Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Asi pistoli, abych se mohla zastřelit.
Pokud by tam byla nějaká havěť - velcí pavouci, hmyz, hadi - tak abych to ukončila, než bych zešílela. A dál bych si vzala Berodual a internet nebo počítač s mnoha, mnoha filmy a seriály.
To je skoda, ze nemuzu vzit syna, jinak jeste nevydrzim bez tv, ale ta mi tam nefungovala..Tak nevim, asi mobil, jidlo a piti. ![]()
@Natálka26 jedu s vámi, přibalím domácí slivovici ze Slovenska ![]()
@terinka4444 ne neviděla, já si ho budu představovat hezkého a v plné síle jako za oněch starých Baywatch časů
nebo by mohl poslat mladého, ten taky nebyl k zahození
![]()
Tak koukám, děvčátka, jak se nám to tady hezky rozjelo
Z 90% s vámi souhlasím
![]()
Hele baby ale když vememe chlapa ušetříme za vibrátor a ještě bude mít holení
![]()
@neila píše:
@Natálka26 jedu s vámi, přibalím domácí slivovici ze Slovenska
@terinka4444 ne neviděla, já si ho budu představovat hezkého a v plné síle jako za oněch starých Baywatch časůnebo by mohl poslat mladého, ten taky nebyl k zahození
![]()
slivovicu né.. tu jsem měla jen jednou a umírala jsem týden
![]()
@sissi79 píše:
slivovicu né.. tu jsem měla jen jednou a umírala jsem týden![]()
![]()
to musíš vědět pít
dáme lekce, neboj nic ![]()
@sissi79 píše:
Hele baby ale když vememe chlapa ušetříme za vibrátor a ještě bude mít holení![]()
![]()
@neila No na to že jsem „u zdroje“ jsem si přála umřít rychle a né takhle pomalu
3 dny jsem nemohla jest, fuj aj s fašangem
a budou dožínky
to mě zabije
![]()
@sissi79 asi málo trénuješ
musíš víc, slivovica je driják
hlavně se před tím pořádně najíst. Já to jednou taky přehnala a myslela jsem, že na druhý den umřu…
i služební cestu jsem musela zrušit a vzít si dovolenou, protože jsme se velice chytře odrovnaly se sousedkou v týdnu ![]()
@neila píše:
@sissi79 asi málo trénuješ![]()
musíš víc, slivovica je driják
hlavně se před tím pořádně najíst. Já to jednou taky přehnala a myslela jsem, že na druhý den umřu…
![]()
i služební cestu jsem musela zrušit a vzít si dovolenou, protože jsme se velice chytře odrovnaly se sousedkou v týdnu
to bylo neplánované
já panelákový odchov se zjevila v Kotěhůlkách a Fašank nikdy neznala.. A jen co jsem se vydrápala z auta už u mě stála sousedka se slívkou.. tož abych nepajdala apod.. NIKDY víc
![]()
@Kočislava píše:
Ahoj všem, téma je jasné, na odlehčení…
Dámy, slečny, paní, maminky, co byste si vzaly s sebou na pustý ostrov?
3 věci…Co to bude? Ale opravdu věci, ne lidi… to by bylo moc jednoduché
Určitě KPZ, stan, spacák ![]()
Pusty ostrov v mori, predpokladam - neni tam pokryti mobilni siti. Takze 1) filtr na morskou vodu (abych mela co pit) 2) satelitni telefon (na zavolani pomoci) 3) spisy Sørena Kierkegaarda, abych se zabavila, nez pomoc prijede