Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
No vidíš to váhou tích folikuliek, takže ich bude tak akurát ![]()
Jo, aha,…tak to je super, idem už sa mi zobudil synátor, musím ho ist trocha prevetrat von ![]()
Ahoj. Prsa bolej pořad nejvic tak 6-7 hodin rano. Nevim vymejšlim to nebo ne ale už druhi den v nocy vstavam na zachod 2 krat. Vzdycky jsem hodim 1 nebo vubec nic. Tak to nevim))) Pri prvnim tehotentsvi taky od začatku jsem často behala na zachod.
Dneska uz neležim v postele, byla jsem dnes ve mneste. Cejtim v pořadku. Břiško ne boli. Mam 5 den po transferu
@Malvajs Konečně mám čas na novinky
Ve škole celodenní dozor a 6 hodin v kuse. Aspoň jsem si vás stačila přečíst.
Už v 8 ráno jsem měla dobré zprávy. Z 5 se oplodnila 4. Jupíí. Zítra mi dají zase vědět, jestli odcházejí nebo drží. Podle toho půjdu buď zítra nebo asi v úterý.
Pořád na ně myslím a představuju si je, tak snad to budou držáci a vydrží ![]()
@olga 29 Moc držím palce. Jsi z nás nejvíc napřed, tak doufám, že odstartuješ pozitivní vlnu.
Já taky
Jsou to docela nervy, ale snažím se nic zlého k sobě nepouštět. Vím, že nemusí vydržet, ale aspoň jedno.
@Malvajs Určitě se dovoláš a bude to v pohodě
Věřím, že Ti tam vydrží a rostou, je jim v teplíčku dobře.
Mně budou volat oni. Dneska jsem začala 2 Utrogestany ráno a 2 mám vkládat večer. Každý den teď baštím Mamavit, tak věřím, že budu připravená. S léky na Crohna a Prednisonem to dneska dělá 12 prášků ![]()
@Malvajs Řekli mi, že zavádět je to lepší. Jen jsem měla ráno trochu problém ho udržet. Když jsem si píchala, byla sranda, jestli mě pozoroval někdo v protějším okně, když jsem neměla zatažené závěsy ![]()
Taky chcy koupit nejake vitaminy ale nevim jake. na trhu jeich spoustu. Všude pišou že gdyž bereš hodne vitaminu tak se narodi velke dite. že potreba davat pozor na vitaminy))) Protože gdyž netehotna tak ne pieš žadne vitaminy a gdyž zjisteš že tehodna tak davaš hodne tech vitaminu. Doktorka mne už davno řikala 1 den bereš a 1 den ne )))
@Malvajs Já jsem to odevzdala v CARU, oni si to tam zlikvidují. Zrovna jsem koukla
do kalendáře, že jsem poprvé do CARU šla 17. 12. a už 18. 12. byla první konzultace a teď jsem skoro u konce
To je fofr. Měla jsem štěstí, že jim někdo vypadl a že mi v Motole napsali, že musím zkusit IVF co nejrychleji.
@olga 29 Mně ten Mamavit doktorka schválila, tak snad to je v pohodě. Beru tedy Mamavit Prefolin+DHA. Tam se střídají 2 různé tablety.
Ahoj holky, tak mám po OPU. Narkóza ok, jen jsem tam čekala o asi hoďku a půl déle než jsem měla a vyměnili mi na poslední chvíli doktora. Bolí mě trochu břicho - hlavně při chůzi a udělali mi na ruce slušné jelito.
Nakonec mi dělali punkci 15 folíků (na UZ bylo původně víc) je z toho 12 vajíček. Kvalitu zatím neřekli. Uvidíme, co zítra zavolají.
Ahoj holky, tak já v srpnu 2012 mela mimodelozni a vzali mi levy vejcovod, v listopadu 2013 jsem byla na rentgenovém vyšetření s pravým vejcovodem, jestli je průchodný a hned druhy jsem jela do nemocnice s těžkým zánětem a o vejcovod přišla. začali jsme chodit na kliniku a v lednu jsem začala s injekcama. v neděli jsem byla na odběr vajíček a dnes jsem po transferu.
Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?
Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.