Deníček holek z diskuze těhule?č.27

Snažení
  • 03.02.05

Ahoj holky, které si na mě ještě pamatujete. Hlásím se z Bangkoku a jsem to já Eva2. Ani nevíte jak jste mi chyběli, ale obchody chtěli své , a škola pro malou, vše se holt točilo kolem Pampersek, práce a všeho, včetně mého vytouženého těhotenství po tolika letech. Konečně jsem mohla své Petrušce říct, že bude mít sourozence.Po dlouhém půl roce jsme se konečně celá rodina urvali k moři tady v Thajsku, vše bylo nádherné letovisko, no prostě pohádka.

Co čert nebo příroda nechtěla přišla vlna dsunami. Byli jsme u známých německých přátel v jejich chatě a najedno bylo všude plno vody…nedá se to popsat, povodeň v Olomouci i v Praze jsem zažila, ale tohle bylo jiné .Manžel popadl Petru a doslova ji hodil na skříň i dvouměsíční dceru a šestiletého Tobiase od známých, pak jsme lezli oknem ven na střechu a podávali si děti z náruče do náruče ta hrůza o ně byla horší, o sobě jsme vůbec nepřemýšleli.Na­jednou vlna stoupla i na střeše nám všem až po krk a táhla nás do moře, pamatuji si, že Elen zmizela i s Andreasem v moři . Strašně křičeli.

Já jsem držela Petrušku a držela se komína spolu s manželem, který si přivázal obě jejich děti k pásku u kalhot. Během pár vteřin byla voda pryč.Já jsem s Peťkou spadla ze střechy a omdlela. Probrala jsem se po dvou dnech v nemocnici, měla jsem zlomené obě nohy, přišla o dítě ve 4 měsíci. Malá měla rozbitou hlavu manžel i druhé dvě děti byli naštěstí v pořádku.

Nechtělo se mi žít po zprávě, že jsem opět přišla o to malé bylo to hrozné .Strávila jsem tam dva týdny než mě propustili . Hledali jsme naše známé, ale bohužel je manžel viděl druhý den vyplavat z moře.Odmítali jsme tomu věřit co s dětmi?Ihned jsme zahájili pátrání po jejich příbuzných, ale naši známí byli jedináčci a jejich rodiče už měli přes sedmdesát, takže starat se o tak malé děti nemohli. Navrhli nám něco, co bych nikdy nebyla od nikoho očekávala:ADOPCI!

Ihned jsme zažádali o adopcci Tobiase a malé Elen, dnes přišlo rozhodnutí soudu, že vše bylo urychleno a my se stáváme jejich adoptivními rodiči.Jsem šťastná máma dvou stejně starých dětí a jednoho miminka. Zůstáváme i nadále v Thajsku, kde Petra i Tobias chodí do školky. Jsem jen smutná, že je nějak ve světě něco špatnhě, když někdo musí zemřít aby druzí dostali jejich děti.Petra i Tobias se zatím v noci budí hrůzou, ale mají v nás podporu, taky jsme museli vyhledat psychologa i pro nás měli jsme noční můry taky, ale snad děti zapomenou jsou ještě malé, jen já a manžel se budeme od té doby moře bát, k moři už nechci nevím co se může stát. Nejhorší byla ta nejistota našich rodičů, kteří o nás neměli vůbec žádné zprávy, ale už je to v pořádku. Vše se tu vrací k normálu tedy stavebně ne rodinně mezi lidmi každý o někoho přišel je to hrozné…

Jsem ráda, že jsme to přežili,a holky prosím vás neposílejte těm lidem tam peníze, dostanou ani ne polovinu, nejlepší jsou věci jako nářadí a tak, aby měli kde žít a jak pracovat. Denně tam posílám své lidi z firmy a zjišťujeme, že finance těm lidem vůbec nepomůžou.

Vřele vás všechny zdraví šťastná Eva2 se stále ještě berlemi, ale naživu s manželem, dcerkou Petruškou, Elenkou, a synem Tobiasem

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Radina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.05 23:32

Ahoj Evo.
Poprvé po dvou letech na tomhle serveru brečím. Nevím jestli je to hrůzou z toho co jste prožili, nad ztrátou vašeho miminka nebo tím štěstím zachránit dvě děti a poskytnout jim nový domov. Budete určitě úžasná rodina. Přeji ti, aby se tvé nové děti se ztrátou rodičů vyrovnaly a ať jste jim dobrými rodiči.
 Radka

Gabrielle
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 04.02.05 02:35

Ahoj Evco, je to velke nestesti co stalo vsem lidem v techto postizenych oblastech. Ja ted nedavno taky prisla o vytouzene a dlouho ocekavane miminko (jen za „klidnejsi“ situace) a vim tedy, jak ti bylo. Je mi to opravdu lito!!! Zaroven gratuluji ke dvema detem a preji vam vsem at se z toho co nejdrive dostanete.
Gabriela

LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 04.02.05 07:24

AHOJ EVI!!!

Jsi moc hodná, že jsi se ozvala. Ani jsem ještě nedoufala, myslela jsem, že jsi na nás zanevřela, opravdu moc dlouho jsem o tobě nic neslyšela. Ani jsem nevěděla, že se vám to snažení nakonec povedlo.
Je to strašný, co se stalo. Člověk to sice pořád poslouchá v televizi, je mu všech těch lidí moc líto, posílá peníze na různý účty, ale teď se mi to zdá ještě horší. Zkrátka jsi nám to vylíčila ty,jako člověk, kterého znám, sice ne osobně, ale takhle přes Emimi. A úplně mi z toho běhá mráz po zádech.
Je to smutné, že jsi přišla o to své malé. To je mi opravdu moc líto. Ale budeš se teď starat o další dva prcky a určitě jim všem budeš naprosto skvělou mámou. Moc ti k tomu držím palce!!!!
A co bude dál? Zůstáváte tam nebo se budete vracet do Čech? Nebo do Německa? Doufám, že nám o sobě alespoň občas napíšeš pár řádku, budu se těšit!
 Lennys

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.05 07:45

Milá Evičko,
po přečtení tvých řádků jako by se mi zastavilo srdce, vůbec si ty hrůzy nedokážu představit. Ale teď už nezbývá než vám popřát hodně a hodně štěstí a hlavně zdravíčko, ať jsi v pořádku a zvládneš tu novou velikou rodinku. Věřím, že tě obě děti považují za svou maminku. Držím palečky. A brzo se ozvi.
Slámička

LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 04.02.05 07:49

Ahoj holky,

cítím se teď při tomhle psaní trošku divně, mám psát o sobě a o svých „problémech“, o svých radostech, zkrátka o svém běžném dnu. A přitom se ty moje starosti nedají s těmi Evinými vůbec srovnávat. Zkrátka mi to teď, po přečtení jejího deníčku, připadá všechno tak strašně malicherný a nedůležitý.

No, ale s komentáři nemůžeme zatuhnout, že?

Jazzi, já si jediný záclony, co mám doma, to jest v ložnici, koupila, no, hádej kde? Jasně, u vás ve Zlíně, a dokonce u Franka. Musím potvrdit, že tam mají fakt pěkněj výběr a dostaneš to, co chceš. Modernu, hypermodernu, klasiku, bílý, modrý, fialový, no fakt všechno! Byla jsem tam nadšená. Takže Milli, jestli budeš mít náhodou cestu, tak se tam zastav. Přikláním se k Jazzimu doporučení.
Jinak s domečkem jsme na tom dost podobně jako vy dvě. Spousta návštěv,spousta otázek, údivu, a kolik stojí tamto a kde jste sehnali tohle a jak to a toto, no asi to bude všude stejný. Bydlíme tu teda už dýl jak rok, takže naštěstí už ten největší zájem ovadl. Hotový máme skoro všechno. Teda uvnitř. Loni v létě jsme se vrhli na venek, a ten bychom chtěli letos dovést k dokonalosti. Mám sice už nějakou zahrádku vysázenou, ale chce to teď i nějaký ty trvalky, dodělat pergolku, zatravnit, co jsme loni nestihli, mám v plánu někam vysázet jahody, ty totiž miluju, no a časem na zahradu přidat jěště třeba nějaké dětské pískoviště nebo houpačku… No, to se uvidí.

No, jinak dneska v noci jsem měla sen o mimi. Vůbec nevím, jak jsem k němu přšla, najednou jsem jezdila s kočárkem, a připadala jsem si jako bohyně:-))) Dokonce jsem to malé uměla krásně chytnout, i když bylo opravdu ještě moc malé, přebalit a všechno, no a byla jsem vážně dokonalá:-))) Takovej sen se mi zdál poprvé v životě, no jo, biologické hodiny tikají, tik tak, že jo,Bridget. Tak doufám, že to mimi už budu opravdu brzo takhle držet, a když ne svoje, tak některé z mých těhotných kamarádek, nebo čerstvých matek. A že jich kolem sebe teda mám dost.

Tak nic, přeji všem pěkný den a já se jdu nasnídat.
 Lennys

Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 04.02.05 08:04

Ahojka Evi,
musela jsem se zhluboka nadýchnout, když jsem to dočetla…
Osud je někdy neuvěřitelný a občas naloží někomu na záda tolik, co by položilo deset lidí. A pamatuješ, jak jsme se jednou bavily, že ty jsi halt ten člověk, co toho unese jako kůň?
Evi, jsem strašně ráda, že jste v pořádku s rodinou. A pro ty dvě malý opuštěný holátka jste spadli z nebe, když už osud musel být takový kruťas a vzal jim rodiče, hned jim dal nové.
A mají kliku, že mají vás:-)

Moc ti přeju brzké uzdravení, na tu hrůzu se asi hned tak zapomenout nedá, ale děti milujete a to je pro ně nejlepší lék.
Evi, budu strašně ráda, když dáš o sobě občas vědět, ať víme, jak válčíte, bdu na vás moc myslet. Ale takováhle ženská jako ty to unese, a kdo ví, až zrovna nebudete chtít, přijde i ta mrńavá tečka a budete obrovská a šťastná rodina. Moc ti to přeju..:-)

Pa Linda

Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 04.02.05 08:31

No a to jsem ještě já:-)

EVA2 - poslala jsem ti soukromou zprávu

LENNYS - sen o mimču jsem dneska měla taky, i když lehce úchylný:-)
Zdálo se mi, že Vetřeleček už se mi v břiše hodně boulí a našla jsem mu nožičku a byla jsem z toho strašně veselá, když jsem ho přes břicho držela za pařátek:-) Jo a pak se mi začal hemžit a vyboulil se mi na zádech a viděla jsem mu obrysy obličeje a říkala jsem si, jak je to mrně strašně podobný taťkovi a jak je hezounký:-)
Chocholoušek by se ze mě zcvoknul sám:-)))

SĽÁMIČKA - takže Frank už je proslavený i za hranicema Zlína:-) Ne, vážně tam mají nádherné kousky, kdybych tak měla víc oken:-)) NO a víc peněz, pochopitelně.
Dneska se tam jdu pokochat, ale oficiálně jdu sehnat lišty k podlaze.
My na zahrádku ještě kašlem, potřebovala by radikální zásah, ale nejdřív chci dodělat obyvatelný vnitřek. Jeden malý záhon už jsem trochu zkulturnila, ale chtělo by to ještě trochu. A na velkou zahradu musím poslat chlapy a nejlíp tak buldozer:-)

MILLI - k minulému deníčku..vaření pro chlapy já naštěstí nějak neprovozovala, a sice proto, že jsme opravdu makali sami dva, maximálně jsme tu asi třikrát měli na jeden den jednoho kamaráda, tak to spravil hrnec guláše.
Taky jsme nejdřív zprovoznili kuchyň a koupelnu, takže sporák byl připraven.
JInak zrovna hledáme nějakého šikovného stolaře, máme návrh na knihovnu na míru, tak hledáme nějakého obětního beránka, který nám tu šílenost udělá:-)

Nu, já půjdu trošku na nákupy a budu průběžně nahlídat, tak písejte!

Linda+V.

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 04.02.05 08:31

Ahoj Evičko,
tvůj deníček mě úplně dostal! Je to strašné, vidět to všechno ve zprávách, ale takhle „naživo“ od tebe je to naprosto neskutečné. My jsme tam měli taky známé - manželé, co nechali doma u rodičů dvě malé děti a paní je těhotná. Naštěstí byli na druhé straně, takže se k nim tsunami vůbec nedostalo. Jsi strašně skvělá ženská, dáváš těm dětem novou naději na více méně normální život. Nemůžu si pomoct, ale při psaní mi slzičky kapou na klávesnici :-) Co se tvé rodiny týká, byli jste ve špatnou dobu na špatném místě, ale pro ty děti je to naděje, že je ještě někdo bude mít rád a neskončí v nějakém dětském domově, nebo dokonce každý jinde. Sice už nemají rodiče, ale mají vás. Ještě jednou ti skládám poklonu, protože jsi ta nejskvělejší ženská, která si zaslouží jen to nejlepší.
Ráda bych pomohla jinak, než jen těma dárovskýma SMSkama, ale asi je to problém. Když byly tady v Čechách povodně, prostě jsme nakoupili vše potřebné a sami to do té oblasti dovezli, ale takhle na dálku je to problém. Ale napadá mě, jestli bys třeba nevěděla o někom, komu bych tam mohla poslat nějaké peníze a on by to tam mohl zařídit. Prostě pokud tě napadá, jak by bylo možné pomoct, dej vědět.
 Milli

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 04.02.05 09:32

Ahojky Evo2, už dávno jsem ti posílala soukromou zprávu a neozvala ses - předpokládala jsem, že jsi někde ve světě, ale že jsi byla zrovna v těchto místech, to mě nenapadlo.
Jsem ráda, že jste v pořádku a že se Vaše rodinka tak rozrostla - byť by sis to představovala asi trošku jinak. ALe máš můj obdiv a poklonu za takové rozhodnutí !
Až budeš mít chvilinku, tak písni :-))

Jinak pro ostatní holky z deníčku těhulí - kdo si na mě ještě pamatujete, tak Vám tu musím oznámit, že už jsme se rozdvojili a že máme kluka Danečka.
Má založené i své albíčko, tak jestli se chcete někdo juknout, najdete ho na této adrese:
 http://rodina.cz/…um/album.asp?…

Všem Vám přeju, aby se Vaše přání a touha po miminku brzo vyplnila.

Desty a Daneček - 3 týdny

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.05 10:24

Ahoj Evi,
velmi dobře si tě pamatuji z diskuse Těhule? Chodila jsem sem pod jménem Karkulka. Musím říct, že jsi velmi odvážný člověk, kterému se musím poklonit. Vím co jsi zažila i před tím a tak nezbývá než popřát celé vaší početné rodině hodně psychické síly a pohody do dalšího společného života!

Desty, nevím jestli si vzpomínáš, ale jsem teĎ na Rodince v Únorovkách a sledovala jsem i tůvj porod „on-line“ :-) Já mám termín na Valentýna, tak se taky brzy dočkám.
KARKULKA

stefinka
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 04.02.05 10:42

Milá Evčo,
nemám slov, jen brečím. Mám kámošku opět na aru a vyhlídky … snad se najde do roka ledvina, její manžel tam leží v hlubokém komatu, rodina z obou stran se k nim otočila zády. K nim a jejich třem klukům. Kdyby se něco stalo, nevím jestli by nám tady úřady jejich kluky dali. Máme špatné zkušenosti už jen z dočasné péče v místě bydliště. Pevně věřím, že se aspoň jejich máma uzdraví. Stefinka

eva2
Kecalka 162 příspěvků 04.02.05 11:34

Stefinko to je mi líto, u nás to byla abnormální situace, děti by jinak šli do děcáku, ale já bych je stejně nedala:-)))manžel je šťastný, že je máme, a že to šlo tak strašně rychle ono taky záleží na okolí a okolnostech. Držím palce ať se tvá kamarádka uzdraví, ledvinu by mohla dostat jedině za šílené peníze na soukromé klinice i v čechách, ale raději se neptej od koho , je to většinou z indie nebo Thajska od lidí co nemají co jíst.

eva2
Kecalka 162 příspěvků 04.02.05 11:37

Desty, máš soukromou zprávičku, gratuluji ti k miminku, jsem ráda, že jsi v pohodě a maminkou jaký ten tvůj chlapeček je nechá tě aspoň chvilku vyspat?Všechny děti jsou sladký i Elen jsem ráda, že je u nás.Eva2

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 04.02.05 13:20

Ahojky Karkulko, to víš že si vzpomínám i když moc nepíšu, občas sem sem nakoukla. Taky jsem časem zjistila, jak se tu změnilo osazenstvo:-)) Hodně holek se přesunulo za Rubikon:-)))
Nejvíc mě tu vždy nabudilo, když někdo napsal, že je dvoučárkovej a prskal na všechny světový strany ! To bylo skvělý !
Jo můj porod byl on-line až do poslední chvíle, ale v porodce nemaj net…takže pak to už tak akční nebylo:-))) Držím ti palečky, na únorovky občas zajedu - ono leden nebo únor, to je už jedno…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.05 13:52

ahoj holky,
jen jsem vám chtěla oznámit, že jsem se dneska oficiálně v práci rozloučila s kolegy, byl to hezký den, dostala jsem na Filípka krásnou modrou soupravičku, tak jestli to opravdu bude kluk, mám krásné oblečky do porodnice. Až mi z toho loučení bylo smutno.
Jinak od pondělí nastupuji nemocenskou, a nebudu sem přispívat každý den, jako dosud. Tak se na mě nezlobte, když se nebudu delší dobu ozývat, já se budu sem tam připojovat a dám vám vědět, jak se daří mě i malému.
Mějte se všechny moc hezky, přeji brzo všem dvě //. Posílám veliký prskaneček k tomu PPPPPPPPPRSSS­SSSSSSKKKKKKKKKK.
Pá Slámička

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.05 14:18

Ahoj Evi,
Pamatuji si tě z dob, kdy jsem se jen pasivně (jako čitatelka) účastnila této diskuse. Přečetla jsem si tvůj příběh a věřím, že tebe a tvou rodinu v životě už nic zlého nepotká, protože to zlé už máte prostě ?odžito?. Je mi líto tvého nenarozeného miminka, ale taky mě napadá, že vás osud zavál na takové místo a v takovou dobu právě proto, aby jste zachránili život dětí svých přátel. Jsi obdivuhodná žena a já před tebou zapomínám na své malicherné starosti.

Květina

Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 04.02.05 15:37

Tak ještě nahlížím

SLÁMIČKA - ovečko, opatruj se, doma si to hezky užívej a když budeš moct, písni nám pár řádků:-)
Budu na tebe myslet, ať všechno zdárně pokračuje a jste v pohodě:-)
Vetřeleček zdraví Filípka!:-)

Pa Linda

julie01
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 04.02.05 16:28

To víš, že budeš. Lennýsku:) Máme to za pár… takže už se chystej, za šest týdnů budeš chovat a za takových osm devět můžeš s Bertíkem nebo Julinkou korzovat po městě:)
Ale nejlepší to bude, až budeme korzovat spolu se dvěma kočárky. Už brzo, určitě, neboj…, však už se na tom pracuje, ne?
Dnešní kontrola OK. Jsme zavření, přidal nám Fe a další za tři týdny.
Papa J.
PS: A J. říkal, že jestli ty státnice neudělá, tak ten Lecitin přijdem reklamovat! Chachá!:)

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 07.02.05 10:09

Ahojky,
tak to je snad poprve, kdy jsem v pondělí ráno otevřela emimino a přes víkend nepřibyl žádný komentář! Copak to? Musíme to trochu oživit, aby se tu zase povedla další třístovka = // pro jednu z nás. Mimochodem, máme tu teď nějakou žhavou kandidátku? Já se k vám připojím až za 2-3 týdny, takže zatím je to na vás, holky.
U nás proběhl víkend celkem v pohodě. Naštěstí už nesněžilo, ale zato pořádně mrzlo. V sobotu ráno jsme měli asi -19°C. Brrr, ještě teď je mi kosa. No a dneska ráno jsem nenastartovala autíčko. Asi baterka, chudinka, dosloužila.
Snad se nade mnou některá slitujete a písnete mi taky pár slov, abych si tu nepovídala sama se sebou :-))
 Milli

Hasmandka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 07.02.05 10:29

Ahoj holky,
zamluvila bych si tu další stovku, jestli by to nikomu nevadilo. Ale v pohodě, právě mi končí MS, takže je čas.
Manžílek byl minulý týden na spermiogramu ? své poloviny dětí má přímo ukázkové, žádné anomálie, krásně pohyblivé a počet 90 milionů! Dokonce je prý i viděl ? dr. mu nabídl, ať se podívá do mikroskopu. A teď mi holky řekněte, proč ani jedna mrška z takového počtu nezabloudí tam kam má? Tedy možná, že už zabloudila, ale vajíčko se neu:,–(ilo. Ale měli jsme radost, že u manžílka nejsou žádné problémy, až tak, že jsme vypadali jako čerstvě zamilovaní. (Komentovali to naši známí, kteří o ničem neví.)
O víkendu jsme se konečně dostali na lyže ? počasí nádhera, i když v sobotu v 8:00 bylo na chalupě ?15. Já jsem si dostatečně užila sjezdovky a manžel stihl sjezdovky i běžky. A ještě jsme si ve sněhu zařádili s dětmi sestřenice na bobech tak, že manža jedny praskl a teď musíme kupovat nové. Tedy nemusíme, ale slíbili jsme to.
Slámičko: Už si pěkně lebedíš doma? Tak se občas ozvi a nezapomeň nám dát vědět, až Filípek spatří světlo světa ? uteče to jak voda.

Tak zatím!

Květina

Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 07.02.05 10:56

Ahojte kuřátka:-)

Já taky žiju! O víkendu jsme opět měli doma galeje a pracovali od rána do večera. Takže Vetřeleček měl místo muziky a psychoprofylaxe tak akorát kravál z elektrické brusky a vysavače, neb jsme tvořili sádrokarton:-)
NO ale zase jsme se o kousek posunuli, i když včera odpoledne jsem seděla v depresi mezi totálním stavebním bordelem a vzdychala, že tady přece nemůže být dětská postýlka..!:-))
Dokonce jsme konečně udělali nějaké fotky, ale manželovi už se to nechtělo upravovat, já to jaksi neumím, ale slíbil mi, že dneska večer to dodělá, tak snad konečně něco šoupnu do galerky.

MILLI - zkusila jsem ti vyfotit ty záclony, ale nevím, jam moc to půjde poznat:-)
A že se autíčku po ránu nechtělo, to se mu ale vůbec nedivím, v takovým mrazu?? A ty po něm chceš nějaké startování nebo tak něco??:-))

KVĚTINA - gratuluju k takovému množství spermíků:-)) Manžel by je pomalu mohl zpeněžit;-)))
Neboj se, ona si nějaká ta ocáskatá mrška cestu najde tam, kam má.

A kdepak máme Danu a ostatní?? Takový hezký den, že by všechny postihnul pracovní zápal nebo co??

My jdem dneska na exkursi do porodnice, už se občas začínám trochu bát…
Dneska ráno mi trochu zabouřila střeva a měla jsem parádní křeče, tak já vůl u toho začala nacvičovat porodní dýchání, nadávala jsem jak špaček a říkala si, že ten porod mě položí…:-))

Tak, já se jdu trochu zcivilizovat a možná vyrazím do světa, tak hleďte psát, mám to tu pod kontrolou!:-)

Linda+Vetřeleček, neuvěřitelných 30+0

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 07.02.05 15:57

Jazzi,
tak u nás se ty záclony musely posunout o týden. Zjistili jsme, že pověřená osoba koupila malé množství držáků na konzoly, takže jsme to odložili na příští (vlastně tuhle) sobotu. Jinak jsme ale udělali pár věcí, na které jsme se už dlouho chystali. T obýváku a v kuchyni jsme museli kvůli umístění světel vysekat ve stropě kousek a tak jsme to teď zadělali a v obýváku jsme ještě prohodili (resp. přesunuli ;-)) dvě skříně, aby to lépe vypadalo. Po chlapech jsem pak asi dvě hodiny uklízela - prostě řemeslníci se vším všudy, ale hlavně, že je to hotové. Teď nás ještě čeká aktuálně oprava větrání na WC a ty konzoly. No a pak už jen čekáme na jaro a hurá na zahradu. Co dělá mrňousek?
Slámička - jak je doma? Určitě hezky odpočíváš a užíváš si to. No až bude Filípek na světě, moc si klidu neužiješ :-)
Kdepak se dneska všechny ostatní touláte?
 Milli

LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 07.02.05 16:26

AHOJ HOLKY!!!!

Tak tady je teda parádní mrtvo, co? Myslela jsem, že se tu na mě bude usmívat hafl komentářů, a ono nic. Raduška se na nás asi zase vyprdla a tak jsme tu zase zůstaly sami. Co Dana? Snad není pořád nemocná? Slámička už si pěkně lebedí doma, Dede si dovoluje v Čechách, no to je opravdu vrchol! Gábi má určitě starosti s Maggie a nás nestíhá! Jak je to holky?

U nás byl víkend celkem katastrofální. Skoro celej jsme ho prohádali. Měla jsem nějakou špatnou náladu, už asi od čtvrtka a manžílek do mě pořád ryl, no a tak to začalo. Usmířili jsme se až včera k večeru. No, hrůza, ale co se dá dělat, že? Občas to máte doma určitě každá. Měla jsem sto chutí sednout k PC a napsat o něm něco „pěkného“ Milli, aby měla nějakej komentář k tomu deníčku o našich chlapech. Ale naštěstí jsem to neudělala, ono by to asi bylo moc neobjektivní:-))))

No, každopádně tu máme pěknou kosu, ráno -16, ani se mi do té zimy nechtělo vstávat. Ještě že mám teplýho kulicha.

Dnes odpoledne jsem stihla ještě báječnou masáž zad, výborný, už mě pěkně bolely, a paní masérka mi je perfektně povolila.

Květino, tak že moc gratuluju k manželovým výsledkům. To by bylo, aby se některá z těch mršek nezatoulala tam, kam má,viď? Tak další // budou určitě tvoje!

Milli, já každopádně kandidátka nejsem, pan doktor mě o tom ujistil na té kontrole. Řekl, že tam není žádné vajíčko připravené k uvolnění, a i kdyby bylo, tak u mě absolutně nemá šanci se zahnízdit. Takže od zítřka začínám brát ty hormony a snad se to povede za pár cyklů. Dr. říkal, že do léta to teď necháme, a i kdyby pak nic, tak se uvidí, co pak dál. Takže to zatím už neřeším, prostě to jednou bude a hotovo. Ale pro tentokrát ty vítězné // přenechávám někomu jinému, třeba tobě, ne?

Jazzi, tak já už se moc těším na fotečky. Jinak je vidět, že jste si přes víkend zase mákli, ale to vy rádi, co? Pracanti!

Tak snad přibudou nějaké komentáře, zatím se loučím.
Pa LENNYS

Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 07.02.05 17:05

Ahojky Evčo,tak dlouho ses neozvala a ted tohle..Je mi strašně smutno,takovou hruzu jste prožili.A taky žes přišla o vytoužené miminko,vím že jste si ho moc přáli.A tak ted máš hned dvě,které ti určitě vše vrchovatě vynahradí.Moc vám přeji abyste na vše špatné co nejdříve zapoměli,hlavně vaše tři dětičky a aby vaše nově se rozrostlá rodinka byla už jen štastná,protože si to všichni moc zasloužíte.Dej o sobě někdy vědět,tvé vyprávění z cest bylo vždy zajímavé i zábavné.Hlavně se brzo uzdrav,mějte se všichni už jen krásně s pozdravem
Andynka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.05 18:29

AHOOOOOOJ HOLKY,

tak jsem tu zase mezi vami. Jste taky tak rady jako ja? Prave jsem dolouskala komentare z denicku c; 25 a 26 a jen jedna poznamka special pro Danu - tak stale jeste nejsem ted ta hodna holcicka, co drzi hubu a krok, to bych zila v nesouladu s mym svedomim. A po historce z dovolene (jo, dovolili si mi zavolat do Cech) pochopite, proc uz to ve me zase vre. Popisu pozdeji. Jdu se vrhnout na cislo 27 a pak pripisu snad neco vice, jestli nepadnu do pelisku.
Vase Dede

PS: Nemohla jsem se vam ozvat, ale jak jsem si precetla, tak jste na me myslely a ja na vas take. Ted uz se me zase na dlouho nezbavite!!!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.05 20:47

Ahoj Evo2,

tak jsem moc rada, ze jsi se nam zase ozvala, i kdyz je to za techto okolnosti.
Jak se rika tady ve Francii ,,merde,, ohledne toho vseho, co jste si prozili a take ,,merde,, (v tomto pripade si tady prejeme stesti) pro to dalsi krasne, co vas pet ted ceka. Drzim vam vsem moc palecky, at to vsechno zvladnete co mozna nejlepe. Jsi zase o zkusenost bohatsi, i kdyz vskutku neni co zavidet, ale z toho malo, co o tobe vim, verim, ze to zvladnes na jednicku. Takze tfuj, tfuj, tfuj a zkus se nam nekdy ozvat.
Andrea Dede

Holcinky, jsem unavena, takze vypraveni o dovolene a o tom skvelem telefonatu me nadrizene az zitra. Jestli mi ovsem v praci nezkazi cely den, uz tak mi ,,ukradli,,muj den volna, jeste zitra jsem si mela uzivat klidu. No nic, mejte se fajn
 Dede

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.05 07:32

Dobré ráno sluníčka,

vida, Dede už se ozvala. Cože provedla tvoje nadřízená? Volala ti o dovolené až do Čech? Tak to nám nezapomeň napsat. Ale určitě nám popíšeš i příjemné zážitky z návštěvy tvé rodné vlasti, že jo?

Holky stavitelky, vy jste ale šikulky. Taky bych chtěla mít takové starosti. A to hlavně proto, abych se myšlenkami odpoutala od vysněného mimíska.

Lennys ? u nás je jednou za čas taky zataženo na domácím nebi. Můj manžel nesnáší, když se někdo uráží a trucuje ? v tom jsem zase já přeborník. A i když on to nesnáší, mám dojem, že se to ode mě pěkně učí. Ale usmiřování je hezké, že? No, víc o svém protějšku si nechám až do deníčku od Mili.

Jinak já jsem měla včera pořádnou depku. Celý den jsem byla taková rozlítostněná a nervózní. A každou chvilku se mi draly slzy do očí. Doma jsem po vybrečení na potlačení depky volila klasickou léčbu ? čokoládoterapii. A protože manžel přijede až dnes (ještě že včera nebyl doma, určitě by to schytal, chudáček) , na čokoládoterapii navázala úklidoterapie ? asi 2 hodiny jsem gruntovala to naše 1+1. Dnes jsem už celkem v pohodě a hlavně se těším na manžílka.

Dani ? kde se touláš? Chybíš nám!

Květina

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.05 07:51

Ahoj holčinky,
zdravím Vás všechny. Tak jsme včera s manželem podepsali papíry k rozvodu a já se odstěhovala k Martinovi. Bylo to strašně smutné. Hlavně loučení s mým pejsánkem Už se mi zase derou slzy do očí. Jen co si na ni vzpomenu. Mám ji moc ráda. Tak uvidíme, jak to bude. Dneska jdeme vybírat pračku a jdeme se podívat na jeden družstevní byt 3+1 za 630 000,–- tak jsem docela zvědavá. Spát jsme šli až někde kolem třetí, tak jsem docela hotová. Následující dny budu vybalovat a uklízet. Musím to stihnout do pátku, protože budeme mít na víkend kluky. A pojede mě představit své mamince a rodině.. Tak na mě myslete.
Pěkný den všem. Peťula

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 08.02.05 08:34

Krásné zamrzlé ráno,
u nás bylo v noci zase nějakých -19, takže brrr.
Lennys - co budeš brát za pilule? Já si ještě musím dát krátkou pauzu, ale není to lehké. Včera jsem si koupila jedno balení Glukophanu a hned jsem to testla. Vypadá to podle všech příznaků, že OVu bude zítra nebo pozítří, tak se musím držet, abych to nezkusila. Prostě ještě musíme vydržet těch 14 dnů a pak se k tobě připojím :-) Jinak něco pěkného o partnerovi mi klidně pošli, zatím toho moc nemám, tak pište holčinky.
Dede - to je teda fór. Tak oni ti volali na dovolenou? To je vážně hrůza. No jsem moc zvědavá na tvůj popis situace! Hlavně si zachovej chladnou hlavu a pevné nervy.
Peťula - tak už se to u vás začalo hýbat, co? Moc ti přeju, abys teď našla svůj klid a hlavně svého mimíska.
Milli
PS: Dneska tu mám šéfíky, takže budu jen sem tam nakukovat.

Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 08.02.05 10:19

Dobré dopoledne kuřátka:-)

Zatím jen ve zkratce, musím frčet do banky a odpoledne jedu s tchánem do baumaxu pro nějaké dřevo a lišty.

DEDE - vítej zpět:-) Ajéje, koukám, že pracovní story nemá konce, no jsem celá žhavá, co na tebe zas vymysleli. A s nějakým úžasným telefonátem si to dovedu představit, manža v minulé práci zažíval to samé, hnus fialovej..:-(

MILLI - naše zahrádka sice taky úpěnlivě volá po zásahu, ale bohužel na ni ještě nepřišla řada a prachy:-)) Snad se letos dopracujem aspoň k zasetí trávníku, ale to už jsem si bláhově myslela loni..:-)
Tak držím palce se záclonama a konzolema:-))

JO, včera jsem teda byli na prohlídce porodnice, trochu to tam na nás všechny začao padat, že se ten okamžik nezadržitelně blíží:-) Nicméně to tam mají vcelku pěkné, hlavně boxíky jsou samostatné pro každou mamču, i když hrozně mrňavé. To až budu muset pochodovat, tak jedině kolem postele, která stojí uprostřed, a až se mi bude motat hlava, tak zas opačným směrem:-))
Takže jsme se s manžou dohodli, že pokud bude volný nadstandart, tak do toho zainvestujem, neb je tam vana. NO ale kdoví, jak to bude, žejo:-)

Utíkám do té banky, opatrujte se a zlepšit docházku, včera to byla bída s nouzí:-)))

Papa, Linda+V.

Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 08.02.05 10:32

…jo v galerce máte nějakou fotečku:-)

L.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.05 13:50

Evo,
slzy mám na krajíčku a říkám si, proč je to tak nespravedlivé:-((( Je mi z toho smutno.
Přeji nejen Tobě ale celé Tvé rodině mnoho štěstí!!!

Tak, kočičky, jsem tu zase… po týdnu:-))) Jsme s Kájou objednaní do ISCARE!!! Jedeme tam 10.3.2005 ve 14:00!!! Mám z toho děsnou radost!!! Holky moje, nevíte, jak to probíhá? Jsem hrozná, ale já jsem se o to moc nezajímala, až teď začínám:-)))
Zítra napíšu víc, teď mě čekají doklady, tak jdu na to, abych tu neseděla do večera.

Přeji Vám krásný slunný den, Radka (Monalisa24)

Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 08.02.05 13:57

Raduško, moc gratuluju:-))
Možná by ti mohly poradit holky od Maru, třeba má přímo s ISCARE někdo zkušenosti, tak se tam zkus poptat.

Budem držet palečky, neboj:-)

Kočky, dneska teda taky žádná sláva, to vám povím! Já za chvilku jedu utrácet naše drahocenné prachy, zase z toho nebude žádný pěkný kus hadříku na mě, nýbrž dřevo do baráku:-)))

Linda+V.

LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 08.02.05 18:23

AHOJ HOLKY!!!!

Jsem tu se svým večerním komentářem.

Dneska jsem byla u kadeřnice, zjistila jsem totiž včera, když jsem si umývala vlasy, že ty moje konce jsou už opravdu u konce svých sil a budou mě muset opustit. Bohužel mě asi před 2 měsíci opustila moje kadeřnice, která se odstěhovala a nechala mě tu napospas. No, a na hledání nějaké nové jsem měla pořád spoustu času, že, no a tak jsem se dnes po práci vydala do města zkusit štěstí, jestli mě někde vezmou bez objednání. Asi ve čtvrtým kadeřnictví jsem měla štěstí, byla tam taková mladá kočka, která mě hned vzala. Za hodinku jsem byla venku a teď je ze mě opět ta nej super kost:-)))
Jinak dnes nám odpadla angličtina, protože jsou u nás jarní prázdniny, tak mám dnes nějak nezvykle moc času. Jiný úterky mám nabitý, no a já se snad dnes budu nudit! No, to přeháním, našla by se tu doma pro mě spousta práce, ale to víte, lenora je hrozná.

Dede, je to skvělý, že už jsi zase zpátky, je to na těch komentářích hrozně vidět, když některá vypadne. A jak sis to užila? Odpočinula sis tady? Jsem hrozně zvědavá na tu tvoji pikošku o telefonátu do Čech! Oni tě snad chtěli povolat nazpět, ne? Z dovolené? No, pěkně nám to popiš!

Květino, doufám, že depka už je pryč! Na:,–(ila sis velice účinnou terapii, to ti jako lékárnice schvaluji:-))) Ta úklidoterapii mě sice už moc neoslovila, ale ta první, no to je na Nobelovku! Tak snad už jsi zase v pohodě a usmíváš se na celej svět:-)))))

Milli, začala jsem užívat Estrofem, jsou to jen čistý estrogeny, normálně to berou ženský v přechodu, ale teď i já. Budu to brát 5dní a pak dostanu injekci Agolutinu, to jsou zase gestageny. No, a tak to budu brát každej cyklus a snad se to podaří. Příští cyklus teda asi taky ne, protože to mi manžílek odjede na 14dní, no a kdy mi asi vychází ovu? Jo, jasně,uhodlas to! No, doufám, že se mi po těch práškách aspoň trošku zklidní pleť. Od té doby, co neberu antikoncepci jsem jak šílená puberťačka.

Peťulo, super, že píšeš, aspoň víme, jak na tom jsi. Muselo to být smutný, to stěhování, ale zase začala další kapitola tvého života, a určitě bude úspěšnější. Ve všem. Jinak držím palečky, ať na rodiče zapůsobíš a ať si tě zamilují:-)))

Jazzi, připomeň mi prosím, kdy že máš ten termín? Asi tak v půlce dubna? Tipuju dobře? Ale je fajn, že sis to v porodnici prohlídla, aspoň víš, do čeho jdeš,ne? Manža bude s tebou? Asi jo, že?
A fotečka je pěkná, moc ti to pidibříško sluší!

Raduš, tak to jdete do ISCARE, když mám zrovna narozky, to na tebe budu moc myslet!

Mám šílený hlad, tak jdu něco uklohnit!

Pa LENNYS

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.05 19:38

Ahojky holcinky,

tak jsem prave strcila veceri do trouby a mam cas na psani.
Lennys - kdyz jsem videla, ze pribyl dalsi vecerni komentar, tak jsem hned vedela, ze jsi to psala ty a ono jo. Asi je mezi nami nejake pouto haha. Je fajn, ze uz jsi byla u doktora a ze se konecne i u vas zacina neco dit. Jak uz jsi tady poznala, ono se to u mnoha paru bez lekarske pomoci nejak neobejde, tak ti drzim palce, aby ta pomoc byla co nejkratsi!!!!!
A ted tedy k vtipu vtipu. Byla sobota odpoledne, my jsme se valeli u segry na gauci po dobrem obede a a najednou my zvoni francouzsky mobil (mam totiz jeden s ceskou simkartou a jeden s francouzskou a mam rozdilne zvoneni). Koukam na cislo a hned jsem vedela, kdo mi to vola. Ono H&M, tak jsem to nezvedla a rekla jsem si, ze mi nechaji zpravu. Zpravu nechali, ale me nejak nesla poslechnout, jelikoz to bylo v Cechach. No nic, ani jsem si nemusela lamat hlavu, bylo mi jasny, ze mi zase pipina (ted uz vsechny vite, o koho se jedna) pridala hodiny a tim padem budu mit jen jeden den volna a ne dva. Trochu me to rozhodilo, ale neresila jsem to. V pondeli odpoledne, kdyz jsme projizdeli Svycarskem, tak jsem si zpravu poslechla (nechapu, proc to ve Svycarsku slo a v Cechach ne) a ono to bylo, tak jak jsem si myslela. Tak jsem do prace po prijezdu volala, ale pipina tam nebyla, byla tam jina vedouci, tak ji rikam, jestli jsem naplanovana na utery, tak mi v klidu rekla, ze jo a to hned od 7.30. Super!!!! Tak jsem se zeptala na dalsi zmeny v mem rozpisu smen, tak jeste doslo k dalsim, ale ne tak velkym a jeste nez jsem skoncila, tak jsem se jeste jednou zeptala, ze tedy v utery v 7.30 a vite, co mi na to rekla? Jo, a v cem je problem? No, koukala jsem jako blazen rekla jsem ji, ze problem neni, ale ze jsem mela mit utery jeste volne. No, nic nemelo cenu se o tom bavit, takze jsem dnes byla v praci, misto toho, abych vyspavala a psala si s vami na emimcu. Ale co je gol, je ta skutecnost, ze pipina mi pri mem skvelem pohovoru rekla, ze mi nedava hodiny navic, protoze si to nezaslouzim. Jo, doslova to rekla takhle. Preklad pro me a pro vas nezaslouzim=nejsem ta hodna holcicka, co drzi hubu a krok (vlezdoprdelka). Ale kdyz se ji to hodi, tak si to zaslouzim treba i ze dne na den. Dobry, co? Muj manza je z toho hotovy a stale mi rika, ze ma nadrizena ma nejaky problem a ze kdyz uz neco rekne (ohledne o tech zasluhach), tak by mela byt schopna nest nasledky az do konce. No nic, vcera jsem z toho byla trochu nakrknuta, ale dnes uz mi to bylo jedno, nebudu si tim preci kazit naladu, ze? Jen neco pozitivniho, dnes rano mi pipina moc dekovala, ze jsem prisla. Aspon neco.
Jinak dovolena byla kratka a mam takovy pocit, ze jsme nedelali nic jineho nez zrali. Musim to napsat takhle, protoze jsem mela pocit, ze jsem cely tyden nafoukla. Hlavne uz nejsem nejak zvykla na docela mastnou kuchyn me mamky. Ja pribrala asi kilo, ale manza nejaky tri!! Moc jsme toho nedelali, ono se taky v te zime toho moc delat nedalo. Takze jsem se videla s mou nejlepsi kamoskou, uzila si jejiho malyho (tri roky), uzila si rodiny a meho draheho synovce (sedm let) a najednou uz jsme balili a jeli domu. Byli jsme v Praze, ale moc jineho nez jako obvykle jsme nevideli.
Jo, prebirala jsem si u nasich par krabic a narazila jsem na stos dopisu. Byla to veskera korespondence od meho byvaleho a od mych blizkych, kdyz jsem byla 10mesicu jako aupairka ve Francii a cist to byla docela sranda. Tak jsem to vsechno prelouskala, opet jsem zjistila, ze muj byvaly je v jednom smeru blazen (co se tyka stihlosti u zen, ale to by bylo na dalsi denicek) a musim vam napsat, ze kdyz jsem pak vsechny ty dopisy hazela do sberu, tak jsem se citila naprosto skvele, ze se zase o kousek dal nejak posouvam a ze jsem opravdu zase o krok dale . Byla jsem na sebe fakt pysna!!!!! Pak jsme si taky jeden vecer prohlizely se segrou muj pamatnik a byly jsme opravdu mrtve smichy, to uz se mi dlouho neprihodilo.
Chtela jsem se vam ozvat, ale fakt jsem nikde nesehnala net, tak jsem vas trosku napinala, ale zvladly jste to i beze me.
No a to je vse.
Tak se mejte krasne. Doufam, Lennys, ze se moc nenudis, kdyz mas ten volny vecer.
Jazzi - pekna fotka a hlavne me fascinuje to tve minibrisko, fakt je opravdu tak mini nebo se mi to zda a nebo jsem snad uplne blba a tehule pro me znamena zena s prekypujicim brichem?
Zatim
 Dede

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 09.02.05 07:55

Ahojda všem,

a teď pro Monalisu24

sice jsem ten komentář psala i u nás v deníčkuu zebřiček, ale aby jsi tam nemusela chodit, zkopírují ho tady u vás :-)

Takže toho 10. s vámi bude mít pohovor nejspíš MUDr. Mrázek, všechno vám vysvětlí, pokud už máte potřebná vyšetření za sebou, řekne další postup před IUI nebo IVF.
Náš případ: na pohovoru jsme byli v červnu 2004 a v červenci jsme podstoupili IUI, v srpnu 2.IUI a v říjnu IVF.
Pokud by u vás usoudil, že je nutné IVF, tak měsíc se čeká na schválení léků pojišťovnou a pak se do toho můžete vrhnout :-).
Přeju hodně štěstí. Jestli chceš ještě něco vědět, tak se ptej. Můžeš se také mrknout na jejich stránky http://www.iscare.cz/.

Mějte se tu krásně a přeji hodně štěstí,
Lostris

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.05 08:34

Ahoj holčinky, šla jsem do sebe a říkala jsem si, že musím dát aspoň jeden komentář denně.

Včera přijdu domů a manžel kmitá kolem kuchyňské linky a sporáku a vaří večeři. Taky krásně prostřel, zapálil svíčky ? žasla jsem. A důvod? Musí se kvůli práci naučit nějaké zákony a vůbec se mu do toho nechtělo, tak to co nejvíce oddaloval. Nicméně večeře se mu povedla na jedničku.

Lennys ? děkuji za schválení mé terapie na depku. Ta úklidoterapie byla víc nutná pro náš byt než pro mou depku. Ale jinak je velmi účinná, když jsem naprdlá. To jdu uklízet, abych někde vybila nahromaděnou energii a dám se i do toho, co třeba půl roku odkládám. Ještě štěstí, že manžel toho nezneužívá a cíleně mě nenaštvává, když je třeba něco pouklízet.

Jazzi ? já jsem taky žasla nad tím, jak máš zatím malé bříško, jsi si jistá, že už si opravdu v 30tt? Moc ti to sluší. Už bychom chtěly, aby nám to taky tak slušelo.

Dede ? ta tvoje vedoucí mi připomíná hlášku z jednoho českého filmu: ??když je někdo nedůsledný, tak to jo, ale když je někdo důsledně nedůsledný, tak to je problém??

A co Mili ? doufám, že nezapadla někde do závěje nebo nemá někde zamrzlé autíčko.

Dani ? snad tě nezmohla kopřivka?

Zatím pa.

Květina

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 09.02.05 08:45

Dobré ráno kučulenky,
hlásí se zmrzlá Vysočina ;-))
Autíčko už mám pojízdné, třikrát sláva! Ale na druhou stranu to znamená, že už si nemůžu dát k obědu pivko. Včera jsem si dala zapékanou brokolici se sýrem a k tomu třetinku černého. To byla bašta.
Lennys - soucítím s tebou. Já jsem něco podobného prožila, když jsem vloni vy:,–(ila HA. Jakmile po dlouhatánské době konečně přišla OVU, bylo to dva dny po té, co manža odjel na 14 dnů pryč. Pak se vrátil a měsíc marodil s otravou krve, takže jsme prošvihli i další OVU. No není to k vzteku? Tenhle cyklus se nějak nemůžu doměřit a dopátrat, ale snad už se to chýlí ke konci. Jsem 20DC a už jsem konečně klesla na 36,7. Jinak s kadeřnicí to taky znám. Měla jsem jednu celkem dobrou, ale taky se odstěhovala. Pak jsem dostala doporučení na jednu, která má skvělou otevírací dobu. Dělá od dvou odpoledne třeba do deseti večer - jak kdo potřebuje. Je moc šikovná, česala mě i na svatbu. Vždycky, když si vymyslím nějaký účes, který na mých vlasech není reálný, tak mi udělá takovou hodně blízkou variantu, která je dost podobná a vlasy jí zvládnou. Prostě zlatý ručičky.
Dede - ty si trochu klidu neužiješ. Ta tvoje šéfová je asi nějaká divná, když vlastně neví, co chce. Hlavně se nenech vyprovokovat a prostě buď nad věcí. Řekla bych, že si s tím poradíš v pohodě.
Květina - dneska se naštěstí závěje nekonaly, ale zato mám skvělý závějový zážitek ze včerejška! Ráno jsme s manžou chtěli jet tou kratší cestou, která ale dost často bývá sice prohrnutá, ale vítr tam navěje obrovský sněhový jazyky. Tak si vesele jedeme a najednou před námi přes celou cestu nafoukáno a uprostřed té závěje visí trabant. Samozřejmě na letních gumách, takže jsme se museli otočit a jet druhou stranou. A při tom otáčení jsme si všimli něčeho, co nás pobavilo. Ráno tudy jezdívá pekař a nejspíš zapadl, tak si pod kola naházel tak dvě lopaty rohlíků!!!!! Já ráno nijak výrazně nereaguju, pokud si nedám kafčo, nebo čaj, ale po tomhle jsem se smála jako protržená.
Jazzi - souhlasím s ostatními. Jestli ty takhle vypadáš ve 30tt, tak to prostě není spravedlnost. Já budu určitě jednou vypadat jako bečka. Každopádně ti to moc sluší a Vetřeleček už se může těšit na to, jakou bude mít hezkou mámu.
 Milli

Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 09.02.05 15:18

Ahojte ovečky moje:-)

Dneska se hlásím opožděně, ale chyba nebyla na mém přijímači. Nejprve nám celé dopoledne stávkovalo síťové připojení a pak nám kolem poledne asi tak pětkrát po sobě vypadla elektrika.
A já jsem před chvílí odpadla a mám pracovní pauzu, elektrickou brusku jsem zahodila do kouta a relaxuju:-))

DEDE - ta tvoje šéfová je vskutku vtipná žena, já bych na tohle fakt neměla nervy:-(
Obdivuju tvou trpělivost, ale hele, já bych se na nějaké zvedání telefonu vykašlala. Jednou máš dovolenou a navíc jsi v zahraničí, tak ať dáma netvrdí, že se zrovínka nenašel někdo jiný, kdo by to mohl vzít . Tenhle majetnický a příliš kapitalistický přístup mě občas dost míchá:-(
Ale jinak jste se asi měli dobře, já to znám, když přijedu domů na sever, tak mě taky všichni hodlají roztrhat:-)) A zbytek mi ještě vynadá, jak to, že jsem si na ně neudělala čas, ale já jedu podle minutového harmonogramu, abych viděla všechny, které chci:-)))

Všem děkuju za pochvalu Vetřelečkova obydlí, až jsem se červenala:-))
To mám ten pupík vážně tak mrňatý..??:o

KVĚTINA - u tebe jsem málem spadla ze židle při poznámce, jestli jsem fakt už 31.tt :-))) Až jsi mě nahlodala, že bych se šla přesvědčit do průkazky:-))
Ale fakt, nakonec i doktůrek se minule tvářil pochvalně, když mi omacával břicho, takže holt je tam Vetřeleček asi nějak zauzlíkovaný s nožičkou za hlavou, v úsporném balení:-)

Každopádně uvidíme za 14 dní, jestli se nepletu, tak by nás měl čekat ještě jeden UZ. Ale moje kamarádka´na tom byla s tělesnou konstrukcí stejně, i s těma megadojnicema si můžem podat ruce:-)

MILLI - to musel být ten pekař ale hodně zoufalý, když si podsypával rohlíkama:-))
Takové škody, voňavé křupavoučké vypečeně rohlíčky…mňam.

Tak, já jdu zase vyvíjet nějakou činnost, dneska jsem si na to koupila novou štětku, tak ji jdu hnedle ozkoušet:-)
Opatrujte se, Dana to s tou kopřivkou asi vzala vážně, chuděra:-/´Jestli zas nebude nějaký slavný výpadek, tak ještě juknu, mejte se:-)

Linda+V., zrovna se snaží proboxovat přes pupek, a nebo vás taky zdraví:-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.05 15:38

Ještě to tu kontroluji, než pofrčím domů. Tak příspěvky dnes zatím nic moc a to jsem se překonala a píšu už po druhé! Dokonce ani Mili si tu nepovídá sama se sebou a má tu jen jeden jediný příspěvek. Holky, holky, copak jsme vám udělaly, že s námi nemluvíte ? tedy nepíšete? Nebo že bych skutečně už byla na téhle diskusi závislá?

Lindo ? ty jsi ale pracant. Hele, kromě tvého manžela, pomáhal vám ještě někdo jiný se stavbou domečku? Mám takový pocit, že ne. Jen prosím, až pojedeš do porodnice, tak odlož vrtačku i štětku, to v porodnici vážně nebudeš potřebovat. Ale klidně můžeš jet v montérkách, v nemocnici ti když tak dají erární noční košili i župánek. :-))

Mili ? živě si představuji toho zoufalého řidiče, jak pod každé kolo sype bednu rohlíků, celkem zábavná představa. :))

Jo, jo, kadeřnice, taky se k ní chystám. A vážně uvažuji o radikální změně. Teď mám vlasy tak 5 cm pod ramena. A uvažuji o velmi krátkém mikádu nebo úplně nakrátko. Tak jsem sama zvědavá, jak se rozhodnu.

Tak, padla.

Květina

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 09.02.05 15:51

No nic moc, za dnešek. Vyslovuji pochvalu těhulce Jazzi a snažilce Květině (něco nového?), protože dneska spolupracovali na té další stovce. Já bych si ráda zamluvila tu další, protože ta momentální je už Květiny, není-li pravda?
S novým deníčkem počkám, až tady odbudeme tu stovku, ale tímhle tempem to ještě nějakou chvilku potrvá.
Jinak vážně uvažuju a zvažuju, jak to letos provedu, až se bude manža dva týdny dovolenkovat na severu. Asi uspořádám nějaký mejdlo, nebo si nakoupím spoustu dobrůtek a budu se válet u videa ;-) Jo a ještě mě napadlo, že bych zajela za sestrou do Prahy a zašla do nějakýho super exkluzivního kosmetickýho salónu.
Pro dnešek už vás nebudu nudit svýma teoriema, který stejně pravděpodobně neuskutečním - doufám, že ten důvodu bude dvoučárkový.
Takže pozitivním testíkům zdar!
 Milli

Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 09.02.05 15:58

Ještě jsem tady, mám na drátě ICQ kámošku z bývalé práce:-)
Květinko, 95 % všeho jsme dělali sami s manžou:-) Kromě vody, plynu, to dělala samozřejmě firma, jo a ještě výměna oken.
Ale manža je úplně původně zedník, pak dělal stavařinu, takže spoustu práce umí.
A co neumí, to jsme se za pochodu naučili, zvládli jsme obložit koupelnu a položit dlažby:-))
Já mám kliku, že mě ty „ruční práce“ baví, já jsem spokojená, když vidím za sebou výsledky, pak se můžu chlubit, že tohle jsem spárovala JÁÁ:-)))

Ovšem jinak pevně doufám, že ty montérky odložím dřív, než v termínu porodu, te´dka je to hektické, abychom to nejhorší honem zvládli a pak budu už jen zařizovat ložnici, to už je docela dámská práce, žejo:-)))

Ty hele, a fakt si nemám s sebou brát tu štětku?? Co kdyby náhodou potřebovali v porodnici něco přemalovat..? Jeden nikdy neví, aspoň kapesní šroubovák do kapsičky…;-))
 L.

LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 09.02.05 19:12

AHOJ KOČKY!!!

Takže můj obvyklý večerní komentář:-))) Že byste bez něho nemohly žít, co?

Dnes jsem měla celkem flákačskej den. Jela jsem totiž na kontrolu s tou mou hlavou migrenickou, a byla jsem objednaná po obědě na půl druhé. Jezdím do jinýho města,ne u nás, tak jsem hned po 12.hodině vypadla z práce a dala si obídek u McDonalda, ano,ano, vím, že je to šíleně nezdravý, ale taky šíleně dobrý. No, zkrátka jsem si moc pochutnala, ještě teď se oblizuju. Nechodíme tam moc často, ale jednou z čas si to fakt vychutnám. Pak jsem šla do té nemocnice a tam zjistila, že se mi už asi po páté vyměnil doktor, ale to je fuk. Hlavně když mi napíšou léky a nebudou mě honit na žádná vyšetření. Ale hlavně, v čekárně nikdo nebyl. Což je teda zázrak, neboť minule jsem tam čekala přes tři hodiny. Takže asi za 10minut jsem byla venku. Byla jsem v šoku a nevěděla, co mám dělat. Tak jsem si zajela do OBI a koupila si semínka trvalek, a ještě hlízy jiřinek, takže už teď se moc těším, až je budu sázet. Už aby tu bylo jaro! Jo, a taky jsem si koupila Maminku, teda jako časopis Maminku, připadala jsem si trošku ulítle, jakože žádná maminka nejsem, ale když jsem to teď prohlížela, jsou tam docela zajímavý informace o těhu a tak. Tak to večer pořádně proštuduju.
A ještě, když jsem měla tolik času, tak jsem s kámoškou zašla na kafinko, a probíraly jsme strategii na sobotní ples, jako že co si učešem a jak si nalakujem nehtíky a tak. Chodíme totiž jen na tenhle jedinej ples, takže se na něj musíme řádně vyzbrojit:-)))

LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 09.02.05 19:29

AHOJ,

to jsem opět já. Nějak jsem se zamyslela a odeslala to. No, aspoň bude víc komentářů:-)))

Dede, takže telepatie mezi námi:-)))? Tak na co teď právě myslím? Že bys zrovna pracovala na svém komentáři?
Každopádně dík za podporu v našem snažení, jsi zlatíčko.
Ale ta tvoje šéfka, to je fakt pipina! Ať si aspoň stojí za tím, co říká, ne? Panenko skákavá, takoví lidi mě totálně prudí. A ještě tě tahat z dovolené! No, jak říkám, pipina! Nemáš to lehký, holka:-)))
Vidím, že sis to v Čechách dobře užila. To je dobře. A kdy přijedeš zase? Až za rok?
A teď mě napadá, jak ses vlastně seznámila s manželem? Nebo spíš kdy? Jestli to teda není tajný:-))) Když jsi byla au-pair?

Květino, teda večeře a svíčky? No, tak to smekám a tiše závidím. Mě manžel takhle krásně naposledy pohostil, když jsme spolu chodili asi 14dní. Bylo to moc pěkný, akorát, že od té doby to nezopakoval:-((( Třeba mě překvapí na Valentýna. No, to už teď silně pochzbuju, my to totiž nějak neslavíme. A vy?

Milli, mňam, brokolička, to sis dala do nosu, co? Moc mě pobavila ta story s rohlíkama, je vidět, že pekař to nějak neprožíval, prostě si nějak pomohl, a to je hlavní.
A kam jezdí tvůj manžílek na dovolenou? Jako do severských zemí? A ty si lebedíš doma? Nebo jak to je? Ale kdybys pořádala nějaký to mejdlo, tak doufám, že nás všechny pozveš!

Jazzi, musím se smát, když si tě představím, jak jim v porodnici mezi kontrakcema postupně nahodíš novou fasádu, vymaluješ tam, zaspáruješ obklady v koupelně a ještě spravíš třeba lustr. A pak odejdeš spokojená s Vetřelečkem v náručí domů:-))) Takových matek více,hurá!

No, tak já jdu něco zdlábnout a pak se možná,možná budu věnovat nějaké té úklidoterapii:-))

Pa LENNYS

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.05 21:51

Ahojky holky,

tak vidis, Lennys, zase se tu za sebou sejdou nase komentare. Ja si ted uzivam klidneho veceru, manza kouka na fotbal (Francie-Svedsko, hadejte komu fandi????), z obyvaku se ke me nese par vulgarnich slovicek, mam u sebe hrnek matoveho caje a pisu vam. Byla jsem cely den v praci, od 10.30-20.00, takze jsem opravdu drive nemohla.
Kvetino - klobouk dolu pred dvema komentari a to, ze se zacina zrejme projevovat tva zavislost, to neres, jsme tu na tom vsechny obdobne. Kvetinko, co ty vlastne ted momentalne delas pro tehulkovstvi, mozna jsi to uz psala, ale znas to, z premiry komentaru si to nepamatuju.
Milli - tak se pripojuji k Lennys, abys nas vsechny pozvala, az ti odjede manzilek. No, ode me je to trochu odvazny, vzhledem k tomu, ze nas deli vice jak 1000kilometru.
Lennys - jo s manzou jsem se neseznamila jako aupairka (to jsem si jeste v te dobe blahove myslela, ze svuj zivot proziju se svym byvalym), ale az kdyz jsem pracovala v Carrefouru. To vis, meli jsme tam spoustu frantiku a kdyz jednomu z nich prijel kamos na dovolenou, tak jsme sli zaparit (aby frantici videli, jak se u nas chlasta), no a od te parby se to nejak davalo dohromady. Ale to by bylo snad na denicek. Je pravda, ze jsem ten osud trochu nakopla, ale nelituju ba naopak. A manza, jak se zda, tez nelituje.
Holky, je nas tu nejak poskrovnu, chybi tu Slamicka, Dana, opet Monalisa a treba se taky neozvala Sasenka (Lucka), to je docela skoda, ne? No jo, ale neda se nic delat.
Tak se mejte fajn, ja jeste budu brouzdat na netu, pak asi taky trochu kouknu na fotbal a pak mozna tulenicko, jestli nevytuhnu. Zitra se sem dostanu az odpoledne, po 16.00, ale mozna az dyl, protoze si musim nakazat uklid, je to uz nutne!!!!
Tak pa
 Dede

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.05 21:58

Jo, to jsem jeste ja, ja hlava derava jsem uplne zapomnela na nase slovenske snazilky, takze Lili a Zusko - kdepak se nam toulate????? Zuska asi plasi kvuli skole, ale o Lili uz toho nevime nic nejak moc dlouho. Takze Krasky, jestli to ctete, tak nam aspon dejte vedet, ze jste v pohodicce a ze si na nas cas od casu vzpomenete, prosim prosim.
 Dede

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.05 07:44

Nazdárek, sluníčka,
trochu jste to při večeru s těmi komentáři napravily, máte pochvalu. I já souhlasím, aby Mili uspořádala v období svého slaměného vdovství mejdan pro nás. Jen aby s tím souhlasila i Mili. Jo, a kdyby to u ní náhodou nevyšlo, tak já někdy v březnu či dubnu? mám být taky slaměnka. Manžel totiž jako každoročně plánuje cestu do Tater na běžky. Prý je nejlepší sníh. Když mi loni řekl, že je to zrovna období, kdy se probouzejí medvědi a jsou hladoví po zimě, tak jsem ho nepouštěla s lehkým srdcem, jelikož vždycky jezdívají do nějakého zapadlého kouta, kde není ani signál na mobil.

Jazzi ? já doufám, že ty montérky opravdu už budeš mít uloženy ve skříni a do špitálu pojedeš v nějakém fajnovém těhotenském ?outfitu?. Ale nemůžu nepoznamenat, že součástí tvé výbavičky pro Vetřelečka jsou určitě i nějaké prťavé montérečky. A jestli ne, napiš a já nějaké zhotovím. Jinak na svůj domeček jste určitě pyšní a právem.

Dede ? pro těhulkovství tento měsíc nedělám vůbec nic. Mám cvičit tu Mojžíšovou, ale ještě jsem nezačala, jelikož to vázne na jakémsi formuláři. Měla bych zajít i za svým dr., chce začít nějakou podpůrnou léčbu na povzbuzení vaječníků. Ale tento měsíc se tam nedostanu. Ale vlastně přece jen něco dělám. Mám nařízeno od dr. měřit BT. Tak měřím. A když vím, že i manžílek je OK, tak se mi zdá, že jsem v tomto směru psychicky vyrovnanější a klidnější (ha ha, právě jsem si vpomněla na svoji nedávnou depku).

Lennys ? my taky Valentýna neslavíme, přijde mi to divné, že zrovna v jeden konkrétní den si mám vzpomenout na ty, co mám ráda. Jen škoda, že už není MDŽ, aspoň jednou v roce bych snad dostala kytku, na den matek přece jen pořád nemám nárok. Ale vzpomínám si na jednu kytku od mého manžela. Po ¾ roce našeho vztahu jsem od něj dostala kytku, která držela pohromadě díky zásnubnímu prstýnku, do kterého byly navlečeny stopky.
A co vy, holčinky, dostáváte květiny nebo si je občas koupíte samy?

Zatím se mějte a pište, ještě to tu přijdu zkontrolovat.

Května

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 10.02.05 08:52

Čauky ve čtvrtek ráno,
Lennys - tak tě i všechny ostatní beru za slovo. Bude pořádný mejdlo, ale až v květnu. Manža jezdí na lov rybek do Norska a vždycky se vrací totálně utahaný a spokojený a přiváží kolem 30 kg ryb. Já mám mořské ryby dost ráda, takže je to příjemné pro něj i pro mě.
Dede - kam vy to vlastně jezdíte do Čech? Jestli jezdíte okolo nás, tak doufám, že jsi mávala :-) A jak to proběhlo včera v práci? Já tě holka obdivuju, jakou máš trpělivost. Se Zuzinkou si občas písneme mail. Má toho teď fakt děsně moc. Dělá zkoušky a ještě k tomu má nějaké zaměstnání, takže neví, kde jí hlava stojí.
Květinka - tak ty mejdany uděláme dva, ne? Ale jestli se nepletu, tak jsme každá z jiného koutu republiky a já budu tak někde uprostřed :-)
 Milli

Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 10.02.05 09:42

Ahojte kuřátka:-)

Hlásí se nespavec obecný. Poslední týden se mi nějak nenápadně převrací biorytmus nebo co. Nu považte, já, která v životě neměla problémy spát do desíti a strašila do půlnoci, najednou se budím v půl sedmé ráno a VYSPANÁ…!!! Nechápu to, nikdy jsem nebyla ranní fták, takže se obávám, že Vetřeleček si mamku pomalu zpracovává na ranní vstávání. Ježkova noho, jestli to dítě bude v tomhle směru po mně, tak jsem mrtvá už teď. Moje maminka říkala, že jsem byla neustále čilá a plná energie, a když přišla babička, že mě vezme vyvenčit s kočárkem, tak mamce poradila,a ť si zatím třeba umeje okna nebo tak něco. No jak za náma zapadly dveře, mamka odpadla zrovna tam, kde stála a dospávala:-)
Tak vám nevím…:-)))

DEDE - kdo vyhrál fotbal?? Btw klidně to někdy sepiš, jak jste se k sobě s manžou dostali, a vůbec, mohly bychom, kdo máme nějaké zábavné seznamovací historky, něco vrhnout do pléna, co?

MILLI - týýjo, na ryby do Norska???On je asi ten tvůj muž vcelku vášnivý rybář, ne? A on tě s sebou nechce, jakože pánská jízda?:-))
K mejdanu se přimlouvám i já, i když za sebe zrovna neručím:-))) Ale ženská, když už je slaměnka, si má taky vyhodit z kopejtka, pak budou spokojení oba dva, tak chutě do toho!:-)

KVĚTINA - asi tě zklamu, ale montérečky pro prďolku eště nemám:-/ Já to lámat nebudu, třeba zrovna bude na tyhle věci levej jak šavle a bude to nějaký pihatý obrýlený matematik (to by mě porazilo!!! Co zavání číslama, já považuju za okultní vědu.).
Jediné, v co tajně doufám, že snad podědí trochu citu pro muziku. Nejsem nějaká šílená ambiciózní matka, co už vidí nenarozené dítě na bruslích nebo s raketou, jen si představuju, že si zajdem v létě na náměstí, až tam bude nějaký koncertík, tak snad se to bude miminkovi líbit:-))

Jo a vůbec, náhodou se mi nesmějte, že si chci brát do porodnice šroubovák! Myslím, že to bylo kdysi v deníčku o porodu od Missorky z P.S.T.M., tak pěkně s manželem rodili a její muž byl takový frajer, že jim tam mimochodem spravil nějaký větrák nebo ventilačku nebo co!:-)))

Šroubovákům zdar, já jdu koupit šroubky, neb skříň se nám začíná už velice zřetelně rýsovat, heč:-)
JO, Květinko, včera večer jsme tu měli brigádníka-tchána. Ovšem jeho pomoc spočívala v tom, že jsme potřebovali dobrousit špatně přístupné kousky sádrokartonu, kam jsem já už nedošáhla. Jenže to je taková drbací a nevděčná práce, takže tchán asi tak 15 minut čistého času něco šudlal, pak zjistil, že ho to nebaví, tak šel domů..:-))) Nu a proto si toho děláme co nejvíc sami:-))

Hezký sluníčkový den přeje

Linda+V., dneska lakýrníci

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 10.02.05 10:01

Ahoj lakýrníci,
my už máme montérečky domluvené. Kámoška ušije manžovi a mimískovi stejné, ale zatím je není komu obléct, tak s tím ještě čekáme. Manža už si plánuje, jak prcka po:,–(í do autosedačky, vezme si ho do dílny a malý/malá se bude koukat, jak se taťka hrabe v motoru. Takovéhle scifi my u nás probíráme :-)
Tak tchánovi se nelíbila prácička? Ještě štěstí, že jste sami s Vetřelečkem tak šikovní a zvládnete to sami.
 Milli

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »