Bertík a Klárka společně u moře

Rodičovství

Ahoj Jarňulky a Špuntíci, Záměrně používám dvojího oslovení, protože počítám s tím, že budeme mít tentokrát více čtenářůJ. Naše dovolená na řeckém ostrově Rhodos se totiž konala ve složení Jarňulka Julie a Jarňulák Bertík a Špuntice Terka a Klárka a tátové samozřejmě. Známe se a kamarádíme spolu už strašně dlouho, ale do poslední chvíle jsem nevěřila, že se nám společná dovča po letech zase podaří. Naposledy jsme byli na Silvestra, když Terka čekala Klárku. Od té doby jsme vždycky plánovali každý Silvestr a každé léto a pokaždé do toho něco vlezlo. Nemoci, těhotenství a podobněJ.

5. června jsme se tedy sešli na letišti v Brně a já se začala opravdu těšit. Bohužel jen na pár minut. Dozvěděli jsme se totiž, že oznámený časový posun odletu o dvě hodiny, který nám volali v sobotu, se nekoná a letíme v původním čase. To v praxi znamenalo, že jsme s dvěma malochy trávili 4! hodiny v letištní restauraci. No, začátek par exellance.

Bertík podle očekávání neusnul, protože všechno bylo tím pádem špatně. Měl se naobědvat na letišti a prospat se v letadle. Takhle byl totálně přetažený, v letadle nezamhouřil oka a udržet ho na sedačce bylo dost nemožné. Naštěstí nám letušky vyšly vstříc a mohli jsme si pak přesednout úplně dopředu, kde je víc místa a mohl se přece jen trochu pohybovat. Takže všem doporučuji domluvit si to hned po příchodu do letadla. Seděli jsme tak i zpátky a tím pádem měl Bertík své sedadlo, i když na něj neměl nárok. Sice ho moc nevyužil, ale stejněJ. Klárka jako ostřílený letec byla vzorová a ke konci na chvíli usnula.

Místo předpokládané čřtvrthodiny jsme jeli autobusem do hotelu 45 minut a Bertík usnul asi v šest tak pět minut před hotelem. V hotelu ale měli pochopení. Když mě viděli s miminem na rukách, nic po mě nechtěli a hned mě zavedli do pokoje, kde byla připravená postýlka. Takže jsme toho využili, dali Berťu na vysílačky a šli na večeři. Jenže ouha. Pořád jsem kontrolovala vysílačku a měla divný pocit, že něco nefunguje. Pak se šel Jarda podívat na Bertíka a našel ho úplně v šoku, celý se třepal, stál v postýlce a nebyl skoro k utišení. Dovedu si představit, jak se chudáček bál, když se probudil v cizím pokoji bez mámy a táty. Já jsem přišla hned za nimi a slyšela jsem ho z chodby. Bylo nám z toho všem blbě, ale malý se naštěstí brzy otřepal. Bohužel ještě ten večer vyzvracel kaši a spal samozřejmě s námi a dost se budil. Zjistili jsme pak, že vysílačka je v pořádku, protože venku fungovala, ale jakmile se zašlo do baru nebo jídelny byla hluchá. Asi je to těmi železobetonovými konstrukcemi, ze kterých se tam staví, a něco rušilo signál. Takže si na to dejte velký pozor. Nikomu nepřeju vidět své dítě takhle vyděšené.

Následující dny už byly super. Překvapil nás jen velmi silný vítr po celý den a dost chladné večery. Seděli jsme v dlouhých kalhotách a mikinách a poslední večer dokonce zabalení v dekách. Terka má zdokumentováno, určitě pošleJ.

Pláž byla ne 150, ale 250 metrů strašně prašnou cestou, kde jezdila sem tam auta a pěkně z kopečka, takže zpátky to byl mor. Byla příšerná, teda aspoň nám vadila hodně, hlavně, že tam bylo sklo a vajgly. Vypadalo to, jakoby tam někdo schválně rozbíjel flašky. Byly tam snad stovky malých oranžových, zelených a bílých kamínků, krásně vyhlazených, takže nás Jarda málem přesvědčil, že jsou to vyvřeliny. Jenže pak jsme našli část dna a hrdla láhve a pár ne úplně vyhlazených „kamínků".

Druhý den už jsme šli na pláž k hotelům kousek dál. Ta už nebyla písečná, ale byla čistá. Klárča nejdřív trochu stávkovala s koupáním. Moc se jí do té ledárny nechtělo a vlastně nikomu, takže jsem se koupala jen já, Terčin manžel a Bertík, ale nakonec se koupala i Klárka a byla pilná jak včelička. Neustále nosila kyblíky s vodouJ

Absolvovali jsme dva výlety a jednu projížďku lodí se skleněným dnem, na které Bertík usnul a Klárka byla chvíli kapitán a řídila celou loď. Pokud pojedete na loď, nezapomeňte prckům čepice a něco na přikrytí. Jak se to rozjede, pěkně to fičí. Terka se tam nachladila. A já jsem byla ráda, že jsem Berťu mohla celého zabalit do jeho osušky, jak mi tam vytuhl. Pak jsme byli ještě vypůjčeným autem ve městečku Lindos - moc krásné a bezva pláž. Doporučuji u půjčování vozidel projít nejprve víc půjčoven, ceny se hodně liší. My měli šestimístnou Multiplu na jeden den a bylo to v pohodě a dostali jsme i sedačku pro Alberta a podprdelník pro Kláru.
Všem se hodně líbilo v Aquaparku ve Faliraki, kde se na skluzavkách vyblbli pravda hlavně rodičeJJ.

Město Rhodos je také krásné. Byli jsme v přístavu, kde stál ten Rhodský kolos, jeden ze 7 divů světa, viděli jsme zbytky Akropole a všichni jsme absolvovali kolečko po starověkém běžeckém okruhu. Pravda, někteří ne úplně dobrovolně… Mohlo to být tak 600 metrů a první běžel Terčin manžel, pak Jarda a pak Klárka. Normálně se rozběhla po tom okruhu a my jsme ji nechali, že se za chvilku vrátí. Jenže ona bude určo atlet, protože Terka ji ani málem nedohlnala a Klárka hrdina to uběhla úplně celé!!!! To jsem se nemohla nechat zahanbit a dala jsem si to kolo taky.

Jídlo bylo pro mě ok, mám asi celkem zvrácené chutě, protože jsem si libovala v těch zapečených lilcích a dušených cuketách a zelenině vůbec, ale zbytek sestavy se vždycky postavil do fronty u griluJ. Klárka jedla vždycky něco málo ze švédských stolů a Bertík měl na snídani housku s máslem, sýrem a rajčetem, na oběd skleničku a dvakrát dostal výbornou rajčatovou omajdu a těstovinami a večer kaši. To jsme řešili ohřívačkou, stejně jako ranní Sunar a čaje. Skvělá věc, určitě bez toho na dovču nejezděte. Mezitím měl ovoce a odpo jogurt. Ale kupovaný. První den mi totiž na pláži vyblil celou svačinu. Vzala jsem mu totiž z toho společného u snídaně. Takže nedoporučuju, nevíte, jak je to dlouho vytažené a tak. Stál asi 1,40Euro a byl s 2% tuku a živými kulturami. Přímo v hotelu byl market se vším. Neměli tam akorát dětské jídlo, takže to jsme kupovali v Rhodosu. Je ale fakt, že se všechno hodně opakovalo, dopolední svačinu nějak vypustili a odpoledne dávali pořád stejnou suchou buchtu, jinak nic. Shodli jsme se, že už All inclusive v Řecku nechceme. Je fakt, že pár večerů jsme tam něco propili, ale naposledy vám „zadarmo" nalili ve třičtvrtě na jedenáct jejich času (je tam o hodinu víc) a kupříkladu nějaká jejich vodka s džusem z prášku stála 2,50. Navíc ty teplé obědy a večeře o x chodech jsou bohapustá přežíračka. Terka to riskla a zjistila +2. Já ke vstupu na váhu zatím nemám odvahu, ale málem jsem po cestě zpátky nedopla rifleL.

Měli jsme se ale moc fajn, nekonala se žádná ponorka, děti si moc rozuměly a já jsem se přistihla, že dost často přemýšlím o tom, jak hezky si spolu hrají, když jsou o dva roky. Klárka Bertíka nejen velmi často zabavila, ale krásně ho hlídala, aby někde nespadl, neutekl na letišti a tak.

Zpáteční cesta už byla v poho. Sice nám opět posunuli odlet dopředu, ale Bertík tentokrát hodinu prospal. Nezapomeňte na pití pro děti. Při přistávání a vzletu zaléhá v uších, tak je nejlepší, když celou dobu pijí.

Už mě nic nenapadá, takže přeji všem moc krásné léto, ať už ho budete trávit kdekoli, a žádná ztracená zavazadla.
Mmch. Je to sice s dětmi náročnější, než když jsme jezdili sami, protože si tolik neodpočinete. Ale stejně byla tahle dovolená zatím ze všech nejlepší, protože byla s Albertem.

Julie a Bertík, v pondělí 15 měsíců

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
 
Bludicka
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 16.06.06 22:43

první a ze špuntího deníčku:)

 
Bludicka
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 16.06.06 22:46

Hezká dovča, až na tu chůvičku z toho čiší fakt pohoda
Bludička

 
skrolan
Extra třída :D 12295 příspěvků 17.06.06 07:22

První z Jarnulek. Hec.
A jdu cist.

Eva

 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 17.06.06 08:44

druhá:-))))

jdu číst

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15322 příspěvků 17.06.06 08:50

třeťa, jdu číst… ted jsem dočetla starý :-)

i.

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15322 příspěvků 17.06.06 08:57

Julko, doufám, že mimo těch nepěkných věciček, to bylo jinak super a veget !!!!!!!

dnes jsme vstávali o půl páté :-(((((((((((((((((((() děsné !

irias+š.

 
Nikkol
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 17.06.06 08:59

Já čtvrtá,ale nepatřím sem četla sem ze zvědavosti dovolená letadlem v cizině nás čeká na snad podzim,kdy bude mít malý okolo těch 15.měsíců.Tak snad to zvládneme tak dobře jako vy.Mooc krásnej popis.Nikkol a Fil z červenčátek 05

 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 17.06.06 08:59

Dobré ráno,
Julko,moc pěkně napsaný deníček.Hlavně,že jste si to užili.

Iv-ko,vítej doma.Kde jste přesně byli v Beskydech?

Já jsem už od 8hodin s Vojtulou sama.Kluci už jsou u tchýně.Mirdovi jsem dala do batůžku Kraťasy,opalo­vák.Roman dostal instrukce a jeli.Mají se vrátit do tří,aby si pak ještě mohli zajít na koupák.

Holky,jak často mažete prcky?Já co jdu ven,tak přetřu Vojtu,mám dětskou Amicu OF25,a Mirdu taky tak.Ten má teda náš opalovák OF10 a na pusu tyčinku OF15.
Ale včera jse mě ptala kámoška jestli jsem normální,že natírám tak často.Že je to zbytečný.
Ale mě se zdá to slunko moc agresívní.Je pravda,že Mirda ještě nebyl opálenej.I u vody natírám co chvíla,ale raděj víc než se má spálit.

Včera jsem si navařila na dnešek.Bude rajská s těstovinou a vývar ze zavářkou s červené čočky.Teda pokud nezjistím,že se mi nechce a jistí to kvasnicové noky.

Jdu se sebe udělat něco koukatelného.Než mi dopere pračka.

Zase to vypadá na pařák.Na noc hlásili bouřky a nic.

Dana+Vojtulátko

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15322 příspěvků 17.06.06 09:01

Hajdulo- myslím, že denní užívání homeo neškodí. Já Chamomilu dávám také téměř denně, furt nám lezou ty stoličky :-((

Iv-ko- závidím opálení.letos se mi na slunko nějak nechtělo.ale vegetit si na chajdě, to jde samo :-)))))

i.

 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 17.06.06 09:01

Irčo,jak jsi schopná fungovat když Štěpánek vstává tak brzo?Já bych to asi po O.zalomila s ním:-)))

Krásdný den

d.

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15322 příspěvků 17.06.06 09:04

Dano- ted jsem četla a slyšela nějaké diskuse s dermatology. vůbec není přehnané několikrát denně mazat děti !!!!!!!!! a faktor u nás pro dospělé má být nejm.15 a pro děti 50 nebo 60. já osobně tohle nepodceňuji, ozon. díra je stále větší. Štěpána od loni mažu dětským krémem z lékárny -MIKROSUN 20 ( po natření je téměř bílé )

i.

 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 17.06.06 09:14

Irčo,díky.Ona mi to prostě podala tak,že všechno moc prožívám a že jsem hysterka:-(((.Ale kdo není,že:-)).Prostě mažu a mažu.Myslím si,že není důležité jestli jsou děti opálené,ale aby se nespálili a ta pokožka byla chráněna.A moji kluci jsoustrašně bílí.To mají po manžovi.Ten pod OF 30nejde.Mě stačí čtverka,protože jinak se neopálím a nechce se mi být jak z vápenky.

d.

 
Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 17.06.06 11:15

Vítám zpět Julko..a koukám jste si to až na malé zádrhele užili, ale upřímně řečeno asi bych se toho neodvážila :-) snad až budou děti větší :-) takže tak za pár let..

ad homeo - holky v diskuzi o homeopatikách psaly, že se homeo nemá dávat furt - že pak vznikne cosi (název te´d nevim) - prostě že pak má dítě pořád příznaky toho že ty homeo potřebuje, i když je vlastně nepotřebuje - radši se tam zeptejte, já tomu zas až tak nerozumím

ad mazání - tak Bianka má neuvěřitelné štěstí že zdědila pleť po tatínkovi - byli jsme venku všeho všudy 3-4× (nahá v bazénku,odpoledne a tak hodinu, namazaná samozřejmě) a je jak čokoláda, toho já se nikdy nedočkám :-) Je prostě tmavý typ - tmavé vlasy, tmavě hnědé oči - takové malé cikáně, vůbec nevím kde se u nás vzala :-)) všichni mají oči modré, nebo mordošedé či zelené, hnědé nikdo…(ale otcem jsem si jistá :-))))))
Mažu tak 2× denně a mám olej od Hádka OF 10, ale už jsem objednala krém OF20 protože se mi to zdálo málo - vzhledem k tomu jak rychle se B.opálila. Ale zas netřeba přehánět, takže do 50ky teda nejdem :-)

Klaris

 
Maka
Závislačka 2857 příspěvků 17.06.06 13:49

ahojky

s tím mazáním se teda musíme polepšit. Já nemažu skoro vůbec:( mám Bübchen 30 Of ale michal je po něm takovej upatlanej, že ho mažu jen když vím že bude delší dobu na slunci, což ted není
právě kvůli tomu oku… bud jede pod boudou a jakmile na něj začne svítit, přehazuju rukojet, ale z převážné většiny se ráchá v bazénku doma na terase, kam nám nesvítí nebo je na písku u bábi a dědy kde taky nesvítí

a pozor už 3. den mi nosí klobouk… našila jsem mu tam šňůrky a i když i přesto to umí sundat, tak ho mlčky strpí na hlavě:o)

jo a dvě věci - to oko - prý asi alergie - 3× denně mažeme optalmo framyk. compositem … a příští tejden kontrola.. prostě ve čtvrtek jsem ho sbalila, houkla na praktickou at mi dá papír a jela s ním do brna do Bílýho domu (dětská pol.)

no bylo by prý dobrý kdyby nosil brejle… ale když ho po dvou minutách strávených v ordinaci pozorovala - tak mi hlásí "no on asi nebude brejličkové dítě " - rozuměj klidné:o)))) takže klobouk a minimum slunce. a uvidí se. Jestli je to alergie, tak na co se prý zjišťuje až po sezone

Michal včera konečně přišel na kouzlo houpaček - líbí se mu lítat co nejvýš, to úplně vřískal a pištěl blahem… no a druhá atrakce jsou kolotoče. Včera jel dvě jízdy za sebou na takovým tom dětským kolotoči se spoustou autíček traktorů koňů… sedne do auta a celou dobu 3 minuty se vydrží blaženěn naculovat a řehtat:o) byl sladkej tak jsem ho nechala 2×… ale za 3 minuty 20 Kč… hm (si vemte skákací hrad - 5 minut 25 Kč… mít tři děti tak si du hodit…

toť asi vše od nás… manža je na vodě, a když jsem s ním mluvila, tak říkal, že ještě určitě letos vyrazíme spolu na dovču… což je pozitivní, protože před tím o tom nechtěl ani slyšet (no asik jim přiklepli prémie čico:o)

v pondělí tu máme zase řemeslníky od
Woodfaceu a budou dělat vestvnou skříň… potovry vlezlý, maj to nějak brzo, jsme to chtěli až o tejden pozdej a voni nás uprosili že už ted… sranda většinou to bejvá naopak

Michalovi už jsem vybrala velkou postel… masivní smrk.,… moc krásná… no sakumprdum to bude za 10 :o( ale doufám že mu vydrží až do dospělostio)

tak zatím

M+M+14tt

 
skrolan
Extra třída :D 12295 příspěvků 17.06.06 16:15

Ahoj holciny.

Tak Kubikovi se ryma potvrdila, tece mu z nosu a dopoledne byl prudas jak das, ale poo je to uz lepsi a venku je mu nejlip.
Neb se i u nas trosilinku ochladilo a je to oproti vcerejsku baaajoooo.

Irias, co jsmu provedla, ze jste vstavali v pul pate??? Asi to teplo, co?

S tim mazanim se budu muset polepsit taky. Kuba je snedy typ, po tatovi - hura, a taky chodime spis po stinu, nebo schovanej v kocarku, nebo dam tenoulinky dlouhy katata i rukavek - kuli AE, ale nemazu. Porad se nejak bojim, ze by ta jeho kuze nejak blbe zareagovala, ze by se osypal, no uvidim. Rozhodne ale slunicko nepodcenuji a schovavame se pred nim jak to jen jde.

Bryle by mi urcite na nos nedal, natoz nosil. Proste je nesnese , piratskou cepku v pohode, ale na klobouk zatim jen ucime.

Jinak, Julko, dennicek supr a dovolena parada. Ta chuvicka - uf, az me olilo. Ale ditka jsou naprosto uzasna a rychle zapomenou. Hlavne, ze jste si to takhle krasne uzivali a meli tam i dobre zname. Bylo vam veseleji, hlavne prdolkum, co?

Jo, Mako, gratulace k posteli, nas to ceka za pul roku.
Dneska jsme byli akorat jukat na kuchyne a v jedne firme se mi faaaakt moc libila - i cena , i provedeni. Nooooo, zvazuju.....

Zatim pa
Eva a Kubik skoro spici

 
skrolan
Extra třída :D 12295 příspěvků 17.06.06 16:48

Zeny, opet potrebuju poradit.
Vy co jste zbehle v moudrych knizkach - nevycetly jste nekde jak na vztekani????

Teda v posledni dobe je to celkem neunosne. Kdyz Kubovi neco nejde, neco se mu nedari postavit a podobne, nebo mu neco zakazu, tak zacne vsim kolem sebe mlatit a vsechno a vsechny kolem bít. Neni to tak strasne, jak to vypada - kdyz to napisu, ale preci - jak reagovat? Nevsimat si to? Ignorovat ho? Nebo vysvetlovat, vasvetlovat, vysvetlovat?????

Diky za rady.

Eva

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15322 příspěvků 17.06.06 17:56

Skrolan- se vztekem neporadím, zatím vše v normě u nás :-)

ad opal. krémy- myslím, že nejsou jen proti spálení,ale i na chránění kůže a to především

ad homeo- jezdím k vyhlášenému dr.homeo ( Danka jej zná :-D) a celá léta mi je dává na denní užívání…

ted mě nasr… jedna baba na MMB. byla jsem první zájemce na supr vestu a prodala ji někomu jinému. hned jí tam vrazím špatné hodnocení, fakt jsem vytočená. člověk tu vysedává,aby něco ulovil a krasavice ji prodá a ani mi nedá vědět :-((((

jdu se uklidnit ..
i.

 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 17.06.06 20:11

ahojky,

Julko, ty se máš! Rhodos je krásnej, ale fakt celkem větrnej. Kde přesně jste byli? To víš, profesionální deformace, znám skoro všechny hotely :-)))) S tou chůvičkou to je ale fakt síla, měla jsem husí kůži, když jsem to četla. Já bych z toho měla hysterickej záchvat.

Irias, jsi mě potěšila s tím homeo. Ona mu ta Chamomila fakt pomáhá, dávám ji každý večer před spaním a i mažu Calgelem. Nevíš náhodou, jestli neexistují nějaká homeopatika na kůži?-Myslím kvůli tomu mýmu ekzému…?

Já jsem na mazání taky lempl, a musím se polepšit. Mažu Niveou 35 a za odpoledne tak 2×. Je venku pořád, zatím je běloch nespálený. Ondra má ten pirátský šátek, celkem si ho nechává.

Skrolan, k tomu vzteku. Ondra se taky občas vzteká. Když začne, řeknu mu rázně „ticho“, když pokračuje, tak si ho nevšímám. A fakt to zabírá. Nechám ho, ať si dělá co chce, za chvíli ho to přejde a přijde za mnou a chce obejmout a pusinu. Zatím to bylo párkrát a doma, až to udělá v obchodě, tak nevím, jak zareaguju, ale asi stejně :-))) Kdybys měla ještě nějaký fígl, napiš!

Ivousi, co je s vámi? Napiš!!!! Jste pořád nemocné?

Příští týden prý zase hlásí vedra, takže my zůstáváme asi u babičky. Zítra se jedeme podívat ke kámošce na měsíční holčičku, moc se těším, jak si ji pochovám a čekám, že se budu chtít pouštět do druhýho :-))

tak se mějte

Hajdula

 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 17.06.06 20:15

Ještě jsem zapomněla - Mako - Ondrovi taky včera začalo kapat očíčko, jen jedno. Myslím, že to je ze sluníčka, ale on s tím má problém od narození. Byli jsme na očním, kanálky má průchodný a dostali jsme kapičky Opthalmo (teď jsem to zapomněla, něco od V tam ještě bylo :-), kape se to dle potřeby a hned mu to zabralo, dneska byl v pohodě. Kdybys chtěla, dojdu se ti podívat, jak přesně se to jmenuje.

Hajdula

 
Ifca1
Echt Kelišová 8772 příspěvků 17.06.06 20:16

AHoj,

Juli, dovču závidím, ale snad si taky užijem, i když to nebude u moře…
Nefungující chůvička - zažila jsem něco podobnýho na první návštěvě u tchánů, seděli jsme venku pod oknem kde Kuba spal, tak jsem myslela že ho uslyším, ale asi náhodou jsem se šla tak za hodinku juknout a chudinka malá řval jak tur a vůbec nešel utišit, já měla takový výčitky, že jsem si hned šla k němu lehnout a už ho nenechala samotnýho, připadal jsemsi fakt hrozně, ajk si asi musel připaat opuštěnej:-(((

Jinak máme „úžasnou“ reakci na spalničkový očkování, dvakrát za den mu vyletí horečka a dneska už je skoro celej pupínkovatej, naštěstí to nesvědí…jenom mě dr neinformovala, jak dlouho to bude trvat, nevíte některá? a nesmíme na sluníčko, což je v tomhle počasí fakt super, protože doma ho na celej den rozhodně nezabavím, a když, tak to ustojín den dva, ale dýl už asi ne…

Mako - ať je očko v cajku co njrrychlejc, Kuba si nenechá ani utřít nudli u nosu, si nedovedu představit se s ním x-krát denně prát s mazáním do oka

ještě z minule mě napdaá postýlka - my sundavali dno třikrát během jednoho tejdne, co se Kuba začal stavět, pořád mi připadalo, že se stačí jen trošku víc snažit a letí po hlavě dolů.....a ty pneumatiky - chcete ty moje spočítat???tak nekecejte!!!¨

po dlooohý době dám do galerky fotku Kubíčka, ať víte jak vypadáme (pomáhal mi čistit kočárek před zazimováním:-))

ivča

 
Maka
Závislačka 2857 příspěvků 17.06.06 20:34

Ifco - naprosto v pohodě - myslím natírání mastičkou, znám bezva chvat… naučili nás to na průplaších kanálku....... tak kdyby někdo nevěděl a třeba někdy potřeboval . … Lapnu děcko položím hlavou k mýmu rozkroku, čapnu jeho ruce a zvednu je podél hlavy, přisunu se blíž takže hlavu má u mýho rozkroku, ty zvedlý ruce držím stehnama a mám vobje ruce volný........ už se ani nebrání, ví že nemá šanci… jen zavírá co nejvíc oči:o))))

Hajdulo a co takhle něco o kanárech - to by si neviděla… nebo jsi jen expert na řecko???? ty kapaky - díky za ochotu, ale my už kapali kde co a furt se to nelepší..... zatím to nechám na doktorech a kdyžtak se pak ozvu:o))) děkuju

čus bus žene se buřina jdu zavírat vokna

 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 17.06.06 21:12

Mako, mám zmáklý jen Řecko, Španělsko, Turecko a Thajsko. Na Kanárech jsem byla, můj názor - blbý pláže (vypadají jak černý popel), písečný jen někde, takže pečlivě vybírat letovisko. Dost větrno. Výhoda je, že se tam dá jezdit skoro 3/4 roku, je tam teploučko, ale na dovču bych tam nejela. No, nechtěla jsem tě zklamat, jen fakt pečlivě vybírejte nebo podle zkušeností známých.

A ještě, baby, nefňukejte tu s ranním vstáváním. :-) Ondra každý den vstává těsně před pátou!!!

pa H.

 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 18.06.06 06:18

ahoj, jen jsem jednou chtěla předběhnout Irias a být po ránu první, vstávali jsme v 04:40. Ach jo! Sice v noci krásně spí bez probuzení, ale mohl by si to ráno trochu prodloužit!

tak hezký den Hajdula a Ondrášek, který právě nosí klíče v hrnci a rachtá tak, že už všechny vzbudil :-))

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15322 příspěvků 18.06.06 07:13

tak druha, nooo :-)))

dnes vstával v šest, což jde :-)

homeo na ekzem- jmenovitě žádný neznám,ale dá se léčit homeopatií. někomu zabírá výborně. Ale myslím, že léky vydávají a určují přímo homeopaté u nich v ordinaci dle typu

i.

 
skrolan
Extra třída :D 12295 příspěvků 18.06.06 07:52

Dobre rano!

My dneska v pul sedme, hec! hihihi

Hajdulo, diky za radu, delam to taky tak. Nejdriv razne upozornim, ze takhle tedy ne a kdyz to nezabere, nechavam vyrvat a taky vzdycky prijde a tuli se. Jsou to mrsky.
Venku ani na navsteve mi to neudelal, spis se vzteka, kdyz se mu doma neco nedari. No uvidime, snad je to jen obdobi.
Ale kdo ma skusenosti - sem s radama!!!!!

Ifco, reakce na ockovani pry tak tri dny - alespon jak jsem vyrozumela od dr. Maximalne do desateho dne od ockovani. Tak jsem zvedava taky na tu nasi rymu, neb dneska je uz celkem v poho, tedy to uz byl vcera poo.

Mako na to ocicko je slunicko a vitr to nejhorsi. Tak se skuste vyvarovat, mozna to potrebuje proste jen uklidnit, co?

Krasny den.
Eva

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15322 příspěvků 18.06.06 11:48

DNES JE DEN OTCŮ !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!:-)))

irias

 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 18.06.06 12:27

Dobré odpoledno:-)))))))))))))­))),tak my už jsme po O.Uděla jsem kuře sobě s brambotovou kaší a klukům s rýží.Vojtulka spinká,tak se napapá až vstane.

Hani,homeo na ekzém existují,ale souhlasím s Irčou.Měli by být přímo od homeopata.Já jsem je kdysi brala a měla jsem 5let pokoj.Po vybrání dvou dávek:-)))))))))).

Evi,když se vzteká Vojtík tak ho většinou nechám vyvztekat.Ale Mirda mívá takové amoky,že mi sebou pere o zem a zůstává bez sebe:-(((((.Na to mi kdysi neurolig nelekářsky poradil studenou vodu A zabírá to.Ale tohle dělám fakt v krajním případě,když už si nevím rady nebo o sobě přestává vědět.Naštěstí jsou tyhle záchvaty už míň časté.Ale jinak nevšímat.Ono je to přestane bavit.

Dneska se chystáme do podzámky.Chtěla jsem kluky poslat na koupák,ale manža má přes noční a nerad by tam usnul a potom hledal Mirdu.To se kdysi stalo mi:-((

Jdu pokračovat v úklidu.

Zatím pa

Dana

 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 18.06.06 12:40

Dala jsem zase nějaké fotky do galerky

d.

 
skrolan
Extra třída :D 12295 příspěvků 18.06.06 13:26

Teda Dani, Mirda ti tedy dava zabrat. Snad to Kuba na nas taky nebude skouset.
Neni to tak strasne, jen obcas, jen jsem prave chtela vedet, jak zareagovat, abych neco nezanedbala. Kazdopadne diky.

Jeeeeeeezisi, den otcu, a tak jsem na to myslela. Nebylo to minule 20.6.???

Eva

 
skrolan
Extra třída :D 12295 příspěvků 18.06.06 16:50

Tak jste asi vsechny u vody, co?

My jsme se pred chvilkou vratili z vyletu. Byli jsme na Cisarskem ostrove a kolem Vltavy a mrknout kajakare. Bylo moooc fajn. Parak teda slusny, ale dalo se.

Eva

 
iv-ka
Kelišová 5164 příspěvků 18.06.06 19:28

ahoj v novém (pro mě:) deníčku,
Juli, super dovča, obdivuju tebe i Bertíka, nějak si tu cestu letadlem neumím představit.. my jsme s Radkem ještě u moře nebyli co jsme spolu - letos 8 let (když nepočítám Mex. záliv v USA - ale to bylo v rámci cesty). Letos to asi nevyjde, příští rok nevím jak to bude s mým břichem:) ale počkám si.

Jinak se mi dnes vrátili kluci z výletu za babičkou a Lukin měl skoro 39, rostou mu dvě stoličky, tak doufám že to jsou „jen“ zuby. V úterý jsme měli jít na očkování, tak nevím, asi to neklapne. Uvidíme ráno.

Jdu dělat něco do školy, mám skluz jak sviňa.

ahoj iv-ka a Lukin

 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 18.06.06 20:00

Ahoj,
tak jsem odpoledne vypulírovala Mirdovi pokojík i s umytím okna a vypraním záclony:-)),ale jsem KO.Vběhnu mu tam pořádně jednou za 14dní a pak mě to zničí.
Takže s rodinné neděle nebylo nic.Manža odmítl jít sám s děckama ven:-(((((((((((.

Mirda už snad spí a Vojtula ještě řádí.
Dneska sám jedl přesnidávku.Jak to vypadalo,asi nemusím psát.

Jdsu se na chvilku naložit do vany než půjde manža do práce.

Omyl tak Mirda právě vylezl:-(.

Dana a nespící děti.

 
skrolan
Extra třída :D 12295 příspěvků 18.06.06 21:02

Tak ja jsem si ,Dani, pohovela ve vane suprove - manza byl s detma vecer dlouuuho venku a ja jeste stihla i pulhodinovej rozhovor se segrou pres SKYPE. Parada.

Ted uz Kubik zarezava a Domca se chysta.

Zitra pujdem skouknout baby do prace, co maji za nove drby. Uz se tesim.

tak papa
Eva a Kubula

 
skrolan
Extra třída :D 12295 příspěvků 18.06.06 21:05

Jeste musim napsat, prave jsem skoukla program LUCNICE - sl. folk. soubor. - a naprosto baaajecny, kdo zna, ví. Ja je miluju, a ty chlapsky prdelky - no radost pohledet. hihihi
No a jsem desne nasvana, neb v programu vystoupeni vubec nemaji Prahu - z Cech jen Ostravu a Brno. To me tedy dostalo. A ja se letos taaaaak tesila. No nic.

pa

Eva

 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 18.06.06 21:15

Evko,já si taky vanu užila:-((((.Byla s toho rychlosprcha.Kdo bude hlídat děti,on jde přece do práce.Mmch:ještě je doma:-/

Ale i tak je mi líp.Byla jsem sice pod sprchou když jsem domyla okno,ale stejně jsem byla splavená:-(

Děti už spí,hurááá

d.

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15322 příspěvků 19.06.06 07:13

takže klasika :-) dobré ráno,

Skrolan- den otců je vždy třetí neděli v červnu. my jste tatkovi i popřália dali čokošku :-))

na koupáku jsme ještě nebyli, snad půjdu v týdnu…

v parku máme takovou super zahrádku,kde mají děti velký oplocený výběh. včera tam zase štěpa naháněl jednu větší slečnu- tak 8 let a objímal ji,hladil po vlasech a pusinkoval. Zjistila jsem, že ho malé mimina neberou- jen brečí :-),ale zato větší furt honí a chce si s nima hrát a hladit je :-)))

jdeme udělat snídani a vyřídit ochod na MMB- ted aktuálně řešíme furt pyžámka :-)))

Irias + štěpán 16m + 1 den !!!

 
skrolan
Extra třída :D 12295 příspěvků 19.06.06 08:06

Dobre rano.
Druhaaa!

Tak Irias, koukam, ze mate doma poradneho proutnika. hihihi
Aby si maminy v okoli uz ted hlidaly svoje slecny, co? hihihi

Tak z nasi rymy byla opravdu jen reakce na to ockovani. Uz jsme O.K.
Jak jste na tom s pupinkama? Ted uz nevim, ktera jste to psala.

Dneska mame kraaaaasne.
Koupak taky zvazuju. Mame to do Cakovic kousinek busem a je tam celkem dobry bazen pro prtata.
No uvidime.

pa

Eva a Kubulka

 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 19.06.06 08:41

Dobré ráno:-)),
taky přemýšlím o koupáku.Musím Mirdovi koupit plavky,Vojtulovi plíny a o víkendu možná vyrazíme.ZA předpokladu,že mi přijdou plavky.Objednala jsem si totiž z katalogu super stahovací,ale byly mi veliky:-((,tak jsem je měnila za menší.Tak zas doufám,že je obleču.S mou figurou co už nadělám:-/

Zase bude pařák mě už to neba.

Mirdu manža odvedl do školky(pod nátlakem),a Vojtulka si vykládá.

D

 
Lliduska
Závislačka 3845 příspěvků 19.06.06 11:53

ahojky…

tak my sme vytáhli v pátek bazén…a než se ohřála voda byla neděle a dnes je z toho prcek nachlazenej…má rýmu a kašle…tak to vypadá že z bazénu pro prcka nic nebude…až se uzdraví, napustíme mu teplou (min 33° ) vodou jeho malej bazének…ve stínu aby nedostal úpal…namazanej OF 30 aby se náhodou nespálil.......ach jo..to sou starosti…tak sem se těšila na léto a ted se akorát schováváme před sluníčkem a do velkýho bazénu taky už nemůžem páč tam byl chvilku a je z toho nemocínek.....mám ňáký moc náchylný dítě nebo su nezodpovědná matka????

Julie…super deníček a ještě lepčí nápad ho spojit s jiným…ale kde ste teda špuntice???? koukám a sou tady jen Jarňulky.....(teda né že byste mi nestačily)…Juli…tak ste si to super užili až na malé nedostatky…příště to budet lepší ne??:::

Iv-ko…vítajte z dovči též…a at je Luki co nejdřív fit…mmch 39 je ňák moc na zuby ne??? nemůže to bejt úpal???

Dani…musím tě pochválit…jsi šikovná baba…všude uklizeno, děti zpacifikovány a manža koukám též, když odvedl aspon toho Mirdu do školky…:o)))

Irčo Štěpulínek se nezdá.....že by byl na starší…:o))) ale s tou červenou kabelkou v galerce mu to vážně strašně sekne.....:o)))

Mako at je Míša brzo ok…s tím očkem mylsím…chtěla sem na tebe být uprdnutá že na mě nereaguješ ale su (bohužel/bohudík) splachovací…a pozdravuj mimíska…

Klaris ty taky pozdravuj poupě…a co nevolnosti??? už lepší???

Ifco…pupínky nevím..ještě sme na očk nebyly…snad to brzo zmizí…a Kubíčkovi to v galerce taky moooc sluší…hlavně jak umýval ten kočárek…ten pohled mluvil za vše…:o))))

Evičko…k vzte­kání…u nás to frčí taky…když už je to moc, tak u nás pomáhá ho obejmout a upoutat pozornost jiným směrem…ale když to je v „normě“ tak jak píšou holky nechat vyvztekat…on přestane…

Sabiku, jestli čteš, díky za radu k psí kojící matce…

jinak štěňátka nám dělají jen radost…mimo to že v noci kňučí nejvíc.....sou krásní a mají se k světu…Ríša se už sice jednomu pokusil zakroutit krkem, ale zasáhli sme včas…od tý doby už dělá jen malá, malá.....:o)))

tak už sem se vyčerpala psaním…jdu se nadlábnout a páááá

Lída, Ríša a psí rod (Dani sem si trochu vypůjčila neva???)…:o)))

 
Lliduska
Závislačka 3845 příspěvků 19.06.06 11:56

ešče já.....co Sandrik???.....už máš ten modem??? není tě tu vidět ni slyšet.....

 
lily
Kecalka 194 příspěvků 19.06.06 12:09

Ahoj baby a baby,

Julie - pěkný deníček - díky. Hlavně že jste si to užili…

Dano - já mažu Leušku Daylong Kids SPF 40 a to několikrát denně! Teď jsme byli na chalupě, běhala bez plíny nahulatá celý den po dvoře jen s mokrou pirátkou na hlavě :o) Takže jsem ji celou mazala min. třikrát a ramínka, obličej a kolínka co jí pořád lezla z vody aspoň šestkrát. No a tvířičky má stejně trošku opálené. Takže si z toho nic nedělej a maž dál :o)))

Maličká ochutnala premiérově jahody i třešně, koupala se v bazénku a naučila se našeho vlčáka tahat za uši. Vše přežila naštěstí bez úhony. Mimochodem třešně umí jíst rovnou z větve a pecky plive! To jsem zjistila ale úplnou náhodou - Přitáhneme větev na dvůr, že obereme třešně (děláme tzv. cikánskou sklizeň :o)) a já říkám dědečkovi ať malou pohlídá, že jí odkryju písek a on že jo. A najednou volá - Leo, špaček je tady! Nevěnuji tomu pozornost, protože nějakej pták mě nezajímá… Když to řekl třikrát, tak jsem se otočila a malá větev v puse a láduje se třešněma! Málem mě kleplo a dědeček se smál… Takže tak u nás.

Ještě se chsi pochlubit svou zásobou česnekových výhonů na celou zimu. Děláte to ještě někdo? Ostříhala jsem celý záhon česneku a mám toho desetilitrový kbelík - paráda! To se ustřihne výhon co by na něm, měl být květ. Květ se odstraní a ten výhonek si rozstříhám tak na 5-7cm dlouhé kousky. Dám to zamrazit, no a potom to dávám do číny - je to veliká mňamka a je tam mooooc vitamínů.

Tak zatím pa pa - zase se ozveme

L+L

 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 19.06.06 12:09

Lidu neva,pujč si ci chceš.Mě ten zbytek rodu kdysi napadl a zalíbilo se mi to.
Co ten Roštím dovolala ses tam?
Lidu,já nepsala,že mám všude uklízeno,jen pokojíček.Jinak­.....,hrůza.Mu­sím se do toho dát.

Vojtík konečně usnul:-))).Já jsem dneska KO.Včera jsem nemohla usnout tak jsem se do půl4převalova­la.A v 6samo vylezl Mirda:-((((.Mě to jeho spaní jednou zabije.Aspoň,že Vojta spává do 8.

Iv-ko,kde jste byli v Beskydech?

Jdu si udělat pořádný kafe nebo padnu

d.

 
julie01
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 19.06.06 12:49

Ahoj holky,

tak jsem ráda, že se deníček líbí a jsme hezky na hlavní stránce:). Akorát jsem zjistila, že ze smajlíků se mi tam staly J a L. Nevím proč, ale vy jste to jistě pochopily…

U nás se teď spí. Byli jsme ráno plavat a v jednu měli jít na očkování, ale zrušila jsem to. Je to blbý čas. Takže na zarděny půjdeme až po prázdninách a zítra po třetí valíme na toho meningokoka, kterého jsme kvůli nemoci před dovčou nestihli. A já bych si taky měla jít nechat píchnout ty neštovice. Asi to sfouknem zítra všechno najednou.

Hajdulo - byli jsme v Kalithea Hotel Virginia. No, upřímně, podruhé bych tam nejela kvůli té pláži. Jinak to bylo fajn, až na ten vítr teda a ty chůvy:)

Já mažu Bertíka pokaždé než jdeme ven. při koupání pokaždé, když vylezl z vody a nebyl v županu. Mám ten barevný sprej OF40 od Nivea a na pusu Daylong Of50, z loňska mám ještě 40 Sun z lékárny. Sebe mažu také Niveou a vysokými faktory. Po opálení nijak netoužím, ta znamínka, co se mi nadělala ze sluníčka mi stačí. a navíc se brzy spálím. Jsem holt běloba. A co!:)

Akorát jsem si všimla, že Bertík u vody moc nepije. normálně mi vypije litr, někdy i víc a tam dával tak půl, takže nic moc.

V pátek se uskuteční ten náš odložený výlet do Prahy. Takže znova vkládám dotázek a prosbičku o jednonoční azyl. Byla byste některá tak hodná? Nebo znáte nějaký slušný penzion v Praze? Díky, díky. Pravděpodobně budeme vyrážet poo, takže kolem třetí tam budem. Mohly bychom se třeba i srazit, co říkáte? Ale pátek je pro vás asi blbý den, že…

Tak zatím, jdu na kontrolu sedmispáče.

Julie a dnes 15timěsíční Bertík

 
iv-ka
Kelišová 5164 příspěvků 19.06.06 12:54

ahoj

Lído, nevím, na slunku včera byl jen chvíli, ale je možný že se to všechno spojilo (stoličky, slunko..) každopádně dneska má jen zvýšenou, snad bude OK.

Dani, byli jsme v Horní Bečvě, znáš? šli jsme celodenní tůru na Pustevny (jako nahoru autem a pak hřebenovku tam a zpět) celkem něco kolem 5km, no s děckama opravdu na celý den, super. Taky jsme jeli na hranice se SK, na rozhlednu, muzeum v Rožnově… prostě Beskydy jsou nádherný:)))

Leo, to mě zaujalo, ještě jsem to neslyšela? JAk sou někde vitamíny tak su schopná to žrat i syrový :)))) to budete mít v zimě furt čínu ne? :))) jsem nějak vtipná, umyla jsem všechny okna - to víš, jarní úklid :) nějak jsem to do teď nestíhala.

tak se mějte, nevím jestli jsem na někoho nezapomněla, jsem trochu grogy po těch oknech:(

ahoj
iv-ka a Lukin

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19577 příspěvků 19.06.06 13:04

Ahojky,

hlásím, že modem nemám, v pátek jsem ho v centru nikde nesehnala (jen pokud bych uzavřela novou smlouvu) a dnes jsem psala do Alzasoftu dotaz na jeden výrobek, jestli je to ONO co potřebuju - ještě neodpověděli, Pokud se ozvou, objednávám a zítra odpoledne si pro něj jedu do Holešovic.

U nás nic novýho, takže reaguju na předchozí komentáře:

Juli - krásný deníček, moc vám závidim, příští rok jedem s váma :-)))) S tou chůvičkou mi teda zatrnulo - to nemá kontrolku pro příjem signálu?
btw. minulý týden jsem nechala Anetku večer spát a seděla v kavárně před barákem (mě pozval manžel na sklenku a sestra ještě nebyla doma - jsem matka ostuda, ale snad mě neodsoudíte). Stejně jsem šla dvakrát malou kontrolovat než přišla sestra, ale vše bylo OK.
ad azyl - v pátek jedu pravděpodobně mimo Prahu za kámoškou a ani přespat u nás neni šance, jedině bys spala na zemi v obýváku, ještě se optám po okolí.

lily „špaček“ mě pobavil a česnekový výhonky neznám, příště poprosim Tiborova dědu, ať nám schová ze zahrádky, dík za typ.

Lído - dík, že sis na mě vzpomněla, štěňátka musí být k sežrání, jen toho bince co nadělaj což? :-)

Dani - klobouk dolů, já když mám chvilku klid od rodiny, tak se jdu akorát natáhnout a úklid doma vázne - už měsíc jsem nežehlila, jen vždy vytáhnu co je zrovna potřeba a přežehlim na polstrované židli, ani prkno nevytáhnu :-/ A okna si slibuju od jara - zatim jsem stihla jen jedno z 5. timhle tempem to mám do Vánoc hotový :-)) a pak nanovo. Tímto poklona i tobě Ivko

Hajdulo - se vstáváním tě teda lituju, jinak užívej mimopražského azilu, tady jsou ulice rozpálený a tak ven vypadnem vždycky až večer kolem 5. odpo.

ad krémy - máme daylong 40, namažu vždycky, než někam vyrazíme, pokud jsme venku dýl, mažu kůži, která čouhá z oblečení (tj, nohy, ruce, obličej a UŠI - kdysi jsem si je nepěkně spálila, páč jsem na ně zapomněla, tak nechci aby to Anetka taky zažila).

Těhulkám hodně zdraví a sil!

To už je asi opravdu vše.
Sandra

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15322 příspěvků 19.06.06 13:16

tak, jsem doma z posilky. dnes se mi extremně nechtělo,ale už jsem byla sbalená, tak jsem šla. vedro je tu už od rána na padnutí, ještě že máme ( zatím !) super chladný byt. za chvíli jdu na oční a pak s malým pěkně domů do chládečku a večer na kosmetiku :)))

reakce na kom :-))
jesti bude štěpán na starší baby, tak je jistě po taťkovi ( máme věkový rozdíl 6,5 roku :-D)

Lily.- ty mě děsíš s tím zahradničením a hlavně množstvím !!!
Opalovací krém DAYLONG chválím, doporučují jej dermatologové a taky je super pro dospěláky. Manža se dokonce nespálil a lehce opálil :-))) v Egyptě.

Iv-ko -Horní Bečvu znááám. tedy z pařeb, takže moc neznám, neb jsme vždy vylezli jen do hospody :-))))))

i.

 
lily
Kecalka 194 příspěvků 19.06.06 13:30

Iv-ko a Irias - naše heslo zní - Hlavně aby nebyl hlad a bída!!! :o)))) NO, čínu celou zimu žrát nebudeme, dá se to dát i do čehokoli jiného. Polévka, rizoto, zapečené těstoviny… Prostě na co vzpomenete. V stejně velkém množství dávám mrazit i cuketu krájenou na kostky - taktéž výborná do číny, polévek atd… Česnek jsem dělala loni poprvé a měla jsem ho málo, takže teď se nenechám překvapit:o)

A Irias - já děsím i sebe, ale vařím ráda, a když můžu z vlastních surovin, tak je to asi lepší ne? O to spíš, že to vlastně vypěstuje babička a já jenom přicmrndávám a sklízím:o)))))))­)))))

Je tady vedro na chcípnutí......... Máme co jsme chtěli…

Pa

L.

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 19.06.06 13:33

Ahojky holky,

jen rychle vas zdravim ze slunecneho bulharska.je tu paradne,uzivame si :D
Let zvladl maly v pohode,castecne ho prospal.na odbaveni jeste zadne fronty nebyly-zacatek sezony.
Mejte se paradne,paaaa Gabule a Stepik

 
skrolan
Extra třída :D 12295 příspěvků 19.06.06 16:54

Teeeda, Gabule, si supr, zes poslala spravicku.
Pekne si to uzivejteeeeee!!!

Julie, ja sklamu, ale tento patek to u nas neni mozne. Navsteva. Tak sorry, snad se jeste nektera ozve.

Iv-ko - HOrni Becva. Jeeeeee - tam jsme vzdy oslavovali Mikulase z prace od mamy. Bylo to tam vzdy supr - hooooodne snehu a my jako deti jsme se deeeesne vyblbli. Pamatuji si, ze autobus mel vzdycinky problem se tam vyctverat - kde presne, to uz si fakt nepamatuji.

Irias, jsi dobra v tomhle paraku. Ja se chystam za chvili, snad manza stiha, snad se Kuba vzbudi, aby mohli jit pro Domcu na krouzek a ja na step.

Takze, jak jsem vycetla, ten Daylon je nejlepsi? A snad ani neni moc agresivni, co? Tak ho poridim, abychom meli na dovcu cim natirat.

Byli jsme u kolegyn v praci. Moooooooc fajn.
Kuba byl s kazdym kamarad a porad se usmival a predvadel co vsechno umi.

zatim pa
Eva a spici Kuba.

 
Krista
Závislačka 4119 příspěvků 19.06.06 19:29

Zdar ženy,
zdravím vás navrátivší se z Hrvatska.

Měli jsme se krásně, i když začátek taky nic moc, zima, studené moře, malý apartmán…ale pak se oteplil vzduch i voda, za apartmán jsme byli rádi neb u domu byla zahrádka s houpačkou, stínem a speciálně pro Zuzanku přineseným pískovištěm. Jeli jsme i na pár výletů, ale s malou to nešlo, otravovala, nebavilo jí to.

Zuzanka do moře nešla, řvala jen na ní cáklo. Namazána faktorem 40, oblečená v šaty a klobouk se placatila po pláži. Hrála si s místní starší holčičkou, cesty obě prospala(jeli jsme v noci) a byla celkově hodná.

My s taťkou jsme jen žrali, spali, váleli se a souložili. Takže jsme pěkně tlustí.

Moc jsme si odpočinuli, bylo to skvělé.

Juli, pěkný deníček, škoda těch chův.

Irias, jsi fakt děsná, posilovna…

Nějaká nová těhule? Asi nic, co. Teď jsme na řadě my…ale nevím nevím. Na dovolené jsme to jistě nezplodili, možná včera, řeknu vám za 14 dní.

Je šílené vedro, horší jak u moře.

Mějte se krásně, už tu zase budu často.
Kristýna + Zuzanka

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama


Reklama