4 dny mešká MS těhotenský test negativní, můžu být těhotná?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  17.03.18 23:45
4 dny meska MS tt negativní můžu být těhotná

Ahoj omlouvám se za anonimitu ale mám tu dost známých a příbuzných. Chtěla jsem se zeptat mám pravidelný 27dc dneska jsem 32 DC dělala jsem tt a dopad takto je možný že bych byla těhotná? Nebo už by to muselo být znát dekuju za odpověď.

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8166 příspěvků 18.03.18 00:00

Možné je všechno, ale 4 dny po termínu MS už by mělo být něco vidět. Ale mohla jsi mít o pár dnů opožděnou ovulaci. Nezbývá, než čekat ;).

Natálie27
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 18.03.18 00:04

Ahoj přesně tak vydrž :) mě někdy meskala i 6 dni :)

Tichošlápek
Echt Kelišová 8803 příspěvků 18.03.18 07:14

Uz by to mělo byt vidět. Tipla bych buď anovulacni cyklus nebo naopak pozdější ovulaci

novakova.t
Závislačka 2990 příspěvků 18.03.18 09:02

Ne

Anonymní  18.03.18 09:21

Já jsem měla týden po zmeškání MS negativní test a o týden později už byl pozitivní. Takže možné jsou všechny již zmíněné varianty.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama