Přebalovací podložka tvrdá (Ceba)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VendyKa
Povídálka 31 příspěvků 07.05.18 19:11
přebalovací podložka tvrdá (Ceba)

Prosím o radu. Původně jsem koupila přebalovací podložku z Ikea, ale zjistili jsme, že na přebalovák opravdu nemáme místo a rozhodla jsem se po radách od přátel přebalovat cca 3 měsíce na postýlce a pak na velkém jídelním stole (který holt přestane být jídelní :mrgreen: ), proto kupuji podložku s pevným dnem, abych ji mohla položit na postýlku. Píšou tam, že má i nějaké zarážky nebo kolíčky - moc nevím, jak si to představit, snad to bude pasovat na klasickou 120×60. (Nemůžu se jít podívat, mám teď rizikové těhotenství a posledních pár dní sotva dolezu pro bolesti na záchod a porod je za dvěřmi.)
Prosím zkušenější - nebude problém tu podložku s pevným dnem a zarážkami položit pak na pevný stůl? Neklouže, nepoškrábe stůl? Je trojhranná lepší než dvojhranná? (Přijde mi, že jo, že se nebouchne hlavou, ale asi z ní dřív vyroste?). Konkrétně chci koupit tuto https://www. nejbaby. cz/p/prebalovaci-podlozka-trojhranna-ceba-tvrda-80×50-cm/#66957
Myslela jsem, že zrovna tohle téma nebude taková věda :zed:

Reakce:
vertunka
Závislačka 4814 příspěvků 07.05.18 20:07

Neni to veda. To jen ty ji z toho delas :kytka:. Prebalovak bych na postylku nedavala. Bude akorat prekazet. Stejne je nejlepsi v noci mimco prebalit na posteli. Takze bych ho dala rovnou na ten stul. Ale asi te z toho budou bolet zada, protoze stoly jsou nizke. Me se nejvic osvedcilo prebalovat na gauci, udelala jsem tam detem takovy koutek i na hrani.

VendyKa
Povídálka 31 příspěvků 07.05.18 21:24

Dík za reakci, ale na to jsem se neptala :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Svědkyně upálení: Myslela jsem, že je to fake nnebo protest proti Babišovi

Společností doslova otřásl čin neznámého muže, který se v pátek odpoledne... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >