků 06.09.12 10:49

Strasne mot ti gratuluju..je to uzasnej denicek a hrozne Vam to preju :kytka:

drzim moc palecky :srdce:

Příspěvek upraven 06.09.12 v 10:50

 
lucillee
Echt Kelišová 8046 příspěvků 6 inzerátů 06.09.12 11:49

Ahoj Luminex, predne moc gratuluji k miminku! Je to obrovsky dar, zvlast kdyz jste meli problemy… vetsinou na denicky nereaguji, ale ted musim! Nerikej to v praci, mysli na svou rodinu a to stesti, ktere mate na ceste a bud vice “sobecka“ nebyl to prece zamer, ze bys neco zatajila nebo zamestnavatele podvedla. Tehotne zakon chrani aspon takto, ze je zamestnavatel nemuze jen tak vyhodit. Hlavne kdyz to reknu mooc osklive tak tehotenstvi je nejiste obdobi a co kdyz maminka NEDEJ BOZE prijde o dite v prubehu tehotenstvi??? Zkratka mysli na sebe, zamestnavatel by take nebral ohledy, vyhazuji lidi s hypotekou ci rodinou. Neodchazej, kdyz se ti v praci bude darit, treba ti po materske daji moznost castecneho uvazku nebo to nejak vyresite. Rozhodne neodchazej ve zkusebce UP ti da podporu 3 mesice a pak budes bez financi…ted taky zarizuju a nakupuju pro mimi a je to fakt dost penez…

 
Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 06.09.12 11:52

No, ačkoliv člověk pravdomluvný, tak bych si to po dobu zkušebky nechala pro sebe… Ty teď nevidíš, co to bude znamenat pro tebe a dítě, tak myslíš na šéfovou. Ale věř mi, že mít pěknou ppm a moct si pro miminko kupovat blbostičky, neptořebnosti, neotáčet každou korunu, je zatraceně hezké, měla jsem to tak při prvním dítěti.
Ona to šéfová nějak přežije. Překvapuje mě, kolik žen se nechá dobrovolně diskriminovat kvůli těhotenství a mateřství… A ještě jsou na to snad hrdé.

 
Pettule69
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 06.09.12 12:05

Hojky u nás to bylo podobné…snažili jsme se nějakou dobum nešlo to z mé strany, strašně mě to trápilo, pak jsem šla na laparoskopii, jestli mám průchodné vejcovody, koupili jsme si mazlíčka (hada) přestala jsem myslet na to že to nejde a za měsíc jsem byla těhotná :D

 
Cassidy
Kecalka 307 příspěvků 06.09.12 12:09

Myslím, že na té větě „nemysli na to“ něco určitě bude. Taky jsem otěhotněla cca po roce a půl snažení, zrovna v době, kdy jsem se na nějaké snažení úplně „vybodla“. Nastoupila jsem do nové práce a čekala nové začátky, s tím, že miminko ještě chvilku počká a ŠUP…teď jsem v sedmém měsící. A u vás to navíc ještě přišlo krásným zázrakem. Příroda je prostě mocná čarodějka. Užívej si těhotenství a ať jste všichni hlavně zdraví!! A ostatním snažilkám přeji, aby se také, co nejdříve dočkali svých // :srdce:

 
Lenula-xy
Kelišová 7398 příspěvků 06.09.12 12:34

JÁ TAKY MOC GRATULUJU :kytka: PŘEČETLA JSEM OBA DENÍČKY, PO PŘEČTENÍ TOHO PRVNÍHO JSEM TAKY NEVĚŘILA, ŽE SE K SOBĚ VRÁTÍTE, ALE VIDÍM, ŽE TEN DRUHÝ UŽ JE KRÁSNĚJŠÍ A ŽE JSTE TO ZVLÁDLI :hug: DRŽÍM PALEČKY, AŤ VŠECHNO DOBŘE DOPADNE. MANŽEL MĚL TAKY MÁLO SPERMIÍ, KTER BYLY SCHOPNÉ OPLOZENÍ A PRÝ ŠANCE PŘIROZENĚ OTĚHOTNĚT JE 2,4% VĚTU, ŽE SE NA TO NESMÍ MYSLET JSEM TAKY NESNÁŠELA A VŮBEC MI TO TEDA NEŠLO. POTOM JSME SE MĚLI JÍT DOMLUVIT NA UMĚLÉ OPLODNĚNÍ A ČEKALO SE NA MOJI MS A UŽ NEDORAZILA A TEĎ MÁME 14 MĚSÍČNÍ HOLČIČKU :mrgreen: PROSTĚ JSEM SI ŘEKLA, ŽE Z UMĚLÉHO TO VYJDE A BUDE MIMINKO, NEBRALA JSEM SEX JEN JAKO NÁSTROJ POČETÍ A MIMINKO U NÁS PŘIŠLO

 
bjetuschka
Závislačka 4170 příspěvků 06.09.12 13:06

Gratuluju, je to krása :*

 
evousek
Ukecaná baba ;) 2312 příspěvků 06.09.12 13:07

Ahoj, moc moc gratuluju, nevim, jak dlouho jsi tehotna, ale doufam, ze kdyz uz se zadarilo (a myslim, ze prave proto, zes na to prestala myslet), tak ze i jednoho krasneho dne privedes na svet zdrave miminko. A co se tyka toho, kdy to oznamis.. ja bych pockala az po zkusebce - jinak by te mohli vyhodit. Je to sice vuci zamestnavateli asi trochu hnusne, ale co uz. Ja sama jsem byla v praci demotivovana (zmeny v organizaci toho co a jak budeme delat) a presla jsem na jinou praci - zaucili me na zacatku zari a ja 1.10. skoncila v nemocnici (v 16tt) a uz jsem zustala doma.. takze jsem se sice taky bala sefovi rict, ze uz neprijdu, ale co uz - dite je prednejsi.. a bud budes trochu potvora a nereknes to anebo to reknes a mozna te vyhodi :(( a budes na UP. Ja bych si jako nastavajici matka vybrala tu prvni moznost. Treba bys mohla delat z domu? Preju hodne stesti!!! a jeste jedna vec me napadla :) Kdyz jsem si na jare 2011 rikala, ze mi bude tricet a ze bych chtela dite (at potom v petatriceti neobiham ty CARy - eventualne), tak jsem do toho sla s tim, ze jestli jsme s pritelem „ti pravi“, tak nam mimi zhury poslou. A pokud neposlou, tak mame mezi sebou asi jeste neco nedoreseneho a az „to“ doresime a vyresime a budeme pro sebe ti pravi, tak mimi bude pozdeji no.. No a tak jsme to zkusili a co se nestalo.. na prvni pokus dvojcata!!! :)))

 
Isa257
Povídálka 13 příspěvků 06.09.12 13:29

Luminex, denicky obcas ctu i ten tvuj predchozi, ale nejak nestiham prispivat do diskuse. Ale tentokrat mi to neda, je to uzasna zprava!! Uz jsem to od tebe pred par dny cetla v nejakem tvem prispevku k jinemu denicku a uz tehdy jsem mela radost.
A k mamince: drzim palce, at si vnoucatka jeste stihne hodne uzit. I pro ni to ted bude uzasna a povzbuzujici zprava.

 
lucka83
Hvězda diskuse 46085 příspěvků 60 inzerátů 06.09.12 13:51

Moc ti to přeji a věř že zázraky se opravdu dějí :hug: :hug:,na práci se zatim vykašli, řekni to až bude po prvním trimestru, vím že to bude blbé ale co naplat, já to v práci řekla až v 11.týdnu a to sem rovnou odešla na nemocenskou.

 
lilia81
Neúnavná pisatelka 15282 příspěvků 06.09.12 14:02

Moc moc gratuluju! jen ybch v práci opravdu počkala se sdělením minimálně do srdíčka nebo opravdu do 12tt do screeningu! věřím, že to zlé jste si vybrali a miminko bude zdravé a vše bude v pořádku, ale je to i pro tvé dobro!

 
Haku
Generální žvanilka 21912 příspěvků 06.09.12 14:16

Gratuluji :kytka: Ale v praci to nerikej, pockej po zkusebce a hlavne do 12 tt ;) Je hezke zachovat se fer, ale dulezitejsi je mit financni jistotu uz kvuli miminku.
Taky drzim palce at tchyne nad rakovinou vyhraje ;)

 
LL
Ukecaná baba ;) 1057 příspěvků 06.09.12 15:27

To je náááádhera!!! :D :D :potlesk: :potlesk: Buďte s manželem šťastni :srdce:

 
mmuerka
Závislačka 4431 příspěvků 06.09.12 16:35

Taky ti moc gratuluju :kytka: já otěhotněla těsně předtím, než mi měli dát podepsat v práci smlouvu na dobu neurčitou a mistrovi jsem v 11 tt řekla na rovinu, že jsem těhotná. A to jen kvůli prostředí, ve kterém jsem pracovala, prostě jsem potřebovala jako těhulka určité úlevy…smlouvu mi jen prodloužili o 3 měsíce. V 6. měsíci jsem nastoupila na nemocenskou a 14 dní po tom mi volal mistr osobně, že mi zařídil smlouvu na neurčito, ať si ji přijedu podepsat. Je to jen o lidech :nevim: pokud je tedy tvoje práce příliš fyzicky nebo psychicky náročná, tak bych to šéfové řekla i s tím rizikem, že tě propustí ve zkušebce. Pokud to ale není nic strašného, tak to zkus vydržet až po té zkušební době. Držím palce, ať ti to vyjde :palec: :hug:

 
Lucinatko
Závislačka 4750 příspěvků 06.09.12 16:39

Gratuluji k miminku. Hned jsem si sla po tomhle precist ten prvni dil, krasne pises! Pekne se to cte :) Zajimalo by me dalsi pokracovani, jak to vezmou v praci ;) Preji hodne stesti.

 
Lucinatko
Závislačka 4750 příspěvků 06.09.12 16:48

Jen me tak jeste napada, neni pri pohovoru otazka materstvi, stejne tak jako veku, pohlavi, koureni, atd. brana jako diskriminacni a protipravni? :nevim:

 
Luminex
Závislačka 3276 příspěvků 06.09.12 17:06

Ahoj :mavam: Děkuji Vám za gratulace-hlavně nic nezakiřknout 8). Věřte, že pořád zvažuji kdy co a jak říct. :mavam: Ale napřed musím myslet na to, že musím být klidná do 12.9. kdy jdu poprvé na gyndu a jestli je všechno tak jak má ;) Já vím, že člověk má taky myslet na sebe a nebýt tak blbej a brát co se nabízí. No uvidíme. Jak jsem psala, práce je to skvělá, není fyzicky náročná, dělám personalistiku ale už asi 8 let a teď je to zrovna u skvělého zaměstnavatele. @Lucinatko to máš pravdu, že jsou to ty informace, na které se ptát nesmíme..ale protože jsme se bavili hodně otevřeně a navíc to bylo v mém oboru, tak jsme se bavili o všem, i o tomhle. Holky kdyby si mě tam nechali do konce listopadu, tak už bych pak mateřskou mít mohla. Musíte mít 180 dní před nástupem odpracováno rok v kuse. Já bych teda měla rodit někdy začátkem května když to bude všechno v pohodě :andel: a tak by mi to do konce listopadu stačilo. Jenže zkušebku mám do konce října. Takže fakt jen blbej měsíc!!! :zed: Takže jsem právě přemýšlela, že bych to řekla někdy na začátku října s tím, že než najdou náhradu…a že bych jí zaučila..a jeslti bych tam nemohla být do konce listopadu. A nebo to bude úplně jinak a oni se mě tam nechají až do nástupu na MD - jé kéž by :mrgreen: Ale to si myslím, že neudělají. Uvidíme. Já dam pak vědět.

 
ron2011
Závislačka 2975 příspěvků 06.09.12 17:21

Gratuluji Lumi..
je to neskutečné, ale asi to opravdu chtělo velké změny, vyčištit vzduch ve vztahu a prostě žít…
Moc gratuluji..byli jsme chvíli ve stejné skupině…

 
Nathali23
Ukecaná baba ;) 1557 příspěvků 06.09.12 17:22

Tiez verim na zazraky :-)
ako u vas aj u nas to bolo trosku podobne s drahym sme sa snazili o mimco 2,5 roka a raz som potratila nie sme manzelia ale tento rok uz 7rok spolu no tiez sme sa odcudzili a dali si radsej pauzu ja som si nasla novu pracu co ma neskutocne bavila stretavali sme sa no nas sme neriesili a o dieti som uz aj snivat prestala neriesila som nic bola som zrazu stastna a vtedy to prislo bola som tehotna nechapala som tiez nas dr. posielal do centra vzdy som bola nadopovana liekmi inekciami a zrazu TO prislo aj bez pomoci lekrov neverila som tak som si spravila digi test co na mna peknu dobu cakal a vazne som bola tehotna a teraz ten nas maly zazrak ma uz 4 mesiace a my sme stastny spolu a nevieme sa vynadivat ako nam syncek rastie
myslim ze niektore veci pridu v tedy ked je ich pravy cas :-)

 
RenataK
Stálice 61 příspěvků 06.09.12 19:11

Moc velká gratulace… jak už bylo řečeno mysli hlavně na sebe a na svojí rodinu a ne na práci. CO se týká práce třeba je to znamení, že bude lepší, nebo ti jí prostě podrží, díky tomu, že se zachováš čestně a půjdeš po potvrzení s pravdou na světlo… Není nic důležitějšího než zdravá rodina. Tchýni se také určitě po takové zprávě bude dařit lépe… Pár měsíců máš ještě na všechno čas, tak si užívej i s hafanem… Mě dlouho břicho nešlo moc vidět a do 27tt jsem jezdila na koni.
Osud ti to poslal, aby jste byli všichni ještě spokojenější
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :srdce: :palec:

 
Martina84
Ukecaná baba ;) 1604 příspěvků 2 inzeráty 06.09.12 19:38

Moc ti to přeju :hug: a trochu se v tvém příběhu vidím. Nevím jaké má můj manžel spermie, ale zadělat na miminko se nám podařilo až po roce na dovolené a nemysleli na to. Myslím, že miminko přesně ví, kdy má přijít a my dvě na něho čekaly hold dýl :D. Práci neřeš, jsi na začátku a bylo by bláznovství to říkat. Gratuluji :kytka:

 
Luminex
Závislačka 3276 příspěvků 06.09.12 20:14

@vandamara no kdo ví jestli nová práce i vám přinese vytoužené štěstí, budu moc držet pěstičky :* Kdyby to náhodou nebylo hned, tak za chvilku to určitě bude :palec:

 
MisTer
Extra třída :D 14093 příspěvků 06.09.12 20:19

Krásný deníček moc moc gratuluju!!!My se snažíme rok a pořád neúspěšně asi to chce opravdu naplánovat něco jiného a mít v hlavě spoustu jiných plánů. Moc ti to přeju v práci to nějak vyřešíte s tím bych si nedělala starosti!

 
Luminex
Závislačka 3276 příspěvků 06.09.12 20:22

@italia já jsem ale taky alergická na věty typu nemysli na to… však takhle je to tam psáno. Ale dodávám, že něco na tom bude, že je hlava motor všeho, zatím se to tak nějak potvrzuje, že kdo zaměstnal hlavu, tak to přišlo, nevím. Je mi jasné, že jak jsou zdravotní problémy, tak se na to vyloženě člověk upíná, sama jsem toho příkladem. Ale pak jsem přijala jinou životní roli, našla budoucnost v něčem jiném a hups bylo to tu :andel: A víš co? Ono je asi jedno kde ten problém je, jestli u muže nebo u ženy, zázraky mohou přijít v obouch případech, proč ne ;) :* Moc ti držím pěstičky :kytka:

 
italia
Kecalka 372 příspěvků 42 inzerátů 06.09.12 20:34

@Luminex Děkuji, i když tenhle deníček není o mně :) :hug:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama