Devátý měsíc

Rodičovství

Utíká to až moc rychle, nemůžu uvěřit, že za necelé tři měsíce už budeme mít dort s první svíčkou. Moje milovaná zlobivá Kačenko, jak je to možné, že mi tak rychle rosteš a měníš se?

na bazénku

nová noční košilka

stojííím

s večerníčkem na dětským dnu..:-)

Ani jsem si tě pořádně neužila, když jsi byla malinkaté miminečko a jen jsi papala a spinkala. A teď mi pod nohama při vaření či uklízení lozí taková veliká ženská a všechno okolo sebe s radostí a úsměvem na rtíčkách likviduje :-)

Dnes to byl květináč, včera pejskovy misky, předevčírem jsi se postavila u golfáčku a málem si rozbila pusenu :-( Řádíš teda poctivě, jen co je pravda a někdy se i divím, jak rychlá na těch kolínkách dokážeš být!

Miluji tvůj výraz v obličejíčku, když se na něco zaměříš a chceš u toho rychle být, miluji tvůj smích, když tě při tom tvém peklení přichytím a vezmu si tě do náruče, vždy mi položíš hlavičku na rameno a jako bys říkala, neboj já už toho nechám, ovšem, když tě položím na zem, opět namíříš směr zakázané území!

Někdy je to s tebou hra o nervy třeba když se ti ted tlačily horní zoubečky, lozila si po bytě a řvala řvala a kamkoliv jsem šla tak jsi tam hned byla taky…I když už se někdy zlobím tak jsem vlastně starašně štastná že když tě něco bolí nebo se prostě jen nudíš tak hledáš útočiště u mně a pronásleduješ mně tak dlouho dokud nepovolím a nepomazlím se s tebou :-)

Poslední dva týdny chodíme na bazének a tam se ti moc líbí, jsi úplně ve svém živlu a není se čemu divit, když sis devět měsíců hověla v bazénku u maminky v bříšku. Je krásné vidět, jak si ve vodě užíváš a jak tě to na bazénku baví a ještě hezčí je, když po hodině v bazénku spokojeně a na dlouho usneš :-) A tvá maminka má taky chvilku sama na sebe, protože těchto chvilek za těch devět měsíců, co jsi na světě, bylo hodně málo. Nestěžuji si, jsem ráda že tě mám a miluji tě tak jako jsem nikdy nemilovala nikoho na světě a ani ty tvé náladičky bych nikdy za nic nevyměnila.

Líbí se mi, jak si hravě se vším poradíš a když ti něco nejde? No je tu přeci tvá maminka, a tak pomůže se vším, když si dáš vědět že něco potřebuješ. Kačko, seš strašně ukecaná baba :-) Hodiny a hodiny dokážeš vykládat babababamamama­dedadeda… havava havava… a ještě když se u toho tvého mluvení tváříš tak strašně důležitě, tak se musím smát a to ty nemáš ráda že? Když se ti začnu smát, vždy se začneš tvářit pěkně uraženě.

Miluji, když si dáváš ručičku k oušku a říkáš halo halo, to je tak sladké a ty jsi tak moc šikovná holčička, která se všechno učí tak hrozně rychle, jen kdyby nás ted ty zoubečky netrápily, ale až vyrostou bude od nich pokoj :-) Vnesla jsi do rodiny tolik sluníčka a lásky, děda a babičky tě strašně milují a ty je taky, vždy je tak vřele vítáš, když přijdou na návštěvu, někdy se mi s toho tlačí i slzička do oka, když vidím, jak tě náš přísný a jinak nepřístupný děda zvedá ze země a mazlí se s tebou :-)

Takový deníček o tobě, má lásko, by mohl být nekonečný, proto je asi nejlepší přestat teď psát a jít tě ještě jednou políbit, když tak sladce spinkáš :-*

Miluji tě Katýsku, Tvá maminka.

Hodnotilo 6 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
ajva
Kecalka 325 příspěvků 10.06.11 07:04

Moc hezky napsané :kytka:

 
Banny
Závislačka 3401 příspěvků 10.06.11 09:33

Krásný deníček :kytka:

 
bombdina
Extra třída :D 10679 příspěvků 10.06.11 12:39

Krásný… :kytka:
Já už mám doma 13 měsíční holčičku a taky nemůžu uvěřit že tak rychle vyrostla…takový uzlíček si domů člověk přiveze a ani se neotočíme a už chodí,jde do školy atd.
Přeji ať vám krásně roste a dělá radost nadále :hug:

 
klara123
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 10.06.11 21:30

Nádherný deníček plný vroucí lásky :palec: :srdce: Hned mám krásnější den :kytka:

 
panibobina
Kecalka 165 příspěvků 10.06.11 21:44

moc hezky napsaný,5.6. bylo naší Viktorce taky 9 měsíců a je na tom stejně,jako tvoje Kačka :huban: je to strašný,jak rychle to letí :-( ale jinak je každej den s těma našema miláčkama ůplně jinej,a nejhezčí je když vidí tátu přijít z práce,to bych koliktát i brečela co dělá :huban: taky je to náš miláček, přeji vám moooc štěstíčka a zdravíčka :huban:

 
koralina11
Neúnavná pisatelka 16756 příspěvků 11.06.11 12:34

nádherně napsané :lol:

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 11.06.11 12:47

děkuji děkuji děkuji.. :huban: Souhlasím že každý den s drobečkama je jiný ale přesto nádherný.. 8-o

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama