13 měsíční dítě neleze, nesedí ...

Napsat příspěvek
Velikost písma:
202
8.1.18 10:53

U něj to asi bude i genetický, jeho táta začal taky chodit pozdě.
Přítelova sestra má holčičku a taky začala až v roce a půl… možná že tomoc hrotím?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85476
8.1.18 10:56
@Janulika píše:
U něj to asi bude i genetický, jeho táta začal taky chodit pozdě.
Přítelova sestra má holčičku a taky začala až v roce a půl… možná že tomoc hrotím?

Nemyslim si. Chodit muze pozdeji, ale lozit, sedet by mel. Nebo se aspon vzprimovat, posunout se dal.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
202
8.1.18 12:03

On si lehne na bok a vzepře se na předloktí. Tak si vydrží celkem dlouho hrát.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85476
8.1.18 12:15

@Janulika ja myslela postavit. Dcera se taky dlouho plazila, pak se postavila a az pak lezla a sedela, tady v zahranici nic neresi, takze nas nikam neposlali. Ale videla jsem, ze se vyviji. Posadila se pak ze dne na den a nepadala a chuze to same, ze dne na den zacala chodit a nepadala, prosla pulku mesta. Jako jasne, strasit Te nechce nikdo, ale lepsi jit k doktorovi zbytecne nekolikrat nez pozdeji. Ja bych zasla mozna na jinou rehabku, no, zda nedoporuci lepsi cviceni napriklad nebo zkusila toho osteopata.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin