35. týden těhotenství: pocit na zvracení, vodnatý průjem

143
14.11.16 13:19

35tt pocit na zvracení vodnatý průjem

Ahojky holky jsem totalne dead. Od soboty v noci mam faaakt velkej průjem, že nic neudržim ani pití. Pocit na zvracení a strašnou zimnici ( 37,8) teplota včera kolem 17h průjem i dnes přetrvává nejim pouze piju, ale neudržim ani pití. Začínám 35tt, myslite si, že mi tím tělo něco signalizuje ( mala chce treba ven? Muj doktor tam dneska neni tak kolem 14h jedu do porodnice prosim poradte diky..

Příspěvek upraven 14.11.16 v 13:21

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21311
14.11.16 13:21

Myslím, ze ti signalizuje střevní virozu :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6307
14.11.16 13:21

@All18 máš střevní chřipku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
143
14.11.16 13:22

Kezby jen to :mrgreen: :mrgreen: @Tichošlápek

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
143
14.11.16 13:24

Myslite ze je holky zbytecne jet? :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
14.11.16 13:26

@All18 ja bych jela pro klid v duši ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4071
14.11.16 13:26

Jela bych…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2127
14.11.16 13:27

@All18 Nikam bych nejela. Zaprvé nemůžeš vědět, jestli se někde nepo… a zadruhé Tě v porodnici stejně jen zprdnou, že jim tam taháš nákazu. Pokud chceš být klidná a mít trošku jistotu, tak bych spíše na gyndu nebo do porodnice zavolala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
143
14.11.16 13:27

Děkuju pohedu hned ve 2… skoky do pole to jisti @Tichošlápek

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
143
14.11.16 13:28

@ndkv od ceho pak jsou? To by nemocnice bejt nemuseli. Ne? 8o :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
120
14.11.16 13:31

Jela bych minimálně pro uklidnění. Já takhle začala rodit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6661
14.11.16 13:35
@All18 píše:
@ndkv od ceho pak jsou? To by nemocnice bejt nemuseli. Ne? 8o :think:

Vypadá to na střevní virózu. Nemocnice sice jsou od toho, aby se v nich lidé léčili, ale jsou rozdělěna na jednotlivá oddělení a na gynekologickém nebo porodním oddělení opravdu nebudou nadšení z nějaké gastroenetrologické nemoci - je riziko, že to od tebe chytnou jiné pacientky nebo lékaři. Spíš tam zavolej a domluv se s nimi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2127
14.11.16 13:37

@bartsch Moje řeč. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
14.11.16 13:40

Neudrzis nic? Ani colu po lzickam? Se strevni virozou bych nejela mezi ostatni tehotne. Navic jestli nemas kontrakce ci jine tehu komplikace, tak proc jet do porodnice?

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
14.11.16 13:48

Ségra takto jela se synovcem, byla 3 týdny do termínu, jak ty, zvracení, průjem. Skočila na kozu a doktor: " Maminko rodíme…" Svagr nestihl se starším ani zajet pár km na hlídaní. Vrátil se a bylo po všem. A to měla plánovaný císař :)

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty