Deníček Fantagiro a ostatních snažilek III
- Snažení
- Fantagiro
- 09.09.03
- načítám...
- Sledovat eMimino.cz
AHOJKY HOLKÝÝÝÝÝÝ, tak Vás zase zdravím v novém týdnu tudíž i v novém díle deníčku :)) V tom minulém jsem se už vůbec neorientovala v těch příspěvcích.
Tak Vám povyprávím něco o té svatbě. to teda bylo něco. Dárek pro ně jsem pochopitelně musela zařídit já, protože přítel by to neudělal. pak jsem hned jela do TESCA na Zličín, kde jsem to nechala kráááásně zabalit. Takhle nádherně zabalený dárek jsem ještě neviděla. No měla jsem z toho obrovskou radost. ![]()
No a když nastal den D , tak to bylo fakt o nervy. Já jsem už byla oblečená, učesaná a připravená vyjet a přítel chodil po baráku teprve tričku a kratasech. Málem mě chytil amok, když jsem ho viděla. Pak se postavil před skřín a říkal, že nemá co na sebe ( má narvaný skríně hadrama. není to žádný chudáček ) . Je horší než ženská. Každopádně já jsem už stepovala v hale a on se šel holit. Tak to byla první hádka.
Strašně mi s tímhle leze na nervy, protože my všude chodíme díky němu pozdě. No konečně jsme sedli do auta a jeli jsme do kostela. Nevěsta měla krááásný jednoduchý šaty a ženich byl prostě k sežrání
Obřad měli úžasný. Pak následovalo focení atd. Večer v pět jsme jeli na hostinu. Krájeli svatební dort a tancovalo se. Můj přítel než aby se ztrapnil, tak seděl jako pecka což mi leze taky pěkně na nervy. Takže já jsem tam blbla s nima. No a pak ten magor řekl, že už pojedeme domů a to bylo prosím 20:00. Prý, že nemá náladu. Chápu, že je nervní z toho učení, ale to ještě není důvod, aby se choval jako debil. Tak jsem se za nás omluvila a odjeli jsme. Pěkně mě s tím naštval a po zbytek večera byla u nás tichá domácnost. ![]()
Já jsem k tomu všemu zaujala takový postoj, že ted nebudu nic řešit, abych ho zbytečně nestresovala a pak se uvidí až jak dokončí tu školu ( teda pokud jí dokončí ) on je totiž věčný student. Takže ted mu vařím a vařím a vařím. Vždycky mu uvařím tak na dva dny, aby se nemusel stravovat někde po hospodách a je to. Já jsem přes den v práci a jinak je klid ![]()
Tak a ted zase konkrétně :
KIKINKO : mooooc Ti držím palečky,a le ty to mooc dobře víš. Mimísek je už zabydlený jen na něj a sebe musíš být opatrná. Nosíš ted to nejcenější co si kdy můžeš přát. Už se těším až nám pošleš nějakou fotečku až budeš mít bříško ![]()
SANDRINE : Tobě taky držím palečky, aby ta rudá mrcha nedorazila a ty jsi byla // čárková
Jo a kde máme konečně tu Tvojí fotku ?? Ty jsi pěkná kecalka. Hod tam klidně tu svatební.
MOLLY : Tulte se , tulte se a tulte se
Nic jiného Ti neporadím. Moc bych Ti přála dvě // . Beruško určitě to vyjde. Taky tam v albumu chybí pořád ta Tvoje fotka. Hod tam tu jak jsi říkala, že jste na ní všichni 3.
MELISKO : Taky ted poslední dobou mám sny o dětech. připadám si jak magor. Tuhle jsem rodila ![]()
PEPIGABO : když to nevyjde tento měsíc, tak to vyjde příště. Holčičák Ti určo pomůže.
MARKYTKO : taky držím držím palečkýýýýýýýýýýýýýý
MISSORKA : pilně uč maturanty ať tam z nich nikdo nezůstane
Jinak moooc děkujiza všechny, že se tak krásně staráš o seznámek a pravidelně ho aktualizuješ.
Nevím na koho jsme ještě zapomněla. Jinak ATANER : ty mi tam prostě nejdeš vložit. Dala jsi tam i svůj mail ????? Nebo se zkus zaregistrovat jinak.
Tak se mějte krááásně a já jdu makat. Mám toho dneska šíleně moooooc ![]()
Zdraví Vás FANTAGIRO ![]()
Přečtěte si také
Snoubenec mi roky tajil, že platí nájem své bývalé partnerce. Asi nechci svatbu
- Anonymní
- 25.06.26
- 1359
Do svatby nám zbývalo jen pár týdnů a já se těšila, že už máme to nejnáročnější za sebou. Místo radosti z blížícího se velkého dne ale přišel šok, po kterém jsem začala přemýšlet, jestli svého...
Našel si jinou. Ale já musela vysvětlit dvouleté dceři, proč už s námi táta není
- Anonymní
- 25.06.26
- 772
Když mi manžel řekl, že se zamiloval do kolegyně z práce, mojí první reakcí nebyl křik. Ale uzavření se do sebe. Totální zděšení, co bude následovat. Dceři byly pouhé dva roky. Hrála si ve své...
Je mi 38 a chci dítě. Výsledky testů mě ale šokovaly: Jsem prý v přechodu!
- Anonymní
- 25.06.26
- 758
Celý život jsem žila v přesvědčení, že na všechno je dost času. Nechtěla jsem v pětadvaceti zapadnout do stereotypu plenek, vaření a mateřské dovolené. Chtěla jsem nejdřív něco dokázat. Vybudovala...
Zhubla jsem z velikosti 48 na 38. Manžel mě ale přestal chtít
- Anonymní
- 25.06.26
- 736
Dřív jsem nosila velikost 48, měla velká prsa, měkké břicho, výrazné boky i stehna. Takovou si mě manžel vzal a taková ho přitahovala. Jenže já jsem změnila životní styl, začala se hýbat, zhubla na...
Jsem matka, která si užívá noční život. Sousedé mě řeší víc než vlastní život
- Anonymní
- 25.06.26
- 612
„A to jako necháš dítě doma a jdeš se bavit?“ řekla mi sousedka přes plot. Neřekla to nějak útočně, spíš zvědavě... A dřív by mě to možná i zranilo, ale teď už ne. Jsem dál. A necítím potřebu se...
Tchyně ze mě dělá neschopného chlapa. A moje žena jí začíná věřit
- Anonymní
- 24.06.26
- 1796
Jsem manžel a táta, který se snaží postarat o rodinu, děti i domácnost. Jenže matka mojí ženy je u nás pořád a do všeho mluví. Kritizuje, jak vychováváme děti, shazuje mě před ženou a nenápadně jí...
Nechala jsem syna (3m) manželovi a odjela pryč. Opravdu jsem tak špatná máma?
- Anonymní
- 24.06.26
- 1994
Myslela jsem, že největší problém bude odloučení od miminka. Nakonec byly mnohem horší reakce lidí kolem.
„Ještě jednou a dítě vyřadím!“ Ředitelka na mě křičela kvůli zpoždění v zácpě
- Anonymní
- 24.06.26
- 1380
Být pracující mámou znamená žít v neustálém napětí. Každý den je to závod s časem – odpracovat své hodiny, bleskově nakoupit a utíkat pro dítě do školky dřív, než se zavřou dveře. Většinou tenhle...
Deset let po svatbě spíme odděleně. Ticho je hlasitější než hádky
- Anonymní
- 24.06.26
- 957
Sedím v obýváku, za oknem už je tma a z vedlejšího pokoje slyším jen klapání klávesnice. Manžel zase sedí u počítače, jako každý večer. Naše dítě už dávno spí, já jsem ho uložila, přečetla mu...
Dopis pro ni: Dnes by ti bylo šest let. Pořád jsi moje dcera
- Anonymní
- 24.06.26
- 766
Tolik let už uplynulo, ale bolest v srdci zůstává...
Ahojky Fantagiro a vůbec všechny ostatní snažule,
sedím u PC, piju svoje dnešní první kafe a pojídám sušený banány a právě jsem dočetla nový deníček. Přemýšlím, kolik toho o sobě víme, ačkoli se známe jenom z toho blikajícího monitoru (doufám, že zatím, a že se postupem času k nějakému tomu srazíku snad taky dopracujeme
a taky mě napadá jak je to fajn, že tu všechny jste.
Asi těžko co? Ale přesně tak jsem se cítila. Říkala jsem si - 3. měsíc, jestli to zase nevyjde, tak se zcvoknu… Do toho i přítel začal pronášet větu: „Chci obrázek!“ (rozuměj UTZ), to mi přišlo líto snad úplně nejvíc, když ho vidím, jak je natěšený a jak moc by chtěl… Strašně bych chtěla, aby měl radost, a asi 100× za den si představuju, jak mu říkám, že jsem těhotná, o snech v noci, které se týkají dětí, porodů, oblečků a kojení ani nemluvě
Jsem fakt šílená.

O víkendu jsem prožívala nějakou depku - existuje něco jako ovulační depka?
Takže když jsem slyšela tu jeho obrázkovou větu, málem jsem se rozbrečela. Byl z toho vyděšený a mně zas bylo líto, že je vyděšený, takovej trochu začarovanej kruh… Teď se snažíme na to moc nemyslet a zatím se snad daří.
Tím elaborátem chci vlastně jenom říct, že moc děkuju Fantagiro, že založila tenhle deníček. Vždycky když se přihlásím na emimčo, tak je mi o trochu líp. najednou vidím, že ten kolotoč pocitů co prožívám, se děje v dušičce i někomu jinému, že i někdon jiný se cítí občas tak střeleně jako já. Zejména děkuju MARKYTCE, jsme obě tříměsíční snažilky. Každej mail, kterej mi napíše, je skvělej
Takže kočky moc díky a těším se na nové komentáře. Jmenovat nebudu, určitě bych na někoho zapomněla
Krásný nový týden.
Peta