Kaččin 1 rok

Rodičovství

Narodila jsi se 25. 8. 2010, dnes už máš rok a já nemůžu uvěřit tomu, jak moc s tebou čas letí. Říkám si, že jsme snad museli přeskočit několik měsíců, nemůžu si připustit, že jsi mi tak vyrostla. Teď si v klidu spinkáš a já se nemůžu vynadívat, jak jsi nádherná a spokojená. Před dvěma dny jsme slavili tvoje narozeniny, všichni tě pusinkovali a objímali, a ty ses jen usmívala, bylo to ták moc dojemné.

KAČKA ZÁVODNICE..:-)
2 komentáře

DÁRKY K NAROZENINÁM OD BABIČKY V POVZDÁLÍ HOUPACÍ KONÍČEK OD TETY BUBÍNEK

NEJLEPŠÍ DÁREČEK HOUPACÍ KONÍK

S MAMINKOU

S LUKÁŠKEM V DĚTSKÉM CENTRU :-)

Před pár dny, když jsi stála u křesla a v tvé malé hlavičce se zrodil nápad pustit se a projít se po obýváku, brečela jsem dojetím, už nejsi ten drobeček, kterého jsem si před rokem přinesla z porodnice.

Kačenko moje milovaná, s tebou jsou dny plné sluníčka a tepla, i když je venku zamračeno, jsi ták hrozně umazlená holčička a dáváš mi tolik síly a lásky jako nikdy nikdo před tebou :-) Za nic na světě bych tě neopustila, ani na okamžik. Všichni tě moc milujeme, jak říká tvůj pradědeček, život stojí za prd, ale hlavně že mám KAČENKU, to je moje radost. Takhle to cítím i já, jsi prostě moje všechno, vzpomínám si na porod, jak jsi nechtěla ven z bříška a jak tě museli vytáhnout ven císařským řezem, už tenkrát přes veškerou bolest jsem tě milovala a snesla bych ti modré z nebe!

Je to rok, co jsi na světě a jsme stále sami bez tatínka, ten náš nestojí ani o to být s tebou na narozeniny a já bych ho při té svojí hrdosti za tebou stejně ani nepustila, ale já ti slibuji, že ti časem hodného taťku najdu, jen se musím vyléčit ze zrady toho tvého táty. Čas všechno zahojí a ty budeš šťastná se mnou a s taťkou, který si takovou princezničku jako jsi ty zaslouží…

Den ode dne mě překvapuješ něčím novým, vezmeš si do ruky můj mobil a řekneš: ajoj dedý, na našeho pesana voláš Aldo (jmenuje se Valda), jdeme za dětmi na hřiště a ty vesele zavoláš na ostatní maminy: ajoj teto. Jsi prostě úžasná a strašně bystrá, tebe nejde ošidit :-) Jsi tak přátelská k druhým dětem a jak si s nimi pěkně povídáš a hraješ, holčičko moje, jsem na tebe moc moc pyšná.

Jsi taky pěkný ďáblík, zlobit dovedeš tedy obstojně a když se k tomu začneš vztekat, tak mi stoupá tlak, ale i ve chvíli, kdy jsi rudá vzteky a mlátíš okolo sebe rukama nohama, tě miluji… Nedokážu se na tebe zlobit nebo aspoň né dlouho, protože někdy si nedáš říct a to je potom o nervy :-) Jsem ta nejštastnější a hrdá máma na celém světě :-)

Všechno nejlepší k narozeninám, KAČÁTKO moje.

MILUJI TĚ, TVÁ MAMINKA :-)

Hodnotilo 6 lidí. Score 4.2.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
ditul
Kecalka 433 příspěvků 26.08.11 07:56

dojemné, roztomilé, hodně zdravíčka Vám oběma :hug:

 
eseta
Neúnavná pisatelka 16904 příspěvků 26.08.11 08:33

úplně mi šel mráz po zádech!je vidět že malou miluješ a takhle hezky napsaný vyznání lásky svému dítěti jsem už dlouho nečetla. :potlesk: :palec: Přeji tobě a beručce,ať brzy najdete i tu třetí lásku a to tatínka :srdce:

 
petka86
Závislačka 3795 příspěvků 26.08.11 10:56

Simi moc krásně napsané :potlesk:

 
Hamilos
Ukecaná baba ;) 1342 příspěvků 26.08.11 13:48

Taky mi z toho šel mráz po zádech, moc moc krásně napsané. Ať jste obě zdravé a šťastné :srdce:

 
turny
Závislačka 4875 příspěvků 26.08.11 20:47

Mně se chtělo brečet, moc krásně napsaný deníček :hug: je vidět, že svou holčičku moc miluješ, přeju vám jen štěstí

 
k acka
Kelišová 6918 příspěvků 29.08.11 12:13

Nádherně napsaný deníček :palec: :potlesk:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama