Vážení miminka - digitální váha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Stálice 94 příspěvků 06.05.18 21:10
vážení miminka - digitální váha

Ahoj, taky vám digitální váha když vážíte miminko naváží vždy úplně jiné hodnoty? jak děti vážíte? dcera je šídlo a pořád se mele, takže váha naměří vždy úplně jinou hodnotu, napadlo mě vážit ji v zavinovačce a odečíst hmotnost zavinovačky, myslíte že to bude více přesné?
ps: jaké váhy konkrétně máte?

Reklama

Reakce:

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2130 příspěvků 06.05.18 21:14

Ano, váha mi to dělala, když se dite mele, tak to ani jinak nejde. Sice jsem na ní měla tlačítko na dovazeni pro neklidné děti, ale moc nepomahalo. Laktacni mi pro klid v duši radila raději počítat pocurane pleny

Anonymní  06.05.18 21:19

@Elishka1 neřekla ti prosím ta poradkyně jak moc ta plena musí být počůraná aby se dala počítat?

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2130 příspěvků 06.05.18 21:33
@Anonymní píše:
@Elishka1 neřekla ti prosím ta poradkyně jak moc ta plena musí být počůraná aby se dala počítat?

Má jich být, pokud me paměť nesali, 6 az 8. U jednorázovek stačí 6 rikala, protože tam není každé curnuti poznat. Takže jsem to brala, ze prostě identifikujes, ze je pocurana

Kriss Tina
Závislačka 3938 příspěvků 06.05.18 22:11

Važíš z nějakého vážného důvodu? Já nevážila nikdy, přišlo mi to zbytečné, prevazola ho jednou za čas dr jestli přibírá a měla jsem klid. Kamarádka takle vyšilovala že ji mimčo nepřibírá, byla ve stresu, chodila po doktorech a pak Zjistila že má váhu rozbitou :roll:

šnitlík
Stálice 57 příspěvků 06.05.18 22:48

@Kriss Tina Taky jsem baba zvědavá :lol: a přemýšlím nad důvodem, proč vůbec vážit?

Kallis
Kecalka 212 příspěvků 24 inzerátů 07.05.18 20:12

@šnitlík
Já třeba dcerku musela vážit, protože maličko pribirala a doktorce se to nelíbilo. Chodily jsme každé dva dny na převážení.

Anonymní  08.05.18 14:53

Vážím pro klid v duši abych věděla jestli přibírá

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pošťák Ondra se změnil k lepšímu, nechal si narůst vousy a zmužněl

S krátkou pauzou již třináct let pomáhá Ester Janečková prostřednictvím svého... číst dále >

Nessie, příšera z jezera: Vědci konečně rozluští záhadu odebráním vzorku DNA

Existuje, nebo neexistuje lochnesská příšera? Nejslavnější bájný živočich na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama