Ještě není konec

Prázdná náruč

Je to patrné už z názvu, takový konec neberu! Pokračování mého snažení, se kterým mi spousta z vás držela palce.

testovaci manie :(

nase prvni fotka

nase posledni fotka :(

Jestli jste si přečetli můj předešlý deníček, https://www.emimino.cz/…ca-mam-9350/, tak bych ráda pokračovala. IVF jsme zvládli. Pamatuji si, jak jsme jeli domů, a manžel mě hladil a říkal, jak bude už vše jen dobré, věřila jsem mu. Ani ve snu mně nenapadlo, že jsem ještě nezažila tu nejhorší bolest v životě! Přijeli jsme domů a já jsem se snažila ležet, samozřejmě že mi to moc nešlo, ale uklízela jsem pomalu, jelikož mně příšerně bolelo břicho asi ještě z OPU.

Druhý den po ET jsem cítila píchání, že jsem se nemohla ani narovnat. Další den mě začala svědit prsa a měla jsem příšerný průjem, který trval asi tak 10 dní. Holky z eMimča mě uklidňovaly, že je to dobré znamení, sebrala jsem veškerou odvahu a testla :) Ano byl tam duch, ale otázka byla: je to Pregnyl, nebo už je to ta správná čárka? No to poznáme za pár dní. Každý den jsem vstávala dobrovolně v 6 hodin ráno a testila a testila a čárka sílila a já jsem byla v euforii. Ano je to tam! Říkám si, bože, já mám ale štěstí, první IVF a prďolka se udržel? Začínala jsem poznávat opravdový pocit štěstí!

Čekali jsme na první UTZ. Objevila se tam malá bublinka a podruhé v životě (poprvé to bylo na svatbě) jsem viděla manžela, jak září. Každý týden jsem jezdila na UTZ a on byl vždy se mnou a čekal, jakou fotečku mu donesu. Každý týden si měnil tapetu v mobilu a dával si tam naše mimi. Pořád se na něj díval. Byli jsme šťastní. Až do určité chvíle. Byla jsem sama doma a šla šmejdit do ledničky, bože tolik věcí, které mám dělat, a co si mám vzít? Chci všechno :D A najednou jsem ucítila, jak ze mě doslova něco vylítlo, říkám si na výtok je toho moc! Podívala jsem s, ale ani intimka mě nezachránila. Celé tepláky od krve, rychle se svlékám, skáču do vany a volám manželovi. Brečím, brečím, tak moc že nemůžu ani mluvit. Něco jsem ze sebe vydrmolila a pochopil. Okamžitě jel domů, já jsem se osprchovala a jelo se do Motola! Měla jsem Motol moc ráda, vždyť jsem tam byla už na 3 gynekologických operacích a vždy spokojenost!

Přijeli jsme na pohotovost a strašně příjemná, to myslím v uvozovkách, sestřička se ptá, co chci. Popisuji jí situaci a pláču. Ona mi říká, hm doktor tady není, tak si počkejte. Pan doktor se uráčil přijít za 15 minut. Přede mnou byla paní, ano chápu, byla tam dřív a po mně přišla další paní, jak jsme pochopili zaměstnankyně Motola. Prvně vzali tu první a byla tam 30 minut, strašně se tam všichni smáli a pak jen slyším, jak říkají, odeberte jí HCG, paní je asi těhotná. To jsem vytřeštila oči, že je to sice super, že je těhotná, ale já potrácím. Najednou si zavolali tu paní, která přišla po mně! To trvalo další půl hodinu. Přišla sestra a říká: vydržte nám ještě chvíli a já jsem jí odpověděla, co jiného mi zbývá, když potrácím! Manžel bouchnul vzteky do nějakého vozíku a už jsem viděla, jak jí chce chytit pod krkem.

Po hodině jsem se dočkala i já, jaká to sláva. Prohlédli mně, udělali UTZ a řekli, vypadá to vše normálně, jen je zpomalená srdeční akce. Za 3 dny si dojděte na kontrolu ke svému dr. Já jsem se zarazila a ptám se, jestli mi nedá nějaké léky a pan doktor mi odpovídá, máte Utrogestan? Máte? Tak to vám musí stačit. Začínám brečet, ale asi ví, co dělá, je to přece doktor! Dojeli jsme domů, já jsem se uklidnila a manžel povídá, že ode dneška budu jen ležet, já jsem souhlasila, ale přeci jen se mi chtělo ještě čurat :) Sedla jsem si na záchod a opět brečím a volám ho, ať se podívá, že tohle je konec a že to není normální! Manžel nelenil, otevřel stránky vojenské nemocnice, zavolal a jelo se.

Příjem trval 10 minut a paní doktorka byla připravená mě vzít. Omlouvala jsem se a popisovala celou situaci. Byla moc příjemná a říká, je mi to líto, ale necháme si vás tady tak i tak. Budete na kapačkách. Hlavou mi probíhalo, čert to vem, hlavně že miminko bude v pořádku. Šlo se na UTZ, kouká, kouká, kouká, cca půl hodiny. Zapíná nějaký zvuk, asi má být slyšet tlukot srdíčka, ale já nic neslyším! Dívá se na mě a říká, je mi líto. V tu chvíli jsem nejvíc hysterická v mém životě. Hladí mě a uklidňuje a já brečím tak moc, že nemůžu ani dýchat. Manžel jel pro věci a já sedím v jakési jídelně. Sestřička mě přišla informovat o celém postupu. Zítra mi udělají předoperační a další den revizi. Moje odpověď na její slova zněla, když se do té doby nezabiji, tak jo. Dívá se na mě lítostivým pohledem a usuzuje, že potřebuji prášek na uklidnění.

Konečně přijel manžel a má červené oči, poprvé v životě ho vidím plakat. Obejme mě a já se mu omlouvám a brečím, omlouvám se mu za to, že jsem to zkazila. Ano já za to můžu, jsem neschopná. Řekne mi, že je to hloupost a tiskne mě k sobě vší silou a šeptá, že to zvládneme, že jsem jeho největší láska a že jsem nejsilnější člověk na světě, jakého zná. Musíme se rozloučit, ale já ho nechci pustit, chci být s ním, chci, aby mně držel a hladil, ale bohužel nemocnice je nemocnice a má svá pravidla. Pobyt tam jsem nějak zvládla, ani nevím jak. Když mě pouštěli domů, čekala na mě obrovská kytice růží a nejsilnější objetí, co jsem kdy zažila. Dnes je to 5 týdnů a já se snažím být silná. Protože vím, že tohle není konec. Držte mi palce v lednu na KET. Děkuji všem, kteří se mi snažili pomoci a podpořit mě, mam vás ráda.

Hodnotilo 27 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
bejbyn
Echt Kelišová 8698 příspěvků 21.10.12 06:03

Je mi moc líto, co se ti stalo a držím pěsti, ať to napodruhé vyjde! Určitě se děťátka jednou dočkáte, jen to možná chvíli potrvá a to čekání je nejhorší, já vím. Ale hlavu vzhůru, zaměstnej se teď něčím, co tě baví a do ledna to uteče, uvidíš!
Jak sama píšeš, není všem dnům konec a to krásné ještě přijde! :mavam:

 
Sunrise
Závislačka 4064 příspěvků 21.10.12 07:39

Jajo, je mi to moc líto, v tom deníčku je tolik bolesti, kterou sis musela prožít, mám slzicky v očích. Bohužel svět spravedlivý není, sama jsem poznala, ze někdo otehotni a donosi mimi jen tak mimochodem a někdo si musí několikrát vypít pohár neuvěřitelné bolesti a zklamání :( Ty máš obrovské štěstí v tom, ze máš vedle sebe tak úžasného chlapa. Vím, o čem mluvím, protože když jsem prožívala mimodelozni t.,byl mi můj manžel neuvěřitelnou podporou i dlouho po tom, co jsem se vratila z nemocnice. Na toho debila z Motola bych si hned stěžovala, je neuvěřitelné ze takovy doktor vůbec ordinuje. :cert:
Jajo moc Ti drzim palce, určitě si vás jednou nějaký andelicek vybere a budete mít svoje vytouzene miminko. Drž se! :hug:

 
luci.hor
Kecalka 471 příspěvků 21.10.12 07:47

Moc smutné ale držte se. Hlavně pozitivně myslet :kytka: :hug:

 
chelsea001
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 21.10.12 07:52

Brečím tu :,( :,( tak hrozně mi to připomíná mě :,(,neboj určitě se dočkáte :hug:

 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 21.10.12 08:24

:roll: :,( Nevím co na to napsat, deníček jsem obrečela. Moc držím palce :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

 
italia
Kecalka 372 příspěvků 70 inzerátů 21.10.12 08:44

Držím pěsti, žádný stres!

 
Saroya
Neúnavná pisatelka 17620 příspěvků 21.10.12 08:53

Držím palce, je to moc smutné. krásné na tom ale je, jak máte úžasný vztah s mužem.

 
Maja23
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 21.10.12 09:07

Jako bych četla svúj příběh před dvěma lety.. :( a brečím..Mám i podobný zážitek na pohotovosti, čekala jsem dvě miminka, jedno bylo v děloze-to jsem potratila cestou do nemocnice, druhé ve vejcovodu. Bolest jako blázen a po hodině marného čekání na ošetření jsme s manželem odjeli jinam.Pak revize a dva dny na to operace protože se našlo to druhé ve vejcovodu. Bolest šílená. Když jsem čekala na chodbě před sálem, musela jsem celou dobu koukat na nástěnku s miminkama-rvalo mi to srdce.Po třech měsících jsem znova otěhotněla-následoval další potrat. Naštěstí stejně jako ty mám velkou oporu v manželovi. Po šesti letech snažení jsme zažili i chvíle totální beznaděje, ale nevzdali jsme to nikdy. Dneska se konečně po druhém ivf těšíme na dvojčátka ale stále tukám na dřevo..
V lednu na tebe a tvého manžela budu myslet, moc držím palce, určitě to klapne, zasloužíte si to :srdce:

Příspěvek upraven 21.10.12 v 10:17

 
tevevka  21.10.12 09:18

Ježíš já taky bulím, prosím tě drž se, ono to přejde a zase se budeš těšit na mimi, mám to taky za sebou, akorát v 19tt :(

 
zlatý retrívr
Kecalka 234 příspěvků 21.10.12 10:00

Ahoj, moc mě to mrzí. Já si včera také poplakala a dnes u tvého deníčku také. Akorát já včera dostala menstruaci po ET. Nikdy jsem neviděla dvě // na testíku. Ale vím jak ti je, mě bylo včera taky na sebevraždu. Opravdu jsem si připadala že jako žena jsem zklamala. Možná v lednu či v únoru nás taky čeká Ket. Ještě to probereme s dr. Ale nedoufám v to. Moc síly a štěstí ti posílám na dálku. Drž se, ahoj. :(

 
3Lu
Extra třída :D 10552 příspěvků 20 inzerátů 21.10.12 10:21

Jaja84 - Posílám ti mooooc síly a kytičku pro štěstí :kytka:…Také jsem po IVF, také těhotná na začátku, také mám strach a znám spousty příběhů. Mohu se tě zeptat, ve kterém týdnu jsi byla a zda jste měli vyšetření PGD? Držím pěstičky na další IVF a pokud jste PGD neměli, zkus pouvažovat, docela by vám to mělo zajistit, že plod bude zdravý…Ono totiž kolikrát si příroda takto „poradí“ s plodem, který by neměl šanci přežít. A jak se říká, na všem zlém je něco dobrého, neboj, bude to dobré, je brzy, ale časem zjistíš, že se to určitě stalo z nějakého důvodu a budeš chovat zdravé a krásné miminko!

 
Maky.p
Generální žvanilka 24080 příspěvků 21.10.12 10:22

Jaji, :hug: :hug: :hug: Ani nemůžu moc psát, jak brečím.. Jsi silná holka, za chvíli je tu KET a ten dopadne skvěle!!! Moc ti to přeju, kočko! :hug:

 
Marcip
Extra třída :D 13124 příspěvků 21.10.12 10:24

Ukáply mi slzičky :,( je mi to líto… To jsou věci, které by se neměli stávat. Přeji Ti spousty trpělivosti, zdravíčka, ty nejsilnější // a náruč zdravého miminka :hug: Držím Ti pěstičky :kytka:

 
Paja01
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 21.10.12 10:33

Uf! Je mi z deníčku smutno. Moc vám držím palečky a hodně sílý do dalšího boje :hug:

 
panenka87
Extra třída :D 13167 příspěvků 21.10.12 10:41

Jáji, děkuji že jsi napsala tenhle deníček. Jsem ráda, že vím, jak to bylo. :( Muselo to být fakt těžký, nepředstavitelný! :,(

Já věřím, že všechno špatný jsi si už vybrala a na podruhé to už prostě vyjde a basta!!! :hug: :hug: :hug: :hug:

 
balestra
Závislačka 4655 příspěvků 21.10.12 11:31

Držím palce. A nad Motolem se nestačím divit. Takových záporných reakcí jsem na žádnou jinou nemocnici neslyšela. V kolikátém jsi byla týdnu? Neboj, jednou to vyjde a budeš mít drobečka vedle sebe.

 
Marruš
Kelišová 6410 příspěvků 21.10.12 11:34

Strašně, opravdu strašně a upřímně je mi moc líto, co se vám stalo :,( A budu vám moc držet palce, pěsti, aby se v lednu zadařilo :hug: :hug:

 
jediný andílek
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 21.10.12 11:35
:hug:
 
kaculkadraculka
Ukecaná baba ;) 2388 příspěvků 21.10.12 12:15

Jáji, co mi to děláš!!! :,( :,( :,(
Brečím tu jako želva, Rudík nechápe a ptá proč brečím…
Jsi ohromně statečná a já ti přeju, aby se brzy povedlo a vše bylo dobré :hug: :hug: :hug: :kytka:

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 21.10.12 12:25

Holky dekuju vam moc za to ze mi posilate silu! opravdu si toho moc vazim :kytka: :* jinak jsem byla v 9plus3 kdyz se slo na revizi, ja vim nekdo si rekne ze byl prdolka stejne malej, a ze je to horsi treba ve 20tt. S tim naprosto souhlasim ale kdyz ja mela takovou radost a uz se tam i mrskal. :nevim: a pak tady padla otazka jestli jsme meli pgd nee nemeli ani nevim co to je :oops: :mrgreen: meli jsme jen prodlouzenou.

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 21.10.12 12:41

@zlatý retrívr je mi to moc lito :,( snaz se myslet pozitivne, urco se to jednou chyti. Spousty holkam to vyslo az na dalsi pokus a maji miminka. Neboj se :hug: kouzlo zeny spociva v tom ze je silna a to my jsme, neboj se i kdyz nam je ted na nic, tak to zvladneme :hug:

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 21.10.12 12:43

@kaspluc moc ti gratuluju a snaz se nenervit. My meli jen prodlouzenou takze jinak nic jineho :nevim: :hug:

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 21.10.12 12:44

@Maky.p :hug: :hug:

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 21.10.12 12:45

@panenka87 neni zac :mrgreen: vedela jsem ze ho napisu jen jsem potrebovala par dni cas :,( a dekuju :hug:

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 21.10.12 12:46

@balestra Ja vzdy Motol obhajovala ale po tehle zkusenosti bych tam nejela ani s triskou! jinak jsem byla na zacatku 10tt :kytka:

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 21.10.12 12:47

@kaculkadraculka :hug: :hug:

 
lucka83
Hvězda diskuse 46082 příspěvků 64 inzerátů 21.10.12 14:02

Je mi to moc líto, držím ti moc palce at vám to vyjde :hug:

 
kaczule1
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 21.10.12 16:14

@jaja84 U tvého deníčku jsem si pěkně pobrečela :,( :hug: Přesně vím, jak se cítíš :hug: My se stejně radovali z úspěšného IVF (první // po 3 letech), z každé úspěšné kontroly a na prvotrimestrálním screeningu byl manžel se mnou a pak všem vykládal, jak mu malý zamával :D Akorát v 15. týdnu se náš drobeček rozhodl, že se podívá na svět :,( :,( :,( Teď už je to víc jak 8 týdnu a já pořád počítám, kde bych byla a čeho všeho jsem si teď mohla užívat :,( Bez manžela bych toto období nezvládla :srdce:
Držím palečky na KETu :hug: My musíme do celého IVF znova (taky v lednu), jelikož nemáme žádné mrazáčky :( A jak jsi napsala - ještě není konec :hug:

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 21.10.12 16:26

@kaczule1 jeje to je mi moc lito :,( ja to delam taky, porad pocitam kde bych byla, predstavuju si jake bych mela brisko… :roll: proste des! My mame teda jeste jednu sanci a pak bysme taky museli na ivf :poblion: znova, no snad ne! jinak na tebe moc myslim a posilam ti moc sily aby jste to zvladli! jednou jsem se nekde docetla ze vse konci dobre a kdyz ne, to znamena ze jeste neni konec :hug:

 
kaczule1
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 21.10.12 16:44

@jaja84 Mě nevadí celé IVF podstupovat znova, klidně do toho půjdu, jen kdybych věděla, že to opět vyjde :,( Pokud to nevyjde, tak nevím, jak to ustojím :,( A pokud to vyjde, tak zase budu mít šílený strach :zed:

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 21.10.12 17:35

@kaczule1 mame uplne stejne pocity :,(

 
lilia81
Neúnavná pisatelka 15282 příspěvků 21.10.12 18:16

Ahoj, je mi to moc moc moc líto a moc držím palčky na KET! určitě za nic nemůžeš, nebyla to tvá chyba, třeba by mimi bylo nemocné a přijít o něj později by bylo ještě těžší! vím, je to slabá útěcha, ale věř, že to časem přejde!!! a mimi z KETu jsou maxi bojovníci, vždyť přežijou zamražení a rozmražení a tak jsou to opravdu silní jedinci připravení se zakousnout a nepustit!!! :hug: :hug: :hug:

 
lilia81
Neúnavná pisatelka 15282 příspěvků 21.10.12 18:18

@kaczule1 . jej, my jsme se potkaly v květnové ivf diskuzi, nepletu se? je mi to líto! a přišlo se na to, co se stalo?

 
kaczule1
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 21.10.12 18:23

@lilia81 jj, přesně tak ;) nepřišlo se na nic :,( ještě ten den vše bylo v pořádku a ani pitva nic neukázala a byl bez vývojové vady :,(
Prostě jsem si prožila „normální“ porod včetně kontrakcí a odtoku plodové vody :,( Jen bylo strašně brzo :,(

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 21.10.12 18:32

@lilia81 :hug: dekuju moc! mas pravdu kdyz preziji tohle tak uz musi zustat :) :hug:

 
štírata
Stálice 84 příspěvků 21.10.12 18:45

Moc hezky napsany, ac smutny denicek. Jsi moc statecna! Drzim palecky, at mas brzy Prdolku v brisku :hug:

 
sad 1  21.10.12 19:00

Je to moc smutné Jáji, že to takhle skončilo. Moc dobře si vybavuji, jak se mi zhroutil svět, když mi dr. v 11 týdnu řekl, že už nebije srdíčko. Pořád jsem doufala a věřila, a teď mi tady spinká Nikolka.

Držím ti moc pěsti, aby to co nejdříve vyšlo :hug: :hug: :hug:

 
Silvi.100
Extra třída :D 12693 příspěvků 21.10.12 19:32
:hug: :hug: :hug:
 
lilia81
Neúnavná pisatelka 15282 příspěvků 21.10.12 19:37

@kaczule1 - tak to je mi líto, tak budu držet palečky na další IVF :hug: :hug: :hug:

@jaja84 - určitě, KET mimča jsou velcí bojovníci!!! :hug:

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 21.10.12 19:43

Nebudu reagovat na kazdou zvlast to bych to tady cele zasekala :mrgreen: holky diky!!! :hug: :hug: :hug: :hug: urcite to neni muj posledni denicek :kytka:

 
Martina139
Ukecaná baba ;) 1403 příspěvků 21.10.12 20:21

Vždycky takovéhle deníčky obrečím. Teď skoro nevidím přes slzy na klávesnici. Jste s manželem neuvěřitelně silní a až se vám to vytoužené miminko narodí, budete báječní rodiče. Vím, co prožíváš, taky jsme s manželem dlouho čekali a nevím, jak bych to bez něj zvládala. Ale neboj, bude líp. My se taky dočkali a dnes máme doma osmiměsíční dvojčátka, holčičky. Přeji ti hodně moc štěstí :hug:

 
zuzu29
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 21.10.12 21:03

Takováto ztráta je vždy bolestná, hlavně když člověk projde dlouhou cestu.
Ale věř, že příště to dobře dopadne, že příště už to bude jen a jen dobré.
Já přišla o svého syna po dvou dnech po porodu, druhý bojuje se svým těžkým startem do života a ještě nás čeká trnitá cesta. Ale nevzdám se, i když často padám ke dnu, ale opora v partnerovi je v těchto případech nejvzácnější.
Držte se, určitě to zvládnete a budete se radovat z voňavého uzlíčku.

 
Klarinetka1
Závislačka 2692 příspěvků 21.10.12 21:13

Jájo, je mi to moc líto, vůbec jsem netušila, čím procházíš :,( :,(.

 
iveta.zenda
Povídálka 45 příspěvků 21.10.12 21:22

:,( držím palce :hug:,at se vám zadaří a budeš cítit jak roste miminko v bříšku :hug: :hug: :dance: :mavam: :mavam:

 
slunečnice81
Ukecaná baba ;) 1257 příspěvků 21.10.12 21:58

Smutné, moc :( Máš tu největší oporu na světě a s tou ty zvládneš cokoliv, drž se…moc Ti držím pěsti :kytka: :hug:

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 21.10.12 22:50

Dekuju holky jste zlaty :hug: :hug:

 
beruska03
Kelišová 5389 příspěvků 22.10.12 09:11

Je mi to moc moc líto :,( ale držím palce co to jde, musí to vyjít! :hug: :kytka:

 
Eduarda
Kecalka 418 příspěvků 22.10.12 10:01

Ahoj Jájo,

posílám spoustu síly, ať to rychle přebolí a můžeš se pustit do dalšího boje. Protože kdo nebojuje, nevyhraje:)
ať máš zase brzo //.
 E.

 
Elata
Závislačka 3865 příspěvků 22.10.12 16:13

Brečím jak želva. :,( Držím palce do zmodrání, ať je příští těhotenství to nejkrásně jaké jen může být a je z něj zdravý poklad!!! :hug:

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 22.10.12 16:26

Jste zlaticka :hug: :hug: :hug: :hug:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama