10 dní po KET a pozitivní test

25
14.1.21 17:27

10 dní po KET a pozitivní test

Dobrý den, chtěla bych vás požádat o vaše zkušenosti při ivf. Moje 3 ivf bylo úspěšně v odebrání dobrých vajíček ale po odběru jsem měla hyperstimulační syndrom, tak se embrya musela zamrazit. 28.12. jsem byla v Caru na kontrole, kde mi bylo řečeno, že je vše už v pořádku a můžu na vložení embrya. Toho dne jsem si píchla Ovitrell 250mg. 4.1. Jsem byla na vložení 5ti denního embrya a dnes je to desátý den a jelikož jsem to nevydržela, tak jsem udělala test (odpolední moč) a byl pozitivní. Měl to někdo podobné? Nemůže to být ten Ovitrell? :) přikládám foto :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2571
14.1.21 17:40

@lleenka Ja myslim, ze na Ovitrelle je to moc silne. Pozitivni test muzes mit klidne od 6. dne po KET, takze proce ne od 10? :) Tak hodne stesti, at je vse v poradku! Jeste neni vyhrano, ale prvni nutna podminka je splnena :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
14.1.21 17:52

Myslím, ze tohle už bude těhotenství :palec: já testovala denně od druheho dne transferu, abych viděla, kdy jde ještě o Ovitrelle a to byla hodně slabounka čárka a pak asi od 5. dne hodně nepatrný duch, který sílil a 10. den už byl krásný :palec: držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8588
14.1.21 18:14

Ovitrelle to už není určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1413
14.1.21 18:22

Mela jsi 5ti denni embryo, takze jdi 15dpo, to uz je pozitivni test :palec: drzim palce, at to dobre dopadne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2248
14.1.21 18:26

@lleenka jsi těhotná :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
14.1.21 18:44

Moc vám děkuji za odpovědi :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
14.1.21 20:11

@lleenka
To ovitrelle už určitě nebude. Moc gratuluji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
453
včera v 16:13

Úplně bych neřekla, že Ovitrelle ne. Já jsem třeba měla na testu Ovitrelle ještě 10. den… ale ta čárka byla mnohem slabší :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
včera v 19:12

Já jsem teď každý den dělala test a ta čárka je silnější, tak si myslím, že ovitrelle to asi nebude když sílí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat