Těhulky – leden 2011

Těhotenství

Dnes jsem opětně dostala chuť napsat do tohoto deníčku pár řádků. Snad se společně zasmějeme, možná některé se v tomto článku poznáte a možná si některé vzpomenete na vaše starší dětičky, které vám běhají doma... :)

Dnes už od rána to byl vcelku hektický den, nevím proč, ale v noci moc spát nemůžu, furt se převracím ze strany na stranu, možná je to tím že mě čas tolik netlačí a že mě nečeká žádná práce. Ale jak se to vezme doma se člověk točit musí ať chce nebo ne :-)

Jak už jsem psala v první části deníčku, mám doma malého raubíře Adámka, který opravdu dá dost zabrat, je dost hyperaktivní a když není po jeho dá zabrat tím, jak se vzteká (někdy si dokáže vynutit i zvracení, jen aby na sebe upozornil) a nebo jednoznačně neposlouchá. Dnes se probudil už před pátou ráno, a to jsme si s manželem už mysleli, že se zblázníme, měl snad za to, že už je poledne, co já vím :-)

Ani nevím, jak jsme to překonali, jelikož mě manžel nechává déle prospat, v mému stavu počátečnímu těhotenství. Ale můžu říct, že Adámek pomalu zbořil byt :-) Sice se nad tím už teď usmívám, ale zlobil dneska řádně. Jak nejsem zastánce dostat pár ran na zadek tak dneska si jich pár vyfasoval, začal totiž chytat moresy ze školky, skvělé vyjadřování a odmlouvání.

Uvedu ještě slušné odseknutí, ptám se ho: „Adámku, s kým mluvíš?“ Malej na to: „s tebou ne?“ No, to mi dokáže hnout pěkně nervama. K tomu máme doma kocourka, exotického peršana, a toho dneska málem utýral, no to už na mě bylo moc a dostal pár na zadek a šel na trucovnu do pokojíčku. Teď v tuhle chvíli, co píšu tenhle zážitek, klidně sedí na koberci a staví si kostky. Že by klid před bouří? :-)

Jindy musím říct, že je milionový. "Maminko, budeme se tulit, maminko mám tě rád, maminko já budu velký brácha, a vím že máš v bříšku miminko – dá mu i pusinku a pohladí. Pak jsem i já sama na sebe naštvaná, že jsem se nedokázala mírnit. Ale dá se to v takové situaci, kdy zlobí, vzteká se, zůstat s chladnou hlavou? Jaké s tím máte zkušenosti vy?

Tak jsem si dneska to svoje selhání obečela, popravdě bečím teď skoro nad vším a hlavně když si pročítám některé deníčky od vás, dnes jsem jich přečetla opravdu hodně. No jo, co se dá dělat, hormony, ale takhle brzy? :-) To se chci vidět v pokročilém stádiu těhotenství :-D

Takže dnešní den byl sice stresovější, úplakanější ale i přesto prožitý naplno po boku mého muže a syna, kterého miluji nadevše a ráda vzpomínám nejen na den, kdy jsem si ho poprvé pochovala v náruči, jak se každým dnem zdokonaloval a jak se zdokonaluje i dnes, doufám, že vy jste měly dnes krásný den a užily si ho naplno.

Všem novopečeným, těhotným i stávajícím maminkám krásné pondělní ráno které bude ještě krásnější než to dnešní.

Hodnotilo 2 lidí. Score 4.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
faldy
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 11.01.11 00:11

Perny den, to jo. Ja dnes mela po x tydnech pohodu. Odpoledne jsem se vydala ke kamaradce, ktera je par tydnu tehotna a plkaly jsme a plkaly :mrgreen: Znas to. Tak se mejte krasne a zadne vycitky, ono holt ten lepanec je nekdy treba. Klidnou noc a pekny zitrek :mavam:

 
meduleinka
Závislačka 2613 příspěvků 11.01.11 10:34

takový den jsme měli v pátek, byla jsi u nás? :lol: :-)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama