3 věci, co byste si vzaly s sebou na pustý ostrov?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
16186
10.8.14 22:31
@majka 4 píše:
@neila tý jo ty už jsi tam byla :mrgreen: skvělá profilovka :palec:
:lol: :lol: jj, na ostrově jo, ale naštěstí nebyl pustý :D a místo vibrátoru jsem měla ženicha…taky to šlo :lol: :lol: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8389
10.8.14 22:32

@neila no když tam ztroskotáš, tak asi nebudeš mít volbu tří věcí :mrgreen: na druhou stranu kdo by šel dobrovolně sám na pustej ostrov :think:
Asi spíš bylo myšleno, když se ocitnu na pustém ostrově co bych ráda měla sebou :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
10.8.14 22:32
@neila píše: :lol: :lol: jj, na ostrově jo, ale naštěstí nebyl pustý :D a místo vibrátoru jsem měla ženicha…taky to šlo :lol: :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Upravit
5052
10.8.14 22:33
@valina1 píše:
Blbost, kafe bCh nemela jak uvarit

v písku se dá uvařit vajíčko tak proč né kafíčko ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8389
10.8.14 22:34

@Blanka S jo rozpustný asi jo :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7346
10.8.14 22:34

Tchýni…ta prý umí VŠECHNO…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26270
10.8.14 22:34

Nekonečný blok, neubývající tužku, pohodlnou postel

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28272
10.8.14 22:34
@Kies píše:
Stan, mobil se stálou výdrží baterky (včetně netu) a naplněný chlaďák bez nutnosti zapojit do elektřiny :jazyk:

Jsi best :pankac: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8389
10.8.14 22:35

@Natálka26 jedem spolu, měním náhradní baterky za cíga, na ty jsem zapoměla sakra :mrgreen: :mrgreen: :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69235
10.8.14 22:35
@SIMONA1234 píše:
Tchýni…ta prý umí VŠECHNO…
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dobrej pokus, ale člověk to být nesmí :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5052
10.8.14 22:36

Pc a net a přístup na emimino… určitě by tady nějaké vymyslela ja mně dostat zpět do civilizace ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28272
10.8.14 22:36
@SIMONA1234 píše:
Tchýni…ta prý umí VŠECHNO…

Takže je za tři.. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7346
10.8.14 22:36
@terinka4444 píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dobrej pokus, ale člověk to být nesmí :mrgreen:

ONA není člověk…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16186
10.8.14 22:36

@majka 4 tak někdo chodí na pustý ostrov testovat schopnost přežít, takoví ti, co mají rádi adrenalín :mrgreen: tak jsem myslela jestli náhodou to není myšleno v tom smyslu ;)

kdybych utíkala z potápějící se lodě (což u mě nehrozí, já mám z lodí panickou hrůzu a nikdo mě na ní nedostane 8o ), tak bych brala mobil kvůli GPS, sirky a láhev tvrdého chlastu (to pro případ, kdy zjistím, že sirky i GPS jsou mi na houno :mrgreen::pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6623
10.8.14 22:37

@majka 4

Se nějak podělíme ;-) :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová