Maminkou s emimi už pár let - Podzimní blues - Klea&spol

Rodičovství

Ahoj holky, rozhodla jsem , že spáchám takový malý deníček,abychom neupadly v zapomnění! Máme tu klasické (mnou velice milované období) kašle, rýmy, průdušek a nevím čeho ještě. Teplo je nenávratně pryč....................... (nevím čím to je, ale rok co rok mi připadá, že léto je čím dál kratší!) Přepadají nás podzimní deprese a nálady copak, že to budeme páchat a jak zabavíme naše roztomilé a klidné andílky o dlouhých zimních večerech?

Jakoupak inteligentní hru vymyslíme aby naše ratolesti neseděly u televize, počítače či u playstationa?
No nevím jak vy milé dámy,pokaždé se sice snažím (malujeme barvami na sklo, omalovánky, pexeso, stavebnice...­..),ale po čase jsem ráda, že máme na DVD pohádku nebo oblíbený dětský film.
Ale jak by ten svět vypadal, kdybychom byli všichni dokonalý , ne?

Blíží se nám svátky klidu a míru!
Ha, ha, ha!!!
Svátky shonu, úklidu a nerváků komu co nadělit pod stromeček!
Každý rok si říkám, že „TO LETOS" bude jiné a pokaždé skončím stejně, páč dítka začnou pokašlávat, čekárny dět.lékařů se začnou plnit a kdeže jsou moje předsevzetí..­.............­..........
Ať žijí přeplněné Supermarkety a přeplněná parkoviště ze kterých Vám trvá minimálně hodinu, než odjedete (aspoň teda v Praze),protože nákup vánočních dárků letos opět nevyšel v takovém časovém harmonogramu, v jakém jste si ho naplánovaly!!!
Takže příští rok užTO BUDE OPRAVDU JINAK!!!!

Ale nepředbíhejme na předvánoční shon bude ještě času dost!

Užívejme si krásného teplého podzimu!!!!!

U nás vypadá situace následnovně:

  • počasí pod psa ( mokro a sychravo )
  • Dáda má kašel, takže čekám co se z toho vyklube
  • Ádi se včera spustila rýma, zatím „vodová"- opět vyčkáváme
  • mě asi po 100 letech (ba né, jsem ještě mladice!!!) chytly průdušky,ale já na nic nečekám, piju čaj s medem, mám zabalený krk a buchrám jako (100 roků v šachtě žil..........)
  • manžel v poho, sem tam si stěžuje že ho bolí nohy (hnáty, jak s oblibou říká),ale prý to má z práce
  • vánoční dárky mám vybrané pouze na internetu, příští týden ASI začnu objednávat

Takže se mějte všichni moc krásně
A to nejdůležitější nakonec, blíží se nám všemi vyčkávaný porod Petrušky ......

Táááááákže milá Petruško přejeme Ti pohodový, co nejkratší a nejpříjemnější porod a tím zároveň Štěpánkovi tu nejkrásnější a nejrychlejší cestu na svět. Užijte si Váš den D !!!!!!! Ať jste oba zdravý!!!!!!!!!!!!!

PS: netrpělivě tady budeme čekat na info, kdy už budeš patřit mezi nás "zkušené "matky druhorodičky!!!!

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Klea
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 21.10.07 17:18

Ahoj holky,
právě jsme se vrátily z procházky, jsme pěkně vymrzlý, takže si jdeme udělat čajík s medíkem.
Užijte si zbytek neděle !

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 21.10.07 20:50

Ahojky,

jukám, jestli se už Peťka rozdvojila :-))) Ale stále nic.

KLEO, máš pravdu, když jsem cestou z LB viděla u Europarku rozsvícenou vánoční výzdobu, klepala jsem si na čelo, proč tak brzo. Ale už pomalu, ale jistě sháním vánoční dárky. Adámek toho má v konci roku celkem dost, tak ať máme zásoby z čeho brát :-)

Ale jedno doporučení. Jednou se mi stalo, že jsem koupila DVD asi 2 měsíce před Vánoci. Pod stromečkem jsme ho rozbalili a bylo poškrábané. Reklamaci uznali až po měsíci,a le podle mě si mysleli, že jsem to posápala sama. Takže v tom samém obchůdku jsem teĎ koupila ˇžluté Kostičky a ještě Špinky. Pro jistotu před nimi rozbalila. Kostičky OK, ale Špionky poškrábané!!!! Tak vytáhli další balení a ouha, TAKY POŠKRÁBANÉ!!!!! Třetí balení bylo v pořádku. Jsem tak ráda, že to viděli na vlastní oči!!!!

TAkže doporučuji dývka rozbalovat hned při koupi, i když pod stromečkem už nebudou v tom celofánu. Ušetříte si starostí.

Pappa Euka

 
Jirina
Extra třída :D 13227 příspěvků 22.10.07 10:35

Ahoj holčiny,

mám v práci blázinec, přesto se pokusím přidat něco k tématu.

Podzim mám ráda. Tedy pokud je jako teď - modré nebe, sluníčko svítí skrz barevné listy na stromech. Mám ráda i sychravo, kdy sedíme doma a jsme rádi, že nikam nemusíme.
Nemám ráda tmu ráno. Těším se, až nám v sobotu posunou čas. Dnes jsem vyjížděla v 6,30 a ta tma mě drtí. Vadí mi auta, co jedou v protisměru a svítí. Vadí mi auta, co jedou za mnou a svítí mi do zrcátek, to jsem nepříčetná.
Od příštího týdne budu zase pár dní jezdit ráno za světla (jenže co odpoledne? musím z práce mizet brzo). Jenže pak se to do Vánoc už jen zhoršuje. Na Vánoce se těším, už proto, že se ta ranní tma překulí a pak se to zase začne zlepšovat.

S úklidem neblázním, nikdy. Nějaký prach je mi fakt ukradený. Uklízím jako normálně, běžně, čili co neudělá paní na úklid a bije mě do očí, otřu o víkendu. Včera jsem zrovna otřela skříňky v obýváku a nějaké 2 měsíce to zase dělat nebudu (zabralo to 5 minut).
Cukroví pečeme, protože nás to baví, už se nemůžeme dočkat a s dětma si přeříkáváme, jaké máme rádi druhy. Už aby!
Do supermarketů prostě nechodím. Neumím chodit mezi regály a vybírat. Dárky už mám v hlavě vymyšlené, co jde, objednám po internetu. Další moje „výmysly“ stačí prostě jít a koupit, žádné shánění není třeba. Teď jen to nejdůležitější - ufinancovat to. Ale to se taky zvládne.

Takže vlastně mě čeká jen samé těšení :o)) První podzimní rýmu už jsem si odbyla, Jíra doufám po vyndání mandle bude taky lepší. Hanička ještě kvůli nemoci nezmeškala ani den. Takže doufám, že i v tomto směru to u nás bude lepší.

No prostě - budeme si tu předvánoční atmosféru vychutnávat plnými doušky a prosím nezlobte se na mne, kdo to tak nemáte - stačí si jen srovnat v hlavě, na co se vykašlat :o)))

I já netrpělivě čekám na Péťu, středu a čtvrtek budu mimo, tak mám hrozný strach, že to všechno prošvihnu :o((( Nicméně myslet na tebe budu určitě a mobil mám u sebe pořád, tak budu vděčná za každou zprávičku.

To jsem se rozepsala … musím pracovat.
Jiřina

 
Klea
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 22.10.07 11:06

Ahoj Jiřinko, vidím, že jsi to vzala poněkud vážněji, než to bylo myšleno, takže na vysvětlení
můj deníček je trochu ironický a trochu nadsázka.
Taky neuklízím jako blázen, abych měla všechno naklizené! Předvánoční dobu miluju, zdobíme si baráček , malujeme na sklo a vánoční pečení mám ráda. Každý rok dělám jiné druhy cukroví, protože mě to zkrátka baví.
A do přeplněných  Supermarketů,bo­hužel aspoň jednou před vánocema musím, kvůli jídlu.
Jinak dárky, kupuju většinou v normálních obchodech,ale přiznám se, že už mockrát na poslední chvíli.
Letos se tomu snad vyhnu, protože je opravdu asi objednám na netu.
A když je teplý a krásný podzim, tak to máme taky moc rádi,chodíme často do lesa a na procházky.
Ale pokud je škaredě a sychravo, nebo do toho ještě prší, tak to z duše nesnáším!!!!
Tak to bylo na vysvětlenou.

V noci jsem spala dost mizerně, každou hodinu jsem byla vzhůru, protože jsem měla ucapný nos, nebo mě budil kašel
Dáda do školky šel, protože kromě občasného kašle je o.k. Včera lítal celé odpoledne venku, takže to s ním tak hrozné nebude.
Adélce se spouští vodová rýma a jinak zatím nic.
Jdu dodělat oběd a půjdu pro Dana do školky

 
Jirina
Extra třída :D 13227 příspěvků 22.10.07 11:43

:o))))))

neboj, já v tom nadsázku cítím :o)) jen v tom pracovním blázinci se z mého komentáře vytratila :))

a víš že já mám ráda i to škaredo a déšť - už jen kvůli tomu, že nikam nemusíme a jsme zalezlý doma. Zrovna tenhle víkend, to jsme si polenošili, protože se ven jít nedalo. Já teda s dětma ven moc ráda nechodím, takových těch procházek nikam jsem si užila na MD do syta, takže jsem fakt radši zalezlá doma jako ten medvěd brtník :o))
Už bych i vyráběla nějaké vánoční dekorace, ale to je ještě brzy.

Tak držím palce, ať se rýmy brzy zbavíš (já vím, léčená týden, neléčená 7 dní) :o)

Jiřina

 
Klea
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 22.10.07 11:54

Tak to jsem ráda, že jsi rozumíme

 
monas
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 22.10.07 11:58

Ahoj holky!

Kleo - velké díky za nový deníček. Konečně někdo vyslyšel mé naléhání. :-)
A co vám povím k tématu - no co si budem nalhávat. Můžem se snažit jak chcem, přece jen nás ten předvánoční shon trochu pohltí. Když už nijak, tak těmi šílenými návaly lidí v obchodech před vánoci. A bohužel prostě nejde říct - já do obchodu nepůjdu - protože bychom neměli co jíst. Minimálně pro chleba a rohlíky se prostě musí. Já sama toto „uměle“ vyvolané šílenství a nákupní horečky nesnáším. Všechno to podle mě dělají hlavně velké supermarkety a hypermarkety, které už nyní začínají útočit na zákazníky, aby už teď začali lidi utrácet za vánoční dárky. Já se přiznám, že jsem první vánoční dárek pořídila asi v srpnu a budu se snažit dárky zajistit co nejdřív, abych se už v prosinci po žádných dárcích a vánočních lákadlech nemusela ani ohlížet. Jak už jsem v minulém deníčku psala, tak teď nejvíc řeším dárek pro Lukyho  - a to nějakou dobrou vláčkodráhu. Přitom sem zkopíruju taky dotaz na Peťu z minulého deníčku: Peti - já teď pořád „brouzdám“ po stránkách s vláčkama a vláčkodráhama a hodně jsem teď četla o těch inteligentních duplo vláčcích a dost mě to nadchlo. Chci se zeptat, jeslti si s tím Adámek hraje a baví ho to? Luky dost mluví o vláčkodráze Mašinka Tomáš, ale mě se víc líbí tohle. Tak přemýším, co pořídit.  

Jinak už mám o dárcích vcelku dost reálnou představu, takže teď už jen vše objednat (hodně toho mám z netu) nebo nakoupit.  

S úklidem před vánocema to bude horší - ten letos musím zrealizovat za každou cenu. Od srpna loňského roku se na vedlejším pozemku začalo stavět a za 14 dní by se měli sousedi nastěhovat. Ani si nedovedete představit, jak strašně moc se těším. To co jsme si za ten rok užili bylo fakt šílené. Vedlejší stavba je „sídlo“ za cca 9 mil. a tam dnes a denně (včetně svátků, sobot, nedělí) maká od cca 6.30 do 18 hod. asi 5-10 lidí a neustále něco koupou, řežou, bagrujou. My jsme tak zanešení prachem a špínou, že je to šílené. A to se snažím stále všechno utírat a uklízet. Jen na ty okna kašlu. Ty jsem udělala na jaře a teď už jen čekám, až to konečně dodělají (teď momentálně bagrují jezero :-O  a  to myslím bez legrace!!! ) a nastěhují se a já budu moct poumývat okna bez obavy, že příští týden zas něco budou kopat nebo bagrovat. Budou to mít dodělané všechno sakumprásk i se zahradou, tak by pak měl být opravdu klid. Takže já se úklidu určitě nevyhnu.  

Ale těším se na vánoční výzdobu (už teď plánuju nějakou podzimní + dušičkovou/he­elowenovou), adventní výzdobu a  adventní kalendář, mikulášské besídky, vánoční trhy ve městě, osvícené město, Luky neustále mluví o sněhu a bobování a já doufám, že klapne nějaká lyžovačka atd.....
Na co se netěším - stejně jako Jiřina hlavně na tu hnusnou tmu!!! :-(((  

Ahoj
Monča a kluci

 
PetraK2
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 22.10.07 14:23

Ahoj holky,  

předčasný porod se u nás nekoná, jsme stále 2 v 1 a dnes jsme 40+0, či-li máme dnes termín! V sobotu mi bylo zle, měla jsem i trochu kontrakce, ale furt to nebylo pravidelný a nakonec se to rozplynulo úplně…   Mončo, ty inteligentní vláčky Duplo jsou o tom, že je speciální lokomotiva, která má vespodu takový čudlíky a když přejede destičku, která ji různě ty čudlíky zmáčkne, tak podle druhu destičky (resp. podle čudlíků, který se zmáčknou o tu destičku) buď troubí, couvá, zastaví, tankuje, vjede na nádraží atd. Jsou to jen zvuky, ale velice reálné. Adámek to dostal k Vánocům před 2 lety, byl z toho úplně paf. Postupně jsme přikoupili i to nádraží, most atd. Normálně to má složený v obrovský bedně a když ho to chytne, tak to spolu postavíme a má to v pokojíčku třeba 14 dní postavený (teď tam má zrovna rozdělanou autodráhu, kterou jsem včera s vypětím sil postavila - to ohýbání přes pupek už není nic pro mě :-) ) Musím říct, že se mi to moc líbí, není to „jen“ ježdění mašinky dokola, ale prostě je to takové „akční“ - mašinka si sama zastaví, zahouká a tak, dá se na to docela dlouho dívat a když chce dítě, aby pokračovala, tak jí musí zmáčknout čudlík na střeše, takže ho to nutí i „něco“ dělat. Taky musí přemýšlet, kam tu destičku do kolejí položit, aby třeba nezačala couvat na nádraží atd. Jen co jsem tak koukala, tak tady už se toho tolik na to sehnat tenkrát nedalo - my jsme to koupili v Německu a tady na tom www.legacek.cz jsem horkotěžko splašila právě tu destičku k nádraží (=kousek placaté umělé hmoty).  

Musím jít, vezu Adámka na angličtinu.
Pa, PetraK

 
Jirina
Extra třída :D 13227 příspěvků 22.10.07 15:15

Tééda Petro, 40+0 !!!

Doufám, že to stihneš do zítřka, neb pak jsem 2 dny mimo, psala jsi, že nejpozději ve středu se máš hlásit i s taškou.

Náhodou 23. je hezký datum, Hanička je např. 23.11, tak by to měli se Štěpánkem přesně o měsíc :o))) Jinak je vidět, že Š. nebude žádný váhavý střelec, ale vybral si, že chce být štírek :o)

Tak jsem zvědavá, jestli třeba dnes v noci … Jen se ohýbej, ať už jde ven!
 Jiřina

 
DanaCe
Echt Kelišová 8807 příspěvků 22.10.07 16:44

Ahoj holky,
tak jsem se vrátila z dovolené a koukám nový deníček. Kleo jsi hodná holka, já jen slibuju a skutek utek. Zatím jsem nic nečetla, tak nereaguju, jen vidím, že Peťa stále nic!!!
Na dovolené v Karlových Varech jsem se měla super, ovšem návrat do reality byl krutý. Přiznám se, že mi nebylo vůbec smutno a při odjezdu domů mi bylo docela teskno. S máti si to vždycky užijeme. Máme to tam moc rádi, je tam prostě krásně. Krásné domy, příroda zkrátka pohoda.
Matěj nakonec dostal ATB. MUDr. udělala výtěr z krku a byl tam streptokok, takže jsme se tomu nevyhli. Dneska a zítra je u našich, tak aspoň můžu doma pouklidit, protože to je katastrofa. Doufám, jen že příští týden zase neomarodí. V podstatě mu nic nebylo, jen dva dny teplotka a „zaražená rýma“, ale ta to nebyla. Huhňal proto, protože měl oteklé mandle tím streptokokem.
Takže nemoci pryč, a Štěpánka sem!!!
pa Dana a kluci

 
Klea
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 22.10.07 16:56

Ahojky,
Petruško, tak držíme palečky. myslíme na tebe!!!

Dneska jsem malou přihlásila do soutěže " O nejkrásnější fotku miminka v kočárku  "
je to tady http://www.babyportal.cz/soutez/ ( nevím jak se vkládá odkaz )
Máme č. 13, takže kdo bude chtít může pro nás hlasovat. Každý den se z jednoho pc počítá 1 hlas

Mějte se

 
Jirina
Extra třída :D 13227 příspěvků 23.10.07 07:48

Kleo, Adélka je nádherná!!! Poslala jsem hlas a jestli si vzpomenu,ještě se k tomu další dny vrátím.
 Jiřina

 
Klea
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 23.10.07 08:39

Jiřinko, díky moc.
Je to náš anděl s ďáblíkem v těle!

 
PetraK2
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 23.10.07 11:18

Ahoj holky,  

jen v rychlosti se hlásím, dnes 40+1, stále 2 v 1! Začínám Štěpánka podezřívat, že by nejradši vylezl na svět místo toho úděsnýho DPH, tedy 25 :-)))) Nebo čeká na lepší počasí, nechce se mu do zimy. Musím říct, že se porodu nějak bojím čím dál tím víc - asi je to tím, že ho pasivně očekávám už měsíc a půl… Jenom to pomyšlení mi stahuje žaludek, vždycky si říkám, už aby to přišlo a bylo to za mnou…
Zítra jedu zase na kontrolu, pokud si mě tam už nechají, budu komunikovat přes mobil, pokud ne, tak se hned odpoledne přihlásím s novinkama. (Mám tam být v 11.45)  

Díky za podporu a jdu taky hlasovat pro andělskýho ďáblíka :-)  

Pa, PetraK

 
Jirina
Extra třída :D 13227 příspěvků 23.10.07 14:18

Ahoj vespolek,

dnes je v práci klid - šéfové probírají rozpočet, tak máme klid do doby, než skončí.
Já chci ve 4 vypadnout. Večer jedeme do Bratislavy, potřebuju nechat auto doma, tak mě kolega vyzvedne. Doufám, že vyrazíme a dorazíme nějak rozumně.

Dva dny budu bez netu a Péťa si zatím klidně porodí, ach jo :o((( Peti, určitě mi pošli aspoň SMS, please :o))
Nevím, jestli by bylo vhodné, aby se ti narodilo 25. malé dépéháčko :o)) ale aspoň si každý měsíc vzpomeneš, že už zase měsíc utekl :o))

Tak držím pěsti, ozvu se až v pátek.

Jirina

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 23.10.07 16:35

Ahoj,
jdu napsat tak nějak z povinnosti JEDEN DENNĚ, jsem poněkud bez energie. Asi nedostatek denního světla ;-) V práci začíná být celkem frmol a bude hůř, do konce roku se musí utratit peníze takže vzorky odebírají a odebírají a odebírají dokud všechno nezamrzne. Navíc kolegyně nějak marodí resp. zatím jen chodila na kontroly, ale nijak se nelepší tak mám strach, že bude muset zůstat doma. To by bylo veselo… Dneska jsem se školila z bezpečnosti práce a požární ochrany, bezpečák se vláčně vykecával, že jsem málem nestihla metro, jedna tramvaj mi ujela a tou další to bylo na chlup. Ale stihla, ani jsem se nepřerazila v běhu po schodech takže nakonec OK. Vítkovi rýma už skončila úplně, ale asi trošku zahleněný je, protože po ránu kašle. Řeším to Mucosolvanem. Míša je OK, ťuk ťuk ťuk.
K tématu vánoce - letos jsem se zařekla, že žádné dárky moc dopředu nekupuju, vždycky, když jsem pak dokupovala těch pár maličkostí, většinu dárků nakoupených v předstihu jsem pak viděla za poloviční ceny… Míša dostane tašku do školy, Vítek zatím ani nevím a celá rodina si DOUFÁM nadělíme novou sedačku. Tipů jsem měla spoustu dokud jsem nevzala do obchodu manžela - těch svých 100 kg po:,–(il na sedačku a propadnul kamsi dolů - všechny se mu zdály moc měkké :-( A ty co bylo pevné, byly buď moc velké nebo se k nám nehodily nebo byly v jiné cenové kategorii. Ráda bych se vešla do 20 tis, asi jsem naivní…

Jiřino, užij si služebku, kdyžtak pošlu SMS kdyby se Petra rozrodila.

Petro, držím palce ať to zvládnete bez problémů!!

Všem přeju ať se nemoci vyhybají na 100 honů!

Katka

 
monas
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 24.10.07 11:43

KUK! KUK! Kontrola!!!! Ještě Peťka nerodí?!?! Ale dnes už asi na kontrolu vyrazila s taškou, co?! Tak jsem zvědavá, jaké nám podá zprávy!
 M.

 
monas
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 24.10.07 11:44

Peti, díky za info! Už je mám objednané od jedné holky z mimibazaru a musím po pravdě říct, že se nemůžu dočkat, až příjdou, abych si je vyzkoušela! :-))))  

 
monas
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 24.10.07 11:45

Kači - jaké odebírání vzorků??? Co vlastně v té laboratoři zkoumáte? To jsi vlastně takový vědecký pracovník, že?!
 M.

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 24.10.07 13:09

Ahoj Mončo,
to není výzkumák. Firma se zabývá např. geologickým průzkumem, sanacemi atd. a má i laborky. Já jsem konkrétně v organické, dělám na plynovém chromatografu, zjednodušeně řečeno ropné uhlovodíky. Takže nám vozí vzorky zemin a vod, v jiných laborkách dělají třeba i vzduch. A moje pracovní zařazení je momentálně docela komické - něco mezi laborantkou a výzkumným pracovníkem… Ale stejně dělám na přístroji, protože ta kolegyně na něm dělá taky krátce takže je potřeba lecos vychytat a doplnit. Jen tu zodpovědnost zatím nemám ;-)
 Katka

 
DanaCe
Echt Kelišová 8807 příspěvků 24.10.07 13:57

Ahoj holky,
tak taky nakukuju, co Peťa. No když nepíše, třeba si ji tam nechali?
Já mám ATB - mám v moči bílkoviny. Trpívám na to celý život. Ale chodím do práce. Matěj je stále u našich. Dnes ho dovezou, ale zítra ráno zase přijde otec hlídat.
Dnes musím nabalit Tomíka. Jede s turisťákem na čtyři dny do Prahy. Na cestu si přeje řízeček. Zítra budeme  s manželem odpoledne sami doma, tak chceme už vyrazit po nějakých těch vánočních dárečcích.
Tak zatím ahoj. I já se těším na zprávy od Peťky.
 Dana

 
PetraK2
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 24.10.07 16:20

Ahoj,
tak zas nic, já se už z toho picnu. Ráno mi bylo pěkně zle, bolelo mě břicho jak při silné menses, střílelo mi to do zad, ale pravidelnost nic moc a kontrakce taky kulový. Sice prý nález značně pokročil, ale k tomu, aby si mě tam nechali, to prý ještě není. Ovšem nevylučují, že nezačnu rodit třeba večer … Jinak na kontrolu jdu v pátek a pokud neporodím, v pondělí mám nástup na vyvolání. Víc mě přenášet nenechají.
Tak to jsou od nás horké novinky … Já už bych to taaaaak chtěla mít za sebou!!!!!  

Zatím pa, PetraK

 
Klea
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 24.10.07 16:39

Ahoj holky,

za prvé bych chtěla poděkovat za hlasy! Díky, díky, díky
Mám tady na návštěvě sestřenku, tak není moc času.

V pátek odjíždíme na 14 dní na moravu, takže doufám, že Petruška stihne porodit do pátku a pokud ne, tak to holt budu sledovat na moravě, od ségry z netu.
Jinak mě už je o něco líp, konečně začínám odkašlávat. Jako kojící matka můžu jenom takové ty bylinné sirupy, takže jsem si koupila Vincetka sirup.
Dáda ten už je v pohodě, sem tam zakašle,ale jinak nic.
Adélka má zatím jenom tu vodovou rýmečku, tak snad to bude taky dobrý.
Tak já zase letím.

jo a ještě něco:
Petruško, drž se a neboj až bude Štěpánek chtít tak on si na svět vykoukne sám až to uzná za vhodné!
Ale úplně tě chápu, taky jsem čekala (na Adélku) a taky pořád nic, taky mě vrátily z prodnice, že nález je pěkný, že bych se měla rozrodit sama,ale nic.
Už jsem nastupovala do nemocnice byla jsem přesně 41+0 čili, týden po termínu, hrozila jsem se toho co se mnou budou dělat. No a Adélka se sama ve stejný den rozhodla, že už vykoukne.
Takže do nemocnice jsem přijela v 9 ráno. Až jsem se vybalila po všech procedůrách a vyšetřeních na pokoji, tak mi asi v 15.30 začaly bolesti. No a Adélka definitivně vykoula na svět v 20.10 h. tentýž den
Budu ti držet palce nebo pěsti nebo všechno, měj se!

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 24.10.07 21:04

Petro, vypadá to nadějně, věřím, že na vyvolávání ani nedojde. Myslím na tebe!
 K.

 
DanaCe
Echt Kelišová 8807 příspěvků 25.10.07 13:03

Peťo, nehaž flintu do žita! Třeba vykoukne Štěpánek 28 - a bude mít celý život narozeniny na státní svátek!!! Všichni tady na Tebe myslíme a držíme vše co máme!!!
Tomík ráno odjel do Prahy na čtyři dny na výlet a Matěj je u těch našich. Těším se, že si doma trošku poklidím. Jak jsem byla pryč tak mám skluz a je už to sakra znát!!! Taky mám spoustu naplánovaných činností - vybrat fotky z foťáku nejmíň za půl roku, zároveň vybrat nějaké na kalendář - děláme ho dědovi na vánoce, popsat staré fotky v albumu, zařadit nová DVD apod. Na to není pořád čas. Jen se uklízí, pere a žehlí. Taky musíme zazimovat zahrádku. Ještě máme venku sezení a nemám vytrhané afrikány, taky bych ráda na vycházce natrhala nějaké podzimní větve - šípek jeřabina, chvojí - na dvůr do velkého květináče.
Všechny zdravím.
Už dlouho nepsala Blanka?
pa Dana

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 25.10.07 17:53

Zdravím vás všechny a tebe Katko především:)

Pořád nefunguju, nebo spíš funguju, ale jen stylem spadnout a rstartovat. Pořád si slibuju napíšu ti maila, abych neztratila kontakt, ale pořád prd, tak tu teď koukám, co tu nového a tak ti píšu:D

A navíc jsem se trefila do takového deníčku:) Jak příznačné proto, jak je u nás - podzimní deprese se dostavila. Zápasíme jak se dá, Bára mi pomáhá (s nadsázkou řečeno do hrobu:D).

Strašně ostudně dodatečně přeju Michalce vše nejlepší k jejimá svátku…

Koukám, že v práci máš frmol, Víťa zas trošku marodí. Jak to zvládáte? My maličko válčíme se školkou, ale jsou to jen takové dojemné scény na maminku, počítám, že z Báry bude hérečka:D

Měj se hezky a budu se snažit nakukovat pravidelně…a doufám, že se někdy sejdeme!

Gabča a Barča a Natálka „od vedle“

 
Klea
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 25.10.07 18:36

Ahoj holky,
tak sestřenka už odjela. Já se pomalu balím k našim. To balení nemám vůbec ráda, já se totiž balit vůbec neumím.
Vždycky toho beru zbytečně moc.

Dáda je doma, když mají děti ty prázdniny,asi jim moc dětí ve třídě nezůstalo.
Tak já jdu dělat večeři.

A co Petruška? Stále 2v1?

 
monas
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 25.10.07 21:09

Taky se ptám, co Peťa - že by už rodila?!?!  

Kleo - vždycky líp víc než míň, no ne?! :-)  

Dani - tak  na úklid se vykašli a užívej klídečku bez dětí!  

M.

 
monas
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 25.10.07 21:10

Blance jsem psala soukromou zprávu a neozvala se, tak nevím! :-(  

Dani - děláte ten kalendář v nějakém programu? To je dost dobrý vánoční dárek pro babičky a dědečky! Nemáš nějaký tip, v čem to udělat?  

M.  

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 26.10.07 09:13

Ahoj všem!
Kleo, díky za nový deníček. Klaním se ti, jak jsi nápaditá a co vše s dětmi tvoříš. Já je tak leda vyženu někam na dlouhou procházku, aby byli na vzduchu - a to téměř za každého počasí - a pak dobře jedli a spali :), ale nějaké velké „tvoření“, to mi nebylo shůry dáno. Mojdovi maximálně podstrčím modelinu nebo barvy, ale pracuje si na svém veledíle pak sám a jen se chodím dívat, jak je šikovnej. Pak občas přečtem nějaký knížky, a klasicky končíme u DVD. Jenže třeba Tomáška to baví chvíli, pak začne otravovat, Mojda se vzteká,ž e to neslyší… no dost vzrůšo.
Dneska jsem Mojdu nechala doma, i když školka funguje,ale lituju toho už teď, od rána se perou pokaždý o jednu hračku, prostě jich maj chudáčci asi málo nebo co :(.  

Tomášek pěkně chrchlá, do toho mu tečou nudle, a skoro se mi zdálo, že má i teplotu, radši jsem ho ještě neměřila, ať nemám zkaženou náladu už teď, uvidím, jak se to během dopolka vyvine. Lítá jako zdravej, ale je vidět, že na něj něco leze.
Vánoce jsou pro mě ještě daleko, já nějak blázním až těch čtrnáct dní před. Loni jsem se pekla s cukrovím a pak jsme ho měli ještě v únoru, protože během svátků chodíme spíš někam my, tam ještě cukroví dostanem, k nám chodí málokdo a my sami jsme to nezdolali, takže letos se nebudu vůbec honit a bude to.  

mějte se všichni fajn a hlavně, ať dětičky - a ani vy, samozřejmě! - nejste nemocní!

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 26.10.07 09:16

Jiřinko, z tebe tak září to pozitivno :)!!! Já jsem poslední dobou nějak ze všeho otrávená, mám pocit, že děti nezvládám a představa, jak je budu mít u pečení za zadkem a budeme mít ještě třikrát větší binec než normálně… si proti tobě někdy fakt připadám jako hrozná matka :(, nemaj se mnou žádný dětství… budu se muset nad sebou zamyslet.

 
Jirina
Extra třída :D 13227 příspěvků 26.10.07 09:20

Ahoj všichni,

tak koukám, že jsem o nic nepřišla :o)) Na Slovensku bylo super, samozřejmě jsme zase hrozně flámovali, tak jsem unavená :o)) Dneska jsem si přispala a vyrazila do práce až v půl deváté a světe div se byla jsem tu za 20 minut.

Nebudu to popisovat detailně, snad jen úterný hodinové bloudění po Bratislavě (kolega měl auto bez navigace a byl jak bez rukou, nakonec jsme zakoupili mapu a dovedla jsem nás tam podle mapy). Dorazili jsme v 11, dali na baru tři malá piva korunované slivovicí :o) a šli spát. Ráno v 7 vstávat, v 8 v kanceláři, tam se to nějak pozdrželo posunutým programem, mohli jsme si klidně o 2 hodiny přispat. Odpoledne jsem ve 4 s kolegyní Slovenkou vyrazila na nákupy, koupila jsem pro děti k vánocům další stavebnici geomag, budou určitě nadšení, protože jsem to pak v restauraci vybalila a kolegové nadšení byli :o)) V šest jsme se sešli na večeři - tedy za nás já a můj finanční ředitel, od nich tři holky z financí a jejich finančák. Rozšoupli jsme se náramně, my jsme ve třech vypili 5 flašek červenýho vína (my jsme teda dobytkové), na hotel jsme dorazili těsně před půlnocí. Objednala jsem si snídani ráno na pokoj. Ulehla jsem a nějak se to se mnou všechno houpalo :o) Ve čtyři jsem se vzbudila a šla jsem si potykat se záchodovou mísou, nějak mi závěrečný „dezert“ v podobě husích jatýrek na víně a hruškách nešel strávit. No a bylo mi teda pořádně šoufl celý den, ani tu snídani do postele jsem si moc nevychutnala.

V 7 jsme vyráželi do Vídně, celý den školení, v 5 jsme vyrazili směr domov a někdy před devátou jsem dorazila. Doma mě čekal usměvavý manžel a uklizený byt (zrovna byla paní na úklid), takže jsme trošku pokecali a šla jsem do hajan. Dětem jsem vyrovnala v kuchyni bonbonky a ráno mi přišli dát pusinku. Už se na ně moc těším. V práci má kolegyňka své dvě dětičky (kluk 1. třída, holčička o rok mladší), protože mají prázdniny a neměla je kam dát, tak sedí v kuchyňce a vybarvujou si, tak už se o to víc těším na ty moje prďoly.

Jdu zkontrolovat, kolik mi tu za ty 2 dny přibylo mailů (ježiš už 20 a pořád to není hotovo) a trošku pracovat, ať můžu brzy vypadnout.

Tak se mějte fajn, na Petru myslím kudy chodím, ať už to má za sebou.
Pá Jiřina

 
Klea
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 26.10.07 10:46

Ahoj holky,
já dobaluju a dítka mě tady prudí.
Danek dělá Adéle naschvály a ta tady ječí! Zkrátka taková domácí pohodička.!

Stále čekám na zprávu od Petrušky nebo jestli se neozve sem a nic. Takže doufám, že je vše v pohodě.

Ivčo -  nápaditá docela jsem,ale Dáda u ničeho nevydrží dlouho,takže pak stejně končí tím, že buď letí ven nebo si sedne k televizi,ale fakt je ten, že pokud to jenom trochu jde, tráví čas venku
Uvidíme jaká bude Adélka

Tak já to jdu dodbalit ať mám klid

 
Jirina
Extra třída :D 13227 příspěvků 26.10.07 11:03

Ahoj Kleo,

nějak jsem nepostřehla, co s dětma vyrábíš???

Já jsem s nima schopná maximálně péct něco v kuchyni. S obouma najednou je to fakt těžký. Jinak se většinou musí zabavit sami :o) Hanička se hrozně zažrala do vybarvování, jde jí to moc hezky, ve školce ji chválili, že vybarvuje nejlíp z celé třídy. Tak jsem jim na netu našla nějaké obrázky, v práci vytiskla a ona si během dne odbíhá ke stolečku vybarvovat. Fakt je šikulka, Jíru to až tak moc nebere. Ale vyrábět něco, to s nima neumím, neustále někdo ječí, že mu to nejde, podporovat oba najednou nedokážu. Nechápu, jak to ve školce učitelka zvládne s 20 dětma :o)

 
Jirina
Extra třída :D 13227 příspěvků 26.10.07 11:05

to jsem teda pitomá, teď jsem si to přečetla v úvodním článku :o)))
Naše děti u pexesa moc nevydrží, i když občas si mě jeden z nich vytáhne k dominu nebo tak, s jedním to jde, s oběma je to horší. Se stavebnicema to umí líp než já, takže v tom jim pomůže maximálně tatínek.

Štěstí, že nejsou odkázáni jen na mě, to by výtvarně zakrněli :o)))
 J.

 
DanaCe
Echt Kelišová 8807 příspěvků 26.10.07 12:31

Mony, my ten kalendář neděláme v žádném programu. U nás prodávají takový kalendář bez obrázků, jen dole datumy, a ty si tam můžeš buď něco namalovat nebo nalepit. Takže já vyberu fotky za celý loňský rok - pokud možno tematicky, leden sníh, únor lyže apod… a nalepíme. Kluci popř okolo dokreslí.
Myslím, že takový kalendář prodávají všude. Kdybys mě zabila, tak nevím, co je na něm napsaný.
 D.

 
Klea
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 26.10.07 14:14

Jé tak takový kalendář by se mi taky líbil. Kdyby jsi náhodou věděla, kde se takový kalendář dá objednat na netu, tak mi písni, prosím.
To by se mi taky moc líbilo, udělat takové kalendáře babičce a dědovi
Díky, díky, díky

 
Klea
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 26.10.07 14:15

Holky,
tak mi za chvilku vyrážíme. Užijte si víkend a já od ségry z netu budu sledovat co je nového, hlavně kdy už bude Štěpánek mezi náma
Tak ahóóóój

 
PetraK2
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 26.10.07 16:51

Ahoj holky,
tak pořád vše při starém… Dneska jsem byla opět na kontrole, monitor dobrý, vyšetření taky. Tedy, byl tam jiný doktor (normálně mám doktorku, ale v pátek „moje“ ambulance nefunguje, tak jsem byla na „vedlejší“ a na vyšetření mě poslali rovnou na příjem). Nic mi k nálezu neřekl a já se už radši ani neptala. Stejně bych se dozvěděla, že to vypadá nadějně. Nicméně jsem mu opět vše vylíčila, (naběhl si sám, když se mě zeptal na první porod…) a rovnou mi do karty napsal, že při příjmu mají ihned udělat ultrazvuk. Tak jsem přeci jen trošku klidnější, když mám jistotu, že tu hlavu ještě jednou někdo změří. Navíc mi řekl, že to moje břicho ale není rozhodně nejmenší … sice největší taky ne, ale mimčo by už jen podle jeho oka nemělo být žádný nedochůdče. Kromě toho, že mám v pondělí nástup mezi 8-8.30 na příjem, tak mě žene znovu zítra v 10 na monitor. Jestli zítra nebude pršet, vrhnu se odpoledne na okna … poslední nevyzkoušená babská rada :-) Třeba si rozhodne, že chce mít datum stejný s bráchou - Adámek je taky 27., ale ledna, tak třeba si chce Štěpánek sjednotit aspoň den, když už nevyšel měsíc :-)
Dneska jsem viděla u sálu maminky, který už šly rodit - byly tam dvě - jedný už bylo evidentně víc ouvej, byla po kapačce (asi to, co čeká mě), a ta druhá byla relativně v pohodě - typuju prasklá voda bez bolestí. Sice je vůbec neznám, ale říkám si, že touhle dobou už to mají na 99 % za sebou … Představuju si vždycky sebe, jak tam budu šílet já, to čekání je fakt na prd, vyvolává akorát „blbý“ myšlenky :-(
Jdu dělat něco, při čem nebudu tak přemýšlet …
Zatím pa, PetraK  

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 26.10.07 19:40

Ahoj Peti,

tak pořád nic, neboj, ono to přece musííííííííííííí přijít a možná si fakt Štěpánek dává na čas a chce to mít s Adámkem nastejno :-) Pevně věřím, když se na to budeš soustředit, vyjde to a zítra je Štěpánek na světě!!!!

Držím pěstičky a papa Euka

 
monas
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 26.10.07 20:54

Peti, to mám radost, že je tu od tebe nějaká zprávička! Sice její obsah nic moc - už jsem čekala něco jako - začínáááá toooo! Ale aspoň víme co a jak. Zítra to určitě výjde! Štěpánek je velmi ohleduplné mimčo - nechal tě dodělat DPH a teď možná vykoukne na takovou hezkou cifru - 27!!! TO by byla bomba - obě děti narozené na stejnou číslisi. :-) Kdyby se cokoliv dělo, tak nám dej určitě vědět. Všechny jsme určitě nedočkavé.  

Vždyť i Veru k nám teď častěji nakukuje! Mimochodem - co Adámek a Emička - už jsou zdraví? A co angličtina - jak to jde? Jsi v nějakém opakovacím kurzu nebo nějakém speciálním? Taky jsem teď začala chodit do angličtiny - ale pro takové věčné začátečníky. Sice by se mi víc hodil pokračovací, ale to bych neměla bohužel hlídání. Ale i tenhle je fajn, protože si zopakuju všechno možné a občas se dovím i něco nového. Cena za hodinu je 50 Kč, takže jsem max. spokojená.  

Víc se nerozepíšu, musím jít uklízet. Dnes jsem nechala Lukyho doma a je to tu jak po výbuchu. Když jsou oba spolu, tak dokážou nadělat neuvěřitelný čurbes.  

Ahoj  

M.

 
Jirina
Extra třída :D 13227 příspěvků 26.10.07 22:19

Ahoj holčiny,  

ve 3 jsem to zabalila v práci a dorazila domů. Docela jsem se na prďolky těšila. Přijdu domů, oni oba na hlavě korunku jako princezna resp. princ. A Hanička mě uvítala: tatínek nám vyrobil korunky, ty nám maminko musíš vyrobit šatičky jako na princeznu. Jírovi žlutý, mně růžový. A hotovo. Zalapala jsem po dechu a snažila se vymyslet argumenty, jako že třeba nemám látku. Nejen růžovou, ale žádnou. No nakonec jsem vyhrabala starý povlak na polštář po babičce (zapraná bílá s růžovýma kytkama), obkreslila jsem tričko, vystřihla, vytáhla šicí stroj (koneckonců když jsem si ho pořizovala, myslela jsem na to, že budu šít na děti :o)) a pustila jsem se do toho. No teda žádnej zázrak, ale za hodinu a něco jsou šatičky jsou hotový :o) Bez rukávu, s hlubokým výstřihem (musela jsem ho vystříhnout víc než jsem původně zamýšlela, neb jsem tam lem přišila ze špatné strany a nechtělo se mi to párat), bez rukávků, jen jsem je zaobroubila. Ušila jsem to „tričko“ delší a dolů dala volán a je to :o) Žádnej zázrak teda, ale myslela jsem, že kdybych koupila růžovou látku, na druhý pokus by se mi to určitě podařilo líp :o)  

O víkendu budu určitě nahlížet, jestli se u Petry nerodí, přece tam to miminko nemůže zůstat věčně, že ne? :o))
Tak hodně štěstí!
 Jiřina

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 27.10.07 11:38

Ahoj Moni,

Em už je vlastně OK, ale Adámek stále kašle. Nic dramatického to není, ale občas kašle i v noci a ráno. Přes den jedině, když blbne a honí se, teda běhá. Ale teplotu žádnou nemá. Je teda fakt, že to trvá už docela dlouho, tak nevím, co s tím.

Na angličtinu jsem dělala vstupní test a ten mě zařadil do nějaké úrovně. Jsme v kurzu 4 a musím se pochlubit, teda fuj…ale docela mi to jde. Přece jen to v tý hlavě někde musí být. V roce 1991 asi :-) jsem byla 6 neděl v Anglii a tenkrát mi to hooooodně pomohlo. Vůbec jsem neměla problém promluvit, o což mi jde nejvíce. TeĎ je to teda katastrofa, ale jsem ráda, že jsem se k tomu dokopala. Taky jsem naší personální šéfové říkala, že bych chtěla něco, kde se to probere od začátku a prý to není potřeba. No tak není. Nám to platí zaměstnavatel, takže myslím, že bych se u téhle firmy nedoplatila :-)

Zatím papa Euka

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 27.10.07 11:39

No Jiři, Ty jsi prostě úúúúúúúúúúúžas­náááááááááááá. Pohotová mamka, která si hned se vším poradí.

Tleskám Ti.

papa Euka

 
Jirina
Extra třída :D 13227 příspěvků 27.10.07 22:21

Ahoj vespolek,  

stále se tu nerodí, tak jdu napsat trošku o nás. Dnes neděláme nic moc :o)) Ráno šly děti na snídani k babičce, nechali mě v posteli skoro do devíti. Pak si docela hezky hráli, nějakou pohádku jsme si pustili, příjemně prolenošený ven. Na rozdíl od některých z vás já dost nerada chodím ven, když nemáme konkrétní cíl, takže jsme hnili doma :o)) Na chvilku přišla kámoška s Háninou kámoškou, Jíra si poručil nasypat hrozinky a oříšky, Hanička je do sebe ládovala a když odešli, začala fńukat, že ji bolí bříško. A hrozně krkala :o) A že bude možná blinkat. Nakonec usnula ve chvíli, kdy jsem šla dělat večeři. Spala mi asi do půl osmé, pak pořád pofňukávala, ale zatím neblila. No prostě přecpaná bonbonama, co jsem přivezla ze Slovenska, a do toho ty buráky a hrozinky. Chtěla jsem je nechat déle vzhůru kvůli posunu času, přetočila jsem rovnou všechny hodiny z 9 na 8 hodin (asi 14-tery hodiny jsem napočítala!) a pak teprve šli spát. Háňa usnula hned, tak jsem zvědavá, jestli si s tím bříško do rána poradí. Zítra odpoledne jdeme do divadla (divadlo v Dlouhé a pořad pro děti „Kdyby prase mělo křídla“), tak jsem na to docela zvědavá, snad už jí bude dobře.  

Ahoj Jiřina

 
PetraK2
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 28.10.07 18:26

Ahoj holky,
reaguju jenom v rychlosti. Pro jistotu jsem umyla dnes všechna okna v obýváku a stejně se Štěpánkovi ven evidentně nechce. Ale aspoň si nebudu vyčítat, že jsem něco nezkusila… Zítra nastupuju do porodnice, mám tam být do 8.30. Podle toho, co mi řeknou, že se mnou budou dělat, se ozvu. Nejdřív mě asi pošlou na ten ultrazvuk a podle toho se bude rozhodovat.

Tak nám držte prosím pěsti, bojím se jak čert kříže :-(
pa, PetraK
PS: Je to jak s Adámkem, taky jsem nastupovala do porodnice v pondělí, protože jsem nerodila. Ale „přenášela“ jsem jen 3 dny, kdežto teď už je to týden. Nakonec se ukázalo, že Adámek byl přesně 267. den od splození. Jenže u Štěpánka ten přesný den nevím. Jo a ta jedna maminka z těch dvou, co jsem tam v pátek viděla, rodila až v sobotu ráno, když jsem tam přijela na monitor! Asi jí to taky vyvolávali, bylo mi jí děsně líto, ale akorát jí přijel manžel a převlíkal se do erárního… šly na mě mdloby. Navíc mi porodní asistentka řekla, že to naše mimčo nebude žádnej mrňous, že nemám v břiše gram tuku, že tam mám „samý dítě“… To bude horor… Od teď se sem nedostanu, jen až přijedu z porodnice, takže pokud se se mnou někdo chcete spojit, použijte klidně rovnou mobil. Pa, P.

 
monas
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 28.10.07 19:56

Petiiiiii!!!! Tak já na Tebe pořád myslím a od teď budu ještě víc!!! Třeba se ještě v noci rozrodíš. ;-) Moc bych Ti to přála. Každopádně odvahu - určitě to proběhne v pořádku. Jsou na velké mimčo připraveni a očekávají, že to nebude žádný mrňousek, tak snad budou podle toho jednat. Nevím, jak Tě víc povzbudit, tak snad jen - užij si poslední noc 2v1 a možná už zítra budete čtyřčlenná rodinka!!! To bude boooomba! Už se těším na SMSku, že je mimčo na světě! Tak se drž!
Ahoj
Monča a kluci

 
monas
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 28.10.07 19:56

Petiiiiii!!!! Tak já na Tebe pořád myslím a od teď budu ještě víc!!! Třeba se ještě v noci rozrodíš. ;-) Moc bych Ti to přála. Každopádně odvahu - určitě to proběhne v pořádku. Jsou na velké mimčo připraveni a očekávají, že to nebude žádný mrňousek, tak snad budou podle toho jednat. Nevím, jak Tě víc povzbudit, tak snad jen - užij si poslední noc 2v1 a možná už zítra budete čtyřčlenná rodinka!!! To bude boooomba! Už se těším na SMSku, že je mimčo na světě! Tak se drž!
Ahoj
Monča a kluci

 
Jirina
Extra třída :D 13227 příspěvků 28.10.07 21:40

Ahoj vespolek,  

nedočkavě čekám na zprávy z Benešova!!! Tak mě zamrazilo když jsem přečetla, že „až budu psát příště, už budeme 4“ :o))))  

My jsme byli dnes s dětma v divadle v Dlouhé na „Kdyby prase mělo křídla“. Je to v podstatě hudební představení, Petr Skoumal hraje na klavír a zpívá, k tomu hrajou a zpívají herci z divadla (mimo jiné i náš skoro-strejda, respektive partner mojí sestry, v divadle dělá kulisáka a jelikož je i muzikant - hraje v kapele s naším tatínkem - tak v hudebních představeních i hraje na basu). Takže samé písničky, doplněné rekvizitami, mně se to moc líbilo a dětem taky. Ještě jsme stihli nedaleko divadla navštívit naše příbuzné s malým miminkem, to se dětem líbilo.  

Tak až se připojím příště, už budou asi v Říčanech 4 … Netrpělivě čekám a držím všechny palce, ať to má Peťka rychle a pokud možno co nejméně bolestně za sebou. A skoro závidíííím a Adámkovi určitě závidí naše děti, určitě by doma taky miminko chtěli, ale to už máme passé :o)  

Jiřina

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 29.10.07 08:43

Ahoj!

Petře držím palce ať vše proběhne co možná hladce!

My jsme doma, děti chrchlaj a nudlí, do školky v tomto stavu nemůžou. Babičku už nemám odvahu angažovat, navíc na oba dohromady. Máma coby učitelka je mimo a tchýni tu snad teď ani nemusím, máme poněkud manželskou krizičku, dusno a tak… Tak to holt musím nějak vydržet, všechno. Ale co je to proti Pétě, tu teď čeká mnohem náročnější program ;-)
Katka a marodi

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama