Já nezlobím!

O životě

Tak jsem se dozvěděla, milé tety, že tady o mně mamka roztrubuje, že jsem pěkná dračice a že neumím poslouchat! Prej řvu a vztekám se, no, taky jo, když mi nikdo nerozumí.

Tak to jsem jáá
2 komentáře

moje oblíbená panenka :)
1 komentář

a takhle si čteme :)

noo zase mně naštvali tak křičím..

moje sbírka včelích medvídků ještě mi slíbili berušku a pučmelouda :D
2 komentáře

Tak jak bych začala, mnohé z vás už mě znají. Jmenuji se Kačenka, mám 18 měsíců a jak mě máma prezentovala, jsem prý pěkný kvítko, aspoň mi to několikrát za den říká, ale mně je to jedno, já si taky o mámě myslím svý :D

Třeba dnes, představte si, mě poslala během oběda pryč od stolu, normálně mě sundala z mojí pohodlné jídelní židličky a řekla, tak si běž, pchááá, ale kdo by taky jedl špenát, žeee, mně teda nechutná a nepamatuju se, že bych ho kdy jedla, i když to teda mamka tvrdí, ale musela jsem odejít od stolu i kvůli tomu, že jsem pořád dokola bryndala štávu, no boooože, to je tohooo, pro pár kapek vody jsem byla vyhnaná do pokojíčku. Aspoň že tam mám mého oblíbeného krtka, tak jsem si mu hned postěžovala, potvora mi neodpoví, ať dělám co dělám, ale stejně ho miluju, takový čmelda, ten mi aspoň zazpívá a kvapík mi řekne, že chvátá.

Ááách jooo, tety, když já mám fakt radši řízek nebo jiné maso než špenát. Tak to zkusím jinak, vím přece, co na mamku platí, stojím za křeslem a koukám na ni, ona mě nevidí a já vidím, že je pěkně naštvaná, že dnes nechci obědvat, musím vyzkoušet nějáký ten můj, jak mamka říká, roztomilý ksichtík, tak koukám na ni, ksichtím se a ona si mě konečně všimne, řeknu potichu, mamííí, dělá že to neslyší hmm… tak to jinak, teda, přijdu k ní a zatáhnu ji za tričko, našpůlím rtíčky a je tooo, mamka mě políbí a je zase moje kámoška.

Hahaha, ona je tak měkká, nedokáže se na mě zlobit :) Teda aspoň ne dlouho a já jsem si toho dobře vědoma :) Mamka v kuchyni hubuje, že takové dobré jídlo a já jsem nevděčná a že prej si půjde přeměřit baby box, jestli se tam ještě vlezu. Tak co bych ted provedla? Náš pejsánek tak klidně spí, tak co mu provedu? Už to mááám, sednu si na něj, chudák to nečekal, tak vyletěl z pozice ležmo tak, že mě shodil a já se bouchla do hlavy o dveře, spustím křik, mamka přece přijde a pofouká mi čelíčko.

Kupodivu jsem se brzy uklidnila, a tak mi maminka ještě pouští krtka, ale tenhle díl já nechci, já chci díl, jak je krteček v ZOO, tohle mě nebaví, tak když to mamko nepřepneš, přepnu si to sama, ha, co to je? Ta bedýnka je asi pokažená ne? Mamka přichází z kuchyně a hned na mě spustí, kolikrát jsem ti děvčátko říkala, že se do dévédéčka nerýpe? No? Kolikrát? Dá mi jemnou výchovnou po stehýnku, ale mě to stejně nebolí, tak musím zhlédnout pět dílů, než se mi ukáže díl krtečka v ZOO :D Ale stejně ta mamka vyváděla úplně zbytečně, posledně, když mě hlídala babička a já jsem do dvd nacpala asi deset disků, jsem nedostala vůbec, babička je na mě moc hodná :D

Po odpolední siestě se chystáme prej k tetě a na procházku, no já se oblíkat nebudu, to ne, budu se bránit zuby nehty, za prvé je venku zima a za druhé se mi teda za tetou a za Moničkou nechce! Mamka si chystá věci na oblečení a já dělám, že se mě to netýká a proč taky, jen si mámo běž, já tady zůstanu a Valdu mi tu nech, ať se tu sama nebojím. Tááák, Kačko, pojď, jdem se oblíkat, stoupnu si tak, aby na mě mamka nedošáhla a dobře se bavím, jak se vzteká, že si z ní dělám prču :D :D :D Nakonec tedy musím do těch blbých punčoch a oteplovaček, ale šálu, to teda ne, tu nechci a kočár taky nechci, já přeci půjdu sama, ne?

Ta mamina mě teda pěkně naštvala, sedím přikurtovaná v kočárku, kolem krku mám šálu a ona mi nekoupila v tom velkým obchoďáku ani blbý lízátko, tak to jí dám pěkně pocítit doma :D Počkat, my nejedeme domů? Aha, takže mamka jede zase klábosit k tetě a já abych si hrála s Moničkou, co mi nic nepůjčí a štípe mě, to je teda život! No řekněte, tety, přece mě k tomuhle nemůže nutit.

Mamka je báječná, tak koupila mi teda kinder vajíčko, doufám že v něm zase nebude nějaká potvora, která se mi nelíbí, chci autíčko :) Večeře bude asi dobrá, jelikož z kuchyně něco hezky voní, že by řízek? :D Proč si mě nikdo nevšímá? Pořád mi říkají, běž do pokojíčku, tam máš mraky hraček, hrnce nech být, tak co bych té mamce a babičce z té kuchyně tak ukradla, aby to nepoznaly? Jooo, to se mi povedlo, teď obě lítají po bytě a hledají pokličku na hrnec, mám ji pod peřinkou, ale pšššt… tu jen tak nenajdou, mamka mi hubuje, že to mám okamžitě navalit nebo bude zle a já nechápavě koukám a hraju si dál s panenkama, musím je přeci všechny nakrmit a dát jim napít z lahvičky. Když hledání té divné placky vzdají, zavírám se v pokojíku, však mě sem poslaly, hrát si nechtějí, tak cooo, potřebuji přece soukromí, ne? Tak a mám zarážku pod dveřmi, tak soukromí asi nebude, no.

Počkat, co je? Mamka si se mnou jde hrát, hurááá, mám báječnou maminku, počkej mamčo, donesu knížečku, já to tak ráda poslouchám, jak mi čteš, sednu si mamce na klín a poslouchám, ještě si chvíli hrajeme, a pak mě žene k večeři. Hmmm, tak řízek není, je ale moc dobrá polívečka, a tu já můžu, dokonce mi musí přidat, jak se vztekám, div nespadnu ze židličky :D Zvoní telefon, asi volá děda a ptá se, je tam slečna Katka? S dědou se tak hezky povídá. Tak zítra jedeme na oběd k babičce a k dědovi, taaak že by byl konečně ten řízek? :D :D Mamka mě strká do pokojíčku a říká, neruš, začíná Prostřeno, ale co mi je do nějákých lidí, co neumí vařit, já chci včelí medvídky. Ale no tak, mamko, kolikrát ti mám to dvd přinést, abys to pochopila? Tak ty mi to nepustíš? Ne?

Tak ted něco uslyšíš, třísknu s dvd tak silně, že obal praskne, lehnu si na zem a řvuuu a řvuuuuuu, mamka jen vzdychne, co je? No tak ještě řvuuu, mamka si mě vezme na klín a vysvětluje mi něco o tom, že takové scény dělat nebudu, že tak se prej hezká holčička nechová, a proč neee? Každopádně zkusím něco, co se asi taky nedělá, protože mamku praštím do nosu a zase řvu, ale tentokrát proto, že jsem dostala na zadek, tak teď vidím, že je mamka opravdu naštvaná, tak si k ní vylezu a silně ji obejmu a když mi řekne, jdi pryč, já tě nechci takovou nedobrou holku, tak ji stisknu ještě silněji a nastavím rtíčky… chvilka přemlouvání a mamka je se mnou zase v objetí, sedíme na koberci, čteme o kuřátku na dvorečku a o pavím očku :D :D

Tety, tak řekněte, je tohle nějaké zlobení? Musím jít spát, protože musím nabrat síly na další den, ono to vztekání a křik stojí námahu :D Mějte se tu hezky a já vám zase něco brzy požaluju :*

Vaše Kačka

Hodnotilo 12 lidí. Score 4.4.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
NoeBi
Stálice 77 příspěvků 14.02.12 05:15

Krásně napsaný příbšh :) a neboj co by sme z toho všeho měli kdyby děti občas nezlobily?: ) máš krásnou holčičku :) :* :hug:

 
skritek Petra
Kelišová 5505 příspěvků 14.02.12 10:32

KRASNE :) … pobavila jsem se a ze Kacence vyrizuji, ze ma mooooc hodnou a trpelivou maminku :mrgreen:

 
Dankár
Kecalka 252 příspěvků 14.02.12 11:31

To je krásně napsané,fakt sem se pobavila :D

 
evick2
Závislačka 3540 příspěvků 14.02.12 11:54

Kačko, Kačko ty jsi tedy dráček :) Máš maminku k nezaplacení a zase nám napiš :hug:

 
Elennn
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 14.02.12 13:53

Krásně napsané :potlesk: Pobavila jsem se :lol: :lol:

 
kamikaa
Kelišová 5362 příspěvků 14.02.12 14:34

Krásně napsané a úplně můj 18 měsíční syn.Jsou opravdu všichni stejní :mrgreen:

 
Mondík
Závislačka 4507 příspěvků 14.02.12 15:59

Kacenko, reknu ti uprimne, mas to teda se svoji maminkou trapeni! ;)

 
petka86
Závislačka 3795 příspěvků 14.02.12 23:35

Teda holky,jste super dvojka,krásně napsaný :potlesk:  :kytka:

 
Hannys
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 14.02.12 23:44

Kačko já tě asi seznámím s Lukym a můžete se vztekat spolu, to on umí a jak ráááád… :lol: :P

 
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 16.02.12 16:56

Perfektní :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :mrgreen:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama