2,5 hodiny bez dítěte - kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  07.05.18 22:44
2,5 hodiny bez ditete-kojeni

Prosim anonym, nebo smazat.
Dekuji.
Mam syna, nar. zacatek ledna
Jsem objednana na melir..ale premyslim, ze to zrusim i kdyz uz to mam. odrostle, skarede…chodila jsem pravidelne a ted pul roku nic.
Nechci byt ale sobec.
Manzel mne posila, ze to zvladne, ale mam vycitky.
Maleho kojim jak si rekne, i na uklidneni, jen tak, z lasky…pro blizkost.Na hodinky nekoukam.
Bojim se, ze bude becet…ja ho nikdy nenechavam(ma nemocne srdce, ale nejen proto, nikdy jsem to detem nedelala, kdyz brecely, breci..tak si je beru na ruce).
Muz peci zvlada…ale stejne..

Mam si odstrikat mm? Netusim kolik vypije..moc dekuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5013 příspěvků 07.05.18 22:46

Tak ať manžel vozí okolo kadeřnictví. Budeš v klidu. Nemá cenu to lámat přes koleno, ono si to časem sedne.

pikola
Neúnavná pisatelka 18129 příspěvků 07.05.18 22:48

Tak si vem manžela a dítě sebou

Celeste97
Kecalka 287 příspěvků 07.05.18 22:48

Já jsem byla na melíru když bylo malé 6 týdnů. Nakojila jsem před odchodem a přišla za 3 hodiny cca. Mimčo celou dobu spalo. Jestli máš takový strach že umře hlady tak si odstříkej. Takhle malé mimi vypije tak 90ml odhadem? :think:

Aduš8
Kecalka 343 příspěvků 07.05.18 22:49

Také jsem byla v kadeřnictví, když malému bylo cca 6 týdnů. Hlídala sestra, vozila malého v kočárku a kdyby něco, věděla, že má přijít.

Petra Z
Hvězda diskuse 51439 příspěvků 07.05.18 22:50

Když byl kluk mimino, vozil chlap kočárek kolem kadeřnictví, popř. byl autem v dojezdové vzdálenosti.
A jednou jsem tam měla i kočárek sebou

mámaNel
Stálice 74 příspěvků 12 inzerátů 07.05.18 22:51

Já když jsem potřebovala odejít někam na dýl, tak jsem syna dala příteli ven do kočárku. V kočárku vydržel spinkat i 3 hodiny.

Tejule
Kecalka 310 příspěvků 07.05.18 22:56

Nechápu absolutně anonym. A hlavně nechápu tvou úzkost. Myslím, že muž naloží synatora do kočáru a půjde na prochajdu a ty můžeš v klidu na melír. Vždyt to dítě nemá 14 dnů, ale 5 měsíců…
Snad svému muži věříš, že ho nezamorduje a to, že bude chvíli plakat přežije… ( myslím, že nebude) i se srdeční vadou můžou děti plakat… Myslím, že k tomu melíru by sis měla dát dvojku vína a přestat řešit kraviny, jinak se z toho zblaznis…
Bez v klidu na melír, a muži pro jistotu něco odstrikni, ale myslím, že to nebude potřeba 5 ti mesicni dite zabaví, hrou, povídáním, nemusí viset stále u kozy.
Myslím, že by ses měla trochu vzpamatovat, nebo ti hrabne

Příspěvek upraven 07.05.18 v 22:58

Anonymní  07.05.18 22:58

Praveze on spi max.20-30 min.3 x denne, v kocarku breci nosit se nechce.
kadern.mam cca 5 min. jizdy autem

TkanickaLucka
Kecalka 107 příspěvků 07.05.18 22:59

Když bylo synovi pár týdnů, jela jsem poprvé na svatební obřad kamarádky, taky jsem z toho byla špatná, ale manžel to zvládl v pohodě i syn to ‚prezil‘… Teď mu budou dva roky a stále kojím ‚i jen tak‘…přesně jak píšeš…
Klidně jeď a užij si krásný relax :srdce:

flybe
Kecalka 441 příspěvků 07.05.18 23:00

Bracha mi vozil kolem kadeřnictví. vzdy hezky hajala jenom já plasila :mavam:

Aduš8
Kecalka 343 příspěvků 07.05.18 23:02

Hele, my máme téměř šestiměsíčního a manžel s ním před třemi dny odjel na pět hodin. Byl po obědě, vzal si s sebou odpolední svačinku a dovezl ho zpátky až před večerním koupáním a kojením. Malý během odpoledne párkrát zabrečel, ale pláče i se mnou, neumí usínat. Kolikrát pláče i v autě. Jsme mámy, ale také lidi, opravdu v tom nevidím problém.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 1872 příspěvků 2 inzeráty 07.05.18 23:47

Mám stejně staré dítě a kojím podobně. U kadeřnice jsem byla už asi před měsícem. Zabralo mi to slabé dvě hodinky. Nakojené mimčo si převzal manžel a jeho babička, shodou okolností bydlí kousek od kadeřnictví, tak jsme to spojili s návštěvou. Zvládli to úplně v pohodě, nejdřív chvilku spal a pak bavil společnost, babička celá šťastná, že si ho může užít :palec: Myslím si, že pokud nebudeš v dosahu a nebude tě cítit, k tomu se mu manžel bude věnovat, tak nebude tolik vymrzovat s kojením „jen tak“ a hlady to snad taky vydrží, když nakojíš před odchodem. Kdyžtak tam trochu v lahvi nech, jestli tě to uklidní. Nebo ať manžel korzuje kolem kadeřnictví, kdyby to fakt nešlo jinak, konečně je už hezky a malého určitě začíná zajímat, co se kolem děje, pokud je jako ten náš :D Ty melíry si zasloužíš ;)

Helileli
Ukecaná baba ;) 2240 příspěvků 08.05.18 00:09

Kdysi mi dělala kosmeticka permanentní linky a měla jsem syna v kočárku s sebou. Dokud umí jen ležet, tak je to v klidu. Jakmile to začne lézt, neřkuli běhat, tak je konec.

Jinak teda přesně kvůli tomuto jsem začínala u dětí s příkrmy už ve 4 měsících, zdlably skleničku, napily se vody a byl od nich minimálně 2h pokoj, takže jsem pak nechávala mezi kojenimi tuto záchranu.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1670 příspěvků 3 inzeráty 08.05.18 02:59

Teda male bude 8 mesicu a na melir jsem si zatim netroufla, jen rychle ostrihani s umytim a jednou nebo dvakrat uprava oboci. Jenze je zarijova, takze to obdobi, kdy spala v kocaru ty 2-3 h., vychazelo na zimu, a 3hod. jezdit v zime a blbym pocasi venku neslo. Takze jsem bez ni byla pryc max.2h (zubar, gynda, odvedeni starsiho do skolky, jednou na kafe s holkama pred vanocema apod. a to vozila vetsinou moje mami, ale ty si taky spis vezmou starsiho, tak jsem rada I za to a nechci je otravovat jeste s hlidanim male). A ted uz da jen tak tu hodku, max.dve, pak uz moc v kocaru nechce byt a musi se zabavit, I kdyz zase uz se da venku zaplacnout aspon krupkama, pitim, ovocnou kapsickou. Takze bud rada, ze je ted uz hezky a tatka je ochotny pohlidat - v 5 mes.uz by mu nejakou tu mrkvicku dat doma mohl, ne? Prip. prebalit ho taky zvladne…Muj se do krmeni a prebalovani moc nehrne, ten radsi hlida toho starsiho…ven je vezme, ale tuhle mi volal po pulhodine, ze mala rve a nevi co s ni, ze mi ji priveze radsi domu. Jesteze jsem nikam nesla a uklizela. To je tak jediny co delam, kdyz jdou ven, abych na to mela klid. Naplanovat si neco dopredu, treba toho holice, tak se urcite neco po… bez mamky by byl problem i ten zubar, k ostatnim doktorum kdyz jdu dopol., ji musim brat s sebou…jednou jsem ji vzala s sebou ke kadernici, s tim, ze pry tam muze spinkat v kocaru v chodbicce - samozrejme nespala, i kdyz to byl jeji cas, tak drncal kdo mel ruce a nohy volne, bo se probudila, kdyz jsem mela mokrou hlavu. Kamoska ty se vzdycky chodi s manzelem nechat ostrihat + melir oba zaroven a v hlidani se stridali, dokud byla mala mimino, co je vetsi, tak uz ji muzou dat babicce. Tak si to uzij, odstrikej mlicko kolik pujde a chlapovi dej nebo I klidne sepis instrukce, neco jako manual typu „co delat, kdyz…“ ;) To zvladne;-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama