Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ne, právě nikdo o 3. screeningu nic neříkal. Akorád jsem byla na odběrech. Doktorka mě akorát 1 za 14 dní vyšetří vaginálně a jdu domů, naposledy jsem byla na ultrazvuku na genetice ve 24tt a ve 30. týdnu u té své Dr. , udělala mi ho z milosti, abych taky mimčo viděla, že se hýbe, ale nemá takové vybavení, aby tam něco změřila nebo odhadla váhu.
Aha, to je škoda
Tak to já ho vidím každé 3 týdny, teď ve 32 tt mi udělala právě i měření a odhad váhy, tak alespoň vím, do čeho jdu
ale neboj, určitě je vše OK. Jinak mě vaginálně vyšetřovala ve 24tt, jestli teoreticky se nezkracuje čípek a teď mi říkala, že se koukne za ty 3 týdny, ale že podle uzv je vše ok.
https://www.emimino.cz/…sny-p-88148/ Tady jsem rozjela diskuzi a já i holky jsme na tom byli dost podobně
@Dee29 píše:
Ahoj holky ,
prosím o radu. Jsem 32tt a druhý den mám tvrdší břicho je to tvrdé spíše podbříšek a tam kde se mimi vybouluje. Není to klasika tvrdnutí v intervalech , prostě je tvrdé pořád. Když zkusím prstem, promáčku tak na pár mm. Když sedím je to lepší, ale když stoupnu, tak je hodně tvrdé. Magnézko neberu, nemám žádné jiné problémy ani poslíčky. Pohyby mimi cítím i když ne pořád . Máte stím někdo zkušenost? Ke své Dr. jdu až za 14 dní. Děkuji
me tvrdlo brisko od 28tt, na zacatku moc ne, potom hodne i kdyz jsem brala magnezko…
tedka uz jsem ho vysadila a kupodivu to ujde ![]()