14DPO - 27DC je hcg 31 jednotek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 14:00
14DPO - 27DC je hcg 31 jednotek

Cetla jsem jen same spatne konce s podobnymi hodnotami :( je tu nekdo u koho to dopadlo dobre? anonym kvuli tehotenstvi

Reakce:
Mysticlipstick
Zasloužilá kecalka 729 příspěvků 28.06.19 14:01
@Anonymní píše:
Cetla jsem jen same spatne konce s podobnymi hodnotami :( je tu nekdo u koho to dopadlo dobre? anonym kvuli tehotenstvi

A jak ses dozvěděla že máš takovou hodnotu už takto brzy? 8o

pikola
Generální žvanilka 21397 příspěvků 1 inzerát 28.06.19 14:03

No Ono je to dost brzy totiž, nevím kolik by sis představovala

Mysticlipstick
Zasloužilá kecalka 729 příspěvků 28.06.19 14:05

Taky si myslím že to je docela brzy, záleží jestli hcg vstoupá.

lachtanice86
Echt Kelišová 8311 příspěvků 28.06.19 14:07
@Anonymní píše:

Tak to máš tak 2-3 vynechanou ms ne? A proč ti někdo bral krev, nebo ty sis byla jako samoplatce? A máš další hodnotu? Z jedné hodnoty ti nikdo nic neřekne. A jak víš kdy byla ovulace?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 14:08
@Mysticlipstick píše:
A jak ses dozvěděla že máš takovou hodnotu už takto brzy? 8o

sapinila jsem a mela bolesti bricha, sla jsem k doktorce a ta mi vzala krev a tohle mi rekla a ze to neni moc tak jsem tu hledala a holky mely i pres 800 nebo to skoncilo u nich potratem co jsem tu cetla tak se ptam

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 14:09

@lachtanice86 ovu byla sledovana UZ

pikola
Generální žvanilka 21397 příspěvků 1 inzerát 28.06.19 14:11
@Anonymní píše:
sapinila jsem a mela bolesti bricha, sla jsem k doktorce a ta mi vzala krev a tohle mi rekla a ze to neni moc tak jsem tu hledala a holky mely i pres 800 nebo to skoncilo u nich potratem co jsem tu cetla tak se ptam

Většina holek má cyklus delší jak 27, takže teprve zjistí jestli jsou těhotné z testu. Stejně teď nic nevymyslíš, může to dopadnout a nemusí, bez tam až kolem 7tt pokud nebudeš krvácet. A když budeš tak nikam nemusíš. 800 ve 3-4tt nikdo nemá.

histep
Kelišová 5104 příspěvků 28.06.19 14:16
@Anonymní píše:

http://www.betabase.info/…ay/14/Single

Payus
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 28.06.19 14:29

Neplas, jiny jsou hodnoty kdyz jsi treba po ivf. Prikladam odkaz kde uvidis, ze 14dpo jsou hodnoty nizke treba kolem 60 jednotek. Jistotu budes mit az po dalsim odberu krve. Jdi znovu treba v pondeli, rozdil by mel byt uz znatelny.
https://www.rodina.cz/…/journal.asp?…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 14:35

Já jsem mela HCG 17 čtyři dny pres ocekavanou MS a jeden den před očekavanou MS bylo HCG 84 a teď jsem na konci 11tt a vše se jeví jak má. Dulezite je, zdali HCG roste. Taky jsem byla ve stresu, za sebou 2 potraty a odebraný vejcovod chybou lékařů. Zkus si zajit na krev za 3 dny po prvním odběru. Pokud ti HCG poroste, bude to pravděpodobně dobrý. Mně pomohlo to, že jsem si říkala, že je dobrý, ze můžu otehotnět. A kdyz se to nepovede teď, tak je to jen otázka času. Čtu si teď odpičinkový knihy a hodně odpočívám. Čeká tě dlouhá cesta těhotenstvím a nenech se vystresovat jako já už na začátku..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 22:35

@pikola .. holky já byla dnes na hcg poprvé.. Jelikož mi vyšli těh. testy asi 3… Mám prý 3814 hladinu.. A vypočítala mi 6+1.. Může to být???

Váš příspěvek
Reklama