Jak říct

Ostatní
  • 03.08.04

Ahoj, musím se vám k něčemu přiznat: jsem závislá na emiminu;) Není dne abych sem nenakukovala, nepročítala vaše články a příspěvky. Jásám nad //, usmívám se nad zážitky z prvního UTZ, prvních pohybů, lituju každého odletu na MS či jakéhokoliv nezdaru.

Brečím nad oznámením o narození miminka, rozplývám se nad fotkami vašich miminek a dítek… a představuji si, až já jednou…, jaké to bude.
Představuji si krásně prožité těhotenství, kdy budu pyšně vystavovat své bříško a těšit se na mimíska - i když vím že to není tak jednoduché, jsou chvíle kdy má člověk strach co že se to děje (krásně to popsala Hromix v deníčku Letních miminek - představy netěhotné ženy o těhotenství a realita). Taktéž si představuju jak budu jezdit s kočárkem a chlubit se miminkem, které mě nechá celou noc vyspat a přes den bude krásné a usměvavé;)
Vím že to tak nebude, budou mráčky, chvilky kdy budu mít chuť jít a vykřičet se že už fakt dál nemůžu…, ale těším se na to.
Jsem předsnažilka-snažilka, no, spíše TĚŠITELKA:) a tak si vše idealizuju. Nejvíc už teď přemýšlím nad tím, jak oznámím tomu svému „jedinému“ a rodině že jsem těhotná… Pochlubte se, jak jste to oznámily vy......ať si mám zas nad čím pobrečet:)
No, budu končit, nevím co psát, snad něco napíšete vy. Mějte se moc hezky, všem přeji splnění snů - ať je to oznámení svatby, // na tt, první pohyby, první pláč či první úsměv vašich zlatíček.
Martina
PS: samozřejmě ať se to „poprvé“ pak co nejvíc opakuje.
Díky že jste, díky že jsi, emimino:)


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Vega
Kecalka 177 příspěvků 03.08.04 21:20

Ahojky, můžu tě potěšit, že v závislosti na emimču nejsi sama. U mě trvá od konce roku 2001. S emiminem jsem prožila měsíce snažení, první těhotenství, porod, druhé těhotenství, druhý porod.
taky přeju všem nakukovatelkám splnění snů, hlavně ve finále krásné dětičky a spokojený život. Ahojky Vega

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 03.08.04 22:17

Milá Martino,

nejsi jediná, která je „závislá“ na emimi a Šárce patří velký dík, že tenhle server založila:))

Docela přesně si pamatuji, kdy jsem poprvé držela v náruči své miminko - chlapečka - dnes již 4-letého. Jak spokojeně spinkal. Nemohla jsem uvěřit tomu, že TO je moje dítě! Je to nezapomenutelý pocit, který rázem přebil vše zlé.
Přeji všem „těšitelkám - předsnažilkám“, snažilkám, těhulkám… a Tobě, Martino, aby pohled na jejich čerstvě nenarozené miminko byl tím nejhezčím, co v životě zažijí.

Hodně štěstíčka Vám všem!!!

Radka

 
Smokie
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 03.08.04 22:36

Ahojky,

i já se přiznávám k závislosti, máme (neomezený) internet asi dva měsíce, takže bez výčitek „vysedávám“ na netu, dokonce až do noci, místo abych chrupkala a ještě jsem se toho nenabažila :-).
Když jsem poprvé otěhotněla, manžel to tak trošku tušil, takže když jsem šla z gyndy, jen jsem mu to potvrdila. Když jsem mu oznamovala druhé těhotenství, byla jsem u babičky, volala jsem mu a on samozřejmě vyspával, bylo to po ránu a já jsem to prostě nevydržela, říkala jsem mu, že bude podruhý taťkou, a on se mě zeptal jak to? (skora jsem neměla slov).
Teď tedy máme dva špunty, takže toho času na to vysedávání moc není, ale přesto tu nacházím spoustu zajímavostí, rad a zábavy :-).

Všem vám, holky, přeju rychlé snažení, krásné těhotenství a spokojené dětičky.

Katka

 
Ivulda
Povídálka 22 příspěvků 04.08.04 07:19

Ale dámy, nejste v té příjemné náladě a pocitech samy, v podstatě podobně to prožíváme my chlapi, akorát jsme „zatím“ :-)) na eMiminu v menšině.

Vím, jak nám bylo, když jsme se společně se ženou dohodli, že chceme miminko, vím moc dobře, jak jsme to prožívali když jsme se o něj snažili a vím moc dobře, jak nám oběma bylo krásně, když mi žena v březnu sdělila, že čekáme miminko. A to sladké dohadování nad jmény......

V té době jsem o žádném eMiminu nic nevěděl.....Pak jsme ale potřebovali znát náhled ostatních na určité zdravotní problémy, a protože přístup k internetu mám v práci mnohem snadnější já, bylo na mě, abych vyhledal potřebné. Od té doby jsem pravidelným návštěvníkem eMimina, a čtu ho vlastně za nás dva. Občas nějaký článek domů vytisknu, občas ho ženě přečtu do telefonu.

Ale už teď oba víme, že eMimino je náš kamarád a průvodce a jeho čtenářky a čtenáři jsou moc super. Je fajn, že zde všichni spolu můžem probrat témata, která nás zajímají.

Autorům webu, Zdeňkovi a Šárce držím palce do dalšího zvelebování našeho virtuálního tábořiště maminek a tatínků a nám všem čtenářům jen ty nejlepší životní zážitky a zkušenosti.

Mějte se všichni fajn, Ivo.

 
Nadenka01
Kecalka 112 příspěvků 04.08.04 08:06

Ahojky,
musím říct, že jsem taky závislá na emiminu. Už je to dlouho co jsem se sem podívala poprvé, to mi o emimi řekla mamča. Častěji jsem začala emimino studovat asi před čtyřmi měsíci, a poslední dva měsíce co jsme se už začali snažit o miminko jsem tu každý pracovní den (doma počítač nemáme). Sice moc nepíšu, ale hladově hltám všechny nové zajímavosti a příběhy. Taky všem přeji aby se jim splnily všechny sny.
papa Naděnka

 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 04.08.04 08:20

Ahojky!
NAprosto s Tebou souhlasím s tou závislostí na emiminu.Já jsem ho objevila asi před rokem a půl.A naprosto mě chytlo.Objevila jsem tady úžasnou partičku holek,které mě přijaly mezi sebe.A prožívaly se mnou dobré i zlé-smrt mého tatínka,rozchod se snoubencem,novou lásku,její konec a všechno možné.
Je super,že si tu můžeme vylévat srdíčko,bavit se,smát,plakat.Taky jásám nad //,miminky,nad svatebními fotkami.A pláču nad každým nenarozeným miminkem,nebo je mi smutno při odletu na MS.
Přeju Ti,ať se Ti tu líbí a třeba se potkáme v nějakém deníčku.Například u Matýsků.Jsi srdečně zvaná.Ahojky
Nafteta

 
evitka
Kecalka 409 příspěvků 04.08.04 15:15

Zdravím všechny na emiminu! I já jsem si asi před půl rokem našla tyto stránky a od té doby jsem věrná nakukovatelka, posledních pár měsíců se přidávám do zástupu snažilek a doufám, že ze mě bude brzo těhulka:-)) Dozvěděla jsem se tu opravdu spoustu užitečných informací, mám nastudováno do zásoby:-))
Sice ještě žádné miminko nemáme, ale už mockrát jsem si představovala, jak to manželovi oznámím. Oba se na miminko moc těšíme, dokonce pro něho už máme i připravený pokojíček! Tedy zatím je tam jen dětský koberec, postýlka a přebalovací pultík - to si k nám uskladnil bratr po odrostlém synovci, ale i tak to tam vypadá jako přichystané hnízdečko pro mimíska.
Ale ještě k tomu oznámení těhotenství, tak jelikož na miminku pracujeme, tak to zas takové překvapení pro manžela nebude. Ale pro zbytek rodiny určitě ano, hlavně pro moje rodiče, kteří se už vnoučete nemůžou dočkat! Jediné, co vím určitě, že jim to chci oznámit osobně, žádnou esemeskou nebo telefonátem, nebo aby se to dozvěděli od cizích lidí. Asi to proběhne tak, že je k nám pozvu na návštěvu, přichystám něco dobrého k jídlu a pak v klídku u kafíčka to na ně vybalím. Nechala bych to ale asi až tak na 4-5 měsíc, až už začne být vidět bříško, aby na to vnouče nemuseli tak dlouho čekat:-))
Tak ahoj všichni a přeju samé dobré zprávičky! Evitka

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 05.08.04 03:42

Já říkám „dokonalá závislost“ tomu momentu, kdy jsem šéfovi vysvětlila, že potřebuji z pracovních důvodů doma mít pevné připojení. Samozřejmě, že „pracovní důvody“ byl jen jiný název pro nepřetržitý přístup k novinkám na emiminu :-))))
Když šéf odmítl, tak jsem stejnou taktiku použila doma a tam jsem uspěla, heč.
Je moc prima mít se kde podělit o radosti z úspěchů ratolesti a případně se poradit, když se nedaří. A to nemluvím o zachování duševní způsobilosti díky zdejšímu chatu :-)))))

 
Anonymní  06.08.04 09:25

Zdravím,
i já patřím k absolutně závislým:) Emimino jsem si našla, když jsem loni na podzim zvažovala, že teda zkusíme založit rodinku, tak jsem hltala odevšud všechny informace…v pro­sinci jsem ještě z práce objevila chat a „vetřela“ se do jednoho deníčku…
Je opravdu super, že s někým můžete probrat tolik věcí, o kterých by člověk doma nemluvil, protože by kolikrát jen stěží našel porozumění…vždyť moje problémy byly občas skutečně malicherné:)
S emiminem jsem si prožila i tu velkou radost z //, prožívám s ním i své těhotenství (opravdu Hromix z Letniček blahořečím za pro mě uklidńující deníček o radostech i strastech:))))
A oznámení manželovi? Chudák mě v danou chvíli asi neměl moc rád:))) Já se totiž vzbudila brzy ráno (3,30 - oblíbený čas pro testování u nás v deníčku PST:)) a když jsem testovala a našla tam ty 2 čárky, tk jsem jednoduše brečela. CHtěla jsem to říct manžovi po probuzení, ale on ho vzbudil můj vzlykot, jak jsem byla šťastná…Jen jsem to ze sebe vcelku i šokem tedy nemohla vysoukat, tak mu chvilku trvalo, než mu todošlo:)))
Od konce června mám doma pevné připojení a musím říct, že po 5 měsících doma bez netu to je vysvobození, že zde zas mohu být…zvlášť miluji, když se dočtu, že má někdo //, nebo že už se narodilo další mimčo:)
Přeji i tobě brzké // a bříško a…však víš:)
Díky emiminu a vůbec všem, co zde jsou:)
nepřihlášená
Gabča a Barča 33tt

 
Anonymní  09.02.05 20:16
Vložit nový komentář

Reklama


Reklama