Zobrazuji pouze komentáře k záznamu SEVEROMORAVÁČEK č.52 - Rok ve školce, zpět na záznam v deníčku můžete jít ZDE.

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
1068
28.6.08 12:03

Myslíte že ten Filip fakt moc pije pěkně mi to pořád vrtá v palici. Včera jsme mu to měřila vypil 1,9 l a 3 dc jakohového koktejlu + 2× polívku. Dík L.

  • načítám...
  • Zmínit
2786
28.6.08 19:27

Luci nemyslim ze Filip pije prehnane, protoze nas nepijan ted da ta 1,5 kazdy den zcela  v pohode. Myslim, ze to je tim vedrem .  

Mimino v poradku - pry ze 70%, ze 100% je to az po narozeni - nicmene, pan Docent zrejme nikdy jeste za svou karieru nikomu nerekl 100% :-D  

Zpravu mame stejnou s Manou, vse OK, krom dodatku u mne, ze jsem jaxi nevydrzela lezet 15 minut na zadech ,tudiz nemohl zkontrolovat vse.  

Toz tak.  

N.

  • načítám...
  • Zmínit
1068
29.6.08 11:55

Nat díky teď mi došlo že jsme se o tom pití bavily jak ty už jsi tam nebyla.  

My jsme si včera odpo u tety pěkně užili o Filipovi jsem vůbec nevěděla. Ráno mi donesl soused kýbl malin má i černé tak jsem udělala zmrzliny kokteily ap. Už je to u ledu tak máme zdravou zásobu.  

Dneska jsem koupila první vánoční dárek logo mozaiku sice je to od 4 let ale nechat to tam nešlo.  

Mějte se pěkně L. a F.

  • načítám...
  • Zmínit
2649
29.6.08 21:32

Ahojte,  

my jsme pořád u babičky a budem odjíždět zítra večer.  

Ajko, tak jestli půjdeš s Viktorkou do cvičení, tak my tentokrát budem chybět. Je tu hezky, tak škoda odjíždět do Ostravy. Večer už pojedem, protože v úterý jde Filda do školky.  

Maliny bych si taky dala, mňam! Mamka má vysazené na zahradě, ale tady jsou ještě zelené.  

Zubříci

  • načítám...
  • Zmínit
622
30.6.08 07:46

ahoj

tak jsem vcera zahajila nocni odplenkovani a hadejte jak to dopadlo…ano ano uz se pere pracka :))) ranni vysvetlovani se neslo v duchu „trvale opozice“, takze nejspis bez efektu mno ufidime jak dlouho to vydrzim…jestli mi k tomu jeste prihodi nakeho bobana, tak asi dlouho ne…jake mate vy zkusenosti, v kolika jste zacali, a za jak dlouho pochopili? odpo spani devcatko pochopilo, velmi rychle a zcela bez nehod kratce po dennim odplenkovani…mozna jsme to meli vzit jednim vrzem?

jééé maliny mnááám to by si miminko dalo :DDD jo a LUci bud rada ze ti filda pije, me majda vetsinou nevypije ani 200ml za cely den, takze jsem na mary a utesuju se jen tim, ze na obed sni dve naberacky polivky…a tesim se, ze dostane rozum jako Rio a polepsi se!!!

ja ted ujizdim na bezalko jablickovem pivinku naaaam!!

mame ted standardni denni program rano a vecer pri jidle fici broucci (numero uno momentalne), dneska jsem tam zkusila propasovat pejska a kocicku, at je zas nejaka zmena a ujalo se..mno a po o vetsinou sbalime decko a pupek :D a jdem se ocvachnout k babicce na bazen…decko tam radi jak cerna ruka, tak je mi lito, ze nemame zadnou plaveckou prupravu…

jdu vysat ten nas chlev vezdejsi

emenems

  • načítám...
  • Zmínit
2649
30.6.08 11:00

No, Máňo, s nočním odplenkováním tě nepotěším :-(, nám to trvalo dlouho a až teď je Filip v noci OK - tj. v 3,5 letech.
Ale jinak - přes den bez plínky od 21 měsíců, bez plínky na odpolední spaní asi od 2,5 roku a bez plínky na noc asi od 2 a 3/4. Ale byl v noci bez ní, protože prostě prohlásil, že ji nechce a spát s ní nebude. Samozřejmě se počurával, takže jsme museli budit na čurání - nejdřív 2 x za noc a pak 1 x asi kolem 23 hod. No a bez buzení a bez nehod spí teď je to asi měsíc, musím to zaklepat, ať už to tak zůstane. Většinou teď vydrží bez čurání až do rána, někdy se vzbudí a volá, že chce čurat. Sám nejde :-( Tak máme před sebou další výkonnostní cíl …  

Zubříci  

  • načítám...
  • Zmínit
2649
30.6.08 11:00

No, Máňo, s nočním odplenkováním tě nepotěším :-(, nám to trvalo dlouho a až teď je Filip v noci OK - tj. v 3,5 letech.
Ale jinak - přes den bez plínky od 21 měsíců, bez plínky na odpolední spaní asi od 2,5 roku a bez plínky na noc asi od 2 a 3/4. Ale byl v noci bez ní, protože prostě prohlásil, že ji nechce a spát s ní nebude. Samozřejmě se počurával, takže jsme museli budit na čurání - nejdřív 2 x za noc a pak 1 x asi kolem 23 hod. No a bez buzení a bez nehod spí teď je to asi měsíc, musím to zaklepat, ať už to tak zůstane. Většinou teď vydrží bez čurání až do rána, někdy se vzbudí a volá, že chce čurat. Sám nejde :-( Tak máme před sebou další výkonnostní cíl …  

Zubříci  

  • načítám...
  • Zmínit
2786
30.6.08 12:39

cus.  

mam dost, udelali jsme si turne do Poruby - akce teplaky - nemeli uz ani ty umelohmotne :), za to mame nejake ponozky a ja naftovou podprdu , nebot videt na vlastni oci 95D ve dvou barvach, no nekupto. Pokud z toho nedostanu nejaky exem, pripadne se to nerozpadne alespon ty 4 mesice nez slehnu budu spokojena :-D  

Mano - ty jo nevim co bys chtela. Majda je podle mne dost sikovna, ze uz spi i odpo bez pliny, Zalezi jak moc je schopna vydzet bez curani. My Ria davame curat nez jdeme spat mezi 23-24 hodinou - taky dle toho kolik toho vecer vypil - no a dnes se nepocural…Ale je noc, kdy se pocura treba i 3× a proste nevydrzi. Je pravda, ze holky jsou v tomto o moc sikovnjesi, u nas by to bylo ve vasem veku jeste hodne brzo a zcela zbytecne. Nicmene to vidim tak, ze kdyz ji jednou tu plinu na noc vemes tak uz ji proste nikdy nedas. Je leto, nachladnou nemuze, takze to je jen opruz se spanim a pranim ( doporucuji zakoupit levne periny z Ikea za 69 kc :-)
Nase meta je to to stihnout bez nehod do rijna :) ale nezalezi to bohuzel na mne.  

Jinak u nas uz zijeme prazdninove, mame momentalne italske dny, takze jedem v samych vynikaiicich receptech mnam.  

Vylety uz budem planovat fakt kratke, protoze to nedavam. Ani jsem nevedela , ze je za Slovanem takove velke hriste pro decka. Pravda pobihali tak nejaci gizdi s pistolkama   na coz mam alergii a coz Ria samozrejme velmi pritahuje, ale jinak se dalo. Ovsem byt odkazana na takova to hriste u panelaku to by byla ma smrt.  

Nat  

p.s. zitra opet zubar tak drzte palec  

  • načítám...
  • Zmínit
622
30.6.08 13:08

vidim ze jsme meli stejny napad, vyuzit leta, kdy nam to pekne poschne :)) a stihnout nez se vyrodime :)) …ovsem jaka bude realita, ze? :DDD majda ma celkem dobre drzaky, co si budem povidat ze, vzhledem k tomu, ze za:,–(ne necura a radsi zadrzuje…ovsem v noci to bude asi jina…toz uvidime…nakou tu perinku asi prikupime :))

tesim se dalsi zkusene prispevovatelky

  • načítám...
  • Zmínit
1068
30.6.08 13:26

Ahojda,  

grrrrrrr já mam padla nechala jsem se překecet ať vezmu ještě kus dalšího rajonu. Pošty habakuk, lidi protivní a to teplo.
Měla jsem aspoň štěstí a potkala ´jsem Andrejku s Vikinkou a Adámkem. Seklo jim to šíleně a kdybych neviděla na vlastní oči co Viki dokáže tak bych nevěřila byla úžasná na všechny strany házela úsměvy. No zlatíčka.
Moni nechej tomu volný průběh Filip byl odplínkovaný přes poledne asi od roku a půl a v noci kolem dvou. Řekl si o to sám že už nechce plínku že bude volat a fakt. Dr. mi říkala že ho nemám budit že bude naučený na nějakou hodinu čůrat a pak ho nedám a on se v tu dobu počurá. Je fakt že v noci zavolá nebo si sám zajde ale někdy to nezvládne a tak 2× do měsíce má havárku. Majda je šikulka uvidíš že to brzo zvládne.A jednu výhodu to má ne je léto a super ti to uschne.
No víc se mi vykouřilo mějte se pa L.

  • načítám...
  • Zmínit
371
30.6.08 16:32

Ahoj, zdravím po víkendu.
Máňo- plínku Adéla neměla na den od dvou (vyšlo to na léto) a měsíc na to si ji v noci sama odepla a už jí nechtěla. Takže je to individuální a nechala bych to na Majdě až si řekne (samozřejmě v 10 už to bude podezřelé:o))
Jinak já měla froté prostěradlo zespodu pogumované, takže i když se počůrala, tak matraci nepročůrala, pak jsem ještě (když bylo vypráno a nevysušeno) dávala pod prostěradlo přebalovací podložku, aby třeba po obědě nepročůrala matraci.  

Všude okolo bouří, jen u nás dusno jako kráva a ze mě leje…jdu si udělat frapíčko.    

Pááá
A.

  • načítám...
  • Zmínit
622
30.6.08 19:17

hehe zase se nevyplatilo chvalit ditko verejne…jak jsem nahlas rekla, ze na odpo spani bez pliny byla cca od 22-24m (uz si to nepametam)a snad jen s cca 3 nehodami, tak dneska takrka po pul roce mi to teda dala vyzrat se vsim vsudy, omlouvam se, ale po obede byla doslova a dopismene zechcana a zesrana az za usima :DDD… fajne pekne tesim se na noc :)))

mana periny stale perouci :)))

  • načítám...
  • Zmínit
622
1.7.08 08:12

háádejte co delam…tralalala…peru lozni pradelko…tralalala :))))

  • načítám...
  • Zmínit
2649
1.7.08 09:43

Máňo,

nechci teda veřejně vypadat jako prase, ale v dobách, kdy byly nehody na denním pořádku jsem prala cca co 3 dny, rozhodně ne každý den. Teda je fakt, že nebylo léto a neschlo mi to, ale denně jsem to fakt nedávala :-( Prostě jsem to nechala uschnout a vyprala příště …

M.

PS: Davídek konečně objevil kouzlo přetáčení, takže teď to pro změnu dělá pořád. Nejlepší je to v noci, že jo :-)

  • načítám...
  • Zmínit
2649
1.7.08 09:44

PS2: Ale pyžamo dostal čisté :-), těch máme zásobu …

  • načítám...
  • Zmínit
3492
1.7.08 13:47

Ahoj,
tak jsme dnes konečně vystáli frontu na ortopedii na poliklinice a už tam nemusíme huráááá. Mimin asi stopadesát, ale zvládli jsme to za hoďku a půl což ještě jde. Kyčle máme v poho.
Dneska se chystám s Adi na koupák aspoň na dvě hoďky. Jdu s bráchou a jeho holkou. Doufám, že Viki to ty dvě hoďky bez maminky zvládne. Začíná být pěkný mamánek umazlený:-)  Poslední dobou nechce nosit ani od tatínka:-(  myslela jsem, že takové období nastává kolem 8 měsíců. Dřív byla šťastná když ji Adam nosil na rameni měla super výhled a tvářila se spokojeně:-D ale nedá se nic dělat musím se věnovat i Adámkovi a je mi ho líto když se smutně dívá z okna a koupák. Sama to tam nemám ráda, ale to teď není důležité.  

Včera jsme byli poprvé s Viktorkou ve cvičení. Byly jen tři maminy a tři mimina, ale nevadí. Byla tam pohoda nikomu nevadilo, že Viktorka brečí. Byla fakt unavená tak jsem ji uspala na rukách, ale zvládla i trochu pocvičit. Vede to mladá dr. a jde vidět, že ji to fakt baví. Probrala jsem s ní co se dalo a i její názory jsou mi blízké. Taky neuznává  vyřvávací metody a to i včetně usínání. Prý je to naprostý nesmysl. No a tihle malí uřvánci se mají nosit a nosit. Rozmazlit je prý nejde. Takže u nás se nosí a nosí:-DD  

MARŤA no jo a my jsme vás včera vyhlíželi a vy klidně u babičky:-D ta naše kočička se nepřetáčí vůbec. Prostě nezájem proč by to jako dělala. Před měsícem nám několikrát ukázala, že to umí a stačí.  

LUCI díky za pochvalu tobě to sluší vždycky:-) a fakt škoda, že neřídím hned bychom za váma přijeli na celý den. Jsem ostuda:-(  

MÁŇO u nás odpolední odplínkování proběhlo před několika měsíci a celkem v poho. Úplně bez nehod ale nejsme občas se ještě nějaká stane. Naštěstí ne kakací, ale to nedělal nikdy. Kakání vždycky nahlásí:-) No a v noci jsme ještě s plínkama.  

Dneska jsme na minigolfu potkali Romanu s klukama a vypadá to, že kluci si budou snad rozumět:-)
Ty jo závidím učitelským rodinám prázdniny. Uvědomujete si baby vůbec jak to máte super? Ty jo taková pohoda. No nic rozvádět se kvůli tomu nebudu:-DDD
A už nevím co jsem chtěla. Tak zatím ahoj  

A+A+V

  • načítám...
  • Zmínit
2786
1.7.08 14:06

cus. ** tak jsem se sla uvarit do prace, ale kupodivu kdyz sedim v pruvanu tak se to da :) ** Rano jsem si nechala zas povrtat v zubech, jeste ze ta doktorka je takova hodna, porad se mne pta jestli jsem OK, rika dopredu jestli bude nebo nebude bolet, toz dobre. Decko mne pokazde kdyz jsem nadskocila zbesile kopalo do zeber, jako kdyby ty zuby snad byly jeho :-D Takze dnes dve plomby a  uz mne cekaji „jen“ tri posledni a po porodu ta korunka, na kterou se obzvlast tesim. ** No jelikoz v ordinaci nemeli prachy na vraceni, tak jsem si sla rozmenit do nove syrarny a koupila si uzasny kozi francouzsky syr asi za stovku :-D Nastesti v tramvajce nemsrdel hehehe… ** Ajjo - az pojedete zas nekdy na sterkac radi se pridame :) Rio rad uvidi zas Adamka, ja kuknu jak ten vas taticek chyta ty ryby ,kdyz nic nechytne :-D Koupat se ale nechcem, mame v planu tam nekdy zajet, tak kdyby to vyslo i s vama bylo by to super. ** Dneska jsem koukala na to cviceni Rodinka, je to tam teda fakt dobre? Lepsi nez Krtecek tehdy??? A kde presne to je? No je treba se uz zacinat zajimat :-D ** Souhlasim s tim, ze ucitelske prazdniny jsou super, a oni jeste stavkujou :-D :-D :-D Na druhou stranu mit doma ucitele ze zakladky to musi byt tez radost :-D (damy prominou , ale je to fakt ..asi tak jako potapana ucetni doma :-DDDD ) ** Ja byla vcera cvicit a jeste ze to je ve sklepe, bylo tam strasne fajn. Akorat mne Jana trochu nastvala, kdyz mi neverila ze mam termin az  v rijnu. Copak za to muzu, ze to decko si tam dela 4+1? Pche a to mu cpu akorat same vitaminky. Zhodnotily jsme porody a zas jsem slysela kritiku na Porubu , kdy jsou neprijemni na maminky co si u porodu porvou. To je fakt des v dnesni dobe. Marek se uz tesi, pry je srovna se zemi jestli nekdo bude hucet, tak to nas tam pak budou mit moc radi :-D ** Hlaska poslednich dni u nas…Maminko dones rychle nocnik, protoze uz vykakuju :-D  Samozrejme, ze se nic nekonalo ze, synacek ho zarazil a rekl…TOz nejde… ** Zatim cus, jdu pouctovat a letim domu na Bimbledon :) ** Nat,Rio,mumajz II ** **

  • načítám...
  • Zmínit
9548
1.7.08 14:34

Ahoj všici, my učitelky flákající se o prázdninách a ještě na mateřské, jéje, to je pohoda!

Takže mám aspoň čas chodit každý večer na zkoušku, když příští týden odjíždíme na tu soutěž, naštěstí mám tak hodného chotě, který hlídá, co to dá, ale abych to neměla zas až tak jednoduché, zítra odjíždí nach Deutschland, tak musím ukecávat babičky. No naštěstí naše babi je taky úča flákající se momentálně na prázdninách, tak to jde, jinak bych ji totiž doma v 5 neměla šanci zastihnout… Tchýni pořád zneužívat nemůžu, stačí, že bude mít Anežku celý týden…

Dneska jsem ukecala taťku, ať mi spraví zámek na kufru u Favorita, někdo se mi tam pokoušel dostat včera v noci totiž… ještě že jsem tam neměla sedačku. Ovšem opět ji musím tahat do sklepa pokaždé, protože minulý týden ukradli sousedům, no naštěstí ji dostali zpátky, bo to byl taky inteligent socka odnaproti z baráku, který se pořezal, když rozbíjel okno a táhla se za ním krvavá stopa až domů, debil…
Fakt jsou to hajzli, zas to furt připínat odpínat, jezdím skoro každý den, se mi chce… A nechat sedačku ve Fordu tím pádem nehrozí…chjo

Jinak se musím pochlubit, že mám nové brylky, je to teda změna, to jo! ale jsem maximálně spokojená, protože jsem dneska zjistila, že jsou tak výrazné, že se nemusím skoro vůbec malovat! Ideální v tom hicu :-)

No a naše hláška - maminko, okno v pokoji zavříííííííít.....  maminko, okno v pokoji zavříííííííít..... a proč Anežko, je horko, musíme větrat… maminko, okno v pokoji zavříííííííít.....  maminko, okno v pokoji zavříííííííít.....  tak jo, zavřu, at je klid… a za chvilku - neboj neboj motorky, okno zavřené :-))) Tak ona se bobek bojí motorek, co řvou na cestě a je to slyšet…

Naše čůrání se zas trochu zlepšilo, ale furt to není úplně ono… Když jsme doma, tak si chodí sama, ani nevím a za dopoledne je plný nočník. Horší, když někde jsme, to se zapomíná no a nejhorší, když je zaujatá a hraje si, že… Tak jsem ji ze začátku chválila, myslela jsem, že to zvládne líp, holka moje…

Ve čtvrtek jedem navštívit Fifiky na chalupu, ať se nenudí, bo tam mají asi jenom každý den jednu návštěvu, hehe…

Tak se zatím mějte, já se zas někdy ozvu, pá

ia

  • načítám...
  • Zmínit
2178
1.7.08 18:07

Ahojky vsem,  

Nat - tak stale vyhlizim copak, ze to nosis v brisku a nemuzu se docist! Jsem zvedava :-) Jana Čurdová to cviceni ma porad na Krakovske a porad se strida jednou cviceni a podruhe tanecky? A co se tyce velikosti bricha, tak me zas pijou vsichni krev stupidnima otazkama ve stylu, to budou dvojcata, ze? Ale co, at mi kazdy polibi pr…, ne? :-)
PS: do Poruby jdu taky a hlavne, kravy se najdou vsude a taky si dovoli to, co si nechas dovolit…
Tak se opatruj!
Pa Radka

  • načítám...
  • Zmínit
2786
2.7.08 10:35

Ahoj :)  

No asi cekame kluka , pry ze 70% :) , zatim dela vse proto abych si nebyla jista.  

No o te Porube nam rikala Jana, jelikoz byla jako dula u porodu a ani to pry tu lekarku nezastavilo od techhle komentaru :( jinak stale cvici na Krakovske, je to pri starem, akorat uz s ni nedela Anicka ale jine PA. Ale na teorii nechodim, ta stejne ted v lete neni.
Uz jsi zjistila nasazovani korbicky? :-D N.  

  • načítám...
  • Zmínit
1068
2.7.08 11:49

Ahojda,  

Nat gratuluju.  

My odpoledne vyrážíme do zoo tak snad to přežijeme.  

Ivi Anežka je úžasná. Vůbec se ji nedivím Fifa se bojí v autě jak někde slyší motorku, doma mu to ani nepříjde. Včera u helbicha byla bouračka auto zastavilo na přechodě a motorka né a skoro tím autem projela.  

Jdu do vany mějte se L.

  • načítám...
  • Zmínit
2649
2.7.08 11:55

Ahojte,

tak tu máme zase hezký letní den, hned mám lepší náladu.

Nat, takže asi klučina? To vypadá, že převaha deníčkových kluků bude pokračovat… A na ten průvan bacha, já jsem z něj chytla obrnu lícního nervu :-( Hnus, nepřeju to nikomu. A navíc jsem to měla o prázdninách, takže nemocnice a žádné ulívání ze školy. Byla jsem včera v Mašince koupit Davčovi klobouček, a tepláky, 100 % bavlna, tam mají. Ale teda stojí 80 - 100 Kč, podle typu.

Máňo a co vy, už se mimčo odhalilo? Nebo s tím dělá krky jako od Nat?

Já jsem včera po školce byla s dětma na koupališti. S Fildou jsme si hned na začátku ujasnili pravidla (že jen dětský bazén a hřiště, žádný velký a klouzačky) a bylo to v pohodě. Dokonce i Davídek to fajn zvládl, byť se okamžitě po příchodu na koupaliště vzbudil. Celou dobu jsem se psychicky připravovala, že tak dlouho být hodný nevydrží, takže pojedem domů s veselou. A on nám na zpáteční cestě usnul - v 19 hod … Ale byla to jen jeho obvyklá půlhodinka, takže spát šel normálně. Potkali jsme tam Radku od Kubíčka (Budulínek), taky kdysi chodila k nám do deníčku. Kluci spolu pak chodili do jeslí, takže jsme popovídaly, kluci si pohráli a pěkně nám to uteklo. Ajku s Adámkem jsme viděli taky, jak dopadl Adámkův strach z vody? A když jsem viděla Áju, jak vypadá super v plavkách, tak jsem se zastyděla a začínám zase cvičit. Ale zatím tedy nevím, kde na to večer vezmu energii …

Filip chodí do náhradní školky - co je vedle našeho domu, a včera byl nadmíru spokojen. Dokonce i usnul, protože tam prý mají lepší lehátka. Učitelka ho chválila, že je hodný a šikovný :-)), tak jsem zvědavá, jak to bude pokračovat. A hned při příchodu jim nahlásil, že je ze školky U lesa, ze Slůňátek a jestli se mu tam nebude líbit, tak tam chodit nebude …

Za chvíli vyrážíme na plavání, čekám, až se prďola vzbudí. Pak jdem zase do parku - Ani, nebudete tam náhodou?

Zubříci

  • načítám...
  • Zmínit
3492
2.7.08 12:22

MARŤO Adámek nemá strach z vody on se mě často tak drží když si není jistý. Pak ho to v tom malém nebavilo tak jsme byli ve velkém a spokojenost ani těch lidí tam nebylo tolik. Adam říkal, že jste se potkali. Už nás vyhlíželi a šli naproti:-) U nás zas problém i s večerním usínáním. Prostě to co už docela jde tak zas další den nejde. Chjo. Takže večer jsem uspávala dvě hoďky střídavě nošení a prso. Viděla jsi včera Anni? Byli tam celá rodina.  

NAT no jasně pojeďte na Hlučín příště s náma. My se taky nekoupem. Jen chytáme popř. svačíme:-D uspáváme Viki, válíme se na spacáku atd :-D  

IVO teď nevím dle tvého komentáře jestli jsem se tě náhodou nedotkla s těma učitelskýma rodinama to patřilo především Nat a Markétě. Nebylo to myšleno špatně, kdo by nechtěl mít taťku celé léto doma. Já teda jo prostě pohoda:-)  

LUCI užijte si zoo. Jsem zvědavá kolik tam bude v tom vedru lidí.  

Já jsem dnes s dětma odnesla poslední papír na realitku potřebný k vyřízení odkupu do osob. vlast. a teď budeme čekat až se nám vrátí z katastru zpátky. A hurá do prodávání, kupování, stěhování. Zrovna včera jsem viděla byt k prodeji na Volgogradské tam by se mi líbilo jenže 3+1 a 56m to není moc to máme my ve 2+1.  

A+A+V  

  • načítám...
  • Zmínit
9548
2.7.08 12:33

Ajko, nedotkla, neboj, ty ne… To já jsem se jen trošku neudržela, ale neměj strach, každý do nás rýpe, jsme zvyklí ;-)  A Markéta by vám o pohodě „bytí celé dva měsíce s tatínkem“ mohla vyprávět :-DDD

  • načítám...
  • Zmínit
2786
2.7.08 12:40

cau :)  

zrovna se mi serviruji testoviny taliatele s porkovym kremem :) dorazila jsem z rachoty, dneska tam bylo hrozne priserne dusno a malem jsem tam sebou svihla. Takze nic se nema prehanet ze? .-D  

Marto - ty bys mela tu svou trpelivost asi rozdavat, ze jdes s obema na bazen :-D Je pravda ze jeden ti nikam neutece, ale i tak. Dej pokoj. A proc chodi Filda do skolky ted pres leto , kdyz jsi s malym doma? Chudacek…jo a Ajja mi pak bude rikat jaky ze to ma „bruch“ ,kdyz je jak modelka  …svet je nespravedlivy, mne taky zustane vampna.  

Jdu jist,pak dojdu…  

Tak uz jsem tu, ale jsem jak koule takze nevim jestli mi to nebude tlacit na mozek :-D  

Ivi tak pekne trenuj , kdy presne odjizdis?  

Musim se s vama podelit o nedeleni zazitek s tchyni. Dorazili na zahradu k nam odpo, chteli jsme povyhazovat velky binec z chodby a probrat kuchyn,  nevideli Ria asi tri tydny tak jsem je pozvala. Bylo asi 4O stupnu ve stinu, ale oni si nic nedaji. Pili nez odesli z domu a nic nepotrebuji,. Takze v tom vedru sedeli v dlouhych kalhotach bez piti, neceho dobreho na zahrade. My jsme si poklidili, pak jsem jim nabidla domaci tiramisu a at zkusi nealko pivo s jabkem nebo citronem …! Natalko to ja nebudu takove piti, to ja nepotrebuju vubec, to je sladke a  a  a  a  a  " :-D  

JO litala jsem celou dobu ve spodnim dile plavek a natelniku bez podprdy, bo mne to tlaci vsecko a blbe se mi dycha a taky se neminim na vlastni zahrade parit. I prisla ke mne tchynka s tajemnym vyrazem a zacla…  

Jak to , ze nemam podprdu…budu mit povisla prsa u pasu, neni to vubec dobre, budu mit strie na prsou, vytahaji se mi a ja nevim co jeste. Tak jsem ji uklidnila, ze i kdybych mela mit prsa u kotniku a delalo mi to dobre bez podprdy, tak ji proste mit nebudu… Ale to pak nebudu mit hezke a ja nevim co jeste…No nevim jestli hlavni duvod nebyl ten, ze se bala, ze tchan uvidi neco co by nemel :-D Toz chapete to? To se nekomu kdo ma cely zivot jednotky mele, kdyz nevi jaky to je pocit, ulevit si od vecne stazeneho hrudniku…boze muj, nervy moje .  

Rikala jsem to pak muzi a ten mi rekl neco v tom smyslu, ze co chci od nekoho kdo prsa nikdy nemel :-D hehehe  

Priste si vemu asi tanga tak aby o tom vedela, jsem zvedava na co prijde :)  

Cus jdu kukat na bimbledon.  

Nat povisla  

p.s. no Mana by mela mit asi tak jak ja % holcicku :-D a pak ze prstynke nelze co          

  • načítám...
  • Zmínit
3492
2.7.08 13:05

jo a Marťo včera jsem platila za mě a za Adámka dohromady 25Kč:-D mají to tam napsané pidi písmem jakože happy time 1dospělý + 1dítě do šesti let po 17-té hodině 25Kč. Myslím, že si toho moc lidí nevšimne. Tak kdybys nevěděla:-)  

NAT no jo prsa o tom bysme se mohly bavit dlouho:-DDDD obědy super:-) já jsem sobě a Adámkovi naservírovala obyčejné pečené kuřecí čtvrtky s bramborem a mám taky dost.    

  • načítám...
  • Zmínit
622
2.7.08 15:00

tak ja dneska odevzdavam majdu na noc k tchynce, uz ted mi je teskno hehe a svistim na zapijecku svobody do Koprivnice a budu se prejidat a prepijet jupiii…vecer me tatinek zajede vyzvednout z cehoz je nesmirne nadsen…ale co uz ze…ja uz ted mam nejradsi svoje pohodlicko :))

Nat: tchyna fantasticka!!!! priste fakt na:,–( tanga :DD, muj tchan by se uslintal :D i kdyz ted vypadam jak vestonicka venuse s kyblem pod trikem tak i presto na me stale trpi… :)))

dopoledne nas obstatnily teta Iva s Anezkou, devcatka si popujcovala saticky, cepicky a kloboucky a byla sladka obedva :DD

tak uz jsem bezdetna (a truchlici :D) a cekam na odvoz a pak se prezeru a prepiju!! :D

  • načítám...
  • Zmínit
371
3.7.08 08:41

Ahoj holky,  

MARTI- v parku jsme nebyly, Adélku po školce vyzvedávala ségra a jelikož mají bazén, tak šly řádit. Taky to tak dopadlo, večer kňourala, že jí bolí bříško, x-krát se poblila, má teplotu. Takže je u babičky. Vidím to na úpal. Ale volala jsem do školky a paní učitelka mi říkala, že dneska už hlásím třetí blicí dítě a tak to může býti nějaká viroza. Tak uvidím. Ráno už pila a neblila, tak snad to bude OK.  

Ale musím se pochlubit :o) Adélka už jezdí sama na kole bez koleček. V neděli jsme začali trénovat a v úterý už dojela od nás na pole- cca 300 m. Dokonce se otáčela dozadu,jestli za ní jdu…  

Všem Vám přeji pěkný sluníčkový den a dávejte na sebe pozor- hlásí BIO 3 :o)) Já mám v práci uzávěrku a tak jdu makat.

 A.

  • načítám...
  • Zmínit
2649
3.7.08 09:43

Ahojte,

teda Nat, já jsem se tu skoro zadusila snídaní, když jsem si představovala tvůj rozhovor s tchýní :-)) To moje tchýně mě zas neustále zásobuje nejrůznějšími tričečky na tenká ramínka s obrovským výstřihem, které prostě nemůžu nosit, i kdybych chtěla …

Věstonická Venuše s kýblem - taky dost dobré :-))

Ivo, užijte si čerstvý vzduch a pozdravujte Fifiky. A vyřiď, že jsem děsně naštvaná, že nás ještě nepozvali … :-)

Nesnáším otázky, proč chodí Filip do školky, když jsem doma … Za to bych někdy byla schopna dát i dobře mířenou ránu. Filouš chodí do školky protože:
1. tam chce jít, protože má školku celkově rád. Jsou tam děti, které doma nemá. Doma má jen nervózní matku, která stále kojí a uspává, moc srandy s ní neužije …
2. je to pro mě jednodušší. Přece jen s dítětem, které samo neusne a spí pouze v jedoucím kočárku, s prsem v puse nebo 20 min v postýlce to není žádná legrace. Když není vyspaný, tak je protivný a nelíbí se mu nic, ani nošení :-(

Takže jsem ráda, za ty 3 týdny, které tam bude a chce chodit, zbytek prázdnin budem válčit spolu doma. Učitelky ve školce už měly taky nějaké kecy, ale pokud mají zájem, tak jim je mileráda na 2 dny půjčím a pak se uvidí …

Na koupališti to s nima ještě jde, zatím Davídek z kočárku neuteče, maximálně může ječet. Ale s taťkou je tam líp, dneska jdou zase :-)

Včera jsme se s Ájou společně snažily uspat děti přes rantl v Běláku - skvělý pohled :-) Já jsem na 15 min uspěla, Viktorka se jela domů koupat …

Zubříci

  • načítám...
  • Zmínit
1068
3.7.08 11:53

Ahojte,  

jak já nenávidím teplo. Je mi blbě až běda trapně jsem se na roajonu cpala čokoládou jinak bych sebou někde sekla.  

Zoo bylo super stín, větřík a nikde nikdo. Kluci se vyblbli a bylo fajn. Nedalo mi to a šla jsem si koupit fo´ták ať máme nějakou památku. Za 14 dní budu mít opravený ten svůj tak to pak nějak vyřeším.  

Nat já mám ty mínus 1 ale kdybych mohla tak v podprdě i spím. Mám to přesně naopak prsa mě bolí bez ní.  

Koupáčci jste úžasní já se budu muset taky přemost a někdy vyrazit. Teď bude mít týden bazének před penzionem tak se těším a Fildas taky.  

Tož ti kteří chcete si užívejte sluníčka. Já už jsme ospršená a dneska nevylízám L.

  • načítám...
  • Zmínit
2178
3.7.08 12:36

Ahojky,   NATtoz gratuluji  k 75% chlapikovi :-) porad je tu 35% sance :-) Diky za info ohledne cvica, uvazuju, ze bych se tam dokopala, ale nesnasela jsem ty tanecky, takze bych se na to urcite brzy vykvakla, jak se znam.
Kocarek je uz funkcni, musela jsem ho reklamovat, nesedel nam podvozek se sportovni sedackou, chteli ho cely zaslat zpet, tak jsem nakonec kontaktovala primo dodavatele Libfin s.r.o. a vyresila jsem to s nema, nastesti mi poslali jen spravnou soucastku, kterou jsem vymenila a uz je vse o.k.!
Tak at v tom pocasi nepojdem!  

Zdar a silu Radka

  • načítám...
  • Zmínit
9548
3.7.08 20:43

Zdravím, před hodinkou jsme se vrátili od Fifiků, bylo tam skvěle - dokonce mi byla i zima!!! Ale jen chvilku… Ale náležitě jsem si to užila. Byla pohoda, na 3 hemžidla 6 dospělých a jeden pes, no pohodička :-) 

Sotva jsem dorazila do Ovy, kromě obvyklého hicu mě vyfackoval i telefonát od chotě - sice se zítra vrátí z dojčlandu, ale pro jistotu tam jede v pondělí zase :-((( Já odjíždím v úterý, no tak se holt neuvidíme… fajne, fakt…

Uvažuju, že bych teda tež zašla na ten koupák, ale nevim nevim, jestli se hecnu, já se obecně přes léto nečvachám, nemusím to nijak, možná počám až an příští rok, až bude An samostatnější a bude si to víc užívat. Zatím jí stačí bazének na zahradě a mi stíneček na houpačce.

Lucko, je mi tě úplně líto, v tom hicu to musí být zabijárna… tak se neomlouvej, že se cpeš kočoládou, já bych asi nevydržela a zakotvila u prvního točeného na zahrádce …

No, Anežka už snad spí, radši tam nepolezu, včera jsem se vrátila před 9 ze zkoušky a An ještě nespala! Mamka odešla a princezna se převalovala do půl 10, to je konec… ale asi z toho horka taky.

Tož asi vše, těhulky, držte se, soucítím s vámi!

A ty si, Lucko, užij dovolenou!

pá  ia

  • načítám...
  • Zmínit
2649
4.7.08 09:24

Ahojte,

teda mohl ten déšť ještě o den počkat, dneska odpoledne jedem na oslavu narozenin k dvojčatům, na zahradě by to bylo lepší. Jestli budem uvnitř, tak doufám Davídek nechytne z toho rachotu psotník, bude to určitě maso.

Včera jsme byli zase na koupališti, tentokrát i s taťkou, Filip je tam fakt jak v sedmém nebi. A byl mi včera hic, že jsem litovala, že nemám plavky. To bych se i já překonala, a skočila do bazénu. Ze školky jsme šli koupit Filipovi klóbrc, protože stávající je mu trochu větší. Tak nedal jinak, že musí mít stejný jako bráška, byť je mu trochu malý. Prostě chce mít stejný jako Davídek … Ten měl včera premiéru na trávě, co vám mám říkat, hleděl jak puk :-)

Už se těším na víkend, pojedem někam na výlet. Ještě sice nevíme kam, ale už se těšíme.

Zubříci

  • načítám...
  • Zmínit
114
4.7.08 13:47

Ahoooj,

všechny zdravíme, dneska je konečně venku solidně, né, že bych neměla vedro ráda, to zas jo, ale co s prckama, špatně se jim spí atd atd…
Tak jsme si raději zajeli taky  předevčírem  na celý den k Fifikům na chalupu a musím potvrdit, že odpoledne už mi musela Markétka půjčit mikinu…Vyjeli jsme si ve vedru jen tak na lehko a k večeru jsme připravili Skálovic o železnou zásobu garderoby. Jinak kluci nás více než mile překvapili, celou dobu si krásně hráli a NEZLOBILI!!! Teda u Tomíka S. žádný neobvyklý jev, že.

Zítra pojedem na chatu do Jeseníků, tak se těším na čerstvý horský vzduch…

Mějte se krásně a pěkný víkend všem výletujícím i doma sedicím:-)))

R+T+V

  • načítám...
  • Zmínit
622
5.7.08 08:39

breho ranka pri sobote

tak pocasicko fajne, nechci remcat, vedra byla hnusna, i kdyz u nas doma to az tak nepocituju, nejvetsi problem mi dela ujit tech cca 100m ku tchanum, pak uz vlitnu do bazenu a je bajo, hehe…ovsem Luci pro tebe to musi byt fakt sekec mazec!! nicmene nam by se dnes hodilo aspon trosku toho slunicka…jedeme do Frenstatu na svatebni obrad…a pak jsme zvani na party na 17h do Trojanovic, takze jsme to chteli spojit s nakou vyletni prochajdou a zabit tak cas…toz nevim no…

jinak ditko uz 4 den nekadi, takze jsem lehce nervozni, dycinky to nejpozdeji 3.den hodi v noci do pliny, dneska nic…takze jsem zrusila i nocni odplenkovani, evidentne ma opet svuj vyprazdnovaci blok, hovnouse v posteli lovit nehodlam, nehlede na stale se stupnujici obdobi vzdoru…proste jsem si nechala zajit chut, ze v rijnu budem odpleneni :)

toz tak u nas…

emenems

  • načítám...
  • Zmínit
9548
5.7.08 09:44

Já taky přeju dobrého ranka při sobotě a musím říct, že je opravdu dobré!

Včera jsem totiž přežila svoji smrt - úderem druhé odpolední mi začlo být špatně a o půl 3 už jsem nestíhala střídat strany ne wecku :-(((  Horem spodem, ale tak, že mi šly oči šejdrem. Naštěstí se před 3 vrátil Jakub ze služebky, tak okamžitě porval Anežku  a odvezl ji ke tchánovcům, at to na ni taky neskočí, tak snad bude dobrá, přece jen v úterý odjíždím…  No místo večerní zkoušky jsem se třepala pod peřinou se zimnicí a upíjela kofolu na zničený žaludek. Noc taky nic moc ještě, ale před chvilkou jsem vylezla a vypadá, že jsem v okeju.  Tož fajný den :-/

Máňo, taky jsem se dneska měla jet podívat kámošce na svatbu, vlastně za 15 minut to má, tak jsem si holt musela nechat zajít chuť…

Zítra doufám budu schopná odstát koncert, snad tam sebou neseknu, to by byl docela trapas…

Tak zatím, jdu se ještě chvilku rekonvalescentovat, pak musím pro An, tchánovci jedou na chatu…

iva  bez A, zato s nějakým podivným vetřelcem v břuchu…

  • načítám...
  • Zmínit
1966
5.7.08 10:18

Ahojte!
Teda vy jste toho napsaly…nestíhám! Dorazili jsme už včera, co tež tam v takovém počasí, že…Tak si užíváme vymožeností civilizace, kluci včera odpoledne odmítli jít i ven a rochnili se doma :-D My taktéž. Dneska už byl ale Ondra přes veškeré protesty vyvezen do lesa, Tomík se baví loňským dárkem od Ajky a Adámka - Michalovou dílnou a maluje si v kuchyni, já mám chvilu klid.  

Na chalupě bylo fajně a vzhledem k ostravské střevní chřipce asi brzy zase utečem…to je síla, čekám, kdy to hupne na nás, už i naše mamka lehla, mělo to stejný průběh jak u Ivy :-( Takže na chalupu odjedem vybaveni smectou, živočišným uhlím, mrkví a rýží…chjo.  

Jinak si fakt nepamatuju, co jste tu všechno napsaly, jen jsem to prolítla, akorát jsem samozřejmě zaregistrovala téma učitelé a prázdniny :-D Jo, je to fajn, když jsme spolu, ale čeho je moc… :-D Takže červenec ještě zvládnem, ale v srpnu určitě proběhnou nějaké dělené akce ;-) Ale nestěžuju si, je to fajn, že se můžem klukům dva měsíce intenzivně věnovat…zvlášť teď je to k nezaplacení, holt za pár let to bude pro ně pěkný opruz :-D  

Zatím se mějte!!!
M+T+O prázdninoví

  • načítám...
  • Zmínit
2786
5.7.08 11:26

Cus pri dopoledni :)  

Ivo ,ze ty uz mas cestovni horecku :) vetrelce v bruchu mam tez, ale spodem pude az za par mesicu :-D ale jinak zacinam zvazovat jestli tam nema kamose, protoze nevim jak sam zvladne kopat do matky azi z 8 stran.¨? :- o Doufam, ze se dle toho nepozna aktivita ditete po narozeni, protoze v tom pripade se zacinam divat po chuve :-DDDD  

Zmenu pocasi take vitam, ale stacilo byo ochlazeni a ne takova zmena tlaku. Vcera jsem spala 3 x behem dne a presto jsem dnes vstavala v 9 rano!!! Rio mi jen rekl, Maminko spinkej, za pul hodky Maminko pust mi Maju  a za hodku Tatinku vstavej, kakao pro mne a kavicku pro maminku :-D  

Add kakaci - my vcera vypotili z Ria DVA kusy, po laktulozce a horke vane. Snad uz se to pomalu lame,jsem rada ze jsem nestresovala s nocnim odplenkovanim driv, protoze tuk tuk tuk uplne v pohode. 3 den budime az o pulnoci a stejne nic nevycura,takze dnes zkusime nebudit vubec. Je mi jasne, ze po dnesnim pochvaleni si navali i na odpo spani hehehehe  

Mano uzijte si svatbicku! My jdem v zari, nastesti jsem nevhodna osoba na akci pote - ehm je to bratr meho ex :-) - vcera mi rikali, ze pry budu sedet v prvni rade, tak jsem jim to hned vymluvila :-D staci ,ze budu na sebe upozornovat svym 1,5 metru velkym pasem ze…uz ted je mi trapne :-D  

Lucko taky jsme byli v ZOO, den po tobe ale dopoledne at tam nechytnem davy. Bylo to fakt super, asi dostala ostravska ZOO financni injekci, protoze tam je spousta noveho! Rio se zasekl hned na startu u Panelaku alias Paněmáků neboli PlameŇáků a pak celou ZOO ukazoval jejich jeceni. Je pravda, ze financne je to celkem sila, zvlast kdyz zpet jedes vlackem :-D  Ale fakt krasne, uz se tesim az tam budem jezdit s kocarkem ( a rvoucim stirem )  

Obed jsme si dali ve Fermate - kdo znate - uzasne…synacek opet palacinku:)  

Ajjo - budu potrebovat od tebe typ na ubytko v Luhacovicich, chtela bych tam na nejaky prodlouzeny vikend.  

Marto - to byl maly ryp, kdyz se Filip fakt tesi do skolky ,proc ho tam nedat ze? :-D ale mne by to bylo lito, si pamatauju ty bozatka co musela byt v cizi skolce, kdyz nas hlidala babi.  

Market - dyt to je prece super, ze jsi s muzem cele prazky ne? Dyt to je velka pomoc byt na dva ve dvou :) Ja teda si to nemohu vynachvalit, protoze co se tyka vareni a tak, fakt nemusim delat nic. Ani jidelnicek :) A pro decka to je fakt super. Marek teda cele prazdniny volno nema, dva tydny bude delat aby mu zbyl tyden pak na porod.  

Tak vseci co se nekam chystate, uzijte si to i za nas velryby jo? :-D  

Nat a spol. za chvili jdouci dom z rachoty - ehm doufam…  

  • načítám...
  • Zmínit
2649
5.7.08 21:53

Ahoj všichni a velryby též :-),

jo, o chobotnici v břiše mi nikdo nemusí nic vykládat, už Filip byl neuvěřitelný boxer a Davídek tomu dal naprostou korunu. Říkali jsme mu chobotnice na druhou … No a aktivní nespavci jsou oba … Tož tak, pěkné vyhlídky. Ale dneska si nestěžuju byl super den, Davídek po dlouhé době pořádně pospal v postýlce - dopoledne hodinu a čtvrt a odpoledne skoro 2 hodiny. To byla neuvěřitelná pohoda, ženské, kterým děti normálně spí, se na té mateřské musí fakt nudit!

Dnes dopoledne jsem vyštvala Petra do Hrušky  s tím, že má vzít Filipa. A on ho vzít nechtěl - tak mu Filip povídá - Musíš mě vzít, musím se přece taky trochu vysmradit, ne?? A odpoledne se mnou pro změnu zas rozvíjel teorii, že chce zůstat pořád s maminkou, že se nikdy neožení, že neví, kde hledat manželku, atd …

Holky, 12.7. pořádáme akci - sjíždění řeky Opavy (Háj ve Slezsku - Děhylov). Je to akce pro tatínky s dětma. Loď je pro 10 lidí, zatím je nás jenom 6, nechcete se někdo přidat? Tedy vyštvat taťku, případně dědečka s dítkem? Bude to určitě super, sranda. Bezpečnost a instruktoři zajištěni, tak kdyby měl někdo zájem, pošlu vám podrobnější info.

Zubříci

  • načítám...
  • Zmínit
2649
7.7.08 17:54

Teda, kde jste fšici?

Z.

  • načítám...
  • Zmínit
371
7.7.08 19:54

Ahoj všem,
nás taky skolil bacil blicí.Adéla to donesla ze školky a my s manželem a babičkou (neboť ta jí hlídala čtvrtek, pátek) jsme lehli v sobotu. Ale byla to bestie ošklivá, naštěstí jednodenní. Zabral Egyptský Antinal- u nás pod názvem Ercefuryl a v neděli už jsme šli na pivko a topinku s tvarůžkama :o))  

Zubříku- budete ve středu v parku? My jdeme na 13,00 na logopedii a před druhou bychom mohly být na hřišti.  

Tento týden nestíhám reagovat, máme v práci uzávěrku a tak ležím v papírech a fakturách.
Aspoň, že to vedro polevilo…pupíkům se uleví :o)  

Mějte se pěkně a chtělo by to nový deníček- už Vás nemůžu najít :o)))  


A.+A.  

P.S. kolega chytil boreliozu z klíštěte, kdybyste viděli jeho nohu- má jí pod kolenem až po stěhno temně fialovou, vypadá to jako vřed, no síla. Jde i na CT, jestli to není i Encefalitida- tak pozor na potvory klíšťata- on to chytil na Slezské Hartě!!    

  • načítám...
  • Zmínit
2649
7.7.08 21:03

Ani, pokud bude slušné počasí, tak tam ve středu budem i s Filipem. Do školky už chodit nebude, protože už 3 dny říkal, že se mu tam nelíbí a jsou tam zlé „pančelky“. Takže samozřejmě bude doma. Mě ta školka taky není sympatická, je to tam jako by se čas zastavil před 20 lety, včetně učitelek. Je tam taková stísněná atmosféra. Ještě, že jsme ho tam nezapsali, když to máme vedle baráku …

Tož tímto vyhlašuji, že budeme mít spoustu volného času, takže všechny zveme k nám na návštěvu a pozvat se od ostatních taky rádi necháme :-)

M.

  • načítám...
  • Zmínit
371
7.7.08 21:48

Super Marti, budeme s tím počítat, dala bych dopoledne vědět sms, zda to platí, nebo se nám změnil plán.....Adélka ještě tento týden chodí, je otevřená „naše“ školka, tak toho využívám, do jiných jsem jí nezapisovala, aby každý týden byla jinde…nějak to budeme muset zmáknout pomocí babičky, tety a mojí kamarádky.  

Tak doboru a ozvu se.
A.

  • načítám...
  • Zmínit
2786
8.7.08 16:56

Zdravim vsechny okolo :)  

Driv nez zacnu vytvaret nejake ty hodnoty, tak neco pisnu at si tady chudak Martina nemusi delat blog :)  

Ted byla pekna bourka co? Uz jsem se bala , ze nam to zas vyhodili jistic na celem baraku, ale zavada nebyla na nasem prijimaci. Minula bourka nam totiz odvarila satelit, memu otci setobox a predminule mycku, takze ted uz fakt stresuju co bude dalsiho.  

Tatinek nevydrzel , ze se nemuze koukat na Tour De France, tak jel s malym k tchyni :) Dve mouchy  tisice ranami hehehe. Tak jsem tu sama - ani mne nenapadne sahnout na nejaky ten uklid - aspon neco dodelam do prace.
Byli jste nakonec v tom parku??  

Ivo peknou Italii!!!  

Lucko vy odjizdite s Fifou kdy? Tenhle tyden?? Doufam ze vam vyjde pekne pocasi a ze si to uzijete.  

Anini ty delas co ze mate zaverky? Snad ne taky ucetni :-DDDDD Uz jsme tu dve carodejnice s Manou :-D  

Tak zitra mam poradnu,doufam ze tam nebude zaskok ale muj Buchticka a ze  mi konecne teda potvrdi toho onoho.  

Cus N.    

  • načítám...
  • Zmínit
9548
8.7.08 17:16

Tož já vás taky všechny zdravím, právě jsem se vrátila od tchánovců, kde jsem odložila své milované hodné roztomilé rozkošné nezlobící zlatíčko, hej já starý drsňák jsem měla co dělat, abych neuronila slzu… Zvyklé sice jsme obě, ale přece jen, týden je týden… Uf, doufám, že to všechno dobře dopadne, nikomu se nic nestane a tak :-) Fakt jsem celá smutná z toho…

Jak na potvoru byla Anežka poslední dny tak hodná, že jsem o ní málem nevěděla, místo, aby mi předvedla nějaké parádní rodeo a já byla šťastná, že si od ní odpočinu, v posledním týdnu ani jeden záchvatek, ani nic, byla jak ze žurnálu o šťastných dítkách :-)

Ok, konec smutnění a rozněžňování, rozhodla jsem se, tak do toho :-))))

Teď si jdu vyrobit pár eňo něnňo bagetek na cestu, ať mám čím zajídat toho Magistra a není mi zas blbě a ať si vylepším tu pošramocenou pohublou figuru (cíl byl splněn - sborové šaty na mě plandají!!!! to nebylo ani před těmi x lety, co jsem si je nechala šít :-D )

Tak se tu mívajte, dovolenkujte, pracujte, nebo dělejte, co chcete, těhulky se držte a hlavně myslete na mě všichni, ať se aspoń nějak rozumně umístíme a ta dřina k něčemu byla :-)

Pá pá lá lá   ;-)    Iva

  • načítám...
  • Zmínit