4 dny mešká MS těhotenský test negativní, můžu být těhotná?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 23:45
4 dny meska MS tt negativní můžu být těhotná

Ahoj omlouvám se za anonimitu ale mám tu dost známých a příbuzných. Chtěla jsem se zeptat mám pravidelný 27dc dneska jsem 32 DC dělala jsem tt a dopad takto je možný že bych byla těhotná? Nebo už by to muselo být znát dekuju za odpověď.

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8368 příspěvků 18.03.18 00:00

Možné je všechno, ale 4 dny po termínu MS už by mělo být něco vidět. Ale mohla jsi mít o pár dnů opožděnou ovulaci. Nezbývá, než čekat ;).

Natálie27
Ukecaná baba ;) 1191 příspěvků 18.03.18 00:04

Ahoj přesně tak vydrž :) mě někdy meskala i 6 dni :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 18.03.18 07:14

Uz by to mělo byt vidět. Tipla bych buď anovulacni cyklus nebo naopak pozdější ovulaci

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 18.03.18 09:02

Ne

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 09:21

Já jsem měla týden po zmeškání MS negativní test a o týden později už byl pozitivní. Takže možné jsou všechny již zmíněné varianty.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >