Maminky jdou do školy - školy pečení!

Ostatní
  • 12.09.07

Září přináší nejen začátek školy pro děti, ale také pokračování školy určené především pro jejich maminky. Celorepublikový charitativní projekt Hera Sobotní škola pečení vrcholí dvěma závěrečnými lekcemi, při kterých se všechny zájemkyně, případně za asistence svých ratolestí, naučí základům pečení.

Lekce se konají již tradičně v osmi dětských domovech:
v Budišově nad Budišovkou, Nechanicích, Písku, Pyšelech u Prahy, Praze, Šumperku, Ústí nad Labem a Zlíně. Tentokrát se účastníci pod vedením zkušených mistrů pekařského řemesla naučí několik tradičních receptů jako od babičky: švestkové buchty s tvarohem, bramborovoubábovku a Vánočku.

Předposlední lekce proběhne v sobotu 15. září od 14.00 souběžně ve všech dětských domovech s výjimkou Prahy, kde z důvodu natáčení proběhne tato lekce o týden později, tj. 22. září. V rámci projektu natáčí patronka Sobotní školy pečení, herečka Petra Špindlerová, přímo během kurzů, DVD kuchařku. Tentokrát navštíví spolu s natáčecím štábem Dětské centrum Pavučinka v Šumperku

„Miluji Vánoce a díky Sobotní škole pečení pro mě letos začínají už touto lekcí, protože budeme péct Vánočky. Každá lekce je pro mne svým způsobem premiéra, protože vždy pečeme něco nového, nic se nedá ani nazkoušet ani zopakovat. DVD kuchařka vyjde v listopadu a jak doufáme, stane se krásným vánočním dárkem pro mnoho maminek
a kuchařinek,“ uvádí patronka Sobotní školy pečení, Petra Špindlerová.

V případě zájmu si stačí na www.skolapeceni.cz nebo infolince 844 222 844 najít nejbližší dětský domov, vhodný termín a přihlásit se. Cena jedné lekce je 299,– Kč, dítě do 15ti let má účast zdarma. Pokud se chcete zúčastnit natáčení, máte možnost 15. 9. v Šumperku, 22. 9.
v Praze nebo navštívit poslední lekci Vánočního pečení 13. října v Ústí n. Labem.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama