4 dny mešká MS těhotenský test negativní, můžu být těhotná?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  17.03.18 23:45
4 dny meska MS tt negativní můžu být těhotná

Ahoj omlouvám se za anonimitu ale mám tu dost známých a příbuzných. Chtěla jsem se zeptat mám pravidelný 27dc dneska jsem 32 DC dělala jsem tt a dopad takto je možný že bych byla těhotná? Nebo už by to muselo být znát dekuju za odpověď.

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8101 příspěvků 18.03.18 00:00

Možné je všechno, ale 4 dny po termínu MS už by mělo být něco vidět. Ale mohla jsi mít o pár dnů opožděnou ovulaci. Nezbývá, než čekat ;).

Natálie27
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 18.03.18 00:04

Ahoj přesně tak vydrž :) mě někdy meskala i 6 dni :)

Tichošlápek
Echt Kelišová 8161 příspěvků 18.03.18 07:14

Uz by to mělo byt vidět. Tipla bych buď anovulacni cyklus nebo naopak pozdější ovulaci

novakova.t
Závislačka 2696 příspěvků 18.03.18 09:02

Ne

Anonymní  18.03.18 09:21

Já jsem měla týden po zmeškání MS negativní test a o týden později už byl pozitivní. Takže možné jsou všechny již zmíněné varianty.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama