Snažilkovský deníček - Montička III.

Snažení
  • monticka
  • 07.04.03

KRÁSNÝ NOVÝ TÝDEN SNAŽILKY MOJE NEJSNAŽIVĚJŠÍ! Minulý týden byl skoro bez sluníčka a tak i naše dušičky dostaly trošku zabrat, ale doufám, že o víkendu jste všechny nabraly nové síly!

Já jsem se s manželem o víkendu vrhla na vylepšování ložnice. V sobotu ráno jsem mezi vařením pomáhala manželovi vyměřovat, kam pověsíme novou polici. Malovala jsem značky na zeď, to mi docela šlo:) Pak manžel odjel do Hornbachu, aby koupil hmoždinky a vruty. Já jsem mezitím drtila v ručním mixéru játra na játrové knedlíčky:) Když manžel přijel, šla jsem se mrknout, co že to nakoupil. Hmoždinky mi přišli kapku „maxi“ přímo hmoždiska maxiska:) Manželovi se to taky nezdálo, ale podle nějakýho čísla jsme zjistili, že k těm vrutům asi opravdu patří… Dovařila jsem obídek (brambůrky na plátky a kuřecí maso jsem zapekla se smetanou a sýrem, mňam). Sotva jsme dodlabali, vrhli jsme se do práce a navrtali poličku do našeho „počítačového koutku“, protože na manželovi chytré knihy už dvě police nestačí:)

Nadešel čas navrtat ďoury na naši novou 180cm dlouhou polici do ložnice. Vrtačka rozhodně není můj kamarád. Nemám z ní dobrý pocit ani když ji má v rukou někdo jiný. Možná, kdybych ji měla v rukách sama, tolik by mi to nevadilo. Manžel vrtal a já jsem držela pod ďudírkou vysavač, aby bylo co nejmíň nepořádku. Samosebou se mi při vysávání jedné díry podařilo uloupnout kousek zdi, z čehož jsem dostala panický záchvat a usoudila, že už s manželem radši nespolupracuji, abych tu zeď nevysála celou:) Hmoždinky se nám vážně nelíbily a dokonce jsme zjistili, že nemáme tak velký vrták, jak bysme potřebovali. Sbalili jsme se a již podruhé zamířili do obchodu, tentokráte do Bauhausu. Po čtvrthodinovém vybírání jsme spokojeně odjeli s šesti hmoždinkama a sádrou. Doma jsme dovrtaly díry a za:,–(ili do nich hmoždinky. Ale to ještě není všechno:)

Od minulého víkendu mám doma Primalex a oranžovou barvu a těším se, až ložnici vymaluju. Takže když bylo navrtáno (kolem 18.00), začali jsme přikrývat nábytek a koberce igelitem. Beru do rukou kýbl, dávám do něj 3 odměrky Primalexu, 3 odměrky vody a poté přilévám oranžovou barvu. Míchám míchám, ale oranžová nikde. Barva byla světle žlutá, víc ani ťuk. Dostávám další panický záchvat a poté usuzuji, že prostě vymaluju na žluto. To se radši manžel zvedl a již potřetí nasedl do auta a odjel směr Hornbach, aby přivezl další oranžovou barvu. Kolem 19.00 h jsem měla namíchanou svou vytouženou oranžovou a mohla se vrhnout do díla. Malovala jsem tím válečkem, co dělá jen „fleky“. Takže máme oranžové fleky na bílém podkladu. Je to bomba!

Spali jsme v obýváku, což se velice líbilo Montymu. Vzbudil nás v 7.30 a domníval se, že si s ním budeme hrát:) Neděle byla ve znamení uklízení, mytí okna, praní záclon a závěsů a hlavně pověšení police:) Takže naše ložnice je teď v novém kabátku a moc jí to sluší! Všem vřele doporučuji oranžovou barvu, krásně hřeje. Pořád se chodím dávat, jestli jsem v ložnici nezapomněla zhasnout světlo, ale nezapomněla. Tak krásně to rozsvítila ta oranžová.

Tak to byl Montičky víkend ve znamení „A je to!“:))))))

Vzhůru do nového týdne! Snad nám bude svítit sluníčko. Když už né na nebi, tak aspoň v našich dušičkách! Buďme veselé, šťastné, usměvavé a sexy!

Protože se nám to tu hemží nevěstama a já v tom začínám mít zmatek, tady je malý seznámek:
PAVČA: 1. 6. 2003, 14,30 h - na olomoucké radnici
KAJDULA: 14.6. 2003
NAFTETA: 2. 10. 2003, 11.00 h - v kapli Libeňského zámečku v Praze
Vůbec bych se nedivila, kdyby mi někdo „unikl“, takže nevěsty, hlaste se!:)

Pá Vaše Montička

P.S.: Má neteřinka Klárka dostala na vánoce krásný domeček, který dělala její maminka a tatínek. A takhle to dopadlo, když jsem šla zkontrolovat, jak se v něm bydlí:)

Všechny nové snažilky jsou vítány. Informace pro ně jsou zde.

Domecek.jpg jadomecek.jpg
Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 07.04.03 06:58

Ahojky,holčiny moje!
Nikdy jsem si nemyslela,že mi bude počítač v kancelářo scházet.Ale doma ho nemám(ještě) a tak se na emimino dostanu jen v práci.A za víkend mám absťák.
U nás se nesl víkend ve znamení začínajících příprav na svatbu.Když jsem se vrátila od kamarádky z návštěvy,tak měla maminka kpmletní seznam toho,co by se mělo nakoupit.Řekla,že vzhledem k tomu,že nechystáme velkou svatbu,tak uspořádá hostinu doma.Oběd jen pro rodinu a odpoledne ať dorazí kdo chce.To platí i pro snažilky a ostatní kamarádky z emimina.Z téhle společnosti bude mít největší radost náš jezevčík.Miluje návštěvy a vyznamenává je svou přízní.Dana měl jednou tak rád,že ho počůral.
Já jsem zasedla k přehrávači a jala se poslouchat různé vzorky muziky,protože jsme se dohodli,že vynecháme klasický svatební pochod.Nakonec to vyhrála předehra k Noci na Karlštejně.Tenhle muzikál milujeme a navíc je to dost důstojná náhrada za klasiku.Oznámení si nechám udělat od kamarádky,abych neměla jen tak nějaké podle šablony.
Teda,je to za půl roku,ale těch věcí,co se musí dát dohromady,to je hrůza.Holky vdané,jak jste to mohly zvládnout???
Jo,a další úžasná věc-o víkendu se mi začal klubat zub moudrosti(nebo blbosti).Zatím ho cítím jen pod dásní a bolí,mrcha,jako kdyby tam měl zbíječku a dynamit.Je to potvůrka jedna sklovitá.Tak mu vyhrožuju,že ho nechám vytrhnout,až vyroste.Tak už trochu přestal.
Počasí venku se zbláznilo a rozhodlo se,že nás umrazí.Jak jsem si libovala,když bylo před týdnem tak krásně a slunečno,že se dalo chodit v triku.Však jsem si taky koupila nové sexy triko.Abych se líbila a taky abych přilákala mimíska.Když to triko budu mít,tak jako naschvál přijde,abych se do něj nevešla.Kéž by to vyšlo.
Přeju všem snažilkám a ostatnímu osazenstvu emimča krásný týden a co nejméně nepříjemností a práce(aby byl čas na net,že jo?!)
Pa pa.Martina

BDanca
Kecalka 198 příspěvků 07.04.03 07:05

Ahoj holky,
ani nevíte jak jsem ráda, že je pondělí a to z toho důvodu, že mám pro vás zprávičku. V pátek jsem se účastnila testování, jak už jsem psala. Byla tam jen jedna čárka a tak jsem hodila testík do koše a šla nejdřív na kontrolní test ( po třech měsících) na HCG a potom hned do práce. Později jsem vám psala, že jsem volala kartářce u které jsem byla již v prosinci osobně a protože tu energii cítí i po telefonu, tak jsem se jí zeptala, kdy jako příjde to dítě. Ona mi řekla, že do dvou měsíců budu určitě těhotná. Byla jsem z toho , tak vedle, že mně to nedalo a když jsem přišla odpoledne domů z práce, tak jsem vylovila testík z koše ( mimochodem to už tady taky někdo dělal) a světe div se byla tam druhá světlá čírka. Udělala jsem si rychle další a objevila se zase. Jsem z toho vedle jěště teď, protože tento měsíc jsem byla smířená s tím, že to prostě nevyjde. Jěště nevím, jestli tomu mohu věřit, ale zítra jdu na výsledky testu a to se určitě dozvím, tak vám hned ve středu napíšu.Jestli je to vážně pravda, tak vánoční dáreček je jasnej!

Pro Montičku: oranžová barva se mi taky moc líbí a chtěla bych jí také do ložnice.

Daniela

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 07.04.03 07:20

Ahoj snažilky strašilky, tak tu máme fakt „super“ jarní počasí, že? Taky u vás byla v neděli takový chumelenice? U nás byla teda hrozná. No ale alespoň jsme mohli nerušeně odpočívat, trošku jsme to potřebovali. V sobotu jsem totiž uklízela a myla okno v kuchyni a odpoledne jsme pomáhali mojí tetě na zahradě, káceli jsme ještě nějaké stormy a uklízeli větve. No já jsem to moc nepřeháněla, co kdyby.....

Montičko, opět super deníček, takhle jsem se ještě nezasmála. Představila jsem si vás jak jezdíte pořád do jiných obchodů kupovat další a další věci. Taky plánujeme malování celého bytu, tak doufám že se nám bude dařit.

Nafteto, neboj určitě všechno zvládneš v pohodě. Jsou to krásné starosti a přípravy. Budeš na to určitě ráda vzpomínat jako my ostatní. A to října máš ještě nějaký ten čas všechno v pohodě zařídit.

Tak já půjdu pracovat, ale jen trošičku abych to v pondělí moc nepřehlana :-))))))
Mějte se krásně, přeju hezký týden Maru

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 07.04.03 07:22

BDanco - no to je naprosto uzasna zpravicka.Gra­tuluji!!!!!!
Nafteto - veskere pripravy probehnou v pohode,ja jsem se taky desila a nakonec to vyslo na jednicku
Jinak i my jsme o vikendu pracovali:-),jeli jsme na chalupu s tim,ze udelame jarni prace.Bohuzel pocasi nas nenechalo.Aspon jsem si uzila 2 mesicmiho synovecka
Mejte se krasne a odpoledne hura na lyze.
P.S - zluta loznice je v pohode,aspon to u vas vypada jarne:-)

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 07.04.03 07:25

Ahoj holky, zatim jen v cuku letu a jeste v pyzamu:))))
BDANCOOOOOOOOOO ja to tušila, že po víkendu některá z vás přijde s dvěma čárkama! Moooooooc gratuluju a ve středu dej rychle vědět.
NAFTETO: svatební přípravy zvládneš, neboj, je to sice chvilkama kapku nervózní chi chi, ale dá se to:) Já si to užívala v celé parádě! Jediná nervózní chvíle přišla, když nebyla upečeno cukroví včas:))))) Paní pekla celou noc a vše se stihlo:)
pá holky
Monťule

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 07.04.03 07:27

Já už se tomu dnes taky směju, ale ještě v sobotu jsem si připadala jak blázen:) V neděli ráno jsem se manžela ptala, jestli nezajedeme do Hornbachu, že už jsme tam dlouho nebyli:)

Zuzula
Povídálka 45 příspěvků 07.04.03 08:22

Ahojte v novom tyzdni,

neviem ako u vas, ale ja som sa dnes do prace dostavala cez poriadnu poladovicu. Cely vikend snezilo a ani dnes to nevyzera na opak. No blaznivy april. Najradsej by som zaliezla to teplych perin.

V sobotu sme trochu oslavovali, kamarat mal okruhlych 30 a nedela padla ako dospavaci den. Medzi tym spankom som si stihla pozriet film Kruh, celkom dobry hororik.

Holky, ktore testovali v piatok ? nesmutte, urcite to nie je konecny vysledok, mozno tych hormonov bolo naozaj malo na to, aby to ten testik zachytil. Drzim palce, aby to dobre dopadlo.

BDanca - to je uplne super, blahozelam!!!

Ahoj Zuzana

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 07.04.03 08:25

Bdanca: moc gratuluju k dvěma čárečkám. Děláš to docela napínavé. Držíme s Leničkou palečky, aby to dopadlo super dvoučárkově. Chtělo by to rozšířit seznámek těhulek, ne? :-)

Montička Ložnice musí být hezká. A vidím, že jste si to opravdu užili. :-))

U nás víkend proběhl taky pracovně. Aleš pokračoval v bourání a budování nové terasy. Neodradilo ho ani počasí. Takže ne něho padaly střídavě kroupy, déšť a sníh. V neděli jsem si udělala trošku „Bezleničkový den“, abych mohla pouklízet.

Přeju vám krásný týden plný radosti a II. Myslím, že jarní depky už máme všechny za sebou, ne? Třeba přilákáme sluníčko, když nám bude veselo. Ale asi se budu muset přímo řechtat, protože u nás je zasněženo. Narcisky vytrvale kvetou, tak snad ten sníh udolají.

AJKA

Pavca
Kelišová 6289 příspěvků 07.04.03 08:39

Ahojky všem snažilkám!

Máme tu nový týden a já se tak těšila do práce, až si vás zase zapnu. No absťák jako po víkendu.

Taky jsem trošku hnula svojí kostrou a v sobotu gruntovala ten náš pidibyteček, ale ještě že jsem nešáhla na okna. Měla jsem divnou předtuchu, že by ta moje práce přišla v niveč. Takže jsem se pěkně odpoledne místo mytí oken natáhla a když jsem viděla tu chumelenici venku, usmívala jsem se jako sluníčko (hřálo mě vědomí, že ty okna by to pěkně schytaly a takhle to nebudu muset dělat znovu).

Montičko: KATASTROFA!!! Myslím, že teď už holky vážně zblbnem! Ta svatba je až 7.6.2003 ve 14.30 hod. Úplně jsem vytřeštila ráno oči na počítač, už jsem si říkala, že jsem zase někde něco nechala napsat špatně.
Takže berušky moje, nic se nebojte, po třetí už termín neměním a zůstáváme pořád při sobotě 7.6.

Nafteta: taky už tě chytá svatební šílenství? Já dnes v noci zase nespala, mám to přesně za dva měsíce a tak se mi zase hlavou honí myšlenky co a jak a kde jsem co zapoměla a co nestihnu. Ale neboj, všechno dobře dopadne. Zařizuj včas a budeš v pohodě.

BDanča: takže nakonec tam byly? No tak blahopřeji, i když slabé, jsou tam! Taková pěkná zprávička hned po ránu!

No bude ode mě snad zatím vše, přeji krásný víkend i když nás počasí trošku tahá za nos, nalákalo nás na jaro a teď tohle. Ale nebojte se, jaro už ťuká a nakonec stejně přijde v plné parádě!

Přeji pohodový den!

Pavča

Brusinka
Kecalka 436 příspěvků 07.04.03 09:02

Ahojky holčiny,

Montičko : vy jste tedy komici :-))) Hlavně , že to dobře dopadlo a nemusíte budovat novou příčku :-)) Takže ty fleky oranžový nakonec zmizly a je z toho super pomerančová ložnice. Tam se asi musí pěkně vyjímat kytky. Jak v oranžérii :-)

Bdančo ? tak to vypadá suprově nadějněěěěě. Víš, říkala jsem si, jestlipak některá z vás lovila v koši nějakou dobu po testování :-)))))
Už se těším na středeční zprávy!!!!

Alenko ? moc držím palečky aby se ještě druhá čárka objevila !

Nafteto : to je tedy prevít … ten zub myslím. Třeba se zase zarazí, když mu takhle hrozíš. Mně se zase podařilo ztratit výplň jedné stoličky, která je již v troskách a vždy vydrží zapláclá nějaký ten rok a pak zase rekonstrukce. Tak snad se zase podaří ji zasádrovat. Kdyžtak vím - kam se obrátit. Že Monti :-))))

Pavčo ? no jooo, vždyť Ty to máš ?za pár?. To je dobrý, jak to nakonec nabralo točky. Všechno se určitě zvládne v pohodě.

Víkend jsem totálně prolenošila. Až na nedělní návštěvu známých jsem nevytáhla paty. Ta navrácená zima mě nějak prudí a jsem jak medvěd :-))) Tak snad to nepotrvá věčně :-)

Hezký týden , pln veselé mysli,
přeje Martina a sysli

Gabina2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.03 09:21

Ahoj holčinky!
To teda bylo počasí o víkendu, co? Pokaždý když jsem se podívala z okna, tak bylo jinak :o). U mě v podstatě nic nového. Na MS jsem měla odletět včera, ale odlet se nekonal. Žádné příznaky nemám, ale BT se drží pořád nahoře. Tak doufám, že tam i zůstanou.
BDančo: to je úžasná zprávička! Tak tfuj, tfuj, tfuj, ať to dobře dopadne!
A jak jste dopadli vy, ostatní testovatelky? Neobjevila se vám tam nakonec ta druhá čárečka?
Přeji vám hezký týden (i když slunečný asi nebude :o() a spoustu čárek!
 Gábi

Lipka
Kecalka 235 příspěvků 07.04.03 09:47

Ahoj,
přeju krásný týden, i když to počasí, to je teda hrůza.

BDanco - skvělá zpráva :o))) a nejhezčí vánoční dárek bude následovat

Montičko - to byl pracovní víkend :o). Jinak musím říct, že oranžová je prima barva, my jsme tak vymalovali na podzim obývák a připadá mi o hodně hezčí než když byl bílý.

My jsme o víkendu chodili po návštěvách - rodiče, babička, kamarádi. Chvíli svítilo slunce, chvíli pršelo nebo padal sníh, už aby zase bylo teplo, mě ta zima taaaak vadí.
 Lipka

Lucus
Povídálka 22 příspěvků 07.04.03 09:59

Ahoj BDančo,
musela sem se smát, kyž jsem si vzpoměla , jak jsem před 7 týdny tahala z odpadkového koše test.Jsme asi všechny stejně ujetý.
Moc gratuluji, uvidíš, že za pár dní tu čárku nebudeš moci přehlédnout.Měj se a ať je vše OK.Lucka

Kristy
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 07.04.03 10:01

Ahoj holky,

přeji vám všem krásný nový týden, a hlavně aby byl veselejší než konec toho minulého:-)

BDančo: Držím palečky, aby ta čárečka byla čím dál silnější!!!

Ostatní páteční testovatelky: Je mi to opravdu líto že to nevyšlo, příště už se určitě zadaří:-)

Já jsem taky chtěla v neděli testovat, ale mám takový pocit už od víkendu že se pomalu ale jistě balím na odlet na MS, takže z toho možná sejde. No, ve čtvrtek se uvidí.

Doufám, že se nebudete zlobit, že se nepřidám k vašemu okamžitému sdělování si, jestli to vyšlo nebo ne. Já totiž chci, aby jako první znal výsledek testíku můj miláček. Přece jen to bude z půlky jeho dílo:-) Tak doufám, že se teď na mě nenaštvete, ale já prostě tak nějak cítím, že on má co se této zprávičky týče absolutně přednostní právo!!!

Tak se mějte pohádkově. Já jdu odpoledne k zubařce, tak se jen modlím, abych neměla žádný kaz a nemusela mě vrtat. To opravdu nesnáším. Ale moc tomu nevěřím, protže i přes to, že si čistím zuby 3× až 4× denně, tak mám pokaždé po tom půl roce kaz. Mám ty zuby nějak abnormálně kazivý, no hrůza:-)

Tak já se jdu dál modlit a vy mějte krásný den, usmívejte se a buďte veselé, Toto je už poslední záchvěv zimy a pak už zase bude jen krásně.

Ahojky, Kristy!

alice01
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 07.04.03 10:10

To je radosti hned v pondělí!

Danielo, moc gratuluji!! Držím palečky i ostatním!! Já osobně bych zakázala aspoň na čtvrt roku veškeré testování, OVU, TT…, aby nebyly zbytečné slzičky a místo „snažení“ bylo prostě jen tulení, muchlování, milování… :o)

Já nestíhám ani pořádně číst, natož psát! S Verunkou se máme dobře, je tak čilá, že jí nemůžu nechat dlouho samotnou. Doplazí se kamkoliv, stahuje věci z křesla, CD v druhém patře už také nejsou bezpečná, otevírá šuplíky, doplazí se do kuchyně (posledně oplácávala varnou konvici…), bere nám pantofle, v obchodě mi zabavila brokolici, prokousla igelitový obal a spokojeně žmoulala syrovou zeleninku… Večer jsem našla v plínce malé kuličky brokolice… Kouše! Ne jablíčko nebo měkkou umělohmotnou lžičku, ale MĚ! Do ruky to fakt bolí… Při kojení je naštěstí hodná.

Táta se nám vrátil po 16ti dnech z Paříže. Oslavili jsme to tím, že jsme si v sobotu pořídili myčku na nádobí. zatím stojí v kuchyni a čeká na připojení. Slavnostní zahájení provozu plánujeme na zítřek. (Už v sobotu jsem se manžela ptala, kam budeme do úterka to nádobí dávat, ale jsem moc měkký, zatím pořád ještě umýváme ručně..)

Jinak sepisuji dětskou kuchařku pro Kenny klub a zároveň ukládám recepty na emimino. Snažilkovské recepty rozešlu tento týden, doufám, že nějaký v průběhu týden vyzkoušíte. Vřele doporučuji Chlupaté nohy a šťouchané brambory.

Sesmolila jsem první recenzi, druhá je rozepsaná a asi ještě dlouho zůstane. Pokud jste četli nějakou zajímavou knížku, neváhejte a napište o ní!

Pěkné počasí a dobré výsledky veškerého snažení vám přeje

Alice

alice01
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 07.04.03 10:25

Už je to tady, jedeme o víkendu do Zlína a při té příležitosti se ráda potkám s Alfinkou a Ajkou. Pokud máte ještě někdo další cestu do Zlína - sejdeme se v čajovně na ulici Tomáše Bati (pro případné zájemkyně upřesním) tuto neděli 13.4. 2003 od 14:00

Brněnský srazík posuneme, pátek po třech týdne vychází na Velký pátek, ráda bych šla někam na obřady. Navrhuji sraz posunout na velikonoční týden pátek 25. dubna 2003. Holky z knihovny budou mít sice odpolední, ale když se srazíme poblíž, můžou za námi po sedmé dorazit. Další vhodný termín je až pátek 16 května 2003. Nebo se můžeme potkat před Velikonocemi v úterý 15.4. 2003. Záleží na mimobrněnských, které by se rády připojily. Ozvěte se mi mailem.

Alice

Januska
Stálice 77 příspěvků 07.04.03 10:29

Ahoj holčinky,
taky se hlásím po víkendu, už jsem se nemohla dočkat?

Bdanco: super zpráva! Určitě to vyjde, pro jistotu zatím negratuluji (abych to nezakřikla) a těším se na zprávičky ze středy.

Montičko: ložnice teď musí být krááásnááá (my máme obývák v ?bílé kávě? a je to krásné), jsem všema deseti pro ?barvičky?. V těch supermarketech z vás ale museli mít radost ? takoví věrní zákazníci, kteří chodí i dvakrát denně :-)))))

Nafteta: uvidíš, že to uteče jako voda a bude říjen ? no a když jsi začala už teď zařizovat, užiješ si vše v perfektním klidu, přeji pohodové přípravy!

Jinak my jsme o víkendu trošku lenošili, trošku se věnovali návštěvám a taky jsem trošku ?krtkovala? (můj oblíbený výraz pro jakékoliv hrabání se v hlíně za účelem přesazování všech mých ?adélek?, ať už pokojových nebo balkónových). No a ze všeho nejvíce jsme se věnovali tuleníčku. Mám totiž nové poznatky ohledně mé BT ? minule jsem psala, jak jsem z ní zmatená, tak už se mi rozjasnilo. Včera totiž teploty vylítly na 37, tudíž jsem si až doteď mylně myslela, že ovu poznám, ale nebylo to tak. Vypadá to, že si jen tak přišla 23. den cyklu a tak nevím, jestli se budu moct zúčastnit 2. kola hromadného testování (14.4.). Pokud totiž neodjedu na MS, bude ještě příliš brzo, aby byla případná hladina hcg dostatečně vysoká. Co myslíte? Každopádně se zúčastním jako psychická podpora a budu držet všechny palečky :-)))

Přeju všem krásný začátek týdne,
Janka.

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 07.04.03 10:38

Ahoj holky!!!

Montičko - no to musí být paráda!! Já mám sice v ložnici stěny bílé, ale závěsy a koberec jsou sytě teple žluté = taky chodím „zhasínat“ - plně tě chápu! :-)))))

Nafteto - zoubek??? To je ale potvora! Neboj, jak se říká, „do svatby se zahojí“ :-))). Ten termín svatby jste vybraly moc pěkně, to by mohlo být ještě moc pěkně! (nebo půl metru sněhu, ale to nechci sýčkovat, takže tfuj, tfuj tfuj!!!)

BDančo - no to je skvělá zpráva!!!! Přeju, aby to prostě byla pravda a měla jsi krásný dárek k vánocům!!!!!! Dej vědět, jak dopadl test!

Kristy - no jasně, tvé NEJbližší ti prominem, ale pak hned my!!!!! :-)))))))))))))))))))

Musím konstatovat, že aprílové počasí máme se vším všudy. Včera jsem byla v Praze, podívat se u bratránka na mimčo a cestou jsme měli chvilku sluníčko a chvíli chumelenici, že nebylo vidět na krok. Mimčo bylo nádherné, všichni si dělali ze mě srandu (včetně mamky), že jsem si přijela vzít „mustr“ a já jsem prohlásila, že jsem přijela chytit těhulkovský bacil - dobře je to pobavilo a já jsem myslela při tom na vás - berušky snaživý :-)))) (takže pokud jsem něco chytila, tak prskám i po vás: PRSK**) Prcek je kouzelný, pačesatý no zkrátka jsem se ho nemohla nabažit! :-))

Přeju vám všem pohodový týden a zase další přiblížení ke dvěma čárečkám!!!

Šárka (Kaitlin)

BDanca
Kecalka 198 příspěvků 07.04.03 10:41

Moc Ti děkuji. Vždycky jsem se smála, když si některá snažilka chvíli hrála na houmelesku a nakonec jsem hrabala v koši i já.
Daniela

Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 07.04.03 11:34

Ahoj holky moje,

moc Vám všem děkuji za podporu, jsem moc ráda, že jsem Vás objevila a že Vás mám. No a k pátku. Nebyl to pro mě zrovna radostný den. Ráno jsem si celá rozklepaná dělala v šest testík a? Když se objevila první čárka, myslela jsem, že je to ta, na kterou čekám. Že to tak není mi došlo, když se další neobjevila. V tu chvíli mi to ještě naplno nedošlo, chvíli jsem si SMSkovala a pak šla znovu spát. Když jsem se probudila, pořád byla na testíku jen jedna čárka a najednou mi to došlo. NIC, žádný těhulkovství, prostě NIC!!!! A samozřejmě začaly slzičky? Pak mi zavolala Alice, a moc jí za to děkuji. Došlo mi, že se vlastně nic nestalo, vždyť jsem MS ještě nedostala, tak co. Pak mi ještě volala kamarádka z Anglie, která to všechno prožívá se mnou a dvě hodiny jsme to spolu rozebírali. Odpoledne jsem šla vyzvednout neteř ze školy a při pohledu na jejího 3měsíčního brášku se mi znovu sevřelo srdce. A zase to na mě nanovo přišlo. Ještě jsem si poplakala s manželem a pátek byl u konce. V sobotu ráno mi klesla teplotka. Ne moc, ale klesla. Ajajaj. A po obědě byl všem nadějím konec. Začalo mě strašně bolet břicho a po 3 hodinách přišla MS. Nevím, zda jsem víc brečela bolestí nebo smutkem.
Dnes, když se na to dívám zpět, říkám si, byla jsem tak blbá? Ale stejně, člověk si dokáže tak strašně moc vsugerovat, že je to miminko tady a nemyslet na nic jinýho, vše jde stranou. A pak, když to přijde, ten pád a probuzení se mu všechno sesype a není nic, jen obyčejná realita. A přitom život jde dál. Nezastaví se ani tou bolestí. Moc si uvědomuji, jak musí být holkám, které o miminko přijdou. Nedá se to popsat a přitom ten čas jde dál, jakoby se nic nestalo. A to je to nehorší.
S manželem jsme se rozhodly, že už to takhle nejde dál. A můj postup je nyní takový. Nemá smysl se nějak sledovat. Sugesce je moc těžký soupeř. Budu si dál měřit teplotky, ale dokud nebudou vysoké 17 dní, nic se pro mě neděje. Nyní jsem je měla vysoké 14 dní a 15. den přišla MS. A pokud si budu chtít udělat TT, tak si ho hned udělám, na nic nebudu čekat. To nervování mi nepřidá a zklamání je pak o to větší.
Je fajn, že Danielka je dvoučárková a moc jí to přeji. Stejně tak jako všem ostatním. A díky že jste.

Alenka

tulik1
Povídálka 16 příspěvků 07.04.03 12:01

Ahoj všem v novém týdnu,
o víkendu jsme s přítelíčkem zase jezdili po návštěvách. V sobotu za mojí mamkou a v neděli za jeho rodiči, ti jsou naštěstí v Praze. Doma jsem tím pádem nestihla udělat vůbec nic, takže halda prádla na žehlení je skoro tak vysoká jako já (měřím 159cm) :))). Budu se na to muset vrhnout až dnes přijdu z práce, mám hróóóznou radost :)).

Montičko: já jsem taky nevěsta 14/6/03 v 15:30 na Sychrově, nedivím se, že jsi zapomněla já mám mezi námi snažilkami někdy taky pěkný zmatek.

BDančo: držím palečky, no vidíš nakonec to dobře dopadlo, viď?

Alenko: je mi to moc líto, tyhle pocity dobře znám. Tento měsíc už také jen měřím teplotku, ale jinak s tím pozorováním končím, jsem z toho potom strašně smutná a miláček neví jak mě utišit. Navíc vždycky kdyřž to nevyjde tak si myslím, že jsem nemocná a to není dobře.

Jsem moc ráda, že jste tu holky a že je s kým rozebírat co nás trápí na dušičkách.
Hezký den a hlavně se usmívejte!!! Peťula

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 07.04.03 12:31

Ahojky všem v novém týdnu,

nejdříve chci móóóc poblahopřát BDanče ke dvěma čárkám. Už netrpělivě očekávám středu a zprávičky od doktora. Posílám ti vzduchem spoustu štěstíčka a přeju krásné těhotenství.

Snažilky - nevěstinky: všem, které chystáte svatbu přeji, ať vám všechno vychází a nejen v ten VÁŠ VELKÝ DEN, ale po celý zbytek života. Já na svoji svatbu tak strašně ráda vzpomínám a někdy bych ten den chtěla vrátit zpátky a všechno to zažít znovu. Tak se pěkně těšte a užijte si každičkou minutu.

Alenka: je to škoda, ale život je potvora a někdy se s námi nemazlí, hlavu vzhůru a pěkně se vrhni na další tuleníčko a snaženíčko, třeba na tebe mimísek čeká zrovna tento měsíc.

No a teď vám povyprávím o svém víkendu. V pátek jsme šli na oslavu kamarádových narozenin a sešla se tam ohromná spousta lidí, některé jsem ani neznala a najednou se ke mně otočila sestra přítelkyně toho oslavence (nikdy v životě jsem jí neviděla a neznáme se) a říká: „Nejsi těhotná?“ To mě tedy dostalo a vykoktala jsem něco v tom smyslu, jako co jí to napadlo. Ona odpověděla, že tady kouří a že jí napadlo, že kdybych byla těhotná, tak mi to bude vadit. Civěla jsem na ní jako opařená, nevím, jak jí to napadlo, ale začala jsem si uvědomovat, jak moc ze mě asi ta touha po miminku vyzařuje a že je čas s tím něco udělat. Pokouším se být v pohodě a podle teplot vím, že těhulka nejsem, tak si alespoň nic nenamlouvám. Ještě vám musím napsat, co mi řekla v neděli babička. Prý jsem pěkně tlustá a vypadám na 30 (a to mi bylo sotva 21), takže můj první cíl je teď zhubnout a pak teprve miminko, protože v těhotenství se nechci nijak výrazně omezovat v jídle. Takže to vlastně babička vyřešila za mě a dala mi něco o čem teď můžu přemýšlet a hnát se za tím, alespoň výsledky budou jistější než u toho miminka.

To jsem toho zase sepsala, co? Omlouvám se, ale musela jsem se někomu svěřit.

Romík.

Jarnicka
Stálice 70 příspěvků 07.04.03 13:07

Ahojky snažilky,

jakpak to pslala některá z nás ,že máme začínat ? Dnes jsem šťastná a mám radost z toho, že jsem o víkendu pochopila, že nic se nemá přehánět. V sobotu mi také teplota klesla a po ní následoval okamžitý odlet. Nebrečela jsem, spíš jsem si říkala, jak jsem mohla být tak hloupá naivní husa (ve svém věku) a takhle si vsugerovat těhotenství. Nikdy jsem nevěřila že to jde. Fakt to jde, ale UŽ NIKDY VÍC!!!!!

V pátek mi Danča posílala tu skvělou zprávičku SMS. Byla jsem moc ráda a jsem ráda , že ti to Dančo vyšlo. Celý víkend jsem na tebe myslela. Cítila jsem k tobě náklonnost jako k vlastní sestře a moc Ti to přála. Dávejte na sebe s maličkým pozor a opatrujte se. Budu Tě sledovat u Brusinky. Ahojky.

Alenko - co k tomu víc dodat? Nevím, … nic chytrého mě nenapadá. Jenom snad , že s jsem v duchu Tebou. I mě to mrzí.

Všechny snažilky mějte se moc fajn.

Evula

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 07.04.03 13:54

Ahoj, holčiny!
Zdravím vás při pondělku a protože moc chvátám, nebudu se příliš rozepisovat.
Montičko Tak to se vám bude v nové ložnici krásně tulit a mimísek tu bude coby dup!
Nafteto Taky jsme neměli klasický svatební pochod, ale všem se to moc líbilo. Hrála nám Svatební modlitba od Pavlíny Jíšové. Koukám, že snažilkovství je dobrou příležitostí, k obohacení šatníku. Zkusím to takhle nějak vysvětlit manželovi :)
BDanco Držím moc všechny palečky, aby to byla pravda. Mně to bohužel s tou opožděnou slabou čárkou nevyšlo, ale moc ti přeju, aby to u tebe bylo úúúúplně jinak a na vánoce jste měli doma krásné zlatíčko.
Pavčo To všechno stihnete, neboj. To bude svatba jako malovaná.
Gabino Všechny palce držím, ať tam ta potvůrka teplota hezky zůstane.

Sorry, nestíhám to dopsat!!! Zítra bude snad lepší klima. Mějte se!
 Petra

VVerca
Stálice 75 příspěvků 07.04.03 14:20

Ahoj holky,

zdravím vás všechny při pondělku. Víkend strašně rychle utekl. V sobotu ráno jsme šli na zahradu, ale foukal tak studený vít, že jsme to tam všechno jen zkontrolovali a pelášili do tepla. Manžílek mě pak pozval na oběd, což se mi moc líbilo, protože jsem nemusela vařit a měla jsem to bez nádobí i s obsluhou.
BDančo: velká gratulace!!! Ať máš ty nejkrásnější vánoce!
Gábi: vypadá to nadějně! Držím pěsti!
Montičko: ta ložnice musí být nádherná. Taky bych takovou chtěla. Zatím je to jen velké přání, protože máme malý byteček, ale je náš a je nám tam moc dobře.

Přeji všem krásný týden a snažilkám, které budou tento týden testovat, silně dvoučárkový!
 Verča

Lea
Kecalka 207 příspěvků 07.04.03 14:41

Ahoj vsechny snazilky,

taky vas zdravim v novem tydnu a jsem moc rada, ze tady mame takovou dobrou naladu diky vam vsem.
Vikend ma jsne pozitivni ucinky na vsechny.
My jsme si v sobotu rano zasli na snidani do kavarnicky na kaficko a dortik a posedeli jsme venku na lavicce na slunicku. Hmm, to mi dela dobre. Jak ja se rada vyhrivam.
Ja se taky pridavam k heslu nelepsi je volny prubeh. Napr, nasi svatbu jsme taky nehrotili do nejakych nejmensich podrobnosti a vyslo to nakonec uplne prirozene a vsichni byli moc spokojeni, jak si to uzili.

Tak se mejte a same volnoprubehove dobre zpravy v nove tydnu vam preju.

Lea

Kristy - mame stejny termin pro odlet.

Misul
Kecalka 120 příspěvků 07.04.03 15:01

Ahoj Holky,

doufam, ze jste se vsechny uzily vikendu :)

Monticka: jeje, my mame taky tak podobnouloznici, oranzovomerunkovou, experimentovali jsme, takze jsme vymalovali dve steny tou a dve svetlejsim odstinem a taky mam porad pocit, ze jsme zapomneli zhasnout. Jeste se pridam k tem svatbam - 7.6.2003 15.30 v Pruho­nicich, tudiz budete-li mit cestu kolem :))) rada vas privitam.

Pavca: taky sedmeho a kdepak? A jak jdou pripravy?

BDanca: nemam slov :))) ja jsem tak stastna, drzim palce vsi silou, to je tak sveeeeeleeeeee.

O vikendu jsem byla na Morave s kolegy z prace, bylo to prima odreagovani. Kdyz jsem prijela domu, nasla jsem tam sveho drahouska, jak trpi po „panske jizde“, byl cely zmateny a nechapal jak mohl usnout (jeste na moji strane postele) obleceny i v bunde, nastesti bez bot :))) No jo ten alkohol.

Mejte se prenadherne, i kdyz pocasi nam nepreje a budu se tesit na dalsi zpravicky o dvou // :)))

Misa

Pavca
Kelišová 6289 příspěvků 07.04.03 16:17

ahoj Míšo,

jé to jsem ráda, že v tom nejsem sama, takže taky 7.6.? No to je bezva. Akorát teda hodně daleko od tebe, na Olomoucké radnici.

Jak zvládáte přípravy? My už máme všechno hotové, prstýnky jsou doma v krabičce, akorát to cukroví se pojede tento týden objednat.

Kolik budete mít hostů? A kam plánujete svatební cestu?

No to je vůbec nápad - otázka pro všechny letošní snažilky nevěstinky: Tak holky, kam plánujete svatební cestu? My se nějak nemůžeme dohodnout, nebo lépe řečeno nám chybí ten správný nápad, takže se chlubte, ať mám nějakou inspiraci!

krásný zbytek dne

Pavča

Misul
Kecalka 120 příspěvků 07.04.03 17:49

Ahoj Pavco,

tak to jste tedy opravdu KUS od nas, to ale nebrani tomu, podelit se o dojmy. Koukam, ze jste napred, prstynky nemame, ted nam vybouchla hospoda na hostinu, nu pekne se to hrouti, ale my se nedame :))))))
Vy to mate v 14.30, ze jo, tak to budes PANI od hodinu driv nez ja :)
Svatebni cesta bude zrejme do Chorvatska, protoze Drahousek strasne rad serfuje a tam jsou idealni podminky, vypada to na posledni dva tydny v cervnu.

Kdyz to shrnu tak mam saty, a to je nejdulezitejsi :)
Doufam, ze budou alespon fotecky z te vasi svatbicky, ono to uz bude docela za chvilku, ode dneska za 2 mesice, hura do priprav.

Tesim se na nejake novinky a inspiraci,

ahoooooooooooj Misa

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.03 20:02

Ahojky holky!

PAVČO: šmankot, jsem to ale popletla s tou svatbou:) Já se dívala na oznámení a nebyla jsem si jistá, co je to za číslo, bylo to moc malý:))) Prostě jsem slepá, omlouvám se, že jsem tě vyděsila:)

BRUSINKO: jaký fleky mi tam měly zůstat? Já je tam dělala schválněěěěěěěě:)) To je umění víš:DD

WERČO: my máme taky malinkej byteček a ložnici tak na postel a jednu skříň, ale jsem tu šťastná

ALENKO: asi tak jistá, jako ty, jsem si byla posledně já, takže vím, jak to bolelo… Držím plečky, ať to příště výjde!

V práci je opět dusno, zítra se mi tam ani nechce, protože šéfová naznačovala, že to bude děs… Je mi z toho špatně… Strašně se bojím:(
Tak tulení zdar!
Pá Montička

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.03 20:10

Dyť já vám nenapsala, jak jsem dopadla u doktorky:) No nic moc… (pro upřesnění, dnes jsem v 51. dnu cyklu a MS nikde). Udělala mi ultrazvuk a pak jsem dostala včeličku - vyvolávačku. Pak jsem se po:,–(ila a paní doktorka začala povídat, že ty prášky, co jsem papkala, jsou pro mě asi moc slabý, takže mi nestačí a budu dostávat silnější. Pak z ní vylezlo, že podle krevního testu na hladinu hormonu mám prolaktin těsně na hranici normálu a tak jsem vyfasovala přášky - MYSALFON na snížení tohodle hormonu. Jsem z toho už úplně blbá. Takže teď mám počkat, až příjde MS a pak přijít 18.-20. den cyklu. Si připadám jak pokusnej králík… No nic, snad bude líp.
pá Montik

Alfinka
Stálice 65 příspěvků 07.04.03 20:31

Ahojte holčiny,
jak to vypadá s hromadným testováním 14.4. ? Asi se k vám přidám. Tedy pokud neodletím na MS. Ale BT se drži poříd nahoře, takže snad možná…???? No uvidíme.
Nevěstám přeji co nejmíň nervů a krásný start do manželského života. Já budu na svoji svatbu také ráda vzpomínat.
Alfinka

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 08.04.03 06:54

Jéé,ještě,že Vás mám a nejsem na to všechno sama.Já jsem taková slepičí prdelka a když jsem nervózní,tak je mi nejlépe,když si o všem pokecám.Koukám, že se tady šíří pěkný svatební bacil.To je dobře.Budeme mladé paní a za chvíli také mladé maminky.BDanča je na nejlepší
cestě.
Tohle aprílové počasí me zničí.Včera jsem se brodila cestou domů sněhem a ještě ke všemu nejela asi dvacet minut tramvaj a byla jsem jak rampouch.A když máte vylézt po ránu do mrazu pěti stupňů pod nulou,je to k zlosti.Pak ať mi řekne někdo,že jaro je romantické období a znamená začátek života.Tohle vypadá jako nová doba ledová.Dokonce i našemu jezevčíkovi je zima.A ten je zvyklý být venku hodně dlouho.A teď vyrazí na zahradu,zveden nožičku a zase peláší do teplého pelíšku.
Ale je možné,že tohle počasí je docela dobré pro snažilky,ne?Nikam se nechce a zalézá se pod peřinky.A z těch peřinek některá z nás určitě vyleze ve dvojím provedení.
Tak se mějte hezky a přeji krásný dena a zbytek týdne.
Nafteta

BDanca
Kecalka 198 příspěvků 08.04.03 06:55

Ahoj Holčiny,
předem Vám všem děkuji za gratulace a za to, že to se mnou tak moc prožíváte. Je to pro mě dost důležité, protože jestli jsem vážně těhotná, tak jsme se rozhodli s manželem, že to budeme držet v tajnosti až do 4 měsíce. Prostě dokud to nebude jisté a to i před rodiči, takže jste to jen vy a ještě jedna moje kamarádka kdo o tom vědí. Jinak včera jsem holkám na chatu řekla, že si udělám znovu testík, testovala jsem zase dnes ráno a jsem z toho trochu nervózní, protože tam byla zase tenká čárka. Teploty se stále drží na 37 a ráno mi bylo pěkně zle.Prsa bolí, břicho ne a to je dobré znamení, ale ten testík mi nedá spát. Všechno se vyřeší dnes, protože se dozvím výsledky testů HCG, akorát se asi budou divit proč jsem na ty testy šla, když jsem těhotná. Nějak jim to vysvětlím. Jestli to vyjde, tak se objednám na příští týden ke svému doktorovi. Holky držte palce dnes v 13 20 hod.

Pro nevěstinky: pěkně si vše naplánujte, ať na tento den vzpomínáte s úsměvem na tváři. Pro mě to byl jeden z nejhezčích dnů.

Daniela

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 08.04.03 07:27

BDanco - ve 13:20 sevru ruce pest a budu na tebe moooc myslet.
Jinak vcera jsem vyrazila na potravinove nakupy,protoze muj koblizek pres vikend vybastil uplne celou lednici.Jela jsem autem,zajela do garazi a pak zjistila,ze vytahy nefunguji.Myslela jsem,ze umru a proklinala uplne vsechny.Vana plna peny to spravila.
Vcera jsem si precetla lednove snazilkovske denicky,zamackla slzicky a sla spat.
Mejte se moc hezky a preji //

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 08.04.03 08:05

Aholky holky, tak to vypadá, že Vám možná brzy opustím. Teda ne že bych chtěla, ale zatím je to všechno hrozně nejisté a já nevím co si myslet. Ale začnu od začátku.
Možná si ještě pamatujete jak jsem asi cca před 10 dny tady v deníčku říkala, že jsem si dělala TT a byla tam slaboulinká čárka která pak zmizela. Pak jsem TT zopakovala se stejným typem testu a byl negativní. Ještě ten den 31.3. jsem odletěla na MS spolu s Petulinkou. MS trvalo asi do poloviny čtvrtka. Tak jsem byla v klidu, že se mimi nekoná. V klidu jsem dojedla penicilin, který jsem dostala na zánět nosohltanu. A včera jsem snášela kočárek s Tomáškem z tramvaje a když jsem ho postavila na zem, tak mě píchlo v podbřišku. Dojeli jsme domů a to už mě bolelo břicho jako kdyby měla nastoupit MS. Kdybych nevěděla, že jsem už 4 den po ukončení, fakt bych jí čekala. Šla jsem na záchod a špinila jsem. Nevěděla jsem co si mám myslet. Jen tak jsem nikdy nešpinila. postupem hidin jsem začala krvácet a tak jsem to šla probrat s některými z vás na chat. Kolem 20.0 jsem si pro jistotu udělala TT. Tentokrát CLEARWIEV. A co myslíte? Výsledek má být vidět do 5 minut. Mě se okamžitě objevily // a obě skoro stejné. Tak jsem udělala ze stejné moči ještě ten, který jsem dělala už 2× před tím. Ten vypadal pořád negativní, ale nakonec se tam objevila úplně slabá čárka. Nakonec mě můj táta odvezl na ambulanci Na Homolku. Pan doktor mě vyšetřil a říkal, že test nic neznamená ale, že to může být ranné těhotenství. Podle mých výpočtů bych musela být těhotná 3 týdny. Podle data početí. Ale taky to prý může být cysta. Dnes mám zajít na gyndu na UTZ a na krev, tak jsem teda zvědavá. Vůbec mě něnapadlo, že nakonec otěhotním vprvním měsíci po vysazení HA a ještě takhle napínavě. V každém případě dnes ráno už nekrvácím. Dostala jsem nějaký vit. C na zastavení krvácení. Až budu vědět něco víc určitě Vám dám vědět.

BDanča : Veliká gratulace ke 2//. Možná, že se přesuneme k Brusince společně :-)

Nevěstinky : Všem nevěstinkám přeju krásné přípravy na velký den a ať brzy máte i něco maličkého v bříšku.

Brusinka a Hanulka a Gabriella + další těhulky: Holky pokud to vyjde, vypadá to, že se přesunu k Vám. je to až neuvěřitelné.

Snažilkám : Holky Vám přeju aby Vám to brzy vyšlo.Sama tomu ještě nevěřím. Držím Vám palečky

To je hnusná zima co? Já se těšila na jaro a ono se zase ztratilo.Mějte se hezky Petra

Pavca
Kelišová 6289 příspěvků 08.04.03 08:48

ahoj moje spolunevěstinky,

no ani nevíte jak jsem ráda, že vás tu mám a že tohle předsvatební těšení a mrazení v zádech prožíváte taky. Jak se říká víc hlav víc ví a tak alespoň mám s kým prohodit pár vět o všem kolem svatby. Ne že by doma nebylo s kým, ale přítel je přes týden pracovně pryč a je to chlap, takže drobné detaily, které já NUTNĚ musím řešit pořád dokola, on přehlíží a nepovažuje je za potenciální problém. No a s maminkou samozřejmě probrat všechno můžu, ale zase se dot lišíme v představě o svatebním veselí a protože chci všechno podle svého, vyhýbám se dlouhé debatě o tom, proč tohle chci a tohle zase ne.

Misul: no tak nezávidím, že vám vybouchla hospoda, to bylo vlastně první co jsem uháněla, protože nás bude 60 a hlavně víc jak polovina jsou naši známí - horolezci a tak jsme chtěli nějaký prostor, kde se dá posedět i venku, není to u silnice, prostě pohoda, klídek. Naštěstí jsme si vzpomněli, že máme známého a ten má prima restauraci přímo v hlavním olomouckém parku a tak jsme ho přepadli a domluvili se s ním. Spadl mi velký kámen ze srdce, vím, že o nás bude postaráno a každý si může vybrat, kde se mu bude líbit. Šaty mám už taky zamluvené, jela jsem si pro ně do Brna a jsem moc spokojená. Jak už jsem psala, jsem nervák a i drobný nezdar mě dokáže pěkně rozhodit a proto mám už úplně všechno domluvené, přesně na termíny a tak jenom doufám, že to klapne. Už mám hotový i harmonogram svatebního dne, počet aut, řidičů a kdo s kým jede (no jsem blázen!). Vybrala jsem mezi účastníky svatby tzv. koordinátora a ten má na starost tohlo všechno hlídat.
Nevím jak tobě, ale mě poslední dobou připadá, že ten čas strašně rychle najednou letí a ani se neotočím a svatební den bude tu.

Nafteta: jenom se nás pěkně drž, máš na všechno víc času a prostor všechno vymyslet a domluvit. Taky jsem si pořád říkala, že je to ještě daleko, ale poslechla jsem moudré rady, všechno domluvila hned a teď si můžu užívat - relativně v klidu - předsvatební těšění.

No a co se svatební cesty týče, tak i my už máme další nápad. Uvažujeme o cestě křížem krážem Itálií, chtěli bychom dojet až na Sicílii, jenom nevím, jestli nám na to budou 2 týdny stačit. Samozřejmě je možné, že nás napadne ještě něco jiného.

Holky snažilky, pomožte a pochlubte se, kde vám bylo dobře na svatební cestě?

Přeji krásný den

Pavča

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 08.04.03 09:01

Ahoj, holky!
Včera si tak čtu deníček a v klidu (haha, s šéfem za zády) se snažím vám všem, nebo aspoň skoro všem, napsat něco hezkého, když tu mi najednou dojde, že musím letět do autoškoly. No, dorazila jsem tam sice včas, ale zpocená jak myš a pak jsem ještě dvakrát přehlídla červenou. Docela hrůza. Ještě, že můj instruktor je takovej pohodář! Takže pokračování dneska :)
Alice Veškeré testování zakázal můj drahoušek, můžete si podat tlapy. Prý abych se tak nepozorovala. A výsledek? Pozoruju se ještě víc, akorát mám pocit, že to mám míň pod kontrolou (myslím to plození), tak to třeba pomůže.
P. S. Jestli kouše, dej jí náhubek! :))))
Alenko To je mi líto, že to nevyšlo. Tak krásně jsi to napsala a máš pravdu, život jde dál a třeba už příští měsíc se to podaří a vy budete ta nejšťastnější dvojice pod sluníčkem.
Tuliku Taky tak ráda žehlíš? :))
Romíku Já chci taky takovou babičku!!! Potřebovala bych taky pár kilo dolů, ale ne a ne se donutit.
Jarničko Tak znovu hurá na tulení a moc se nepozoruj (haha, mě to teda nejde) a nic si nesugeruj (tak to už vůbec neumím), ale kecá se mi to dobře.
Montičko Tak snad tyhle prášky zaberou a brzy budeš mít v bříšku nadělení.
BDanco Dobře, tak ve 13:20 všeho nechám, zatínám pěsti a držííííím! Však já jim to v práci nějak vysvětlím.
Pusinko Tak to moc gratuluju. Cysta to určitě nebude, uvidíš! Ať jste s mimísem oba zdraví a po tom napínavém začátku přeju už jen klidné pokračování.
Zima je teda jak v Rusku. To je děsný.
Mějte se všechny nádherně tulivě a brzy dvoučárkově.
 Petra

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 08.04.03 09:02

Ahoj!
Tak tu je už úterý a vypadá to, že brzo pomrznem… ale jak už psala Naftera - můžem zalézt pod peřinky a všichni si určitě vzpomenete na heslo: Milujte se a množte se!!!! :-))))))

Montičko - pevné nervíky!!! Já jsem si to tady užívala minulý týden, ale přežila jsem. Kolegyňka dokonce nahlas přede mnou přemýšlela, jestli šéf neprudí schválně, abych byla ve stresu a on byl klidnější, že bych nemusela otěhotnět, teda pokud něco tuší. Ovšem občas má takové narážky, že si říkám, že mi to snad čte na čele! Snad jsem to moc nezamotala, a pochopila jsi co jsem chtěla říct :-) Ü doktorky jsi dopadla vlastně dobře, alespoň se něco děje a víš, že má snahu ti pomoct - to je na dobré cestě!!!!

Alfinka - to vypadá na další těhulku! :-)

Pusinka - a o Danče jsem si myslela, že nás napíná! Houbelec, ty to umíš zamotat ještě líp!!! Držim palce, aby to vytoužené těhotenství bylo skutečné a tobě se před vánoci narodilo zdravé miminko! :-) Dej vědět, jak to s tebou vypadá!!!

Pavco - sice jsem se vdávala už loni, ale snad ti to nebude vadit na tip. Byla jsem na velice romantické svatební cestě. Jeli jsme na 5 dní do Paříže. Moc ráda na to vzpomínám.

Holky mě to nedá, abych pořád do kolečka nepřemýšlela jaké to bude AŽ! Až zjistím, že jsem opravdu těhotná, až uvidím poprvé prcka na ultrazvuku, až ucítím poprvé pohyby, až budu vymýšlet jména až, až…až.. Prožíváte něco takového taky? Mám štěstí v tom, že se teprve začínáme snažit a ještě nevím, co budu prožívat, když zjistím, že se to nepovedlo. Zatím prožívám jen takovou euforii, protože na to aktivní snažení jsem si musela delší dobu počkat, až alespoň trochu zplatíme bydlení, abych si mateřskou mohla dovolit. Jsem šťastná, že jsem konečně AKTIVNÍ snažilka a to mi v tuhle chvíli stačí. Přeju všem, kdo se snaží déle, aby to vyšlo co nejdřív!!!!

Nezmrzněte! Šárka (Kaitlin)

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 08.04.03 09:04

Ahoj holky!!!!
Alice mi navrhovala, abych za vámi přijela do Brna, jenže s dvěma dětmi je to dost krkolomné.
Takže co kdyby si snažilky z blízkého okolí udělaly výlet do zámku Lednice. Jezdíme tam docela často a moc rádi.
Nejlepší by byla doba někdy o víkendu (mimo velikonočního) a asi tak okolo 13-14 hodiny.
Pokud máte zájem - napište Alici (určitě se, Alice, nezlobíš, že jsem Tě takto zaúkolovala :D )
Jinak všem přeji konečně krásné jaro a plodné snaženíčko. šárka

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 08.04.03 09:28

To je ale překvapení. Teda ty testíky si s tebe dělají vyloženě srandu. Moc moc držím palečky, aby všechno dopadlo dobře.
Budem netrpělivě vyhlížet zprávičky jak to dneska dopadlo.
DRŽÍÍÍM PALEČKYYYYYYY­YYYY!!!!

AJKA

Misul
Kecalka 120 příspěvků 08.04.03 09:40

Vsem preji hezke, studene rano,

ja neverim vlastnim ocim, to jsou nervaky, teda ja jsem napnuta, hlavne drzim palce:)

Pusinka: no na jaky test se ma pak clovek spolehnout, ze jo, jeste jednou drzim palce, hned jak budes vedet neco noveho, at je to tu :)

Pavca, Nafteta: pri dnesnim pohledu do kalendare (sef ma od pristiho tydne dovolenou, tak jsem zkoumala jak dlouho bude pryc) jsem s prijemnym mrazeni zjistila, ze uz bude pulka dubna, to to leti, za chvili to bude. Pavco - mas to opravdu vsechno nadherne zmaknuty, musim se do toho vrhnout, takovety veci, jako kdo s kym pojede - jsem na to uplne zapomnela, hruuzaaaaaa. Ted musim hlavne najit nejakou tu prijmenou hospudku, pokud mozno nekde cestou z obradu. Je a holky jaky budete mit saticky (je mi jasny, ze svatebni) :))))))

Vcera jsem se dozvedela, ze moje sestrenka je v 7.t, vsude se tu potloukaji tehu bacily, to by bylo aby na nas neskocily, hup hup hup.

Jdu se zapojit do procesu, ale jeste se sem dneska mrku, kvuli novinkam.

Pa Misa

Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 08.04.03 10:05

Dobrý den přeji všem

Počasí je stále aprílové a moc se mi nelíbí. Ale dneska jsem si na to posvítila. Pořídila jsem si krásný červený kostýmek a musím říct, že i ti natvrdlý chlapy v práci si všimli té změny. Oni si většinou moc nevšímají, ale dnes hned jak jsem se objevila mezi dveřmi zvedali významně obočí ? docela dobrá vzpruha nálady. Fakt jsem se pobavila a to sebevědomí. Óooo Jéééé.
Sobota byla ve znamení oslavy. Pozvali jsme si spoustu návštěv a večer jsme se přesunuli k rodičům a tam jsem si až do neděle užívala synovečka a čerpala z něj energii. O víkendu budu hlídat tak se moc těším. Víteček (synoveček) snad taky. V neděli babičce vyprávěl že pojede na výlet k tetě Markétě a že tam bude spinkat (jsou mu 2 a kus). Budu pak líčit jak jsme to zvládli.
Včera jsme si koupili autíčko. Když se nepovedlo miminko tak jsme se rozhodli že se do toho pustíme přímo po hlavě. Pořídili jsme si rodinný vůz značky škoda ? falicie combi 1.9D (mimochodem má stejnou barvičku jako můj kostýmek- zářivou červenou). Teď jsme se ocitli v kapku horší finanční situaci tak si tak říkám ? miminko většinou přijde když se to zrovna moc nehodí a právě ta chvíle teď nastala. Ve skrytu duše doufám :-D.

Včera jsem si do vlaku vzala výtisky deníčku za posledních pár dní. Překvapilo mě že ve čtvrtek panovala depresivní nálada. Mě bylo ve čtvrtek fajn, škoda že jsem se nedostala k netu a nemohla jsem vám kousek toho svého optimizmu poslat.

Danielko-gratuluji ti a věřím že zítra budeš mít své těhotenství potvrzené a pak už tě čekají jen samé příjemné věci příprav na narození miminka.Moc bych ti to přála

Alenko a Jarničko ? bude lépe chce to čas a určitě se brzy zadaří i vám (a i nám samozřejmě)

Ještě jsem se chtěla vyjádřit k těm tragickým mistrovstvím a k slzičkám. Já jsem MS oplakala v prosinci (do té doby jsem to všechno brala s rezervou) ? to jsem pevně věřila že musím být těhotná a ono nic. Chudáci manželovi rodiče si museli myslet že brečím kvůli štědrému dni který jsme s nimi trávili, protože tato ?tragická událost? se stala hned den po něm. A pak jsem brečela až po potratu. A to bylo hodně zlé. Nikdy bych nevěřila, že pláč může bolet. Ale moc mi ty slzičky pomohli, protože odnesli tu bolest. Takže na jednu stranu asi nemá smysl trápit se kvůli nepodařenému ale na druhou stranu než to v sobě dusit tak je lepší to takhle ventilovat. A nemyslet na to? Všichni tu víme že to je jen nalhávání si sami sobě. Myslet na to musíme stejně jen bychom se měli snažit se kvůli tomu netrápit. Myslím že vzájemnou podporou se nám to docela daří.

Romíku ? budeš hubnout tak opatrně. Já jsem si k narozeninám přála videokazetu se cvičením a taky jsem jí dostala. Je to posilování problematických partií a strečink. Ještě jsem necvičila protože zrovna v den kdy jsem jí dostala se dostavila MS a byla vcelku drastická a bylo mi dost zle takže hned jak to odezní tak jdu na to. Kazetu jsem jen zkoukla a myslím že je dobrá. Někdy není třeba moc hubnout ale jen zpevnit ty správné svaly.

Nafteto ? do svatby je právě tak daleko aby jste si všechno stihli zařídit podle vašich představ. Užijte si ty přípravy a samozřejmě i samotnou svatbu. Budete mít na co vzpomínat :-).

Gabina2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.03 10:12

Ahoj holčiny!
PUSINKO: to jsou teda nervy, co? Tak mooooc držím palce, aby to dobře dopadlo a ty šupajdila s BDančou k Brusince& spol. :o)
Já stále (ne)čekám na MS. Břicho pobolívá, hlavně když delší dobu sedím a BT dneska ráno mírně stoupla. Tak nevím jestli mám testovat hned nebo počkat na holčinky a testovat hromadně až toho 14.4???
 Gábi

Lipka
Kecalka 235 příspěvků 08.04.03 10:58

Ahoj,

Pusinko - držím palce!!!! Zajímavý začátek :o)), ale teď už bude určitě všechno v normálu a na vánoce bezva dárek :o)))
 Lipka

Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 08.04.03 12:07

Ahojky holky snazilky a nevestinky. Teda to svatbove silenstvi uz zacina dolehat i na me!!!!! Dokonce jsme se na toto tema bavili o vikendu s Tomasem (samozrejme zatim jen na urovni teoreticke). No uvidime, co prinesou dny pristi!!!!
Koukam, ze mame dve potencialni tehulinky - BDanco a Pusinko - OPATRUJTE SE!!!! A samozrejme nas informujte!!!
Pro vsechny, kdo to jeste nevedi z chatu- Na konci dubna si jdu pro to doporuceni k memu gynekologovi a posila me na geneticke vysetreni do Pronatalu. Juuuupiiiii. Aspon budu zase o krucek bliz!!! Tak papa a prijemne tuleni a hodne zdaru pri testovani vam preje Marka

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 08.04.03 12:37

Ahojky všem,

já jsem dneska nějaká ospalá a vůbec se mi nechce nic dělat a to tu musím být do půl páté a pak dvě hodiny na angličtině. Myslím, že to byla Bella, kdo psal, že se chystá na státnice. Já jsem je dělala minulý rok na jaře a teď se chystám na další stupeň, takže kdybys potřebovala poradit, jak to tam chodí, tak se ozvi. Jinak moc držím palečky, ať ty státnice neděláš sama, ale s vetřelečkem v bříšku.

Mišul: tak už se ta svatba blíží, co? Já tak ráda vzpomínám na tu svoji, tak doufám, že i ty budeš vzpomínat ráda. Koukala jsem, že 7/6 je sobota, tak to bych se mohla zastavit, bydlím v Praze, tak to mám kousek, kdyžtak mi napiš přesně kde to bude a já se na obřadu ukážu.

Kristy: já jsem byla na svatební cestě taky v Paříži, to byla romantika, viď ? Někdy bych se tam chtěla vrátit.

Alfinka + Gábina: že by další adepti na l l? Držím palce, to jaro má opravdu něco do sebe.

BDanča: už teď si drtím palečky a myslím na tebe, pak dej hned vědět.

Pusinka: ten mimíšek tě ale napíná, možná o to šťastnější budeš, až to bude na 100% potvrzené.

Maky: musím s tebou souhlasit, pláč opravdu pomůže. Samozřejmě je lepší se netrápit, ale když už je na tý naší dušičce splín, tak je lepší dát tomu volný průběh a prostě to ze sebe dostat ven.

Mějte se krásně, já mám první den diety a protože u nás v kantýně vaří učni, tak to není zase až takový problém si tu a tam něco nedopřát :o)))))

Romík.

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 08.04.03 13:09

Ahojky holčinky moje, chci vás jenom krátce pozdravit, nebudu se radši moc rozepisovat, abych sem nevnášela nějaké smutné nálady. Jen vám napíšu, že nám ten kontrolní spermiogram vyšel zase špatně, vlastně ještě hůř než minule : -((((( Takže uvidíme příští měsíc až půjdu na ultrazvuk jaké budou další postupy : -(((((( Hrozně moc se bojím až nás pošlou do centra asistované reprodukce, jak to zvládneme. Teda manžel určitě dobře, doktory snáší v pohodě, se mnou je to horší. Ale když mám vás tak to snad zvládnu.
Takže se nejspíš hromadného testování nezúčastním, byl by to zázrak, kdyby se nám to povedlo, ale určitě na vás budu myslet.
Zatím jsme začali plánovat dovolenou a to hned na květen, abychom se pořádně odreagovali a nabrali síly.

Montičko, můj manžel má taky prolaktinu nadbytek a taky bere Mysalfon : -))) No u muže to způsobuje to malé množství spermií. Sice mu prolaktin vždycky po práškách klesně ale těm spermijkám se nějak moc nechce.

Mějte se všichni moc krásně, za chvilku už bude zase hezké počasí, tak bude veseleji.
 Maru

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 08.04.03 13:54

PRO MARU - moc me to mrzi,ale ono to nakonec urcite dobre dopadne.
Jinak uz 13:20 je pryc,drzelo jsem palce,tak doufam,ze to dobre dopadlo:-)

Ja jsem se vdavala 9.6,ale uz to budou tri roky.Prekvapil me muj koblizek,ktery celou dobu delal ramena a pri obradu se mu chvela brada,proste byl hrozne stastny.Kdyz uz byl vecer( hladiny alkoholu stoupla),tak chodil a vsem strasne dulezite ukazoval svatebni prstynek.Proste klasicky chlap:-)
Ted o vikendu jsme chvili hlidali synovecka a docela mu to slo.Na zaver ale prohlasil,ze uz se tesi na cerven.Ja taky,jeste dva mesice a bude ze me aktivka:-)
to jsem se rozepsala,musim koncit a nechat volny prostor.Vecer se urcite kouknu,jak dopadly nase holcinky - //

Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 08.04.03 14:34

Misul ? svatba v Průhonicích ? ženil se tam kolega z práce. Byli jsme se tam podívat a v parku zrovna byla na procházce nějaká školička. Snažili jsme se přemluvit paní učitelku aby šli s náma a řekli ženichovi ?vše nejlepší tati?. Kdyby svatebčanům netrvalo tak dlouho řazení se tak to mohla být docela sranda. Ale školička musela na oběd. Jinak jsem si tam vzpomněla na pohádku Šíleně smutná princezna. Jestli to budete mít taky pod širým nebem tak budete jako v pohádce (ale to budete asi i tak)

Pusinko přeji ti aby to vyšlo a aby jste byli s miminkem oba v pořádku.

Petulko ? na silnicích pozor !!!!!

Kaitlin ? taky stále přemýšlím co bude AŽ. A už se těším až bude to AŽ

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »