Pronatal Praha 2021

273
12.1.21 13:30

Pronatal Praha 2021

Ahoj holky,

nikdy bych sama nevěřila, že tohle budu psát, natož řešit :-) Ale jak se to říká… Člověk plánuje a Bůh se směje. :cert:

Je to 11 měsíců, co se nám nedaří, v březnu dostanu od doktorky žádanku a hned v dubnu už máme s manželem termín v Pronatalu.

Není mezi vámi někdo, kdo se tam také chystá, nebo se tam právě vydal? Ať si o tom můžeme poklábosit spolu a naši muži a kamarádky to nemusí pořád poslouchat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
136
13.1.21 22:09

Ahojky,
také chodím do Pronatalu ;) Mám za sebou 2 IVF, teď v únoru plánují KET.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
13.1.21 22:35
@Adus13 píše:
Ahojky,
také chodím do Pronatalu ;) Mám za sebou 2 IVF, teď v únoru plánují KET.

Ahoj! :) A jak jsi tam spokojena? :)

Bylo nektere z IVF uspesne? Jestli ne, tak KET urcite vyjde!! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
13.1.21 23:25

@Sardelka no zatím ani náznak těhu :( jinak mně většinu věcí zařizuje můj gynekolog, který s nimi spolupracuje ;) ale prostředí se mi líbí moc, shodli jsme se s manželem, že to na nás působí tak klidně, vůbec ne jako u doktora a personál za mě vždy příjemný, nemám v plánu zatím nic měnit, i kdyz to už párkrát nevyšlo. Myslím, že mají dobrou embryo laboratoř, dělají i o víkendu a to je pro mě základ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
14.1.21 08:20
@Adus13 píše:
@Sardelka no zatím ani náznak těhu :( jinak mně většinu věcí zařizuje můj gynekolog, který s nimi spolupracuje ;) ale prostředí se mi líbí moc, shodli jsme se s manželem, že to na nás působí tak klidně, vůbec ne jako u doktora a personál za mě vždy příjemný a super, nemám v plánu zatím nic měnit, i kdyz to už párkrát nevyšlo. Myslím, že mají dobrou embryo laboratoř, dělají i o víkendu a to je pro mě základ ;)

S tím víkendem naprosto souhlasím, to mě nadchlo, protože nechci, aby se to v práci vědělo, a samozřejmě tomu člověk musí obětovat nějaký ten čas…

Tak to mě mrzí, ale věřím, že to vyjde a jen to na vás ještě čeká!!! :) Zkoušeli jste předtím i IUI? Kdy vás KET čeká?

My musíme nejprve absolvovat celé kolečko vyšetření, abychom vůbec zjistili, co se děje… Já mám teda už něco za sebou (hormonální profil apod.) a zatím jsme žádný problém neobjevili. Je to strašně frustrující..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
14.1.21 08:44

@Sardelka teď čekám ms kolem 20.a pak mám zavolat a domluvíme se, pokud bude vše ok, tak by mohl byt ket kolem 10.2. Já mám syndrom PCO, proto jsme ani IUI nezkoušeli, předtím jsem užívala Clostilbegyt a snažení doma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
14.1.21 11:07

Jsem spokojenou pacientkou Pronatalu v Praze. Mám za sebou první IVF a transfer a už jsem v 11. tt :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
14.1.21 12:17
@Adus13 píše:
@Sardelka teď čekám ms kolem 20.a pak mám zavolat a domluvíme se, pokud bude vše ok, tak by mohl byt ket kolem 10.2. Já mám syndrom PCO, proto jsme ani IUI nezkoušeli, předtím jsem užívala Clostilbegyt a snažení doma
@bella bamba píše:
Jsem spokojenou pacientkou Pronatalu v Praze. Mám za sebou první IVF a transfer a už jsem v 11. tt :)

Aduš budu moc držet palečky, aby to skončilo happy endem! Pokud budeš chtít, tak potom napiš, jak to dopadlo ;)

Bello, to je skvělý! Moc moc gratuluju, to musí být krásný pocit. Doufám, že si ho taky brzy zažiju :)))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
včera v 12:41

@Sardelka
Určitě ano, jsou tam všichni moc šikovní. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat