10,5 měsíční holčička odmítá jídlo - hlavně maso a zelenina

Napsat příspěvek
Velikost písma:
77577
30.12.20 20:52
@pet p píše:
@aria11 Zda je kojení dobré? Že váháš. Je to KOJENEC. A slovo „příkrm“ je od „přikrmovat“. Pokud přibírá, vůbec bych to neřešila. Nabízela bych jídlo a kojila, kdy a kolik bude chtít. A jako kousky by šlo do ruky myslím nabízet i třeba kousek brambory nebo třeba uvařené brokolice, dýně, mrkve.

ano, s tímto vším souhlasím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
pet p
31.12.20 08:50

@aria11 Ptáš se, zda se to někdy z lahvičky naučí, když ví, že mléko ode tebe je vždycky k dispozici… no, co myslíš? :-) Neboj, až půjde do školy, určitě už to bude dobře umět ;-) Nabízela jsem flaštičku vždycky po jídle, mezi jídly ne. A kojila jsem a kojila. Ono ji to začne pak v určitý okamžik zajímat, neboj.
A nezkoušela jsi ty brambory na kousky? Nemačkat a nekrmit lžičkou, ale nechat ji to brát rukou.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí