Stálé bolesti břicha, zimnice a zvracení v 38tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 13:46
38tt,den v nemocnici na infuzi,stálebolestibřichazimnicezvracení

Ahoj všem, holky prosím poraďte, myslíte že se blíží porod? Mám pocit že už to nevydržím, a těhotenství bych už nejraději ukončila. Ale to asi nejde? Zítra půjdu na gyndu a zeptám se doktorky co dál.. Každý večer me celou noc trápí silné bolesti břicha, zimnice, tlak na prsou, a dnes jsem i zvracela, včera si ne nechali i v nemocnici na kapacce, která mi pomohla, ale jen co jsem přijela domů je mi zase zle, pálí ne žaha a dlouho jsem nebyla ani na velké, měla jste to některá taky tak? Dnes už nemám ani sílu vstát z postele..

Reakce:
Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 01.01.19 14:17

Vydrž, nejsi v tom sama ;) Silné bolesti břicha mě berou pořád, pálení žáhy taky, ani kvůli tomu nemůžu kolikrát spát (relativně mi pomáhá Gaviscon a mléčné produkty, po kterých se mi ale zase zhoršuje ekzém … pecka :-/), zácpu mám taky, k tomu se navíc přidaly hemeroidy. Takže s tebou soucítím, jen tu zimnici nemám, mě naopak berou návaly horka. Bohužel u mě už to vypadalo na předčasný porod už před třemi týdny ale protože to ještě bylo brzy, tak mi nasadili koňské dávky hořčíku a utrogestan, který má bránit změnám na čípku a tím to zastavili. Taky bych to přitom už nejraději měla za sebou :?

1mila2
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 01.01.19 14:26

Už to brzy bude, to dame :palec:
Ja uz si 2 mesice rikam ze uz nemuzu. Teď mi zbývají posledni 2 tydny a začínám si říkat, že už to asi vydrzim. Večer leham s bolestí bricha, v noci mě to budi, pul noci čumím do stropu a mobilu a kdyz uz bych spala, tak se budí dite :lol: po teplé vane jsem na omdleni, večer usínám skoro zmrzlá a v noci se budim uplne zpocena. A rychle vstát je pro me o prasknutí bricha. Vždycky vystartuju a nic…Jak kdyz jsem privazana za bricho, a ta bolest! :cert:
Nejsi v tom sama, já jsem tehotna po 3ti a u predchozich 2 jsem takhle neumirala :roll:

Drž se :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 14:34

Holky děkuji za podporu :* 8o, až mě to vhani i slzy do očích. Já měla celé těhotenství úplně v pohodě, jen až teď od pátku mám pocit že umiram, už se těším až ten náš drobek bude ležet v postýlce a ne v břichu :grin: doufám že poznam až to přijde, nejraději bych kdyby praskla ta plodova voda to je jasný signál, protože ty bolesti břicha jsou tak silné a v jednom kuse, že si říkám jaké budou ty kontrakce.

Addka1
Stálice 77 příspěvků 01.01.19 14:39

Joo úplně tě chápu, ja včera prozvracela celou noc hotovej ocistec, zimnice sem lezela v zupanu a pod perinou a do toho me silene bolela palice jako strep..paralen nepomohl. Dnes uz je mi lip ale uz se nemuzu dockat az ten porod fakt prijde. :D naval horka potom zima.. v noci mě už budí poslicci, pokaždé jásavě vítám porod a vždycky je to jenom planej poplach.. a kdyz ne poslici tak me pálí zaha..asi mame každá ke konci těhu něco..

Addka1
Stálice 77 příspěvků 01.01.19 14:42
@Anonymní píše:
Holky děkuji za podporu :* 8o, až mě to vhani i slzy do očích. Já měla celé těhotenství úplně v pohodě, jen až teď od pátku mám pocit že umiram, už se těším až ten náš drobek bude ležet v postýlce a ne v břichu :grin: doufám že poznam až to přijde, nejraději bych kdyby praskla ta plodova voda to je jasný signál, protože ty bolesti břicha jsou tak silné a v jednom kuse, že si říkám jaké budou ty kontrakce.

Taky doufám že praskne voda jinak nebudu vědět jesi už je čas jet. :D

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 01.01.19 14:53

Tak já bohužel pohodové těhotenství neměla. Po IVF, celý první trimestr jsem krvácela a omdlívala, takže klidový režim, potom krvácení ve 14. týdnu, zase klidový režim. A na závěr hrozba předčasného porodu a zase klidový režim. Pro mě utrpení, normálně jsem strašně aktivní osoba :lol: Teď už odškrtávám v kalendáři políčka do termínu plánovaného císaře a doufám, že už to nějak doklepu nebo mi ho posunou na dřív. Prý to po něm taky stojí za to, ale co si neumím představit to mě netrápí :D

Tulipankaa
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 01.01.19 14:54
@Anonymní píše:

Az ted?tak to mas dobre,ja takhle umiram od sameho zacatku a jeste dva mesice asi budu…
 Vydr!

rena621
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 01.01.19 15:05

Paralen muzes vzit kdyz budes mit zimnici a vydrz uz jen chvilku a cim dyl bude detatko v brisku bude lip upecene. Tak dobre jak mu je ted uz mu nikdy nebude.

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 7208 příspěvků 1 inzerát 01.01.19 15:18

Jak říkala prababička, buď ráda že tam je. Vysprchujes se, dojdeš si na záchod, vyspíš se. Až přijde mimčo, bude po klidu :lol:

Ale soucítím s tebou. Já tahala břicho v těch vedrech a taky nic moc. :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >