Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@majka 4 píše:
@neila tý jo ty už jsi tam bylaskvělá profilovka
@neila no když tam ztroskotáš, tak asi nebudeš mít volbu tří věcí
na druhou stranu kdo by šel dobrovolně sám na pustej ostrov ![]()
Asi spíš bylo myšleno, když se ocitnu na pustém ostrově co bych ráda měla sebou
![]()
@neila píše:![]()
jj, na ostrově jo, ale naštěstí nebyl pustý
a místo vibrátoru jsem měla ženicha…taky to šlo
![]()
![]()
@valina1 píše:
Blbost, kafe bCh nemela jak uvarit
v písku se dá uvařit vajíčko tak proč né kafíčko ![]()
@Kies píše:
Stan, mobil se stálou výdrží baterky (včetně netu) a naplněný chlaďák bez nutnosti zapojit do elektřiny
Jsi best
![]()
@Natálka26 jedem spolu, měním náhradní baterky za cíga, na ty jsem zapoměla sakra
![]()
Pc a net a přístup na emimino… určitě by tady nějaké vymyslela ja mně dostat zpět do civilizace ![]()
@SIMONA1234 píše:
Tchýni…ta prý umí VŠECHNO…
Takže je za tři.. ![]()
@terinka4444 píše:![]()
![]()
dobrej pokus, ale člověk to být nesmí
ONA není člověk…
@majka 4 tak někdo chodí na pustý ostrov testovat schopnost přežít, takoví ti, co mají rádi adrenalín
tak jsem myslela jestli náhodou to není myšleno v tom smyslu ![]()
kdybych utíkala z potápějící se lodě (což u mě nehrozí, já mám z lodí panickou hrůzu a nikdo mě na ní nedostane
), tak bych brala mobil kvůli GPS, sirky a láhev tvrdého chlastu (to pro případ, kdy zjistím, že sirky i GPS jsou mi na houno
) ![]()