Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Možné je všechno, ale 4 dny po termínu MS už by mělo být něco vidět. Ale mohla jsi mít o pár dnů opožděnou ovulaci. Nezbývá, než čekat
.
Uz by to mělo byt vidět. Tipla bych buď anovulacni cyklus nebo naopak pozdější ovulaci
Já jsem měla týden po zmeškání MS negativní test a o týden později už byl pozitivní. Takže možné jsou všechny již zmíněné varianty.
Ahoj omlouvám se za anonimitu ale mám tu dost známých a příbuzných. Chtěla jsem se zeptat mám pravidelný 27dc dneska jsem 32 DC dělala jsem tt a dopad takto je možný že bych byla těhotná? Nebo už by to muselo být znát dekuju za odpověď.