Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Já sem ve 12+0tt dneska to je 12tt že? no zítra budu 12+1 a to je 12 nebo 13tt?? hele, jeden říká to druhý zas to jak to teda je?
@Simca1993 je to ukončený 12 týden a začínající 13 týden
. já jsem v 32+2, takze ukonceny 32. tyden a zacinajici 33. tyden
to vis, podruhe tehotna a chytra ![]()