Představujeme edici ?55 dobrých rad?

Ostatní
  • Inzerce
  • 07.10.02

Právě vychází zbrusu nové knihy pro všechny starostlivé rodiče! Začátkem října se na knihkupeckých pultech objeví čtyři moderní rodičovské příručky z edice 55 dobrých rad, které Vám, rodičům, pomohou vypátrat a odstranit všechny důvody nejrůznějších problémů v chování malých dětí.

Každý z rodičů určitě zná tuto situaci: dítě je rozdováděné, rozptýlené, neukázněné, a vám se nedaří ho zklidnit. Může to mít různé důvody, ale je určitě dobré, když máte v takové chvíli po ruce nějaká uklidňující cvičení nebo hry. Naše publikace Když je vaše dítě neklidné z edice 55 dobrých rad vám nabízí mnoho takových dobrých nápadů.

Tak jako dětské nemoci patří k normálnímu vývoji dítěte pocity strachu či plachosti. Většinou není nutné dělat si s nimi těžkou hlavu. Přesto však rodiče často hledají pomoc a radu, když jejich dítě prochází tímto obdobím, když se těžko loučí nebo obtížně usíná. Naše knížka Když má vaše dítě strach z edice 55 dobrých rad nabízí mnoho užitečných námětů, jak se v takových situacích zachovat a tím děti natrvalo zbavit nepříjemných pocitů.

Také to, že děti nemohou usnout, může mít mnoho příčin. Knížka Když vaše dítě nechce spát z edice 55 dobrých rad pomůže rodičům tyto důvody vypátrat a správně na ně zareagovat. Jsou to často jen malé rituály, které dětem podstatně ulehčí usínání. Knížka obsahuje praktické podněty, které dopomohou vám i celé rodině opět ke klidnému spánku.

Ani zvýšenou agresivitou dětí však není nutné se znepokojovat. V naší publikaci Když se vaše dítě vzteká z edice 55 dobrých rad najdou rodiče nepřeberné množství podnětů, jak vhodně reagovat na návaly vzteku. V knize nechybí ani řada nápadů pro hry, při nichž se děti zbaví stresu, kterému jsou často vystaveny.

Při listování jakoukoliv knihou z edice 55 dobrých rad se určitě dozvíte spoustu nových i užitečných námětů a následně pak jistě proniknete i do těch nejtajnějších koutů v dušičkách Vašich dětí. Budete se k nim stále vracet a s chutí objevovat, jak veliké a zajímavé věci Vaše děti s Vaší pomocí dovedou.

Autor: Martin Steinfenhofer
Název: Když vaše dítě nechce spát
Tech. spec.: 148×210 mm, brož., 48 str.
Cena: 99 Kč

Autor: Martin Steinfenhofer
Název: Když se vaše dítě vzteká
Cena: 99 Kč

Autor: Martin Steinfenhofer
Název: Když má vaše dítě strach
Cena: 99 Kč

Autor: Martin Steinfenhofer
Název: Když je vaše dítě neklidné
Cena: 99 Kč

PR článek

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek