Pro citlivou dětskou pokožku.

Zdraví
  • emimino
  • 08.01.04

Dětská kůže není tak odolná jako kůže dospělého člověka. Je tenčí a poréznější, což umožňuje dráždivým a škodlivým látkám snadnější proniknutí. Je zvláště důležité si uvědomit, že dětská kůže nemá ještě zcela vyvinut kyselý ochranný kožní plášť s pH 5,5, chránící proti škodlivým vlivům. Na základě výsledků dermatologického a pediatrického výzkumu vyrobila Sebapharma GmbH řadu dětských produktů podporujících zdravý a přirozený vývoj této ochranné kožní vrstvy, která má životní důležitost.

150×144.(Seba­med){border:0, hspace:10} *]

Sebamed Baby řada zahrnuje v současnosti devět výrobků, které byly všechny testovány na snášenlivost ve spolupráci s dermatologickými a pediatrickými klinikami. Výrobky jsou díky pečlivě testovaným aktivním složkám a pH 5,5 vhodné zejména pro suchou a citlivou dětskou pokožku.

94×142.(Sebamed){a­lign:left, border:0, hspace:10} *]Dětský krém extra jemný je ideálním výrobkem péče o dětskou kůži, který udržuje pokožku měkkou a hebkou díky dodávaným lipidům. Vitamin E, Bisabolol a D-panthenol klidní a chrání dětskou kůži proti škodlivým vlivům okolního prostředí, nanáší se mimo jiné i na obličej a to zvláště v zimě, kdy chrání dětský obličej před vysušováním a popraskáním pokožky.

Dětská pěnová koupel
nejen jemně čistí kůži a obnovuje esenciální lipidy. Tento jemný výrobek má díky heřmánkovým a bylinným extraktům zklidňující a protizánětlivé účinky.

86×161.(Sebamed){a­lign:left, border:0, hspace:10} *]Dětský šampon šetrně myje jemné dětské vlasy, neštípá v očích a chrání citlivou pokožku hlavy.Je vhodný i pro miminka, kterým se po narození pokožka na hlavě jemně loupe a vytváří malé šupinky podobné lupům.

Dětský olej
může být použit pro péči o pokožku stejně jako pro šetrné odstranění zbytků nečistot, krémů a pudrů, zvláště v oblasti plenek. Obsahuje dobře vyváženou kombinaci vzácných přírodních olejů, podobných lipidům obsaženým v kůži, vitamín E, Panthenol a léčivý bílý olej. Bez konzervačních látek a barviv.

136×113.(Seba­med){align:lef­t, border:0, hspace:10} *]Dětský syndet
Speciální složky v? kyselém mýdle? Baby syndet, který neobsahuje mýdlovou složku ani alkálie, jemně čistí kůži. Složky dodávající lipidy, přírodní zvlhčující sloučeniny, zklidňující heřmánkový extrakt spolu s Panthenolem a vitamínem E udržují přirozenou rovnováhu vlhkosti v kůži a zanechávají kůži hladkou a hebkou.

Dětské olejové ubrousky
jsou měkké ubrousky napuštěné olejem z kokosových ořechů a pšeničných klíčků., který spolu s Bisabololem, Panthentriacetátem a vitamínem E zabraňují podráždění kůže. Sebamed Baby olejové ubrousky mohou být použity na čištění a na péči o pokožku. Neobsahují konzervační látky ani barviva. 64×153.(Sebamed){bor­der:0, hspace:10} *]


Vyhrajte balíček s kosmetikou Sebamed.
Pro tři čtenářky, které správně zodpoví soutěžní otázku a budou vylosovány, máme balíček s kosmetikou Sebamed v hodnotě 400,–Kč.

Sotežní otázka:
Ve které spolkové zemi v Německu se nachází město Boppard sídlo Sebapharmy GmbH.
Možnosti:
a) Porýní Vestfálsko
b) Porýní Falc
c) Dolní Sasko
Soutěž bude probíhat do 2.2.2004 do 12.00 hodin a výsledky budou následně uveřejněny.
Odpovědi, prosím, posílejte na adresu pufikobchod@sez­nam.cz.

Pufík - značková prodejna NUK zboží.

PR článek se soutěží

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek