Vážení miminka - digitální váha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 278 příspěvků 06.05.18 21:10
vážení miminka - digitální váha

Ahoj, taky vám digitální váha když vážíte miminko naváží vždy úplně jiné hodnoty? jak děti vážíte? dcera je šídlo a pořád se mele, takže váha naměří vždy úplně jinou hodnotu, napadlo mě vážit ji v zavinovačce a odečíst hmotnost zavinovačky, myslíte že to bude více přesné?
ps: jaké váhy konkrétně máte?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Elishka1
Závislačka 2726 příspěvků 06.05.18 21:14

Ano, váha mi to dělala, když se dite mele, tak to ani jinak nejde. Sice jsem na ní měla tlačítko na dovazeni pro neklidné děti, ale moc nepomahalo. Laktacni mi pro klid v duši radila raději počítat pocurane pleny

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 21:19

@Elishka1 neřekla ti prosím ta poradkyně jak moc ta plena musí být počůraná aby se dala počítat?

Elishka1
Závislačka 2726 příspěvků 06.05.18 21:33
@Anonymní píše:
@Elishka1 neřekla ti prosím ta poradkyně jak moc ta plena musí být počůraná aby se dala počítat?

Má jich být, pokud me paměť nesali, 6 az 8. U jednorázovek stačí 6 rikala, protože tam není každé curnuti poznat. Takže jsem to brala, ze prostě identifikujes, ze je pocurana

Kriss Tina
Kelišová 5410 příspěvků 06.05.18 22:11

Važíš z nějakého vážného důvodu? Já nevážila nikdy, přišlo mi to zbytečné, prevazola ho jednou za čas dr jestli přibírá a měla jsem klid. Kamarádka takle vyšilovala že ji mimčo nepřibírá, byla ve stresu, chodila po doktorech a pak Zjistila že má váhu rozbitou :roll:

šnitlík
Kecalka 124 příspěvků 06.05.18 22:48

@Kriss Tina Taky jsem baba zvědavá :lol: a přemýšlím nad důvodem, proč vůbec vážit?

Kallis
Kecalka 216 příspěvků 1 inzerát 07.05.18 20:12

@šnitlík
Já třeba dcerku musela vážit, protože maličko pribirala a doktorce se to nelíbilo. Chodily jsme každé dva dny na převážení.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 14:53

Vážím pro klid v duši abych věděla jestli přibírá

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 15:28

Prosím vás holky o radu. Když zvazim miminko s pocuranou hlinkou, s cepickou a bodyckem a overalkem a váží 1620g kolik cca váží skutečně? Vím že nevíte jak těžkou má plinku atd, ale jen odhadem by mě zajímala reálná váha. Dekuji

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 15:29

Plinkou

rozand
Závislačka 3104 příspěvků 25.09.18 15:39

Si ty věci zvaž jednou zvlášť, ne? :roll:

Tichošlápek
Extra třída :D 10435 příspěvků 25.09.18 15:41

Vážila jsem bud nahateho nebo aspoň bez plenky. Věci si pak zvaž zvlášť.

Russet
Extra třída :D 11603 příspěvků 25.09.18 15:42
@Anonymní píše:
Prosím vás holky o radu. Když zvazim miminko s pocuranou hlinkou, s cepickou a bodyckem a overalkem a váží 1620g kolik cca váží skutečně? Vím že nevíte jak těžkou má plinku atd, ale jen odhadem by mě zajímala reálná váha. Dekuji

Dítě se váží bez pleny. Dej k němu sáček mouky ještě :roll:

pikola
Neúnavná pisatelka 19263 příspěvků 25.09.18 15:43

To miminko vážně váže kilo a půl?

Hoa Mai
Kelišová 5713 příspěvků 19 inzerátů 25.09.18 15:48
@Anonymní píše:
Prosím vás holky o radu. Když zvazim miminko s pocuranou hlinkou, s cepickou a bodyckem a overalkem a váží 1620g kolik cca váží skutečně? Vím že nevíte jak těžkou má plinku atd, ale jen odhadem by mě zajímala reálná váha. Dekuji

to ti sotva někdo řekne. Záleží, kolik váží ty věci co má na sobě a kolik má v té plínce. tam může mít 5ml moči nebo 100ml. Takový odhad bude nepřesný a bude ti k ničemu. Pokud chceš zjistit reálnou váhu miminka, tak vážíš mimčo nahaté. Pokud ti jde o to zjistit, kolik vypije, važ si ho třeba ve fusaku, ale vždycky před kojením a po kojení v tom samém.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >