25. týden - najednou necítím pohyby

Anonymní
12.5.20 14:10

25. týden - najednou necítím pohyby

Ahoj holky, zhruba od 20-21. týdne cítím pohyby mrňouska, žádné kopance, spíš takové šplouchání, cítila jsem je několikrát denně. Teď poslední 2 dny mám pocit, že žádné necítím, jak kdyby se v břichu a s břichem přestalo cokoliv dít :( Doktor říkal, že mám placentu na přední straně, což může pohyby tlumit. Ale stejně…jsem z toho nervózní ale zároveň nechci být plašan a jezdit hned na pohotovost :( Měla jste to taky některá tak, že jste nějakou dobu žádné pohyby necítili? Děkuji za reakce.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.5.20 14:14

Stalo se mi, že třeba jsem cítila méně pohybů za den a že byl delší dobu klid bez pohybů, ale nikdy ne víc jak třeba půl dne. Asi bych radši zajela na kontrolu. I když to samozřejmě nemusí nic znamenat, ale pro jistotu.

• Citovat
  • Nahlásit
26352
12.5.20 14:16

Měla a bohužel to dopadlo blbě. Ale..v drtivé většině je všechno v pořádku, a jen se mimco třeba otočilo zády. Nicméně, na kontrolu bych zašla, pro jistotu. Nemá smysl se trápit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
12.5.20 14:22

Taky jsem měla placentu vepředu a kopání to opravdu tlumí. Jednou jsem vyděšená jela na pohotovost a všechno bylo v pořádku. Doktorka mi poradila sníst něco hodně sladkého, že to miminko probere :) nevím jestli to bylo tím, ale někdy to zafungovalo. :) Jestli ale máš blbý pocit s bojíš se, určitě jeď na pohotovost nebo ke svému doktorovi. Určitě to bude v pořádku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1004
12.5.20 14:30

2 dny, to bych určitě raději jela na kontrolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
663
12.5.20 14:45

Urcite bych zajela na kontolu a to co nejdrive. Pro klid duse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1594
12.5.20 14:52

Jsem úplně ve stejné situaci, týden 24 a asi 2 dny je to s pohybama slabota. Taky placenta vpředu. Možná se vážně jen otočilo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
12.5.20 14:56

@Liška32 já právě vím, že to může být i tím a spoustu dalšími faktory, ale nemůžu se pořád zbavit toho blbýho pocitu, furt nad tím přemýšlím, tak nevím jestli tam radši nezajet 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
12.5.20 14:58

Jako jestli necítíš pohyby vůbec, už jsi tam měla podle mě dávno být…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1594
12.5.20 15:05

@Petula1331 Jestli se bojíš, klidně jeď na kontrolu. Já takhle maličko zakrvácela jednou, asi 15 tt a jelo se na pohotovost, byla bych jinak na nervy. A nikdo mě neukousnul :) Budeš aspoň v klidu, to je taky důležitý. Já se teď otočila na bok, chvíli jsem prohmatávala břicho a našla jsem ho a hýbe se, jestli necítíš vůbec nic, radši se nech zkontrolovat a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
12.5.20 15:12

Pro klid duše bych raději jela… Když jsem byla potřetí těhotná, tak kolem dvacátého týdne jsem cca 3 dny necítila žádné pohyby (byl zrovna víkend). Když jsem šla v pondělí k doktorovi a pověděla jsem mu o tom, tak na něm bylo vidět, jak dost zvážněl (normálně je to vtipálek) a když viděl na ULZ tlukoucí srdíčko, tak na něm bylo vidět, jak se mu ulevilo. Pak mi oznámil, že jsem měla na pohotovost jet raději hned, jakmile jsem měla černé myšlenky - ty tomu mimču ubližují!!!
Držím pěsti, ať je to jen planý poplach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
12.5.20 15:24

Ahoj minulý tyden jsem byla na kontrole u doktora 23+1 tt a přímo doktor mi říkal, ze kdyby se stalo, že nebudu den, dva citit pohyby že nevadi ale déle by to být nemělo. Že je horší kdyz před porodem nejsou cítit pohyby. To se musi hlidat vice. Teď mam období už dvou dnu kdy se hybe fakt málo. A to do nej stouvham, atd :D ale obcas se ozve tukanec. Ale nez se trapit doma, lepsi jet ještě když je teď pracovní tyden a lékaři vesmes ordinuje ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2049
12.5.20 15:40

Jed na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26352
12.5.20 15:54

Radši jet na kontrolu a mít klid.
Mně taky všichni uklidňovali, i já sebe, několik dní, a až špinění mě přimělo jít k Dr. Jasně, stejně by se nic nezměnilo, ale kdyby to byl planý poplach, měl by člověk klid. Vím jaké to je pořád přemítat. Nemá to smysl.
U nejmladšího jsem měla placentu vepředu, pohyby cítila víc až od toho 20 tt ( předchozí těhotenství s placentou vzadu už v 16-18 tt), ale nestalo se, že bych necítila nic půl dne, den..kdyby jo, jela bych na kontrolu. Zvlášť po té předchozí špatné zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64565
12.5.20 16:42

@Petula1331 vždy je lepší 10× zbytečně než 1× pozdě.. Já mám angelsounds a poslouchám..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat