4letý poprvé u psychologa

marketakrausova
22.2.16 16:58

4letý poprvé u psychologa

Dobrý den prosím o rady a názory co mají takovou zkušenost, byli jsme s naším Matym 4 roky poprvé u psychologa s jeho vztekáním.. při vztekání mě i bouchne nebo strčí a když není po jeho tak začne na mě ječet neřekne normálně ne ja nechci ale jako to zařve. dnes u psychologa: malej s ním vůbec nekomunikoval a nespolupracoval, řekl že to období vzdoru ale víc vystupnované a že má v sobě agresi,,, že to chce důslednos… a ukázat mu že ho máme rádi… nebouchá mě vyloženě žy by to bolelo.. myslíte že je to normální a časem a naší důsledností se to zlepší? jsem z toho smutná tak bych ráda věděla vaše názory a zkušenosti

Příspěvek upraven 23.02.16 v 08:18

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Nafrněná
22.2.16 17:03

Ahoj, být tebou tak si trošku víc hlídám soukromí, hlavně co se týče tvého syna…
jinak těžko říct jestli to je období a zlepší se to, co vám doporučil psycholog? Máte ještě přijít?

• Nahlásit
  • Citovat
marketakrausova
22.2.16 17:20

Doporučil důslednost a víc ho zapojovat do věcí a prací aby jsme si byli blíž… ano máme přijít chce aby s ním spolupracoval,

• Citovat
  • Upravit
marketakrausova
22.2.16 17:21

Jak myslíte abych si hlídala soukromí? před kým?

• Citovat
  • Upravit
236
22.2.16 17:31
@marketakrausova píše:
Jak myslíte abych si hlídala soukromí? před kým?

V nicku mas jmeno a prijmeni, mas tu synovu fotku, napsala jsi synovo jmeno, vek a pritom pises o docela citlivych vecech. Nedivala jsem se ti na profil, tak nevim, jestli jsi toho neprovarila jeste vic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
22.2.16 17:33
@sppo píše:
V nicku mas jmeno a prijmeni, mas tu synovu fotku, napsala jsi synovo jmeno, vek a pritom pises o docela citlivych vecech. Nedivala jsem se ti na profil, tak nevim, jestli jsi toho neprovarila jeste vic.

tak nějak jsem to myslela…

• Nahlásit
  • Citovat
marketakrausova
22.2.16 18:03

Jo takhle to mi nedošlo

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie