10týdenní miminko a bazén

15
4.7.20 07:12

10 tydeni miminko a bazen

Ahoj holky, mame doma bazen. Myslite, ze tam muzu mimco chvili vzit? Ma 10 tydnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8611
4.7.20 07:18

@Kate CZ nemyslím si, že je to dobrý nápad. Takovéhle miminko to nepotřebuje, navíc asi čistíte chemií ne? Dávala jsem malého do bazénku asi ve 3/4 roce a to měl svůj maličký, kde měl vodu teplou 25°C a kohoutkovou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22099
4.7.20 07:18

Tak asi se mu nic nestane, jen si nejsem jista, jestli pochopi, co je to za žůžo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3263
4.7.20 07:21

Ne. 6ti mesicni dávám do jejího bazénku kde má teplou vodu jako ve vaně. A 10ti týdenní bych ani do bazenku nedávala., to sotva drží hlavu, a asi si ani ještě nehraje ne? Tak k čemu?

Příspěvek upraven 04.07.20 v 07:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
4.7.20 07:21

Asi to přežije, ale je to zbytečné. Bazény pro plavání dětí mají jsou docela přísně řešené z hlediska hygieny, v těch domácích může být hodně bazénové chemie nebo naopak málo a tím pádem bakterie. Asi ještě opatrnější bych byla u holčičky - krátké močové cesty, snažší infekce. Navíc pokud není v teplotě, ve které se mimi obvykle koupá, asi z toho bude tak trochu v šoku a moc si to neužije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4368
4.7.20 07:22

Kolik má voda stupňů? Takto malý bych nedavala. Dceru sme dávali úplně na chviličku ve 4 měsících, ale spíš jen namočit nohy. A voda měla kolem 29/30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44042
4.7.20 07:23
@mackA159 píše:
Ne. 6ti mesicni dávám do jejího bazénku kde má teplou vodu jako ve vaně. A 10ti týdenní bych ani do bazenku nedávala.

Jaký je rozdíl mezi bazénkem a vanou? :think:

Jinak do normálního bazénu bych takhle malé miminko nebrala. Do malého bazénku klidně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3985
4.7.20 07:23

Podle mě se nic nestane, ale je to zbytečný. V tomto „veku“ z toho vůbec nic nemá, nechápe to a nezajímá ho to. Líp mu bude ve stínu a chladku než na slunku ve studené vodě plné chemie…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63339
4.7.20 07:25

Zbytecne, navic se narusuje ochrana vrstva kuze, bylo by tam beztak chvilku jen a lepsi voda bude z kohoutku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
4.7.20 07:26

Mě napadá, že takové miminko přece nemá ještě dobrou termoregulaci a tak bych to nedělala. Dávali jsme taky jak tu někdo píše kolem 7-8 měsíce, ale jen namočit nožičky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3263
4.7.20 07:27
@lucenka píše:
Jaký je rozdíl mezi bazénkem a vanou? :think:Jinak do normálního bazénu bych takhle malé miminko nebrala. Do malého bazénku klidně.
Že by ten že je bazén venku? :lol: Je to dětskej 2m bazén (tvar zirafa, podedenej). Nalijeme tam teplou vodu, naházíme hračky, a paráda. Dcera si tam lozí a hraje. Zabijem 3 mouchy jednou ranou - bude vykoupana, vyhrana, a ještě jsme u toho venku 8) jinak je dost podstatný rozdíl v tom veku.
Dvouměsíční je rádo že chvíli udrží hlavu.. To si moc v bazénku hrat nebude..

Příspěvek upraven 04.07.20 v 07:30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44042
4.7.20 07:29
@mackA159 píše: Že by ten že je bazén venku? :lol: Je to dětskej 2m bazén (tvar zirafa, podedenej). Nalijeme tam teplou vodu, naházíme hračky, a paráda. Dcera si tam lozí a hraje. Zabijem 3 mouchy jednou ranou - bude vykoupana, vyhrana, a ještě jsme u toho venku 8)

Ty jsi nedávala 10 týdenní do vany? Že by bazének vadil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4943
4.7.20 07:37

Jedině pokud má voda přes 30 stupůpnu ono pokud to bude studený a studený je pro něj i 25 tak bude spíš jen řvát. Teda aspoň malá by ve 2 měsích řvala. A jestli v tom je chemie tak mi to přijdeš naprosto bytečný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22099
4.7.20 07:39
@lucenka píše:

Jeeee, ty se zase chces hadat :P cetla jsem to, nez jsi to zmenila. Špatna noc? ;) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18637
4.7.20 07:43
@lucenka píše:

Já teda ano, vana měla cca 37 stupňů, dítě jsem podpirala na zadickach, má záda ti vydržela pár minut. V tomto věku jsme začínali s vanickovanim, děti na začátku vydržely tak 10 minut? Bazenek plný ohrate vody bych kvůli této akci nenapoustela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama