1. IVF listopad 2010

Napsat příspěvek
Velikost písma:
8431
18.1.12 15:51

katka

Kačko díky moc :hug: .Samo že když zbydou tak si je můžu zamrazit a do půl roku ti je zavedou zadarmo.Je to super..uvidíme..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13580
18.1.12 15:53

Tak to je uplne super, ze i KET mas od nich hrazenej. A to pak musis taky po jednom nebo ti jich daji pri KETu i vic?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8431
18.1.12 15:56

katka

Myslím že taky po jednom,ale mě tohle vůbec neva..a co ty,na jaře jdeš?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13580
18.1.12 16:31

Snad jo, do leta bych to chtela uricte stihnout, uvidim, jak se pak dohodneme s manzou…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5946
18.1.12 19:53

Marti, a to jezdíš do Prahy a budeš jezdi ob den? To bychom měly dát někdy kafe ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8431
18.1.12 20:45

cassiopeia

Cassi teď tam jedu v pátek na 10hod. a pak v neděli na 15hod.ale mám neschopenku a vycházky omezený takže makám domů..a hlavně jsem totální pako na Prahu,hrozně tam bloudím i s navigací 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5946
18.1.12 20:56

spíš až v týdnu potom, to budu už bez muže :) dala bys sraz někde, kam trefíš, já Prahu docela umím :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8431
18.1.12 21:07

cassiopeia

cassi většinou budu jezdit na 10hod. a pak to mám akorát domů do 12hod.mám vycházku..jsem na PN se zádama a to nevím jestli bych obhájila umělý,nevím :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5946
18.1.12 21:26

tak nic :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2911
21.1.12 10:45

Tak Martinko, velka gratulace a at to dopadne uzasne a ja verim, ze ano!!! :*
Cassi, jak se citis tehulko???
A co nase maminky?
U me vse v pohode, ted jsem v 15tem tydnu a citm se fajn, sem tam me zabili brisko, ale jinak OK, predevcirem jsem byla na ultrazvuku, jelikoz jsem se malinko te bolesti v podbrisku zalekla…ale vse je tak jak ma, jen se mi zvetsuje deloha a tak je to malinko bolave…mimco si tam pekne hovelo a vypadalo spokojene…tak huraaaaa ;) ¨Kahu mel vcera zapis do prvni tridy, tak to bylo napinave, chudak byl z toho uplne nervozni, ale vedl si moc dobre, zapel pisen a prednesl basen, podepsal se a vyresil pal ukolu a poznal nejaka pismenka a cislice a je inn…takze od zari nam to zacina…ufff :roll:

No tak doufam, ze se mate vsechny dobre…pusinky Lenka :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5946
21.1.12 10:56

Ahoj Leni, a neviděli už, co to je? ;)
Já se mám unaveně a unuděně :) ale asi je to dobře. Lepší než nějaký negativní vzruchy… 31. nás čeká screeningový UZ, tak jen čekám, až to nastane :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8431
21.1.12 12:25

kahu

Leni díky kočko moje :hug: , zatím je vše ok,reaguju prý dobře.Zítra zase frčíme a to by mi prý už řekli kdy bude opu..no letí to teda pěkně!Jsem ráda že máš vše ok :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13580
22.1.12 21:29

Marti, tak co? Snad jde vse dobre a budes mit krasny vajicka :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8431
23.1.12 11:35

katka

ahoj Kačko,zatím se držím,i když lítání ob den na UTZ a brání krve furt z jedné žíly,nic moc..ale reaguju zatím dobře..včera jsem píchla i tu druhou do stehna,bála jsem se ale šlo to,spíš pak to štípalo,nateklo a udělal se flek ale po hoďce dobrý..tak snad..díky že na mě myslíš :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5946
23.1.12 12:00

Prima, Marti :) já bych se do stehna asi nebodla, jsi borec :palec: už víš, kdy půjdeš na OPU?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.