Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Ahoj holky, tak to vypadá, že je vše v pořádku, i když pan doktor se vyjadřoval jen k sonu… ale ve zprávě je, že je screening negativní, tak asi ještě počkám s jásotem na poradnu, aby mi to potvrdil můj gyn… ![]()
Ahoj holky, moc vás všechny po delší době zdravím a gratuluji hlavně Cassi a Kahu a Martě držím pěstičky, ať všechno vyjde. Jinak, i když nepíšu, protože fakt nestíhám, tak vás poctivě pročítám a vím, co se děje. Moc zdravíme taky Miki a malou Terezku a Tanečnici s Ondráškem a Šárkou. Jinak Vám pošlu nějaké fotečky našeho šikulajdy, Vojtovka je sice strašné cvičení, ale přináší své ovoce, Kubíček je moc šikovný a dne si poprvé v leže na bříšku sáhl oběma ručičkama na svou oblíbenou hrací knížečku.
Moc vás všechny zdravíme, myslíme na vás a posíláme spoustu mateřských plivanců, ať je nás tu maminek a mimíšků brzy víc a víc.
chmeldi děkuju moc že na mě myslíš,jsi hodná
..ten tvůj Kubíček je tak krásný roztomilý miminko,fakt jo
,moc vám přeju aby vojtovka zabrala a bylo už vše ok..
cassi ještě jednou gratuluju ![]()
Chmeldi - Kubíček je opravdu pěkný a šikovný klučina. Jen na fotce se tváří nějak smutně. Jsem ráda, že Vojtovka přináší své ovoce.
![]()
Cassi - moc pěkná fotka z ultrazvuku. Určitě je vše OK. ![]()
Marti - držím pěsti, aby to tentokrát vyšlo a brzy tu přibyla další fotka z ultrazvuku.
ahoj holky tak jsem tu ![]()
tanečnice díky ![]()
Jinak mám jednoho bobánka u sebe a máme ještě jednoho mrazáčka,tak jsem moc ráda..teď už je to o štěstí..
Mikimiri píše:
Marti držím všechny pěsti i na nohách ať to vyjde![]()
![]()
!!!!!
miki
![]()
Ahoj holky ![]()
Chmeldi, to je roztomilouš!
má krásný kukadla a pusinku
je dobře, že to trápení k něčemu vede!
Já byla včera v poradně a mám potvrzeno, že na plodovku nemusím, tak si to můžu začít pěkně užívat
už jsem zrušila informační embargo a můžu se chlubit ![]()
Marti jen se pěkně rozmazluj, venku je stejně nejlíp přes okno
já budu muset na nákup… kočky už nemají granule…
Cassi, krasna fotka a gratuluju ke negativnimu screeningu!
Marti, super, ze mas bobika u sebe, tak at se chyti a drzi ![]()
Ahoj holčiny ![]()
Tak se po delší době zase hlásíme. Včera jsem dokončila poslední zkoušky a hurá do dalšího semestru. Teď zas bude více času i na psaní a čtení emimina ![]()
Vojtovi bude za deset dní půl roku. Hrozně to utíká. Je docela živé mimčo, otáčí se na záda i zpět a když se má čeho chytnout tak si sedá, ale to mu nechci moc dovolovat kvůli páteři. Přez den už moc nespinká, tak kolem třech hodin za celý den, ale zas pěkně spí v noci. Na kojení vstáváme jen dvakrát a někdy jen jednou za noc. Prostě je to moje největší zlatíčko ![]()
Cassi moc gratuluju k negativnímu screeningu a fotečka je tedy uplně super
. Necháte si říct co to bude?
Marti, moc na tebe myslíme
ať se u tebe bobíškovy moc líbí a za devět měsíců ho držíš v náruči. Kdy máš naplánováno testit?
Miki, Tanečnice moc krásná miminka
Stejně jsou z IVF nejkrásnější děti, že ![]()
Všechny nejmenované zdravíme a všem posíláme fotečku.
Ahoj Mascho ten tvůj brouček Vojtíšek je taky nádhernej..Gratuluju k úspěšným zkouškám
.No snad se bude u mě broučkovi líbit..Testit zatím nevím..
Ahoj, Mascho a víš co máš pravdu když tak koukám na ty naše drobky tak jsou opravdu všichni moc moc moc krásní a šikovní. Hrozně se těším na to až se tu ze všech stanou maminky a budem to tu moct přejmenovat
. My budeme mít půl roku až za 20dní,ale taky už se točíme aspoň víc než měsíc na bříško,zpět se nám nechce,za to se úspěšně plazíme už kamkoliv tím že si strkáme nohy pod sebe a tak se odrážíme,sedáme si a taky vyvádíme v hopsadle. Strašně to letí když si to tu čtu
. Pozdrav všem ![]()