Mám 6 dní před ms a málo krvácím

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.10.21 13:30

Mám 6 dní před ms a málo krvácím

Ahoj chci se zeptat, po vsunuti do vagíny jsem mela trochu krve ms, minulý měsíc jsme měla ms 23 tak očekávám že budu mít v nejbližší době ms tak 20 max 22 ale dnes jsem trochu krvacela, minulý týden mě trochu bolel konečník nevím z čeho ale už neboli, jsem celkem hypo ve 20,občas když jsem si to dělala sama tak mám třeba lahev a na to dám třeba kalhotky které nepouzivam a teplou vodu myslíte že mám infekcí nebo něco takového? Vím že mám sedrenou kůži tam vím že je krev ale že vnitr to nevim

Kecy jako že jsem blbá apod si nechte vim co jsem udělala a už to nedělám, potřebuji se zeptat a možná uklidit jestli nic nebude třeba hpv virus, od 17 mám hypochondricke bludy kontrolami apod. Psychologové moc nepomohli hledám další a další děkuji holky ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27853
18.10.21 13:36

To je poznat, že psychologové moc nepomohli, zkus psychiatra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11949
18.10.21 13:39

Hpv se přenáší stykem. Asi jsi se poranila. Nestrkej si do pochvy to co tam nepatří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 13:43

@JancaS84 je to možné, už to nedělám, mě to jen vyděsilo mám stálého přítele se kterým spím a taky mě odpanil, teď je odpo v práci takže jsme blbla… já jsem hrozný hypo

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 13:45

@stinga ano většinou mě jen říkali že jsem já ta zla, a proč by to a proč akorát jsme od nich odcházela s brekem a čítal se hůř, potřebuji zji ihned psychiatra ale na něj se čeká dlouho tak 3 měsíce…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 13:58

Právě nevím jestli to je z toho, kde to mám sedrene, tak jsem si dala toaletak do pochvy a tam byli male kapky krve tak nevím jestli to je z toho sedreneho nebo zevnitř což mě děsí… kdyz se utíkám cítím jak to dře…na gyndu můžu az ms tao uvdik jestli to bude ms nebo něco jiného

• Citovat
  • Nahlásit
11355
18.10.21 14:04
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat, po vsunuti do vagíny jsem mela trochu krve ms, minulý měsíc jsme měla ms 23 tak očekávám že budu mít v nejbližší době ms tak 20 max 22 ale dnes jsem trochu krvacela, minulý týden mě trochu bolel konečník nevím z čeho ale už neboli, jsem celkem hypo ve 20,občas když jsem si to dělala sama tak mám třeba lahev a na to dám třeba kalhotky které nepouzivam a teplou vodu myslíte že mám infekcí nebo něco takového? Vím že mám sedrenou kůži tam vím že je krev ale že vnitr to nevimKecy jako že jsem blbá apod si nechte vim co jsem udělala a už to nedělám, potřebuji se zeptat a možná uklidit jestli nic nebude třeba hpv virus, od 17 mám hypochondricke bludy kontrolami apod. Psychologové moc nepomohli hledám další a další děkuji holky ;)

moc jsem to nepochopila.
Hned nadpis je poněkud matoucí: „6 dní před ms“ a pak píšeš, že ji očekáváš 20.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 14:07

@ivašot. Toho jsem si nevšimla zřejmě preklik, jsem v hlavě mimo tak mi to může trochu tapat, jde o to že mám nějaké malé kapičky krve když jsem si dala dovnitř toaletak, někdy to tam bylo někdy ne tak nevím jestli to je z toho šetření nebo že jsem se poranila vevnitř…

• Citovat
  • Nahlásit
27514
18.10.21 14:13

Příště až si něco někam budeš strkat, dej si na to kondom a ne kalhotky a nebo si kup vibrátor :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11355
18.10.21 14:16
@Anonymní píše:
@ivašot. Toho jsem si nevšimla zřejmě preklik, jsem v hlavě mimo tak mi to může trochu tapat, jde o to že mám nějaké malé kapičky krve když jsem si dala dovnitř toaletak, někdy to tam bylo někdy ne tak nevím jestli to je z toho šetření nebo že jsem se poranila vevnitř…

snad už si raději nikam nic nestrkej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 14:17

@pikola teď už nemusím když přítel bude doma… a navíc ja se ptam úplně na něco jiného, jasně jsem psala že kecy že jsem blbá nebo něco pod psát se nemusí…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 14:17

@ivašot. To ne, já jen doufám že to je z toho a nic víc…

• Citovat
  • Nahlásit
27514
18.10.21 14:20
@Anonymní píše:
@pikola teď už nemusím když přítel bude doma… a navíc ja se ptam úplně na něco jiného, jasně jsem psala že kecy že jsem blbá nebo něco pod psát se nemusí…

Promiň, ale já z toho dotazu nepochopila, na co se vlastně ptáš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 14:25

@pikola taky promiň jsem vynervovana, mám možná tak za 3 dostávat ms a do pochvy jsem si dala tu láhev s kalhotkami a na icj jsem měla trochu krve a i kapičky tak se bojí co to je, mám sedrenou kůži okolo to vím pálí jako čert, nikdy se mi to nestalo…

Potom jsme šla na záchod a měla jsme tam i kapky krve tak jsem to zkusila dát toaletak do pochvy a tam yli male stopy krve a pak když jsme to zkusila po 5 minutách nic tam nebylo tak jestli to není od te sedrene kůže… :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
704
18.10.21 15:02
@Anonymní píše:
@pikola taky promiň jsem vynervovana, mám možná tak za 3 dostávat ms a do pochvy jsem si dala tu láhev s kalhotkami a na icj jsem měla trochu krve a i kapičky tak se bojí co to je, mám sedrenou kůži okolo to vím pálí jako čert, nikdy se mi to nestalo…Potom jsme šla na záchod a měla jsme tam i kapky krve tak jsem to zkusila dát toaletak do pochvy a tam yli male stopy krve a pak když jsme to zkusila po 5 minutách nic tam nebylo tak jestli to není od te sedrene kůže… :palec:

Normálně sis zam rozedřela a podráždila kůži, což je po tom cos udělala naprosto logické. Proč si proboha strkáš do vagíny flašku obalenou v kalhotkách? A toaleťák? I kdybych byla roky bez sexu tak mě nenapadne něco takového 🤦🏼‍♀️ objednej se na gyndu, ať ti doktor potvrdí, že sis neublížila víc, než si myslíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat