4 měs. po operaci pup.kýly.Furt mám tvrdou bouličku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.10.21 00:23

4 měs. po operaci pup.kýly.Furt mám tvrdou bouličku

Ahoj, má někdo podobnou zkušenost? Mám strach, že se mi kýla vrátila. V červenci jsem měla operaci pup. kýly, nebyla nějak velká, ale bolela, tak mě doktoři poslali na operaci. ( nakonec tam byly kýly dvě, jedna větší v pupiku a jedna malinká v jizvě po lap. slepáku) Hned po operaci, když už jsem byla doma (3den po operaci) jsem při doteku cítila bouli, furt jsem si říkala, že je to nateklé, jak to šili uvnitř a třeba to zmizí, ale ono nic, jsou to 4 měsíce a stále tvrdou bouli cítím a přijde mi i vetší než před operací. Ta,, díra,, z které mi lezlo to střevo ( kýla) prý byla malá, cca na špičku prstu. Kýla byla prý 2×3cm. Měl někdo něco podobného a nakonec to byl opravdu nějaký ten hematom? Jak je to sešitá uvnitř? Třeba je to ještě brzy. No, byla bych ráda, ale moc tomu nedávám, při doteku mi je to nepříjemné přesně jako před operací, nebo když se břichem o něco opřu, nebo si lehnu na břicho, je mi to hrozně nepříjemné. Tak mám strach, že je ta mrcha furt tam. Síťku mi nedávali, prý to bylo malé a jen střevo zastrčili a sešili tu díru. Budu ráda za nějaké rady. zkušenosti. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18408
19.10.21 05:20

Snad jsi po operaci chodila na kontroly, ne? Rekonvalescence byla bez potizi? A lekar o tom, cos popsala, vi? Co na to rika? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9946
19.10.21 07:52

Zeptej se lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu