Nechci víc...

O životě

Už nějaký ten rok jsem deníčkem nepřispěla. Možná proto, že posledních pár let jakoby proletělo rychlostí blesku. Shrnutí minulých deníčků už hoodně starých. :) Psala jsem, jak se žije samoživitelce, psala jsem o soudním stání s otcem své dcery, psala jsem o životě s Kačenkou, o tom, jak roste. A pak o tom, jak jsem se po letech sešla s kamarádem a život nabral jiný rozměr a z kamaráda se stal muž s velkým M pro mě přítel, pro mou dceru životní vzor a hlavně táta. A tady bych chtěla pokračovat...


2 komentáře


2 komentáře

Někdy v roce 2013 jsem se po letech sešla s kamarádem, kterého jsem pár let neviděla. Sešli jsme se na chatě, kam jsme jezdili jako náctiletí a užívali si víkendy. Poprvé se mnou byla tehdy skoro tříletá dcera Kačenka.

V posledním deníčku jsem o chatě psala více. Teď to shrnu tak, že Katka se do Tomáše okamžitě zamilovala, vyloženě se mu tam pověsila na krk a zůstala na něm celý víkend jak opička. Dny, kdy jsme se vrátily z víkendu se ptala jen po Tomovi. Není divu, dělal s ní blbinky a vše, co chtěla, jí vysvětloval. Já jsem tehdy opravdu odpočívala, jelikož dcera si ani nevšímala, že nějakou maminku v blízkosti má. :)

S Tomem jsme se po chatě začali scházet a hooodně si povídali o všem - o minulosti, o tom, po čem toužíme, co bychom chtěli, co nám chybí. Začal nás brávat na výlety. Kačenka naprosto zbožňuje hrady a zámky - nechybí nám doma meče, štíty a vůbec, z každého hradu si NĚCO prostě musí dovézt. Já říkám, že nemám holku, ale kluka. :)

S Kačkou se nám s příchodem Tomáše obrátil život o 360 stupňů a já tak strašně ráda snila o tom, že opravdu jednou budeme fungovat jako rodina. Někde vzadu v hloubi duše jsem však stále stála nohama na zemi a přicházelo takové „a co kdyby“… Co když mu to nevydrží, co když se něco po..***! Mám dojem, že jsem se těmito scénáři zabývala až moc, všechny mé vztahy stály za prd a teď se najednou jevilo, že tohle je úplně jiné.

Tom bydlel 30 km od našeho města, a přesto za náma přijel i čtyřikrát do týdne. Na víkendy nás brával k babičce do malé vesničky, kde byla Kačenka prostě v sedmém nebi - no jo, panelákové dítko. :) Měla jsem strach z reakce jeho rodiny, ale hned při prvním setkání mě veškeré černé scénáře opustily. :) Byli a vlastně jsou skvělí všichni!

V roce 2014 Kačenka nastoupila do školky. Ještě týden před nástupem mi vykládala, že raději půjde do vězení jak do školky. To bylo velmi, velmi úsměvné, takže Kačka šupala do školky a já po rodičovské do práce. Brigádničila jsem i během rodičáku, jak se dalo, v obchodě, ale po rodičovské jsem si našla místo v prodejně suvenýrů v Zoo. :)

Úžasná práce, dítě ve školce nakonec spokojené, skvělý muž… Volné chvíle trávené na výletech, nebo jen my dva na motorce na skvělých dlouhých vyjížďkách. Vše úžasné až na to, že Tom bydlel stále těch 30 km od nás a stále za náma jen dojížděl.

X-krát se plánovalo, že se prostě sestěhujeme. Bylo hrozné, když vždy odjížděl. Bylo mi smutno, nestačilo to být s ním vždy jen chvilku nebo o víkendu. Starosti o to, že se něco ve vztahu podělá, že se rozejdeme a že tím bude hlavně Katka trpět už mne ale přešly, jelikož mi Tomáš několikrát dokázal, že je spolehlivý, věrný a stálý jako žádný jiný před ním, že vlastně neznám oddanějšího chlapa.

Bylo to těžké období, hlavně v létě rok 2015 Tomáš vzal vše do vlastních rukou. To, že se přestěhuje za náma a najdeme si podnájem v městě, kde žijeme s Káťou, kde měla školku, já práci, navíc práci, kterou jsem zbožňovala.

Nikdy jsem to v deníčcích nepsala a ani teď to nebudu dopodrobna rozebírat. Ale se svou matkou jsem si nikdy nijak nerozuměla. Mám ji ráda, ale naše názory se neshodují. Díky ní jsem měla s malou kde žít, protože vztah s Katčiným otcem dopadl velmi neslavně a těhotenství jsem strávila už u matky, u které jsem ale nebydlela od 18 let. :) Zkrátka jsem její životní omyl, asi tak bych to nazvala, a někdy, jak já říkám, jí houkne. :)

A tak se stalo, že po jednom víkendu, kdy jsme s Kačkou přijely od Tomášovy babičky, mi máti oznámila, že mám týden na to sehnat si jiné bydlení a řeči typu: „Ať se o vás stará ten tvůj šamstr.“

Tečka! Byl to opravdu náš poslední týden u ní a ve Zlíně vůbec. Nelituji! Tom byl po telefonu svědkem jednoho výstupu, který máti předvedla, a neváhal ani vteřinu. Za dva dny po tom, co vyslechl mě i mou matku, která vykřikovala něco o tom, jak nás u sebe už nechce, sehnal byteček v místě, kde má už mnoho let stálou práci a nás čekalo stěhování,

Kačenka ta se těšila, já měla nervy, jelikož jsme v červenci řešily přestup do jiné školky, ale museli při nás stát snad všichni svatí, protože ve školce, kterou máme hned vedle našeho domu, se uvolnilo místečko ve třídě předškoláčků a Kačenka mohla v září nastoupit. :)

Za měsíc už to bude rok, co žijeme SPOLEČNĚ, a já nelituju jediného dne tady. Jsme 30 km od Zlína v malém městečku. V bytě, který jsme si zařídili k obrazu svému, práci jsem si tady našla téměř okamžitě, nic nám nechybí a až poslední rok jsem v klidu. S dcerou a s přítelem, kterého miluji, který se s láskou stará jak o mě, tak o Kačenku a v očích má stále ty samé jiskřičky jak před třemi lety, kdy mně vzal poprvé za ruku a řekl, že mě miluje!

Kačenka nám v září nastupuje do školy. Z mojí malé cácorky bude školačka a nám opět začne nová životní etapa… Začíná se u nás dost často mluvit o svatbě. No přesněji, mluví o ní Tom a Kačka. Ta by šla ráda na svatbu za družičku, ale nevím jestli se netěší víc na svatební koláčky, jak na asistenci družičky. :D

Musím se každým dnem ujišťovat, že tohle všechno se děje, že se mi to nezdá a že tahle pohoda, kterou společně máme, opravdu existuje, že dýcháme, žijeme, že se milujeme! Každé ráno, kdy mě políbí na tvář, než odejde do práce a já ještě spím, potichu se plíží do pokoje Kačky, aby ji přikryl a dal jí pusu na čelo (vstává dřív než my), každý den, kdy si spolu uvaříme po práci kávu a společně odpočíváme, každý okamžik s ním a s Kačenkou mi dává tolik energie, tolik elánu do života!

I sebevětší prů**r, který se zdá neřešitelný, se s ním řeší vlastně lehce! Jsme tři a jsem na to pyšná, že mám to, co mám. Zdravou, chytrou, úžasnou dceru a milujícího, starostlivého, skvělého přítele, muže s velkým M, který je nám neskutečnou oporou. Nechci víc, mám všechno, mám v srdci lásku a cítím se milována.

Hodnotilo 35 lidí. Score 4.7.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
maxulka17
Kecalka 395 příspěvků 19.06.16 00:33

Krásný deníček :srdce:

 
Kfětoslava
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 19.06.16 05:16

Přeji vše nej, ať se vám spolu i nadále daří. Hezky se to četlo. :kytka:

 
nini77
Ukecaná baba ;) 1334 příspěvků 5 inzerátů 19.06.16 07:27

Moc hezké :-) přeju ať vám to štěstí vydrží :kytka:

 
Liduš-kluci
Ukecaná baba ;) 1967 příspěvků 19.06.16 07:37

Překrásný deníček. Až mě z toho mrazilo, jak je to pěkně napsané - Nechci víc, mám všechno :srdce: Budoucí školačce přeji krásné prázdniny a ještě lepší nástup do první třídy.

 
Aslei
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 19.06.16 08:01

:hug: krásný

 
Lenka 80  19.06.16 08:22

Moc ti to preji :-) ale budes chtit vic :-) budete chtit byt ctyri. Drzim pesti at je to navzdy.

 
Jahudka82
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 19.06.16 08:33

Tyjo, az jsem ten konec skoro obrecela…hezké a super ze vám to vyšlo a jste šťastné obě! :D A sourozenec pro Kacku nebude? :think: Doufám tedy ze jsem tady nějak neslapla vedle a neco tomu nebrani, kdyztak se omlouvam - předchozí denicky jsem nečetla, ale chystam se na to kdyz tu vidím odkazy - a tesim se ze budou stejne tak pěkné a dojemné jako tenhle! Jen tak dál - at se vám daří a uzijte si kdyztak svatbu! Treba se pak ještě dočkáme dalšího porodniho denicku… :)

 
Minnies91  19.06.16 08:47

Opravdu nádherný deníček :srdce: Přeji ti at jste štastní. No a doufám v dalšího sourozence? přece nebude sama :kytka:

 
reinkarnace
Závislačka 4433 příspěvků 19.06.16 08:51

Teda můj by nebyl nadšený z toho, že vylepuju jeho fotku na net :nevim:

 
babyblue
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 19.06.16 09:15

Moc hezky deníček, připomněl mi ze i moje maminka byla samozivitelka a musela si počkat na ten svůj kousek štěstí :) držím palce a těším se na pokračování svatba/miminko :kytka:

 
Larissa97
Povídálka 23 příspěvků 19.06.16 09:34

Hezke nedelni pohlazeni po dusi. At se vam nadale vse dari. :srdce:

 
Jitusee
Extra třída :D 10210 příspěvků 19.06.16 09:37

@reinkarnace tak jestli vypada blbe nemej mu to za zle ;)

 
Pety2
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 19.06.16 10:01

Krásný deníček, úplně pohladí na duši si zase přečíst něco tak pozitivního! Moc vám to přeji!! :kytka:

 
En.Joy
Kecalka 467 příspěvků 19.06.16 10:41

Moc hezký deníček. Asi už sis všechno spatne v živote vybrala a ted jsi vstoupila do uplne nove etapy. Zda se mi, že po tom všem, jako bys těžko věřila tomu, že život muže byt krásný, naplněny láskou a pohodou. A vidíš, je to prosté - může :)

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 19.06.16 13:20

@Jahudka82 @adelnsn děkuji :) no další dítko..toť otázka :) povím to takhle, určitě chceme nechráníme se a dáváme tomu volný průběh ;) až to příjde budeme rádi ale zas že bychom tlačili na pilu to ne ;) jinak děkuji za komentáře hezký zbytek neděle :hug: :hug:

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 19.06.16 13:24

@reinkarnace ahoj :) tohle má asi každý jinak… Mému příteli tohle nevadí kdyby ano, akceptovala bych to :pankac: hezkou neděli přeji :hug:

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 19.06.16 13:28

Děkuji za Vaše komentáře… :mavam: :mavam: :mavam:

 
Lístečka
Ukecaná baba ;) 1165 příspěvků 19.06.16 13:35

Moc pěkný deníček :srdce:, ať se vám daří!

 
brumdinka
Generální žvanilka 23307 příspěvků 19.06.16 13:48

Moc pěkný, přeji at´se i nadále daří :kytka:

 
Blešík
Extra třída :D 12089 příspěvků 19.06.16 14:56

Miluji šťastné konce :potlesk: hodně štěstí i dál

 
Anetulina
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 19.06.16 15:57

Nadhera :srdce: Preji at vam toto stesti vydrzi navzdy :hug:

 
mischelin11
Zasloužilá kecalka 940 příspěvků 19.06.16 17:36

Ať Vám to vydrží, hodně štěštíčka přeji :kytka:

 
Nafrněná  19.06.16 19:06

Moc krásné :)

 
Minnies91  19.06.16 20:04

@Simoncicak jé tak to mám moc velkou radost :),krásný večer :D

 
DDDaO
Povídálka 19 příspěvků 19.06.16 22:39

Gratuluji! :)

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29695 příspěvků 8 inzerátů 20.06.16 07:42

:kytka: přeju, ať vám to vydrží

 
MartinaIrena
Echt Kelišová 8646 příspěvků 20.06.16 19:17

Krasny pribeh a moc hezky napsany. Taky zboznuju happy endy. At Vam Vase stesti drzi naporad.

 
eva mrazova
Kecalka 102 příspěvků 20.06.16 19:20

Pěkný příběh, hezky napsaný. Asi si přečtu i předchozí deníčky. Ale máš jich teda dost. ;)
Všechno dobré, přeji!

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 20.06.16 22:14

Holky, mockrát Vám děkuji Všem za Vaše reakce k deníčku je fajn se po delší době na e-mimino vrátit mezi Vás :hug: :hug: snad bude časem další téma k deníčku :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

 
hanickar
Povídálka 30 příspěvků 5 inzerátů 20.06.16 22:38
Skvelej m

Mít skvelyho chlapa a zdravy dítě (deti) je prostě k nezaplacení…též přeju at vam to vydrží do konce života ;)

 
sebaanez
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 20.06.16 23:27

@reinkarnace A koho to zajima? :think:
Jinak. autorko, prenadherny, optimisticky denicek. Takovych je tady jako safranu. Preji nadale krasny zivot. :kytka:

Příspěvek upraven 20.06.16 v 23:28

 
reinkarnace
Závislačka 4433 příspěvků 21.06.16 18:26

@sebaanez trapná jako vždy :jazyk:

 
radúna
Extra třída :D 11304 příspěvků 21.06.16 19:59

@Simoncicak děkuju za krásné počteníčko :palec:. Moc ráda čtu o štěstí druhých.
Je skvělé, že existují lidé, kterým opravdu upřímně stačí ke štěstí jen něco „málo“ i když je to vlastně neskutečně mnoho.
:srdce:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama