10,5 měsíční holčička odmítá jídlo - hlavně maso a zelenina
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
30.12.20 20:52
@pet p píše:
@aria11 Zda je kojení dobré? Že váháš. Je to KOJENEC. A slovo „příkrm“ je od „přikrmovat“. Pokud přibírá, vůbec bych to neřešila. Nabízela bych jídlo a kojila, kdy a kolik bude chtít. A jako kousky by šlo do ruky myslím nabízet i třeba kousek brambory nebo třeba uvařené brokolice, dýně, mrkve.
ano, s tímto vším souhlasím
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
pet p
31.12.20 08:50
@aria11 Ptáš se, zda se to někdy z lahvičky naučí, když ví, že mléko ode tebe je vždycky k dispozici… no, co myslíš?
Neboj, až půjde do školy, určitě už to bude dobře umět
Nabízela jsem flaštičku vždycky po jídle, mezi jídly ne. A kojila jsem a kojila. Ono ji to začne pak v určitý okamžik zajímat, neboj.
A nezkoušela jsi ty brambory na kousky? Nemačkat a nekrmit lžičkou, ale nechat ji to brát rukou.
- Citovat
- Upravit