2 měsíční chlapeček bez jídla 12 hodin.

4
24.10.20 12:01

2mesicni chlapecek bez jidla 12 hodin.

Hezky den! Ne ze bych si stezovala, nas chlapecek spi v noci vetsinou krasne, casto zvladne i 8-9 hodin. Ale vcera jedl v sedm a pak teda dlouho nespal kvuli refluxu. Usnul myslim nekdy v 10-11. No, ale vzbudil se az ve trictvrte na sedm a to jsem k nemu sla fakt hned pri prvnim kviknuti. Ve dne je vetsinou hodne akcni i dost vzhuru, ale mel nekolikrat odbery krve a nedostatek zeleza (na poslednich testech tedy pry uz v pohode), tak si rikam, jestli to neni tim.
Jinak tedy rovnou rikam, ze prospiva velmi - ma uz tri bradicky a obleceni nestiham kupovat :D ale tech dvanact hodin trochu vylekalo i me…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5219
24.10.20 12:05

Pokud prospívá, neřeš to. Důležita je váha a počurane plenky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10652
24.10.20 12:22

Pokud prospiva, dostatecne cura, neresila bych to, jsou pry deti, co prospi celou noc (rika se to, ja neznam). Pokud kojis, tak bych se spis bala kvuli prsum - kdyz dite nahodou dele spalo, tak jsem pul noci masirovala teplou sprchou a pak stejne musela tu malou odsavacku vytahnout z postylky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13577
24.10.20 12:56

@renarde jak pisou holky, pokud mu to tak vyhovuje a vse je v poradku, nech ho spinkat jestli mas um, pokud kojis asi bych jednou vzbudila at mliko neubyva.
Ja kojila, druha dcera mi spala asi do 4.mesice 8-10 hodin a pak zlom a uz jsem vstavala několikrát za noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3439
24.10.20 13:19

Na podobný dotaz mi kdysi jedna stará pediatrička řekla : Ještě jsem neviděla dítě, které by dobrovolně zemřelo hlady!!! :mrgreen: :mrgreen:
takže klid ;) děti jsem nikdy na pití/jídlo nebudila, ať spaly jakkoliv dlouho..a to bez jakýchkoliv následků…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama